Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Bursa dhe roli i saj !

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Beton
Hero anëtar
Hero anëtar
Beton

Numri i postimeve : 5729
Vendi : Zvicër
Profesioni/Hobi : no money no honey
Registration date : 10/09/2007

Bursa dhe roli i saj ! Empty
MesazhTitulli: Bursa dhe roli i saj !   Bursa dhe roli i saj ! EmptyFri Sep 12, 2008 2:40 am

Cili eshte roli i funksionimit te Burses ?

Bursa dhe roli i saj ! Boerse_DW_Finanzen__377118g
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
Argent
Anëtar
Anëtar
Argent

Male
Numri i postimeve : 244
Age : 44
Vendi : Ilirida
Registration date : 12/08/2008

Bursa dhe roli i saj ! Empty
MesazhTitulli: Re: Bursa dhe roli i saj !   Bursa dhe roli i saj ! EmptyFri Sep 12, 2008 2:44 am

Bursa dhe roli saje na kajti nenen o betone ky eshte roli i saj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Bursa dhe roli i saj !
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Ekonomia-
Kërce tek: