Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Kush genjen me se shumti

Shko poshtë 
+81
Aldren1
Uskana
Albona
tina
Mirushe
anila
egzona-
Veneta
Gjura
MUHAMETII
zeriatdheut
Ago Muji
katunari
Eva0506
blerim
Parapsikologu
Roza
Orfe@
Martina
istogalia
xhafa
Pirro i Epirit
kroki
Ademi85
beti
thellenza
njonidrenica
Loti
Mister
silit
lilu
eri M
nardlushnja
stabili
Xili
MiLiBoY
Guximi
Driola
idol
loredana
luan mreti
rroni
rolling
Gjuetari
shqip0nja
fati
Euridika
STUPCAT
Urata
bessa
arben
Mysafir
E_Bukura
beri
**Embelsira**
dreni
Hith Kabashi
shpendi
drenusha
besa-bese
vlora
meli
rrebelja
renan
Vista
Beton
Sara
Hana
gishteza
shaban cakolli
azzurra
anjesa
mickonja
Sofra
Sy kaltri
alissa
tom sojer
silvi
Riki30
Kosovarja
Anna
85 posters
Shko tek faqja : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 15 ... 19  Next
AutoriMesazh
E_Bukura
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
E_Bukura


Female
Numri i postimeve : 2009
Age : 36
Vendi : Prishtine
Registration date : 30/09/2007

Kush genjen me se shumti - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush genjen me se shumti   Kush genjen me se shumti - Faqe 11 EmptyWed Jan 30, 2008 9:12 pm

Beton ju thuani se paska then nje filozof ashtu e keshtu........per femrat, deri sa mendimet tona jane "lavatrice". Po mir perderisa ju pajtoheni me kete te njejten kohe mendoni edhe per mua ashtu apo? nese eshte keshtu ateher me thuaj se ne cilin moment mendimet e mia u luhaten-lekunden?????? Nuk e perjashtoj mundesin qe s'ka femra te ketilla por nese mendon per mua gabohesh rend, te pakten ma deshmo se kur jam lekunde. Perndryshe gjithnje ate qe e them ne fillim edhe e mbroje me cdo kushte e ne asnje menyre nuk i nderroj fjalet qe te vjen radha ty apo dikujt tjeter t'me thote jeni sikur "lavatrice". Nese ti ke vendos me cdo kushte qe femrave t'ju ngjet "etiketime" te ndryshme ateher mos mendo se keto do ti perbijn te gjitha ndoshta dikush e ka nga respketi e dikush nga frika se keni funksion ndryshe nga te tjeret ketu dhe nuk deshiron te perballet ne shum mendime, por jo une.
Me vjen keq qe nuk e pasket kuptuar ate kur ju thash se "mesoj nga ty e dikush-dikush..." megjithse kam mesuar e mesoj, por ne disa momente po mesoje ate qe me duhet mua, sjellet, reagimet...e njerzve te ndryshem.
Ha ah ah ai rreshti fundit ishte me sinpatik. Ato kurse te kohe sime i kam harruar, apo mos do te thuash ndonje kurs "frizere" apo "rrobaqepse"?? ah ah ah
Beton ju po u drejtoheni femrave dhe ne fakt synin e keni tek une, kurse une po e bej te kunderten me ju...Tu kisha lut mos i mer per siper gjitha keto, se ne fund te fundit ne femrat edhe kur genjejm s'na kuptoni edhe i kemi me te lezetshme, kurse ju meshkujt i keni genjeshtrat pa krippp.

Shendet!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sofra
Admin
Admin
Sofra


Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

Kush genjen me se shumti - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush genjen me se shumti   Kush genjen me se shumti - Faqe 11 EmptyThu Jan 31, 2008 2:53 am

.. kush i ka këmbët e shkurta.

Sot po e gënjejnë popullin politikanët aktual për ta zgjatur jetën e vetë, për të qeverisur vendin.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Beton
Hero anëtar
Hero anëtar
Beton


Numri i postimeve : 5729
Vendi : Zvicër
Profesioni/Hobi : no money no honey
Registration date : 10/09/2007

Kush genjen me se shumti - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush genjen me se shumti   Kush genjen me se shumti - Faqe 11 EmptyThu Jan 31, 2008 3:30 am

Beton ju thuani se paska then nje filozof ashtu e keshtu........per femrat, deri sa mendimet tona jane "lavatrice". Po mir perderisa ju pajtoheni me kete te njejten kohe mendoni edhe per mua ashtu apo? nese eshte keshtu ateher me thuaj se ne cilin moment mendimet e mia u luhaten-lekunden??????

Ha ha ha u luhaten-lekunden koke e kembe se asnje fakte nuk ke sjelle ne teme nuk mjafton kjo..??

Nuk e perjashtoj mundesin qe s'ka femra te ketilla por nese mendon per mua gabohesh rend, te pakten ma deshmo se kur jam lekunde. Perndryshe gjithnje ate qe e them ne fillim edhe e mbroje me cdo kushte e ne asnje menyre nuk i nderroj fjalet qe te vjen radha ty apo dikujt tjeter t'me thote jeni sikur "lavatrice". Nese ti ke vendos me cdo kushte qe femrave t'ju ngjet "etiketime" te ndryshme ateher mos mendo se keto do ti perbijn te gjitha ndoshta dikush e ka nga respketi e dikush nga frika se keni funksion ndryshe nga te tjeret ketu dhe nuk deshiron te perballet ne shum mendime, por jo une.

E_Bukura me thuaj te lutem ç'fare u ka genjier mashkulli juve deri sote pse beheshe kembulse pa fakte.!?
qe te jem ne teme.

Pse zbuloj rrymes te mos rini ne ter.!
Pse zbuloj planetin qe nuk ishte pa fund.!
Pse zbuloj armen te mbrohet.!
Pse zbuloj hulumtimin me ju ushqier.!
Pse Zbuloj gurin si mjet arme.!
Pse zbuloj jeta te reja.!
Pse zbuloj Ameriken.!
Pse pse pse dhe pse etj etj etj.....

Me vjen keq qe nuk e pasket kuptuar ate kur ju thash se "mesoj nga ty e dikush-dikush..." megjithse kam mesuar e mesoj, por ne disa momente po mesoje ate qe me duhet mua, sjellet, reagimet...e njerzve te ndryshem.

gjitmon kemi per te mesuar E_Bukura veqe suksese te uroje ke per te mire apo per te keq mesimi eshte ushqim i trurit.

Ha ah ah ai rreshti fundit ishte me sinpatik. Ato kurse te kohe sime i kam harruar, apo mos do te thuash ndonje kurs "frizere" apo "rrobaqepse"?? ah ah ah

Jo perkundrazi nuk i ke m'suar, por fare nuk i ke ndegjuar keto kurse pse jo edhe pilot nje kurs te bejshe se ti nuk je as ne toke as ne qiell.!

Beton ju po u drejtoheni femrave dhe ne fakt synin e keni tek une, kurse une po e bej te kunderten me ju...Tu kisha lut mos i mer per siper gjitha keto, se ne fund te fundit ne femrat edhe kur genjejm s'na kuptoni edhe i kemi me te lezetshme, kurse ju meshkujt i keni genjeshtrat pa krippp.

E_Bukura Nuk kam lindur dje,por edhe kripen i pari e zbuloj mashkulli e jo femra prandaj ju i keni pa kripp se mashkulli s'pari here e provoj krripen me vjek keq ja genjeshtra juaj ku del ne ''mejdan''
e mos ta teproi me shume te pershendes.


Edituar për herë të fundit nga në Thu Jan 31, 2008 4:13 am, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
meli
V.I.P
V.I.P
meli


Female
Numri i postimeve : 842
Age : 40
Vendi : diku ne gyrbet
Registration date : 13/08/2007

Kush genjen me se shumti - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush genjen me se shumti   Kush genjen me se shumti - Faqe 11 EmptyThu Jan 31, 2008 4:09 am

GËNJESHTRA- Alma Papamihalli

Kush thotë kurrë s´ka gënjyer,
gënjen!
Kush pyet ç´është gënjeshtra,
gënjen!
Kush thotë gënjeshtër s´ka dëgjuar,
gënjen!
Kush thotë gënjeshtrën ç´e dua,
gënjen!
Derisa në një botë të gënjeshtërt,
rron,
Dhe të vërtetën brenda gënjeshtrës,
gjen.
....
Kush thot se une genjej?anjeri...

Te gjith njerzit mendojm njejt ,nuk e ka trurin ndryshe mashulli nga femra...

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Beton
Hero anëtar
Hero anëtar
Beton


Numri i postimeve : 5729
Vendi : Zvicër
Profesioni/Hobi : no money no honey
Registration date : 10/09/2007

Kush genjen me se shumti - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush genjen me se shumti   Kush genjen me se shumti - Faqe 11 EmptyThu Jan 31, 2008 4:18 am

Meli kure them ''lavatriçe'' me keqkuptoni,se mendimet i keni her djathte here majt me keq kuptoni,nese mendon se truri eshte i njejte Kokat nuk i kemi te njejta ... (Nuk kam njohuri si i themi shqip por tek kokat e meshkujve ka..e them si e di une ta theme ''dy kupa'' e tek kokat e femres eshte vetem nje),prandaj per kete eshte qe forcimi mendor tek femra eshte me i dobet se sa tek i mashkullit.

Me mirkuptim

....by Beton
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
E_Bukura
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
E_Bukura


Female
Numri i postimeve : 2009
Age : 36
Vendi : Prishtine
Registration date : 30/09/2007

Kush genjen me se shumti - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush genjen me se shumti   Kush genjen me se shumti - Faqe 11 EmptyWed Feb 06, 2008 2:33 pm

E_Bukura me thuaj te lutem ç'fare u ka genjier mashkulli juve deri sote pse beheshe kembulse pa fakte.!?

Beton, nuk eshte se jam kemgulse por s'jam mendje leht ashtu siq ju mendoni apo jeni mesuar me tjerat...Dhe nuk mund te them direkt ty apo dikujt tjeter se cfar me ka genjyer nje mashkull, por duhet ta kuptoni nje gje se nuk flase asnjeher papatur nje baze te forte. Ndoshta s'mund te sjell fakte ketu, por kjo nuk te jep te drejten se ju e keni mire, sepse ju deri me tani vetem po konstatoni dhe nuk po arsyetoni asgje...

Jo perkundrazi nuk i ke m'suar, por fare nuk i ke ndegjuar keto kurse pse jo edhe pilot nje kurs te bejshe se ti nuk je as ne toke as ne qiell.!

Ha ah ah, per cilat kurse e keni fjalen o Beton djale i mire?? Me sa di une vetem nje kurse se kam mesuar sepse nuk eshte per mua...Per tjerat nuk besoj, sepse po ti numeroj ketu dikush aq dite shkolle nuk ka.Po s'ka rendesi se c'far mendon ti pasi qe e kam kuptuar se per nga natyra ( jo pse don ti) jeni tip qe e keni ne qejf ti injoroni femrat dhe kjo ndoshta eshte knaqesia me e madhe per ju!

E_Bukura Nuk kam lindur dje,por edhe kripen i pari e zbuloj mashkulli e jo femra prandaj ju i keni pa kripp se mashkulli s'pari here e provoj krripen me vjek keq ja genjeshtra juaj ku del ne ''mejdan''
e mos ta teproi me shume te pershendes.


Beton nuk te mendoja sikur keni lindur dje, por mos u iq si njeri qe e njeh mire karakterin apo filozofin e femrave pergjithsisht,ndoshta aty ku jeton po,por me sa eshoh nuk paske pas pune me nje nga Kosova apo? Sa i perket kripes edhe pse eshte zbuluar nga mashkulli dhe se ju meshkujt i keni genjeshtrat me krip,nuk mjafton kjo sepse edhe po taperdornit nga 1 kg krip per nje genjeshter te vogel prap do te kuptoheni se jane bere monotone, te zakonshme apo demode keto genjeshtrat e meshkujve, s'po u beson me qoftedhe nje 10 vjec.

Shendet Beton "analisti" e hulumto se vetem tani jeni ne fillim te asaj rruges se gjate apo te pa fund qe t'i njohesh femrat.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Beton
Hero anëtar
Hero anëtar
Beton


Numri i postimeve : 5729
Vendi : Zvicër
Profesioni/Hobi : no money no honey
Registration date : 10/09/2007

Kush genjen me se shumti - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush genjen me se shumti   Kush genjen me se shumti - Faqe 11 EmptyThu Feb 07, 2008 2:55 am

E_Bukura

Kjo eshte karakteristika e personanve kure nuk kan argumente te sjellin,por edhe nga pake shume femijrore.

na sjell fakte fakte jo fjal bosh.!!!

Deshironi te komandoni por kurre hasni ne ndonje penges nuk dini çka dhe si te ja beni.
Sa keq me vjen,ne veçanti per ty,qe thua nuk jam kembgulse e mundoheshe ende me genjeshtra te replikoish.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
E_Bukura
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
E_Bukura


Female
Numri i postimeve : 2009
Age : 36
Vendi : Prishtine
Registration date : 30/09/2007

Kush genjen me se shumti - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush genjen me se shumti   Kush genjen me se shumti - Faqe 11 EmptyThu Feb 07, 2008 8:59 pm

Beton nuk jemi ketu ne gjykat qe te sjellim fakte qe mund te vertetohen nga nje juri. Por jemi ne forum dhe nuk mund t'me bindesh se ne ndonje forum apo edhe ketu kan pasur efektin faktet, gjithnje kan egsistuar mospajtimet dhe kundershtime, qofte edhe nese dikush thote se bora eshte e bardhe, dikush tjeter do ta mohonte... E sidomos per kete ceshtje qe po flasim ne ketu, kjo s'mund te vertetohet perveq se kjo teme perdoret qe ti injoron te tjeret, sic po beni ju me gjinin e kundert qe po mundoheni me cdo kusht ti injoroni dhe veten se bashku me gjinin tuaj "perfekte" ta ngrisni ne maje te piramides.
Beton mos harro se njerzit qe genjejn me shume jane politikanet, nga genjeshtrat e te cileve gjithnje pasojat jane me te medha se cdo genjeshter tjeter e cdo kujt. Dhe sa per kuriozitet po te rifreskoj mendjen ty se ne cdo vend te botes demokratike 70% te politikanve jane meshkuj. Qe do te thote se....Po te le ty ta vazhdon. Por edhe dicka, flm shum per mendimet tuaja ( si shume femijerore) apo ku ta di une se cfar mendon! Une asgje nuk mendoj per ty perveq se jeni nje njeri qe mundohet te di por qe s'mundet e kam fjalen ne disa raste te caktuar, sepse ne shum raste u kam per zili dhe njeashtu ju respketoj mendimet tuaja.
Vazhdoje te jem kjo qe jam, jo mendje leht siq jeni mesuar ju te rastesisni...Beton "analisti" edhe njeher vazhdo dhe vetem vazhdo keshtu, sepse jeni akoma ne "tunel" dhe vetem ateher kur ta shihni nje rreze drite mund te flisni per ate drite!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sy kaltri
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
Sy kaltri


Numri i postimeve : 1972
Registration date : 09/08/2007

Kush genjen me se shumti - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush genjen me se shumti   Kush genjen me se shumti - Faqe 11 EmptyThu Feb 07, 2008 9:22 pm

më së shumti gënjen njëriu
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Beton
Hero anëtar
Hero anëtar
Beton


Numri i postimeve : 5729
Vendi : Zvicër
Profesioni/Hobi : no money no honey
Registration date : 10/09/2007

Kush genjen me se shumti - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush genjen me se shumti   Kush genjen me se shumti - Faqe 11 EmptyFri Feb 08, 2008 2:58 am

E_Bukura
Nuk thashe se jemi ne nje gjykat nuk thash qe duhet te vertetohemi nga nje juri,thashe se me pelqein te lexoi fakte po qe je kembgulse na sjell argumente se pse mashkulli genjen me shume se Femra.

Sa ju perket politikanet pajtohem me kete mendim tuajni se vete fjala politik do te thote (genjeshter) historiku i k'saj fjale rrjedha nga gjuha (Ebré Izrailiane) por nuk do te thote se bota demokratike 70% jane meshkuj e genjejne per ndonje arsye Femren,perkundrazi e bejen per te miren e Femres edhe n'se genjejne ha ha ha
njeashtu mbeteni te respektuar por,mos valle ju jeni ata qe nuke e keni kalu tunellin ende,je me vones por nuk ka te keqe mos u ngute ngadal ngadal qe te dalishe ne drite se bene ndeshje....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
STUPCAT
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
avatar


Male
Numri i postimeve : 626
Age : 43
Registration date : 17/09/2007

Kush genjen me se shumti - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush genjen me se shumti   Kush genjen me se shumti - Faqe 11 EmptyFri Feb 08, 2008 3:01 am

une kisha nje pytje a ka njeri qe nuk rren se ??
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Musafir
Vizitor
avatar



Kush genjen me se shumti - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush genjen me se shumti   Kush genjen me se shumti - Faqe 11 EmptyFri Feb 08, 2008 3:06 am

Une mas pakti pa e qel gojen nuk rrej .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sofra
Admin
Admin
Sofra


Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

Kush genjen me se shumti - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush genjen me se shumti   Kush genjen me se shumti - Faqe 11 EmptyFri Feb 08, 2008 3:09 am

Sot po gënjehet më së shumti, dhe nuk ka njeri i cili nuk ka gënjyer të gjithë gënjejnë.

Rroft 1 Prilli fla
Mbrapsht në krye Shko poshtë
E_Bukura
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
E_Bukura


Female
Numri i postimeve : 2009
Age : 36
Vendi : Prishtine
Registration date : 30/09/2007

Kush genjen me se shumti - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush genjen me se shumti   Kush genjen me se shumti - Faqe 11 EmptySat Feb 09, 2008 4:14 pm

Beton me mire s'po sjell fakte hic, sikur se ju qe i keni sjellur faktet pa baze, te cilat jane barabart me zero.
Metaforen e tunelit, se pasket kuptuar akoma!!! Hmm, neyse do ta kupton nje dite, mos u deshpero ne vete. Tjera her do ti them gjerat hapur dhe jo me ne menyre metaforike qe t'ju mundoj.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Beton
Hero anëtar
Hero anëtar
Beton


Numri i postimeve : 5729
Vendi : Zvicër
Profesioni/Hobi : no money no honey
Registration date : 10/09/2007

Kush genjen me se shumti - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush genjen me se shumti   Kush genjen me se shumti - Faqe 11 EmptySat Feb 09, 2008 4:45 pm

Kurre nuk ke fakte te sjellish ne teme, ç'faji kam une.!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
Hana
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
Hana


Numri i postimeve : 1192
Registration date : 17/09/2007

Kush genjen me se shumti - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush genjen me se shumti   Kush genjen me se shumti - Faqe 11 EmptySat Feb 09, 2008 11:21 pm

Tradhetaret gegjejn me se shumti dhe ata skan iden se çfar flasin?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar



Kush genjen me se shumti - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush genjen me se shumti   Kush genjen me se shumti - Faqe 11 EmptyTue Feb 19, 2008 7:38 pm

More plasni ju femra krejt, se nuk e kem mendjen me pranu edhe kete te pa vertete, se boll i kemi pranu hajt kishe tu ju dhen perparsi. Deri vone kam mendur se femrat nuk genjejn sikur meshkujt, por pervoja me ka ber te kuptoj se femrat genjejne shume shume me teper. Nje raste ( nder shume tjere), nje femer njeher u pat prezantu si e Prishtines, pas nje kohe u be e "sinqert" tha jam e Ferizait, pas nje kohe prap e fitoj besimin tek une dhe tha jam nga Prizreni..., per mos te zgjate erdhi puna qe nje dite ti mbyll syt dhe t'ma thote te verteten se kishte qen nga rrethi i Klines ahahahah. Paramendo rreth e rreth Kosoves u sjlle. Sa e sa raste te ketilla kam pasur, jo vetem me vendlindjen( qe eshte identiteti i qdo njeriu) por genjeshtra te ndryshme...Te rralla jen ato femra qe nuk din me genjy, ndoshta ato qe nuk kam pasur rast ti njoh, nuk din me genjy! ahahahah.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sofra
Admin
Admin
Sofra


Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

Kush genjen me se shumti - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush genjen me se shumti   Kush genjen me se shumti - Faqe 11 EmptyTue Feb 19, 2008 9:49 pm

Këtë radhë premtimi i meriton 10 poena, për postimin më lartë pirat .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar



Kush genjen me se shumti - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush genjen me se shumti   Kush genjen me se shumti - Faqe 11 EmptyTue Feb 19, 2008 11:55 pm

Me nje fjal apo dy me shum genjejn femrat, edhe pse meshkujt genjejn,por jo me shum se femrat, ( nuk po e zgjas me shum) ?!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
rrebelja
V.I.P
V.I.P
rrebelja


Numri i postimeve : 2960
Registration date : 06/10/2007

Kush genjen me se shumti - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush genjen me se shumti   Kush genjen me se shumti - Faqe 11 EmptyWed Feb 20, 2008 10:20 am

haha qyre qyre krejt femnave po jau leni shihe shihe e tybe jo ju jeni ata qe genjeni haah jo serozsht une kam then ka edhe femra qe te killin rrena e sju nin hiq po valhi meshkujt ma shum e sidomos kur esht fjala ne dashrui po them nga provoja joe imja por sa i kam par edhe sa me kan tregu valla femnat e shkreta i myten pi rrejn jo skam femen jo kam edhe meshkujt me ka dy eee qeshtu femna aha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar



Kush genjen me se shumti - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush genjen me se shumti   Kush genjen me se shumti - Faqe 11 EmptyMon Mar 03, 2008 7:02 pm

Grekët rrejn me se shumti Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Beton
Hero anëtar
Hero anëtar
Beton


Numri i postimeve : 5729
Vendi : Zvicër
Profesioni/Hobi : no money no honey
Registration date : 10/09/2007

Kush genjen me se shumti - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush genjen me se shumti   Kush genjen me se shumti - Faqe 11 EmptyMon Mar 03, 2008 7:15 pm

Grekët rrejn me se shumti Razz

Lancelot

Grekët dhe Serbët.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
Euridika
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar


Female
Numri i postimeve : 1408
Vendi : Kosovë
Registration date : 11/11/2007

Kush genjen me se shumti - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush genjen me se shumti   Kush genjen me se shumti - Faqe 11 EmptyMon Mar 03, 2008 7:47 pm

Beton shkruajti:
Grekët rrejn me se shumti Razz

Lancelot

Grekët dhe Serbët.

paaa, sidomos serbet aq shume gënjejne sa qe behen qesharak


Edituar për herë të fundit nga Euridika në Tue Mar 04, 2008 5:45 pm, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
fati
Anëtar i ri
Anëtar i ri
fati


Numri i postimeve : 75
Registration date : 02/03/2008

Kush genjen me se shumti - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush genjen me se shumti   Kush genjen me se shumti - Faqe 11 EmptyMon Mar 03, 2008 9:58 pm

Me se shumti genjejn portugezet :)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sofra
Admin
Admin
Sofra


Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

Kush genjen me se shumti - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush genjen me se shumti   Kush genjen me se shumti - Faqe 11 EmptyTue Mar 04, 2008 5:14 am

Serbët dhe greko-fanariotët.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content





Kush genjen me se shumti - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush genjen me se shumti   Kush genjen me se shumti - Faqe 11 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Kush genjen me se shumti
Mbrapsht në krye 
Faqja 11 e 19Shko tek faqja : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 15 ... 19  Next
 Similar topics
-
» Shqiperia dhe Kroacia marrin ftesen per ne NATO, Maqedonia m
» syri shikon dhe truri genjen
» Çka urreni më së shumti?
» Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ??
»  Hëna i afrohet më së shumti Tokës !!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Zonë e lirë :: Tema të ndryshme-
Kërce tek: