Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 "Gruaja" e përsosur megjithatë ekziston ?

Shko poshtë 
+8
Anabela
Mister
MARY
spirito
Beton
Euridika
murturi
Orfe@
12 posters
AutoriMesazh
Orfe@
V.I.P
V.I.P
Orfe@


Female
Numri i postimeve : 9104
Age : 112
Vendi : Ne zemer te njerit
Profesioni/Hobi : Bum - Bum bum !
Registration date : 26/03/2008

"Gruaja" e përsosur megjithatë ekziston ? Empty
MesazhTitulli: "Gruaja" e përsosur megjithatë ekziston ?   "Gruaja" e përsosur megjithatë ekziston ? EmptyFri Jun 13, 2008 5:10 am


Gruaja e përsosur megjithatë ekziston

Nëse jeni një mashkull në kërkim të gjinisë së kundërt, dhe kërkoni bukuroshe pa të meta, shkencëtarët japonezë kanë zbuluar zgjidhjen për problemin tuaj. Emrin e ka Lisa, pastron, zien dhe nuk bën fjalë.
Shkencëtarët e palodhshëm japonezë kanë arritur të përmbushin ëndrrën e çdo mashkulli – të krijojnë gruan e përsosur (të përshtatshme për nevojat individuale).
Gruaja e përsosur, natyrisht, nuk është prej mishi e gjaku, zien, pastron, masazhon dhe natyrisht e mban gojën mbyllur.
Robotja Lisa mund të blihet në dy variante – në atë shtëpiake dhe seksi, varësisht se çfarë kërkohet.
Për ngjyrën e syve dhe të flokëve u është lënë blerësve të vendosin, e nëse blerësit frikësohen se kjo çudi e teknikës nuk kupton, mashtrohen të gjithë. Lisa njeh zërat dhe pamjet, derisa është e ndjeshme në prekje.
Se a bëhet fjalë për një mashtrim apo Lisa në të vërtetë ekziston, do të marrim vesh së shpejti, kur gruaja e përsosur do t’i

Ja edhe nje linkun mund ta shihni videon e gruas se persosur,
Mbrapsht në krye Shko poshtë
murturi
Ushtarak
Ushtarak
murturi


Male
Numri i postimeve : 517
Age : 46
Vendi : Bruksel
Registration date : 19/04/2008

"Gruaja" e përsosur megjithatë ekziston ? Empty
MesazhTitulli: Re: "Gruaja" e përsosur megjithatë ekziston ?   "Gruaja" e përsosur megjithatë ekziston ? EmptySun Jun 22, 2008 9:13 pm

Ku me qu more na at nuse e sheh se naten skemi rrym ,diten burri ska koh per nuse? amani ju koft ma gjeni nje nuse nate?dhe dite!
Qpo ja shohin njerzija sherrin teknikes se re,besa edhe papunsis?
Me keto dreq rrobota,milona njerz kan me mbet pa pun dhe pa nuse.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.fbdk.eu
Euridika
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar


Female
Numri i postimeve : 1408
Vendi : Kosovë
Registration date : 11/11/2007

"Gruaja" e përsosur megjithatë ekziston ? Empty
MesazhTitulli: Re: "Gruaja" e përsosur megjithatë ekziston ?   "Gruaja" e përsosur megjithatë ekziston ? EmptyMon Jun 23, 2008 11:54 am

Për temen :
tema interesante por besoj se titullin nuk e ka me vend ..per mendimin tim kjo teme eshte dashte te diskutohen ne aspekte shkencore dhe jo shoqerore prandaj biles titullin po e fusim ne thonjëza

FLM Në mirëkuptim dhe vazhdim të mbarë në temë
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Beton
Hero anëtar
Hero anëtar
Beton


Numri i postimeve : 5729
Vendi : Zvicër
Profesioni/Hobi : no money no honey
Registration date : 10/09/2007

"Gruaja" e përsosur megjithatë ekziston ? Empty
MesazhTitulli: Re: "Gruaja" e përsosur megjithatë ekziston ?   "Gruaja" e përsosur megjithatë ekziston ? EmptySun Jul 13, 2008 2:13 am

Nuk eshte ide e keqe nga e gjithe kejo qe kane aryte shekenctaret japonez kohe e kerkon te veten ,kurre nuk ke kohe ne shtepij spe mos te kemi nje grue si kjo te pastroje ,te hekurosje ,te pregaditje ushqimin etj etj ...

Ha ha ha sa mire
Fermat e sodit kete e duan ,prandaj ja vlen te kemi edhe nje sikur kjo ne shtepi .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
spirito
Anëtar
Anëtar
spirito


Female
Numri i postimeve : 429
Vendi : graveyard
Registration date : 02/07/2008

"Gruaja" e përsosur megjithatë ekziston ? Empty
MesazhTitulli: Re: "Gruaja" e përsosur megjithatë ekziston ?   "Gruaja" e përsosur megjithatë ekziston ? EmptySun Jul 13, 2008 2:06 pm

biligoa shkruajti:

Gruaja e përsosur megjithatë ekziston
natyrisht e mban gojën mbyllur.

e kjo vertete eshte shpikje.
Ato punet tjera i bejme shume mire dhe ne prej verteti por ''gojen mbyllur'' vallaj zort te gjeni ashtu grua.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
MARY
Anëtar
Anëtar
MARY


Female
Numri i postimeve : 261
Age : 36
Vendi : VL
Profesioni/Hobi : music
Registration date : 28/03/2008

"Gruaja" e përsosur megjithatë ekziston ? Empty
MesazhTitulli: Re: "Gruaja" e përsosur megjithatë ekziston ?   "Gruaja" e përsosur megjithatë ekziston ? EmptySun Jul 13, 2008 3:29 pm

spirito shkruajti:
biligoa shkruajti:

Gruaja e përsosur megjithatë ekziston
natyrisht e mban gojën mbyllur.


e kjo vertete eshte shpikje.
Ato punet tjera i bejme shume mire dhe ne prej verteti por ''gojen mbyllur'' vallaj zort te gjeni ashtu grua.


Pse mendoni ju se burrat aq shumë janë në zor për grua të përsosur?!!!

Jo! Ja ai çifti në Greqi, BledoNardi than:
Si ne nuk ka askush,
qysh se jemi pederush!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
spirito
Anëtar
Anëtar
spirito


Female
Numri i postimeve : 429
Vendi : graveyard
Registration date : 02/07/2008

"Gruaja" e përsosur megjithatë ekziston ? Empty
MesazhTitulli: Re: "Gruaja" e përsosur megjithatë ekziston ?   "Gruaja" e përsosur megjithatë ekziston ? EmptySun Jul 13, 2008 3:49 pm

MARY shkruajti:
spirito shkruajti:
biligoa shkruajti:

Gruaja e përsosur megjithatë ekziston
natyrisht e mban gojën mbyllur.e kjo vertete eshte shpikje.
Ato punet tjera i bejme shume mire dhe ne prej verteti por ''gojen mbyllur'' vallaj zort te gjeni ashtu grua.


Pse mendoni ju se burrat aq shumë janë në zor për grua të përsosur?!!!

Jo! Ja ai çifti në Greqi, BledoNardi than:
Si ne nuk ka askush,
qysh se jemi pederush!
Auu MARY meqafsh po sjane te gjithe burat si Nardi e Bedi .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mister
Anëtar
Anëtar
avatar


Numri i postimeve : 327
Registration date : 10/07/2008

"Gruaja" e përsosur megjithatë ekziston ? Empty
MesazhTitulli: Re: "Gruaja" e përsosur megjithatë ekziston ?   "Gruaja" e përsosur megjithatë ekziston ? EmptyMon Jul 14, 2008 12:27 am

Roboti i persosur,ndoshta dikush ka nevoj per nje sherbim apo masazh,por nuk mendoj se ka shqiptare te tille qe kane nevoje per seksin robotik!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Anabela
Anëtar i ri
Anëtar i ri
Anabela


Female
Numri i postimeve : 170
Age : 37
Vendi : Prizren
Profesioni/Hobi : Perkthyese, 4 gjuhe
Registration date : 04/03/2009

"Gruaja" e përsosur megjithatë ekziston ? Empty
MesazhTitulli: Re: "Gruaja" e përsosur megjithatë ekziston ?   "Gruaja" e përsosur megjithatë ekziston ? EmptySat Mar 07, 2009 7:51 pm

hahaha kjo seshte grua ew persosur .. robot i persosur po ama grua?????? jam e bindur qe s'eshte
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Agrone
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
Agrone


Male
Numri i postimeve : 609
Age : 38
Vendi : jasht
Registration date : 28/01/2009

"Gruaja" e përsosur megjithatë ekziston ? Empty
MesazhTitulli: Re: "Gruaja" e përsosur megjithatë ekziston ?   "Gruaja" e përsosur megjithatë ekziston ? EmptySat Mar 07, 2009 9:44 pm

gruaja e persosur ekziston dhe jo esht, por jan, e ato jan femrat shqiptare me te mirat e botes...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
morena
Anëtar
Anëtar
morena


Numri i postimeve : 298
Registration date : 21/03/2008

"Gruaja" e përsosur megjithatë ekziston ? Empty
MesazhTitulli: Re: "Gruaja" e përsosur megjithatë ekziston ?   "Gruaja" e përsosur megjithatë ekziston ? EmptySat Mar 07, 2009 9:55 pm

Agrone shkruajti:
gruaja e persosur ekziston dhe jo esht, por jan, e ato jan femrat shqiptare me te mirat e botes...
Bravo
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......


Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 34
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

"Gruaja" e përsosur megjithatë ekziston ? Empty
MesazhTitulli: Re: "Gruaja" e përsosur megjithatë ekziston ?   "Gruaja" e përsosur megjithatë ekziston ? EmptyMon Jan 11, 2010 1:17 am

Tem shum interesante:bashe grua ideale qenka lisa.zien, pastron dhe mban gojen mbyllure keshtu i dojne te gjith meshkujt tjen grat hahhaha.Athua a do dali ndonje robot burre se punon gjith diten e nuk flet fare,
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema


Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 57
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

"Gruaja" e përsosur megjithatë ekziston ? Empty
MesazhTitulli: Re: "Gruaja" e përsosur megjithatë ekziston ?   "Gruaja" e përsosur megjithatë ekziston ? EmptyTue Jan 12, 2010 7:30 pm

grua te persosur ne gjitha aspektet nuk ka vetum ne varacione te ndryshme po!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......


Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 34
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

"Gruaja" e përsosur megjithatë ekziston ? Empty
MesazhTitulli: Re: "Gruaja" e përsosur megjithatë ekziston ?   "Gruaja" e përsosur megjithatë ekziston ? EmptyTue Jan 12, 2010 8:11 pm

po ashtu siq nuk ka mashkull te persosure .kjo eshte shum transparente,
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content

"Gruaja" e përsosur megjithatë ekziston ? Empty
MesazhTitulli: Re: "Gruaja" e përsosur megjithatë ekziston ?   "Gruaja" e përsosur megjithatë ekziston ? Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
"Gruaja" e përsosur megjithatë ekziston ?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» A Ekziston Djalli ?
»  A ekziston dreqi apo jo
» A ekziston jeta pas vdekjes?
» GRUAJA QË BËRI HISTORI NË KALIGRAFI...
» Plani 6 pikesh, vazhdimesi e projekteve anti-shqiptare

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Shkencë-
Kërce tek: