Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 NUK PO MËRZITEM SE ATA PO NA RREJNË, POR PO MË VJEN INATI S

Shko poshtë 
+4
xhiti
Mergimtari
valmir9
nanda
8 posters
AutoriMesazh
nanda
Fillestar/e
Fillestar/e
nanda


Male
Numri i postimeve : 15
Age : 65
Vendi : Prizren
Registration date : 04/09/2008

NUK PO MËRZITEM  SE ATA PO NA RREJNË, POR PO MË VJEN INATI S Empty
MesazhTitulli: NUK PO MËRZITEM SE ATA PO NA RREJNË, POR PO MË VJEN INATI S   NUK PO MËRZITEM  SE ATA PO NA RREJNË, POR PO MË VJEN INATI S EmptyFri Apr 17, 2009 7:14 pm

NUK PO MËRZITEM SE ATA PO NA RREJNË, POR PO MË VJEN INATI SE PSE PO MENDOJNË QË NE PO JU BESOJMË?!







Mua, por besoj edhe shumicën e shqiptarëve të arsyeshëm të republikës së Kosovës, aspak nuk duhet t’i ketë befasuar lajmi mbi lejimin e ardhjes së fundit të presidentit serb Tadiq nga ana e institucioneve tona, që në prag të festave ortodokse Pashkët, ta vizitoj manastirin e Deçanit.. Parulla boshe e përsëritur shpesh nga qeveritarët tanë aktual në pushtet se kinse “pa parashtruar paraprakisht kërkesën dhe pa marrë lejen nga institucionet vendore, asnjë zyrtar dhe funksionar i lartë nga Serbia nuk mund ta vizitoj Kosovën”, ka qenë dhe, edhe më tej do të mbetet parullë farse e një “gajreti përplot ethe”, sikur thotë populli., e cila si arsyetim naiv, nga fanatikët e shumtë që verbërisht po i besojnë deklaratave boshe të pushtetarëve tanë, ende po pranohet si e vërtet .

Ajo që inkurajon në këtë rast është se, fatlumësisht, kohën e fundit numri i tyre dita-ditë po zvogëlohet.

Thënë, shkurt e shqip, tani më, edhe pulat në kotec dhe zogjtë në lisa, po e dinë se kush vërtet “kullet” sot në Kosovën e “pavarur” dhe “sovrane”. Pa dyshim se, shumë mirë e di këtë edhe populli. Ai, si “sovran i vërtetë”, edhe përpos dinjitetit të vetë të shkelur dhe të mëkëmbur në këto raste, edhe më tej mundohet t’i kuptoj këta qeveritar tanë në pushtet. Të duket sikur ata ju thonë:”Flisni ju sa të doni dhe krekosuni sa të mundeni., po ne jeni të bindur që ju praktikisht nuk keni asgjë në dorë”.

Pa dyshim! Të gjithë e kemi në dijeni këtë. Por, nuk mund ta marr me mënd se pse ata nuk tentojnë që ta kuptojnë vetveten në raport me situatën politike reale në të cilën “de facto” dhe “de jure” shtrihet fuqia e “pavarur” dhe “sovrane” e vendimmarrjes së tyre.

A thua, pse ata vazhdimisht kanë nevojë që në prag të paralajmërimit të ndonjë vizite të çfarëdo zyrtari të lartë serb në Kosovë, të na japin këso “gajrete” të rrejshme “përplot ethe”; ngjashëm si kjo e fundit e ministrit të punëve të brendshme të Republikës së Kosovës z. Pajaziti, se gjoja “pa kërkuar së pari leje nga institucionet e Kosovës, Tadiqit nuk do t’i lejohet hyrja në territorin e Kosovës”.

E, në fakt, Tadiqi serb, jo vetëm që trijunfalisht hyri në Kosovë, por ai fare nuk kërkoj leje prej asnjë institucioni kompetent shtetëror të Republikës së Kosovës.

Edhe unë i kapluar nga kurioziteti i tepruar për këtë vizitë, shëtita nga pak në internet. Ishin tejet interesante reagimet e menjëhershme të shumë lexuesve tanë nëpër faqe të ndryshme shqiptare të internetit ku ishte botuar kjo deklaratë e tij.

Nga reagimet e shumta të lexuesve, më tepër dominonte skepticizmi se Tadiqit do t’i ndalohet hyrja në Kosovë që në kufi; se ai kurrsesi nuk duhet t’i ndalohet por duhet t’i lejohet hyrja... e deri tek propozimet më radikale përplot emocione se nëse vërtetë Tadiqi hyn në Kosovë, atëherë, ministrit Pajaziti, nuk i mbetet asgjë tjetër veçse të jep dorëheqje të parevokueshme.

Këtyre lexuesve të fundit me këso ide për dorëheqje, menjëherë do t’jua heq vesvesen. Çka do që të ndodhi dhe sido që të veprohet me hyrjen apo moshyrjen e Tadiqit në Kosovë, menjëherë le ta harrojnë ata kërkesën për dorëheqjen e ministrit Pajaziti! Sepse, institucioni i dorëheqjes si akt i lart moral i përgjegjësisë udhëheqëse individuale, në politikën tonë kosovare kaherë është i panjohur. E, sot këtë vlerë të lartë morale, më së paku e kanë të njohur ministrat e kësaj qeverie aktuale, shumica e të cilëve, për mossukseset e tyre të gjertanishme, kaherë është dashur ta marrin një hap të tillë.

Dhe...më në fund, zaret u hodhën! U vendos ashtu sikurse pritnim dhe parashikonim shumica nga ne më të arsyeshmit. Tadiqit ju lejua hyrja në Kosovë!?

Prononcimi i mëvonshëm i kryeministrit tonë se “nëse presidenti i Serbisë bën çfarëdo deklarimi politik që është në kundërshtim me Kushtetutën e Republikës së Kosovës, atij do t’i ndalohet hyrja në Kosovë në të ardhmen, qoftë në kapacitet privat apo zyrtar”, na ngjason me ato kërcënime infantile kalamajsh alla “veç edhe një herë shaj me nënë dhe të tregoj....hajt, hajt edhe njëherë... hajt vetëm edhe një herë dhe shohim ...!

Eeee...çka të them në fund? Asgjë! Veç më duhet të pranoj se fare nuk po brengosem që këta politikanë tanë vazhdimisht po na rrejnë, por, thjesht , po më vjen inati se ata gjithnjë po mendojnë që ne po i besojmë...?!!



Adnan Abrashi

Mbrapsht në krye Shko poshtë
valmir9
Anëtar i ri
Anëtar i ri
valmir9


Male
Numri i postimeve : 141
Age : 33
Vendi : Theranda (Slloveni)
Registration date : 27/03/2009

NUK PO MËRZITEM  SE ATA PO NA RREJNË, POR PO MË VJEN INATI S Empty
MesazhTitulli: Re: NUK PO MËRZITEM SE ATA PO NA RREJNË, POR PO MË VJEN INATI S   NUK PO MËRZITEM  SE ATA PO NA RREJNË, POR PO MË VJEN INATI S EmptyFri Apr 17, 2009 7:42 pm

Ata gjithmon do te mendojn se na i besojem atyne perqkak se kan kontroll mbi popullin ne Kosove. Thaci mas pari e shpalli "pavarsine" me lejen e Amerikes dhe me ket gje aj u ba legjend e gjall per te GJITH. Dhe tash kur te vjen ni rast i till nje minister i "qeveris" te Kosoves e thot nje diqka qe populli automatikisht qorrohemi me te verteten dhe mendojm se "qeveria" do ta ket, ketë rast nenkontroll.

Momentalisht e dim se "Qeveria" jone nuk ka kurqfar fjal perfundimtare dhe nuk mund te vendos per kurgjo perfundimish pa lejen e EULEX-it apo dikend nderkombetar dhe kjo nuk esht vetevendosje.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mergimtari
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
Mergimtari


Male
Numri i postimeve : 755
Age : 111
Vendi : Jashtë forumit
Registration date : 31/05/2008

NUK PO MËRZITEM  SE ATA PO NA RREJNË, POR PO MË VJEN INATI S Empty
MesazhTitulli: Re: NUK PO MËRZITEM SE ATA PO NA RREJNË, POR PO MË VJEN INATI S   NUK PO MËRZITEM  SE ATA PO NA RREJNË, POR PO MË VJEN INATI S EmptySat Apr 18, 2009 12:42 am

Kupa po mbushet , e kur te mos kete me vend per genjeshtra keta politikanet ne Kosove - Shqiperi - Ilride do i bejn kembet kater e do ikin e do kerkojne azil tek Ahtisarat e ç'Ahtisarat.

Popullin do ta lene ne balte dhe ne meshiren e armiqeve tane te uritur qe mezi po e presin kete moment.

Por ne duhet te tregohemi shume me te mençur se ta dhe te vetedijesojme dhe bindim popullin per rrezikun qe na kanoset dhe domosmoshmerine e shporrjes se politikaneve servile nga trojet tona , bashke me EULEXat ç'EULEXat , zanierat ç'zanierat , fazlliqat e Janullatat.

Nese i tere populli qohet ne kemb kunder tyre , nuk ka dreq qe na ndalon as Amerika e as Evropa , As OKB-ja e as ç'OKB-ja !!! Bolle ma me mendimin se nese bejm keshtu ata do mendojne keshtu per neve , .... SHQIPERIA ESHTE E JONA DHE NE DO TE VENDOSIM PER TE. E JO UNMIKAT , EULEXAT , OKB-ja , AMERIKA , EVROPA , RUSIA , .... te vendosin per te ardhmen tone.

Qohuni shqiptare kunder kesaj politike qorre servile qe do na qoj ne humnere , e mos degjoni genjeshtrat e perditshme te politikaneve servile , te nderkombetareve , e te "analisteve" politike te OKB-se. Ndegjoni zemren dhe shpirtin tuaj , ndegjoni amanetin e te gjithe atyre qe kane rene per gjuhen , kulturen , kombin dhe trojet shqiptare.

Politikanet servile jane armiku kryesor i kombit shqiptar, pastaj vine nderkombetaret dhe tani armiqte tane.
Sepse planet qe zbatohen ne trojet tona perpunohen tek armiqte tane , pastaj dergohen tek "miqte" tane - nderkombetaret dhe pastaj nderkombetaret i dergojne tek politikanet servile. Viktima eshte populli shqiptar dhe trojet shqiptare.

Politikanet servile , jane njerez te shitur , keshtu qe ne nuk duhet t'i lejojme ata ne asnje menyre qe te na shesin!!!

Nga UNMIK-u kaluam ne EULEX , nga EULEX-i do te perfudojme ne nje Bosnje te re , rruge qorre pa te ardhme , qe do te qoj ne trazira ose kthim nen SERBI , mos degjoni genjeshtaret , sepse atyre nuk ju behet vone per neve por u behet vone per kolltuket e tyre, veturat luksoze , villat dhe shtepiat shumekateshe , etj...

Populli shqiptar eshte i zhytur ne varferi ndersa keta servilet dalin neper televizionet e shitura , dhe thone qe punet po ecin mire.

Zgjohuni se kurre nuk eshte vone.

Poshte gjithe politikanet servile qe perfitojne mbi luftetaret e lirise dhe figurat kombetare !

Rrofte kombi shqiptar,
Rrofshin trojet shqiptare,
Rrofte Shqiperia e Bashkuar.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mergimtari
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
Mergimtari


Male
Numri i postimeve : 755
Age : 111
Vendi : Jashtë forumit
Registration date : 31/05/2008

NUK PO MËRZITEM  SE ATA PO NA RREJNË, POR PO MË VJEN INATI S Empty
MesazhTitulli: Re: NUK PO MËRZITEM SE ATA PO NA RREJNË, POR PO MË VJEN INATI S   NUK PO MËRZITEM  SE ATA PO NA RREJNË, POR PO MË VJEN INATI S EmptySat Apr 18, 2009 12:48 am

Kerkoj qe te mos preken anti-enveristet, por per te shpetuar popullin dhe trojet tona momentalisht duhet vepruar ashtu siç veproi Enver Hoxha me shoke.

Kush e kundershtoi Enver Hoxhen ? Askush , sepse i gjithe populli ishte njemendje dhe kete e dinin mire gjithe armiqte dhe nderkombetaret. Per ata qe donin ta coptonin akoma me shume Shqiperine veçse te copetuar Enver Hoxha ishte armiku me i madh i tyre , duke perfshire edhe nderkombetaret.

Sot figura e tij dhe lulezimi i Shqiperise fyhet ne menyrat me te ulta njerezore , ndersa populli i fjetur e qorre perkrah ne mase jo te vogel keto shpifje e akuza qe vijne nga jashte dhe interpretohen nga politikanet servile.

Te mesojme nga e kaluara , te ndryshojme ata ku ka pasur gabime , rezultati do del shume i mire.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mergimtari
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
Mergimtari


Male
Numri i postimeve : 755
Age : 111
Vendi : Jashtë forumit
Registration date : 31/05/2008

NUK PO MËRZITEM  SE ATA PO NA RREJNË, POR PO MË VJEN INATI S Empty
MesazhTitulli: Re: NUK PO MËRZITEM SE ATA PO NA RREJNË, POR PO MË VJEN INATI S   NUK PO MËRZITEM  SE ATA PO NA RREJNË, POR PO MË VJEN INATI S EmptySat Apr 18, 2009 12:50 am

Gabim:
Te mesojme nga e kaluara , te ndryshojme ata ku ka pasur gabime , rezultati do del shume i mire.

Permiresim:
Te mesojme nga e kaluara , te bejm ndryshime aty ku ka pasur gabime , rezultati do del shume i mire.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhiti
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
xhiti


Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 63
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

NUK PO MËRZITEM  SE ATA PO NA RREJNË, POR PO MË VJEN INATI S Empty
MesazhTitulli: Re: NUK PO MËRZITEM SE ATA PO NA RREJNË, POR PO MË VJEN INATI S   NUK PO MËRZITEM  SE ATA PO NA RREJNË, POR PO MË VJEN INATI S EmptySat Apr 18, 2009 11:42 am

Thaqi nuk esahte legjend e gjalle valmir9!
Po tradhtar i gjalle!
Ky nu ka shpall kurrfar pavaresie!
Po kosoven multietnike pa komb pa identitet!
Kosova nuk eshte shtet po koloni e huaj.
Mergimtari me pelqe shum ne analizat e tua je largpames,ne dy kishim bere se bashku dhe haxhiu xhema detektivi parapsikologu laloni lindushi vesa e shum te tjere..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
valmir9
Anëtar i ri
Anëtar i ri
valmir9


Male
Numri i postimeve : 141
Age : 33
Vendi : Theranda (Slloveni)
Registration date : 27/03/2009

NUK PO MËRZITEM  SE ATA PO NA RREJNË, POR PO MË VJEN INATI S Empty
MesazhTitulli: Re: NUK PO MËRZITEM SE ATA PO NA RREJNË, POR PO MË VJEN INATI S   NUK PO MËRZITEM  SE ATA PO NA RREJNË, POR PO MË VJEN INATI S EmptySat Apr 18, 2009 12:09 pm

xhiti

Po po xhiti edi qe nuk esht legjend e gjalle po populli jon shumica esht popull qe e len veten te nenshtrohet dhe qe te kontrollohet nga te tjeret, pra nuk edin qka esht demokraci apo vetvendosje.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi


Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 44
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

NUK PO MËRZITEM  SE ATA PO NA RREJNË, POR PO MË VJEN INATI S Empty
MesazhTitulli: Re: NUK PO MËRZITEM SE ATA PO NA RREJNË, POR PO MË VJEN INATI S   NUK PO MËRZITEM  SE ATA PO NA RREJNË, POR PO MË VJEN INATI S EmptySat Apr 18, 2009 12:28 pm

valmir9
te pershendes.
po ku ka demokraci nen okupim..
keta vetem ja futin..
sllovenija amerika gjermanija nuk kane demokraci te mirfillte.
e shqiperia kosova qe skan te bejn fare me demokraci,te ne eshte anarhi e jo demokraci po si politikanet si populli tallava..
xhiti shum me vend e ka..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi


Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 44
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

NUK PO MËRZITEM  SE ATA PO NA RREJNË, POR PO MË VJEN INATI S Empty
MesazhTitulli: Re: NUK PO MËRZITEM SE ATA PO NA RREJNË, POR PO MË VJEN INATI S   NUK PO MËRZITEM  SE ATA PO NA RREJNË, POR PO MË VJEN INATI S EmptySat Apr 18, 2009 12:29 pm

valmir9
te pershendes.
po ku ka demokraci nen okupim..
keta vetem ja futin..
sllovenija amerika gjermanija nuk kane demokraci te mirfillte.
e shqiperia kosova qe skan te bejn fare me demokraci,te ne eshte anarhi e jo demokraci po si politikanet si populli tallava..
xhiti shum me vend e ka..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
valmir9
Anëtar i ri
Anëtar i ri
valmir9


Male
Numri i postimeve : 141
Age : 33
Vendi : Theranda (Slloveni)
Registration date : 27/03/2009

NUK PO MËRZITEM  SE ATA PO NA RREJNË, POR PO MË VJEN INATI S Empty
MesazhTitulli: Re: NUK PO MËRZITEM SE ATA PO NA RREJNË, POR PO MË VJEN INATI S   NUK PO MËRZITEM  SE ATA PO NA RREJNË, POR PO MË VJEN INATI S EmptySat Apr 18, 2009 1:03 pm

detektivi

Kuptohet qe gjithmon ka okupim ne demokraci, si prsh. gazetaret kudo qe jan neper bote skan te drejta ta kalxojn gjdo send qka esht e kunder te dikujna mat nelt...

E ne Kosove na ket lloj "demokracije" e rrejm popullin vetem per karrik, na prsh. Thaci mendon se krejt Kosova esht per EULEX-in dhe per sene tjera nderkombetare po aj nuk i rrespekton ate.

Prsh. jan mbledh 10.000 nenshkrime perqkak se esht shtrejtu rryma po ato nenshkrime nuk i morri qeveria dhe ketu e shkeli ligjin e vet te kushtetuses.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
zeriatdheut
Hero anëtar
Hero anëtar
zeriatdheut


Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

NUK PO MËRZITEM  SE ATA PO NA RREJNË, POR PO MË VJEN INATI S Empty
MesazhTitulli: Re: NUK PO MËRZITEM SE ATA PO NA RREJNË, POR PO MË VJEN INATI S   NUK PO MËRZITEM  SE ATA PO NA RREJNË, POR PO MË VJEN INATI S EmptySun Apr 19, 2009 5:17 am

Nuk Merzitem se kane hije dhe te flasin me fakte keta tipa por merzitem se e kane bere forumin thua se e kane prone te tyre duke share e fyer lloj lloje pijaneci
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhiti
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
xhiti


Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 63
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

NUK PO MËRZITEM  SE ATA PO NA RREJNË, POR PO MË VJEN INATI S Empty
MesazhTitulli: Re: NUK PO MËRZITEM SE ATA PO NA RREJNË, POR PO MË VJEN INATI S   NUK PO MËRZITEM  SE ATA PO NA RREJNË, POR PO MË VJEN INATI S EmptySun Apr 19, 2009 12:30 pm

Zeriatdheut!
pijaneca jane ata qe jan kunder bashkimit kombetare!
Ata qe perkrahin tradhtaret antikombetaret perkrahin kosoven multietnike flamurin multietnik kosovarizmin decentralizimin ne baza etnike bashkim vllaznimin.
per krahin ish udbashet dhe udbashet e sotem farkistet qe bashkpunuan me Milloshin!
Hajnat kriminelet qeverin e inkriminuar te korruptuar!
partit politike servile antishqiptare..
Ata qe shojne shoket e forumit vetem pse nuk pajtohen me mendimet e disave qe jane pro partive servile jane vet servile.
Ata qe shajn zotin e qka ka...
Ata jane te qmendur -ata nuk kan mendje karakter e as moral..
Ata shkaterrojn familjen kombin atdheun!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
valmir9
Anëtar i ri
Anëtar i ri
valmir9


Male
Numri i postimeve : 141
Age : 33
Vendi : Theranda (Slloveni)
Registration date : 27/03/2009

NUK PO MËRZITEM  SE ATA PO NA RREJNË, POR PO MË VJEN INATI S Empty
MesazhTitulli: Re: NUK PO MËRZITEM SE ATA PO NA RREJNË, POR PO MË VJEN INATI S   NUK PO MËRZITEM  SE ATA PO NA RREJNË, POR PO MË VJEN INATI S EmptySun Apr 19, 2009 12:42 pm

zeriatdheut shkruajti:
Nuk Merzitem se kane hije dhe te flasin me fakte keta tipa por merzitem se e kane bere forumin thua se e kane prone te tyre duke share e fyer lloj lloje pijaneci

Zeriatdheut ti je nje shembull i personit i cillit ja kan la trunin Rugova dhe Thaci. Te cillet te kan mbush me rrena qe kena "pavarsi" dhe "sovranitet" dhe "vetevendosje".

Qesi si ti ka shum ne Kosove dhe gjdo dit po shtohen. Qysh shtohen? Prsh. je tu e kqyr RTK-n dhe e she qe "Qeveria" e kish maru nje shkoll apo asfalltim te nje rruges dhe tani ti mendon qe Qeveria esht ka punon per ne.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhiti
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
xhiti


Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 63
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

NUK PO MËRZITEM  SE ATA PO NA RREJNË, POR PO MË VJEN INATI S Empty
MesazhTitulli: Re: NUK PO MËRZITEM SE ATA PO NA RREJNË, POR PO MË VJEN INATI S   NUK PO MËRZITEM  SE ATA PO NA RREJNË, POR PO MË VJEN INATI S EmptySun Apr 19, 2009 2:41 pm

Valmir9
Keta jane me shkoll te Titos dhe ish nxenesit te ti Rugova!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhiti
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
xhiti


Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 63
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

NUK PO MËRZITEM  SE ATA PO NA RREJNË, POR PO MË VJEN INATI S Empty
MesazhTitulli: Re: NUK PO MËRZITEM SE ATA PO NA RREJNË, POR PO MË VJEN INATI S   NUK PO MËRZITEM  SE ATA PO NA RREJNË, POR PO MË VJEN INATI S EmptySun Apr 19, 2009 2:41 pm

Valmir9
Keta jane me shkoll te Titos dhe ish nxenesit te ti Rugova!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Merisa
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
Merisa


Female
Numri i postimeve : 276
Age : 32
Vendi : Kosovë
Profesioni/Hobi : mjekesi
Registration date : 16/03/2009

NUK PO MËRZITEM  SE ATA PO NA RREJNË, POR PO MË VJEN INATI S Empty
MesazhTitulli: Re: NUK PO MËRZITEM SE ATA PO NA RREJNË, POR PO MË VJEN INATI S   NUK PO MËRZITEM  SE ATA PO NA RREJNË, POR PO MË VJEN INATI S EmptySun Apr 19, 2009 9:57 pm

une nuk merzitem se ata po na rrejn, por po me vjen inati qe po mendojn qe po ju besojm
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhiti
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
xhiti


Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 63
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

NUK PO MËRZITEM  SE ATA PO NA RREJNË, POR PO MË VJEN INATI S Empty
MesazhTitulli: Re: NUK PO MËRZITEM SE ATA PO NA RREJNË, POR PO MË VJEN INATI S   NUK PO MËRZITEM  SE ATA PO NA RREJNË, POR PO MË VJEN INATI S EmptyMon Apr 20, 2009 11:56 am

veshtire te kemi shtet me keta udbashe!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Riki30
Admin
Admin
avatar


Male
Numri i postimeve : 2358
Age : 48
Vendi : Prishtine
Registration date : 09/08/2007

NUK PO MËRZITEM  SE ATA PO NA RREJNË, POR PO MË VJEN INATI S Empty
MesazhTitulli: Re: NUK PO MËRZITEM SE ATA PO NA RREJNË, POR PO MË VJEN INATI S   NUK PO MËRZITEM  SE ATA PO NA RREJNË, POR PO MË VJEN INATI S EmptyMon Apr 20, 2009 12:21 pm

Xhiti foto e Milo.. nuk lejohet fare pa mar parasysh per qfar arsye e ke vene , faleminderit per mirkuptimin vazhdim te mbare .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
xhiti
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
xhiti


Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 63
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

NUK PO MËRZITEM  SE ATA PO NA RREJNË, POR PO MË VJEN INATI S Empty
MesazhTitulli: Re: NUK PO MËRZITEM SE ATA PO NA RREJNË, POR PO MË VJEN INATI S   NUK PO MËRZITEM  SE ATA PO NA RREJNË, POR PO MË VJEN INATI S EmptyMon Apr 20, 2009 12:25 pm

Me fal se nuk e kam ditur!
Te pershendes mendova vetem do argumente origjinale se qfare politikan kemi!
U kuptum!
Riki30 Te pershendes!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Riki30
Admin
Admin
avatar


Male
Numri i postimeve : 2358
Age : 48
Vendi : Prishtine
Registration date : 09/08/2007

NUK PO MËRZITEM  SE ATA PO NA RREJNË, POR PO MË VJEN INATI S Empty
MesazhTitulli: Re: NUK PO MËRZITEM SE ATA PO NA RREJNË, POR PO MË VJEN INATI S   NUK PO MËRZITEM  SE ATA PO NA RREJNË, POR PO MË VJEN INATI S EmptyMon Apr 20, 2009 12:27 pm

Gjithashtu te pershendes shum Xhiti ty dhe gjithe anetaret qe kontribojn neper tema te ndryshme me vlera KOMBETARE .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
Sponsored content





NUK PO MËRZITEM  SE ATA PO NA RREJNË, POR PO MË VJEN INATI S Empty
MesazhTitulli: Re: NUK PO MËRZITEM SE ATA PO NA RREJNË, POR PO MË VJEN INATI S   NUK PO MËRZITEM  SE ATA PO NA RREJNË, POR PO MË VJEN INATI S Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
NUK PO MËRZITEM SE ATA PO NA RREJNË, POR PO MË VJEN INATI S
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Sa herë vjen Muharremi
» PO VJEN SHANCA PER TE XXXX PAKOJEN E AHTISARIT
» Mendu Thaçi dhe politika ne Iliridë.
» A vjen nga qielli Bashkimi Kombëtar?
» Tadici vjen me helikopter të KFOR-it

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Shqiptarët :: Politikë-
Kërce tek: