Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Me ka marre malli per..

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriMesazh
Ann@
Anėtar
Anėtar
avatar

Female
Numri i postimeve : 204
Age : 29
Vendi : Large nga toka:)
Registration date : 20/04/2011

MesazhTitulli: Re: Me ka marre malli per..   Sun May 22, 2011 12:04 am

Per fjonennn qe te bajme tollovi ne forum Very Happy Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 3254
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: Me ka marre malli per..   Thu Jun 09, 2011 8:37 pm

Me ka marr malli per Annen iku pa na then as lamtumir...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Xili
Hero anėtar
Hero anėtar
avatar

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

MesazhTitulli: Re: Me ka marre malli per..   Mon Jun 13, 2011 11:32 pm

me ka marr malli te mlidhemi edhe nje here ne GėRMI me tė gjithė Anėtart/et nga Forumi Bashkimi Kombėtar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ann@
Anėtar
Anėtar
avatar

Female
Numri i postimeve : 204
Age : 29
Vendi : Large nga toka:)
Registration date : 20/04/2011

MesazhTitulli: Re: Me ka marre malli per..   Fri Jun 17, 2011 6:09 pm

Me ka marr malli per ju te gjitheve...Driniiiii u kthevaa (don arsye qe kame mungu,urdhon: - Ka qen afate i provimeve per kete!!! Very Happy pale
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 3254
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: Me ka marre malli per..   Fri Jun 17, 2011 8:14 pm

Anna ishime mesuar me ju, mendova se ike pa na then lamtumir, dhe na kishte marr malli per ju,bububu nuk ke patur nevoj te shpjegosh per mosprezencen ne forum, e provime shpresoi se i ke perfundu me rezultate te mira. Mirmbetshi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Merisa
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
avatar

Female
Numri i postimeve : 276
Age : 26
Vendi : Kosovė
Profesioni/Hobi : mjekesi
Registration date : 16/03/2009

MesazhTitulli: Re: Me ka marre malli per..   Wed Jun 22, 2011 5:53 pm

Me ka marre malli per babin tim te ndjere Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
mujota
V.I.P
V.I.P
avatar

Female
Numri i postimeve : 219
Age : 23
Vendi : Mollopolc
Registration date : 13/06/2011

MesazhTitulli: Re: Me ka marre malli per..   Wed Jun 22, 2011 6:45 pm

Me ka marre mallit te takoj nje njeri,komplet njeri.......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Merisa
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
avatar

Female
Numri i postimeve : 276
Age : 26
Vendi : Kosovė
Profesioni/Hobi : mjekesi
Registration date : 16/03/2009

MesazhTitulli: Re: Me ka marre malli per..   Wed Jun 22, 2011 10:13 pm

Me ka marr malli ta shoh motren time
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vesa
Admin
Admin
avatar

Female
Numri i postimeve : 256
Age : 34
Vendi : Ne mes te luleve
Registration date : 13/07/2010

MesazhTitulli: Re: Me ka marre malli per..   Fri Jun 24, 2011 9:56 am

per ty yllo

_________________
VESA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ann@
Anėtar
Anėtar
avatar

Female
Numri i postimeve : 204
Age : 29
Vendi : Large nga toka:)
Registration date : 20/04/2011

MesazhTitulli: Re: Me ka marre malli per..   Sun Jun 26, 2011 12:00 am

Me ka marr malli per Driniiii qe ta perzine muhabetine e Arberin qe mundohet te sqarohet e per Xhemen qe nervozohet e per zemrushen Fionaaa-en qe me ka ndimu shume ne kete forum dhe iku pa u lajmeruu ma kurr .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 3254
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: Me ka marre malli per..   Sun Jun 26, 2011 9:19 am

E mua me ka marre malli per Anne, dhe "muhabetine" e saj. Anna mi goce flm per komplimentin, por problemi ime eshte se ashtu si fjalen (muhabetine edhe perzine) nuk e kuptova. Sidoqoft une jam i tille, urrej injorancen, amama mi Anna te preksha per te mire hiq mos u shqeteso, se une nuk prekem si grate e kqija (kerkoi falje per gjinin femrore, ) po vrehet mungesa dhe ndihma e zemrushes per kete arsy dhe ju nuk kyeqi ne forum. Te uroj gjithe te mirat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Xili
Hero anėtar
Hero anėtar
avatar

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

MesazhTitulli: Re: Me ka marre malli per..   Sun Jun 26, 2011 11:20 pm

me ka marr malli te shkoj ne germi te bashkohemi me te gjithe antart-/ et e Forumit
te njihemi te gjithe mes veti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ann@
Anėtar
Anėtar
avatar

Female
Numri i postimeve : 204
Age : 29
Vendi : Large nga toka:)
Registration date : 20/04/2011

MesazhTitulli: Re: Me ka marre malli per..   Mon Jun 27, 2011 12:39 pm

E pse nuk e e organizone prape te marr pjese edhe une hahahh !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 52
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

MesazhTitulli: Re: Me ka marre malli per..   Mon Jun 27, 2011 7:17 pm

Edhe un tash dot shkoj ne kosov, dhe pa e taku naj te forumit beli nuk kthehna,bile qet MUJOTEN se e kam afer,sepaku qet @nnen, se ne prishtin sillna gjethditen, pra mir u pavshim..........!?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
mujota
V.I.P
V.I.P
avatar

Female
Numri i postimeve : 219
Age : 23
Vendi : Mollopolc
Registration date : 13/06/2011

MesazhTitulli: Re: Me ka marre malli per..   Mon Jun 27, 2011 7:38 pm

Valla kur te duash me ki ne Ferizaj.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Xili
Hero anėtar
Hero anėtar
avatar

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

MesazhTitulli: Re: Me ka marre malli per..   Mon Jun 27, 2011 9:58 pm

Ann@ nuk jam une Organizator
por Riki30 eshte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 3254
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: Me ka marre malli per..   Tue Jun 28, 2011 1:10 am


me qoni selam edhe mua, ne korri do i bi verdall ks, dhe shqiperis
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 38
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

MesazhTitulli: Re: Me ka marre malli per..   Tue Jun 28, 2011 10:21 am

askushe sta kohet ne kosove me askend nga forumi sepse nuk dojne te dalin te njoftun
se ka shume ldkiste udbashe bashkpunetore te serbise
kishte me qen mir te takohemi dhe te bisedojme te qajme halle se ne ashtu keshtu nuk zgjidhim problemet
po te shkembejme mendime ..
Me deshire do ishna i pari qe do te takohemi me gjithe kend..te forumit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
mujota
V.I.P
V.I.P
avatar

Female
Numri i postimeve : 219
Age : 23
Vendi : Mollopolc
Registration date : 13/06/2011

MesazhTitulli: Re: Me ka marre malli per..   Sat Jul 02, 2011 7:28 pm

Me ka marre malli qe ketu ne forum ta lexoj nje debat te bere ne mes antarve perkates te ketij forum,nje debat pa fyerje,sepse deri tash nuk pashe asnje........!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 3254
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: Me ka marre malli per..   Sat Jul 02, 2011 10:25 pm

Me ka marre malli per...? Per shume cka, por me se shumti per nene time.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ann@
Anėtar
Anėtar
avatar

Female
Numri i postimeve : 204
Age : 29
Vendi : Large nga toka:)
Registration date : 20/04/2011

MesazhTitulli: Re: Me ka marre malli per..   Sat Jul 16, 2011 12:45 am

Me ka marr malli per jeten e adoleshences,budallalleqet me shoqe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ann@
Anėtar
Anėtar
avatar

Female
Numri i postimeve : 204
Age : 29
Vendi : Large nga toka:)
Registration date : 20/04/2011

MesazhTitulli: Re: Me ka marre malli per..   Sat Jul 16, 2011 12:47 am

Cito :
Valla kur te duash me ki ne Ferizaj.....
Edhe ti je Ferizajli eee (mos me thuaj ) !!!!?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 3254
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: Me ka marre malli per..   Tue Nov 15, 2011 12:49 am

Me ka marr malli per per per per per nje birr peje......................................
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 38
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

MesazhTitulli: Re: Me ka marre malli per..   Thu Nov 17, 2011 12:25 am

haaaaaaaaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 3254
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: Me ka marre malli per..   Fri Nov 18, 2011 9:11 pm

Prodhim vendor ore detektivi. Nuk esht diq per te qeshur.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Me ka marre malli per..   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Me ka marre malli per..
Mbrapsht nė krye 
Faqja 4 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Zonė e lirė :: Tema tė ndryshme-
Kėrce tek: