Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Presidenti Bush divorcohet nga Laura

Shko poshtë 
2 posters
AutoriMesazh
Orfe@
V.I.P
V.I.P
Orfe@


Female
Numri i postimeve : 9104
Age : 112
Vendi : Ne zemer te njerit
Profesioni/Hobi : Bum - Bum bum !
Registration date : 26/03/2008

Presidenti Bush divorcohet nga Laura Empty
MesazhTitulli: Presidenti Bush divorcohet nga Laura   Presidenti Bush divorcohet nga Laura EmptyWed Jul 16, 2008 1:46 pm

Përfundimi i martesës 30 vjeçare të presidentit amerikan pritet të ndodh në Janar, kur Bush duhet të lërë Shtëpinë e Bardhë.
Martesa e presidentit amerikan Bush duket se ka marrë rrugën e kolapsit. Sipas medias amerikane, është e sigurt përfundimi i martesës 30 vjeçare të tij me bashkëshorten Laura. Një gjë e tillë pritet të ndodh në Janar, kur Bush duhet të lërë edhe Shtëpinë e Bardhë. Sipas një tabloidi, 'first lady' është në prag të arritjes së një marrëveshje prej 20 milion dollarësh. Shkak i krizës martesore, përfliten dyshimet për një flirt të Bushit me sekretaren e shtetit Kondoliza Rice. Prej kohësh martesa e Bush dhe Laurës është përfshirë nga kriza, por siç shkruan tabloidi Examiner, Bush po bën përpjekje për të shpëtuar kurorëzimin. Por të njëjtën detyrim, duket se nuk e ndjen Laura, e cila është më shumë e predispozuar për një jetë të pavarur. Një ish funksionar i Administratës së Sigurisë Kombëtare ka treguar se kishte parë Laurën të lindte Shtëpinë e Bardhë e nervozuar, duke marrë rrugën në një hotel për të kaluar natën. Po sipas tabloidit Examiner, nuk është vetëm flirti me Ricin, ai që e ka bërë Laurën të shkoj drejt një situate të tillë; janë edhe problemet e alkoolit të Bushit, i cili edhe pse kishte lënë pijen për 40 vjet, e rinisi atë për shkak të presionit të luftës në Irak dhe shkatërrimeve të uraganit Katrina.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Beton
Hero anëtar
Hero anëtar
Beton


Numri i postimeve : 5729
Vendi : Zvicër
Profesioni/Hobi : no money no honey
Registration date : 10/09/2007

Presidenti Bush divorcohet nga Laura Empty
MesazhTitulli: Re: Presidenti Bush divorcohet nga Laura   Presidenti Bush divorcohet nga Laura EmptyWed Jul 16, 2008 2:04 pm

Mendoj se gjithkjo mund te jete nje manipulim,sepse politika e Bush-it ,nu ka qen e perkrahur nga shume populli Amerikan ,ndodhse pas 100/200 viteve gjerat do te ndrishojen e kjo politik mund te mbetet nje nder me te sukseshmet te udheqeve Amerikan .
Eshte ne mbarim te historis te politikes Amerikane Bushi ,patjeter duhet te bere rindertuar ndonje manipulim per popullin per te larguar veten nga moskeqkuptimet e kohes per udheqjen e popullit Amerikan.
Une shume pake ju besoj ketyre....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
 
Presidenti Bush divorcohet nga Laura
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Sulmohet presidenti Bush :P
» Fatmir Sejdiu,presidenti me i paguar ne ballkan
» Bush takon Sejdiun dhe Thaçin
» Protesta anti-Bush në Amerikë
» Presidenti amerikan u dërgon urime myslimanëve për Ramazanin

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Bota-
Kërce tek: