Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Kush genjen me se shumti

Shko poshtë 
+81
Aldren1
Uskana
Albona
tina
Mirushe
anila
egzona-
Veneta
Gjura
MUHAMETII
zeriatdheut
Ago Muji
katunari
Eva0506
blerim
Parapsikologu
Roza
Orfe@
Martina
istogalia
xhafa
Pirro i Epirit
kroki
Ademi85
beti
thellenza
njonidrenica
Loti
Mister
silit
lilu
eri M
nardlushnja
stabili
Xili
MiLiBoY
Guximi
Driola
idol
loredana
luan mreti
rroni
rolling
Gjuetari
shqip0nja
fati
Euridika
STUPCAT
Urata
bessa
arben
Mysafir
E_Bukura
beri
**Embelsira**
dreni
Hith Kabashi
shpendi
drenusha
besa-bese
vlora
meli
rrebelja
renan
Vista
Beton
Sara
Hana
gishteza
shaban cakolli
azzurra
anjesa
mickonja
Sofra
Sy kaltri
alissa
tom sojer
silvi
Riki30
Kosovarja
Anna
85 posters
Shko tek faqja : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19  Next
AutoriMesazh
Gjura
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
Gjura


Male
Numri i postimeve : 1902
Age : 41
Vendi : Shqiperi
Registration date : 18/02/2008

Kush genjen me se shumti - Faqe 18 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush genjen me se shumti   Kush genjen me se shumti - Faqe 18 EmptySun Nov 30, 2008 6:10 pm

Mese e siguerte, Femrat....!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar



Kush genjen me se shumti - Faqe 18 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush genjen me se shumti   Kush genjen me se shumti - Faqe 18 EmptySun Nov 30, 2008 6:12 pm

Genjshtaret...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar



Kush genjen me se shumti - Faqe 18 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush genjen me se shumti   Kush genjen me se shumti - Faqe 18 EmptySun Nov 30, 2008 6:13 pm

Vetem ne nje rast genjejn meshkujt me femrat njejte, me disa perjashtime te vogla nga te dyja anet. Atehere kur e pyet nje femer per te kaluaren. Shumica thone " e kam pas nje te dashur, i cili ose ka pesuar aksident ose nuk jan pajtuar familja ne fund". Dhe anen tjeter nese i pyet meshkujt per te kaluaren, pergjigjen se " kam pas kaq femra..., e ne fakt e ka pas krejt nje, ose hiq".

Kush nuk pajtohet varsesisht prej gjinis, me thuani se e kam gabim? ahahahah.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Veneta
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
avatar


Female
Numri i postimeve : 1008
Registration date : 02/06/2008

Kush genjen me se shumti - Faqe 18 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush genjen me se shumti   Kush genjen me se shumti - Faqe 18 EmptySun Nov 30, 2008 6:16 pm

Mendoj qe kjo ka te beje me shume me karakterin se sa me gjinine. Varet shume nga menyra se si nje person eshte rritur, edukuar dhe si e ka ndertuar personalitetin e tij. Po te thonim qe genjejne me shume femrat apo meshkujt, pak a shume do te pajtoheshim me ate punen e jetes dhe vdekjes, qe sa jane te ngjashme aq edhe jane te ndryshme, apo se kalojne neper nje ngushtice te njejte por nuk preken kurre me njera tjetren! Mendoj une.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
E_Bukura
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
E_Bukura


Female
Numri i postimeve : 2009
Age : 36
Vendi : Prishtine
Registration date : 30/09/2007

Kush genjen me se shumti - Faqe 18 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush genjen me se shumti   Kush genjen me se shumti - Faqe 18 EmptyMon Dec 08, 2008 1:02 am

Veneta shkruajti:
Mendoj qe kjo ka te beje me shume me karakterin se sa me gjinine. Varet shume nga menyra se si nje person eshte rritur, edukuar dhe si e ka ndertuar personalitetin e tij. Po te thonim qe genjejne me shume femrat apo meshkujt, pak a shume do te pajtoheshim me ate punen e jetes dhe vdekjes, qe sa jane te ngjashme aq edhe jane te ndryshme, apo se kalojne neper nje ngushtice te njejte por nuk preken kurre me njera tjetren! Mendoj une.

Relativisht pajtohem. Do shtoja se meshkujte ne te shumten e rasteve rriten, edukohen dhe e formojne personalitetin e tyre perkrah genjeshtrave ! Ndryshe do mbeteshin deshtak.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
egzona-
Anëtar i ri
Anëtar i ri
egzona-


Female
Numri i postimeve : 71
Age : 31
Vendi : prishtina
Registration date : 28/11/2008

Kush genjen me se shumti - Faqe 18 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush genjen me se shumti   Kush genjen me se shumti - Faqe 18 EmptyMon Dec 08, 2008 1:56 am

meshkujt genjen me shum se jan tradhëtar te pa bes
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Xili
Hero anëtar
Hero anëtar
Xili


Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Kush genjen me se shumti - Faqe 18 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush genjen me se shumti   Kush genjen me se shumti - Faqe 18 EmptyMon Dec 08, 2008 2:56 am

Egzona jo në përgjithësi
sepse ka edhe Mashkuj qe janë ma të sjellshem se ju Femrat

per mendimin tim më së shuti gënjejn Politikanët
për Fushata Zgjedhore
Mbrapsht në krye Shko poshtë
egzona-
Anëtar i ri
Anëtar i ri
egzona-


Female
Numri i postimeve : 71
Age : 31
Vendi : prishtina
Registration date : 28/11/2008

Kush genjen me se shumti - Faqe 18 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush genjen me se shumti   Kush genjen me se shumti - Faqe 18 EmptyMon Dec 08, 2008 5:35 pm

kjo osht abstrakte qe politikanta genjejn per fushata zgjedhore mirpo aj isht mendimi im qe edhe meshkujt nashta femrat genjejn po jo edhe aq shum sa meshkujt
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Guximi
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Guximi


Male
Numri i postimeve : 2427
Age : 30
Vendi : Në "Komedinë Njerëzore"
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 12/09/2007

Kush genjen me se shumti - Faqe 18 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush genjen me se shumti   Kush genjen me se shumti - Faqe 18 EmptyMon Dec 08, 2008 8:18 pm

Nuk mund te kete njeri qe nuk gejnjen, ai qe thote une nuk genjej kurre, ai genjen Very Happy.
Vete rasti dhe koha ndonjehere domosdoshmerisht te dergojne ne genjeshter.
Por problemi qendron se disa genjen pa arsye, e pa nevoje.

Genje kur te eshte vend e nevoja Razz.

Respekt,
Guximi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
anila
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
anila


Female
Numri i postimeve : 973
Age : 28
Registration date : 29/08/2008

Kush genjen me se shumti - Faqe 18 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush genjen me se shumti   Kush genjen me se shumti - Faqe 18 EmptyMon Dec 08, 2008 9:22 pm

Po dihet kush genjen me se shumti
Shtresa aktuale politike...!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sofra
Admin
Admin
Sofra


Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

Kush genjen me se shumti - Faqe 18 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush genjen me se shumti   Kush genjen me se shumti - Faqe 18 EmptyMon Dec 08, 2008 10:08 pm

Më së shumti gënjejnë ata, aty ku u shiten gënjeshtrat. Arrow
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Veneta
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
avatar


Female
Numri i postimeve : 1008
Registration date : 02/06/2008

Kush genjen me se shumti - Faqe 18 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush genjen me se shumti   Kush genjen me se shumti - Faqe 18 EmptyTue Dec 09, 2008 6:10 pm

E_Bukura shkruajti:
Veneta shkruajti:
Mendoj qe kjo ka te beje me shume me karakterin se sa me gjinine. Varet shume nga menyra se si nje person eshte rritur, edukuar dhe si e ka ndertuar personalitetin e tij. Po te thonim qe genjejne me shume femrat apo meshkujt, pak a shume do te pajtoheshim me ate punen e jetes dhe vdekjes, qe sa jane te ngjashme aq edhe jane te ndryshme, apo se kalojne neper nje ngushtice te njejte por nuk preken kurre me njera tjetren! Mendoj une.

Relativisht pajtohem. Do shtoja se meshkujte ne te shumten e rasteve rriten, edukohen dhe e formojne personalitetin e tyre perkrah genjeshtrave ! Ndryshe do mbeteshin deshtak.
E ke thene te kunderten: Meshkujt do te mbeteshin deshtak pikerisht nese rriten, edukohen dhe e formojne personalitetin e tyre perkrah genjeshtrave. Mos harro se nje mashkull ka nene nje femer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
E_Bukura
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
E_Bukura


Female
Numri i postimeve : 2009
Age : 36
Vendi : Prishtine
Registration date : 30/09/2007

Kush genjen me se shumti - Faqe 18 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush genjen me se shumti   Kush genjen me se shumti - Faqe 18 EmptyWed Dec 10, 2008 11:44 pm

Veneta shkruajti:
E_Bukura shkruajti:
Veneta shkruajti:
Mendoj qe kjo ka te beje me shume me karakterin se sa me gjinine. Varet shume nga menyra se si nje person eshte rritur, edukuar dhe si e ka ndertuar personalitetin e tij. Po te thonim qe genjejne me shume femrat apo meshkujt, pak a shume do te pajtoheshim me ate punen e jetes dhe vdekjes, qe sa jane te ngjashme aq edhe jane te ndryshme, apo se kalojne neper nje ngushtice te njejte por nuk preken kurre me njera tjetren! Mendoj une.

Relativisht pajtohem. Do shtoja se meshkujte ne te shumten e rasteve rriten, edukohen dhe e formojne personalitetin e tyre perkrah genjeshtrave ! Ndryshe do mbeteshin deshtak.
E ke thene te kunderten: Meshkujt do te mbeteshin deshtak pikerisht nese rriten, edukohen dhe e formojne personalitetin e tyre perkrah genjeshtrave. Mos harro se nje mashkull ka nene nje femer!!!

Jo, nuk mendoj se e kam thene te kunderten. Eshte shume e vertete kjo qe kam thene ! Ngase shumica e meshkujve ( me perjashtime) rriten ne kuptimin piqen, edukohen dhe formojne personalitet perkrah genjeshtrave ! Ajo qe keni thene ju se nje mashkull ka nene nje femer, eshte e vertete. Por mos harro se mashkulli e ka nene nje femer deri ne nje moshe te caktuar, me pas jo.Dhe ketu menjehere fillon te ndertoje gjithcka ne baze te genjeshtrave ! Ne dallim prej femres, e cila gjithnje si femije, edhe kur te formon personalitetin e saj, edhe kur te martohet dhe ne cdo kohe e ka nje femer nene dhe kjo eshte arsyea qe femrat jane me ndryshe nga meshkujt.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar



Kush genjen me se shumti - Faqe 18 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush genjen me se shumti   Kush genjen me se shumti - Faqe 18 EmptyThu Dec 11, 2008 1:44 am

Ju lutem permbahuni temes, ajo qe postove ti nuk ka te beje me temen, dhe u fshi.

mos te kete postime te tjera jasht temes, se do te fshihen.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mirushe
Anëtar i ri
Anëtar i ri
Mirushe


Female
Numri i postimeve : 149
Age : 39
Vendi : Prizren
Registration date : 17/09/2008

Kush genjen me se shumti - Faqe 18 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush genjen me se shumti   Kush genjen me se shumti - Faqe 18 EmptyThu Dec 11, 2008 2:18 am

A genjejne ma shume femrat a meshkujt ne fund hasim ne zgjidhjen infinit.Ka edhe nga dyja gjinit qe te krypin me genjshtra ashtu ka nga dyja gjinit e urrejne rrugen e genjeshtrave.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
tina
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
tina


Female
Numri i postimeve : 2564
Age : 41
Vendi : qka po ju interson juve bre
Profesioni/Hobi : me nga mas topi mujsha me zan
Registration date : 18/09/2007

Kush genjen me se shumti - Faqe 18 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush genjen me se shumti   Kush genjen me se shumti - Faqe 18 EmptyThu Dec 11, 2008 2:21 am

veq mos mujshin se dy gjinit krypin tujt rrejt hahaha veq mshekujt ma lirshum rrejn hahaha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sofra
Admin
Admin
Sofra


Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

Kush genjen me se shumti - Faqe 18 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush genjen me se shumti   Kush genjen me se shumti - Faqe 18 EmptyThu Dec 11, 2008 2:25 am

Më së shumti gënjejnë femrat Very Happy , e sa i përket burrave hiç nuk gënjejnë.... ata veç aty këtu naj rrenë të vogël, se u ka metë amanet... se banë me rrejtë hasmin me e shpëtu koken. Wink
E tash dalim te hasmi se kush është Hasmi !!? A i keni ndëgju plakat se dy hasëm flejnë në një jastëk. Arrow
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Veneta
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
avatar


Female
Numri i postimeve : 1008
Registration date : 02/06/2008

Kush genjen me se shumti - Faqe 18 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush genjen me se shumti   Kush genjen me se shumti - Faqe 18 EmptyThu Dec 11, 2008 8:19 pm

E_Bukura shkruajti:
Veneta shkruajti:
E_Bukura shkruajti:
Veneta shkruajti:
Mendoj qe kjo ka te beje me shume me karakterin se sa me gjinine. Varet shume nga menyra se si nje person eshte rritur, edukuar dhe si e ka ndertuar personalitetin e tij. Po te thonim qe genjejne me shume femrat apo meshkujt, pak a shume do te pajtoheshim me ate punen e jetes dhe vdekjes, qe sa jane te ngjashme aq edhe jane te ndryshme, apo se kalojne neper nje ngushtice te njejte por nuk preken kurre me njera tjetren! Mendoj une.

Relativisht pajtohem. Do shtoja se meshkujte ne te shumten e rasteve rriten, edukohen dhe e formojne personalitetin e tyre perkrah genjeshtrave ! Ndryshe do mbeteshin deshtak.
E ke thene te kunderten: Meshkujt do te mbeteshin deshtak pikerisht nese rriten, edukohen dhe e formojne personalitetin e tyre perkrah genjeshtrave. Mos harro se nje mashkull ka nene nje femer!!!

Jo, nuk mendoj se e kam thene te kunderten. Eshte shume e vertete kjo qe kam thene ! Ngase shumica e meshkujve ( me perjashtime) rriten ne kuptimin piqen, edukohen dhe formojne personalitet perkrah genjeshtrave ! Ajo qe keni thene ju se nje mashkull ka nene nje femer, eshte e vertete. Por mos harro se mashkulli e ka nene nje femer deri ne nje moshe te caktuar, me pas jo.Dhe ketu menjehere fillon te ndertoje gjithcka ne baze te genjeshtrave ! Ne dallim prej femres, e cila gjithnje si femije, edhe kur te formon personalitetin e saj, edhe kur te martohet dhe ne cdo kohe e ka nje femer nene dhe kjo eshte arsyea qe femrat jane me ndryshe nga meshkujt.
Keshtu si thua ti E_Bukura i bie qe mashkulli kur te ndahet nga nena (nese ndahet, martohet apo jeton i pavarur) te quhet jetim, ndersa femra paska nene ne cdo kohe! Diku tjeter ke thene qe pak a shume nuk ka mundesi per nderhyrje ne krijimin e karakterit pas moshes se pubertetit, ndersa tani thua qe meshkujt nje gje te tille e bejne pikerisht kur jane ne moshen madhore. Nga menyra se si e vlereson kete qeshtje ndonjehere me duket sikur ke nje mllef ndaj kesaj gjinie te bukur.
Une prape mendoj qe kjo eshte pune karakteri, dhe se gjinia nuk eshte aspak percaktuese ne kete rast!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
egzona-
Anëtar i ri
Anëtar i ri
egzona-


Female
Numri i postimeve : 71
Age : 31
Vendi : prishtina
Registration date : 28/11/2008

Kush genjen me se shumti - Faqe 18 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush genjen me se shumti   Kush genjen me se shumti - Faqe 18 EmptyThu Dec 11, 2008 9:26 pm

valla mu bo fer qitashti ma shum genjen femrat po perseri genjeshtra ka kembet e shkurta
Mbrapsht në krye Shko poshtë
shaban cakolli
V.I.P
V.I.P
shaban cakolli


Numri i postimeve : 8740
Registration date : 23/08/2007

Kush genjen me se shumti - Faqe 18 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush genjen me se shumti   Kush genjen me se shumti - Faqe 18 EmptyThu Dec 11, 2008 9:47 pm

gënjeshtarët ,ata gënjejnë më së shumëti
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar



Kush genjen me se shumti - Faqe 18 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush genjen me se shumti   Kush genjen me se shumti - Faqe 18 EmptyThu Dec 11, 2008 10:36 pm

Une me shume, jo meshkujt por une si person, ahahahah.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driola
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
Driola


Numri i postimeve : 1062
Registration date : 25/06/2008

Kush genjen me se shumti - Faqe 18 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush genjen me se shumti   Kush genjen me se shumti - Faqe 18 EmptyThu Dec 11, 2008 10:48 pm

Genjeshtrat jane te perbashketa, e di veq nje gje se nga genjeshtrat mund te mbesin pasojat gjithmone!!!



...shih sa mire Akili e pranon qe eshte rrenacak (genjeshtar)hahahahaha.....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Albona
Anëtar
Anëtar
Albona


Female
Numri i postimeve : 354
Age : 34
Vendi : Kumanove
Registration date : 10/10/2008

Kush genjen me se shumti - Faqe 18 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush genjen me se shumti   Kush genjen me se shumti - Faqe 18 EmptyThu Dec 11, 2008 10:54 pm

Mendoje qe nuk ekziston formule per percatimin se kush genjen me se shumti. Eshte mire te mos jete prezente genjeshtra dhe te zavendesoje te verteten edhe pse ne ndonje rast te vecante genjeshtra e "bardhe" te nxjerre nga situata dhe lehtson ndonje gjendje kritike.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar



Kush genjen me se shumti - Faqe 18 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush genjen me se shumti   Kush genjen me se shumti - Faqe 18 EmptyThu Dec 11, 2008 10:58 pm

Akili genjen me se shumti Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar



Kush genjen me se shumti - Faqe 18 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush genjen me se shumti   Kush genjen me se shumti - Faqe 18 EmptyThu Dec 11, 2008 11:01 pm

Akili e pranojti qe genjej, mos me kon genjeshtra une moti isha vdek qy, ahahahaha. Ne momentin qe smuj me genjy, ka me vdek menjeher, qe "thembra e Akilit", ahahahhaha.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content





Kush genjen me se shumti - Faqe 18 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush genjen me se shumti   Kush genjen me se shumti - Faqe 18 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Kush genjen me se shumti
Mbrapsht në krye 
Faqja 18 e 19Shko tek faqja : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19  Next
 Similar topics
-
» Shqiperia dhe Kroacia marrin ftesen per ne NATO, Maqedonia m
» syri shikon dhe truri genjen
» Çka urreni më së shumti?
» Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ??
»  Hëna i afrohet më së shumti Tokës !!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Zonë e lirë :: Tema të ndryshme-
Kërce tek: