Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Urime 28 Nëntori - Dita E Flamurit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 32
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Urime 28 Nëntori - Dita E Flamurit Empty
MesazhTitulli: Urime 28 Nëntori - Dita E Flamurit    Urime 28 Nëntori - Dita E Flamurit EmptyMon Nov 28, 2011 12:56 pm

TA GEZOSH FESTEN SHQIPERI ETNIKE cheers cheers
Mbrapsht në krye Shko poshtë
rrimtaf
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
rrimtaf

Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 50
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

Urime 28 Nëntori - Dita E Flamurit Empty
MesazhTitulli: Re: Urime 28 Nëntori - Dita E Flamurit    Urime 28 Nëntori - Dita E Flamurit EmptyMon Nov 28, 2011 6:21 pm

URIME festa e 28Nendorit te gjithe shqiptareve.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 40
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Urime 28 Nëntori - Dita E Flamurit Empty
MesazhTitulli: Re: Urime 28 Nëntori - Dita E Flamurit    Urime 28 Nëntori - Dita E Flamurit EmptyMon Nov 28, 2011 10:38 pm

Urime 28 nentori dita e Flamurit,gjithe shqiptareve
Ky eshte flamuri Yne ku rrjedh gjak Shqiptari!

Urime shqiptare anembane rruzullit tokesore
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 54
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Urime 28 Nëntori - Dita E Flamurit Empty
MesazhTitulli: Re: Urime 28 Nëntori - Dita E Flamurit    Urime 28 Nëntori - Dita E Flamurit EmptyThu Dec 22, 2011 8:55 pm

javascript:;
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 54
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Urime 28 Nëntori - Dita E Flamurit Empty
MesazhTitulli: Re: Urime 28 Nëntori - Dita E Flamurit    Urime 28 Nëntori - Dita E Flamurit EmptyThu Dec 22, 2011 8:57 pm

https://www.youtube.com/watch?v=e-Om6EuTJiE&feature=player_embedded
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Urime 28 Nëntori - Dita E Flamurit Empty
MesazhTitulli: Re: Urime 28 Nëntori - Dita E Flamurit    Urime 28 Nëntori - Dita E Flamurit Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Urime 28 Nëntori - Dita E Flamurit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Shqiptarët :: Histori-
Kërce tek: