Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 AKP-ja rinis Privatizimin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
murturi
Ushtarak
Ushtarak
murturi

Male
Numri i postimeve : 517
Age : 45
Vendi : Bruksel
Registration date : 19/04/2008

AKP-ja rinis Privatizimin Empty
MesazhTitulli: AKP-ja rinis Privatizimin   AKP-ja rinis Privatizimin EmptySat Sep 13, 2008 3:37 pm

AKP-ja rinis privatizimin AKP-ja rinis Privatizimin Pdf_button AKP-ja rinis Privatizimin PrintButton AKP-ja rinis Privatizimin EmailButton
e premte . 12 shtator 2008
AKP-ja rinis Privatizimin Ekono12shPas më shumë se shtatë muaj pauzë


Në mbledhjen e fundit Bordi i ri i AKP-së ka marrë vendim që të shpallë valën e 31-të të privatizimit, që njëherësh shënon zhbllokimin e privatizimit në Kosovë. Procesi i privatizimit është bllokuar zyrtarisht, më 9 prill, kur Bordi i atëhershëm i AKM-së ka marrë vendim që të mos shpallë asnjë valë të privatizimit deri në themelimin e AKP-së
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.fbdk.eu
murturi
Ushtarak
Ushtarak
murturi

Male
Numri i postimeve : 517
Age : 45
Vendi : Bruksel
Registration date : 19/04/2008

AKP-ja rinis Privatizimin Empty
MesazhTitulli: Re: AKP-ja rinis Privatizimin   AKP-ja rinis Privatizimin EmptySat Sep 13, 2008 3:39 pm

Qeveria favorizon “Mabetexin” e Pacollit
e shtunë . 13 shtator 2008
Përzgjedhje e dyshimtë e fituesit të tenderit për renovimin e Pallatit të Mediave


Kompania “Mabetex” është shpallur fituese e një tenderi gjigant në vlerë prej 14. 694.453,67, ndonëse në tender ka pasur edhe oferta më të lira për më se 1,5 milion euro. Partitë e opozitës dhe organizatat joqeveritare këtë e shohin si konflikt interesi dhe ndikim politik. AKR-ja e Mabetex”-i mohojnë një gjë të tillë
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.fbdk.eu
Ago Muji
Ushtarak
Ushtarak
Ago Muji

Numri i postimeve : 2974
Registration date : 07/03/2008

AKP-ja rinis Privatizimin Empty
MesazhTitulli: Re: AKP-ja rinis Privatizimin   AKP-ja rinis Privatizimin EmptyWed Oct 15, 2008 7:42 pm

keto jane organizata klasike kolonizatore.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
AKP-ja rinis Privatizimin Empty
MesazhTitulli: Re: AKP-ja rinis Privatizimin   AKP-ja rinis Privatizimin Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
AKP-ja rinis Privatizimin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Ekonomia-
Kërce tek: