Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 A vjen nga qielli Bashkimi Kombėtar?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Fatlumii
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 2
Age : 26
Vendi : Gjilan
Registration date : 26/09/2010

MesazhTitulli: A vjen nga qielli Bashkimi Kombėtar?   Mon Oct 11, 2010 11:47 pm

Pse politikanėt tanė i shmangen procesit tė bashkimit kombėtar?
Kush duhet tė mar "bajrakun" drejt bashkimit tė kombit?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Xili
Hero anėtar
Hero anėtar
avatar

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

MesazhTitulli: Re: A vjen nga qielli Bashkimi Kombėtar?   Tue Oct 12, 2010 3:20 pm

Nėse ne nuk angazhohemi askush nuk na bjen te servuar ne tryez Bashkimin Kombėtar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhiti
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 57
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

MesazhTitulli: Re: A vjen nga qielli Bashkimi Kombėtar?   Tue Oct 12, 2010 8:19 pm

po more po na bashkojn e me serbine dhe maqedonin.
edhe pak edhe me Rusine..
Komb i ri ..
kena zbrit prej hane..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: A vjen nga qielli Bashkimi Kombėtar?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
A vjen nga qielli Bashkimi Kombėtar?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Shqiptarėt-
Kėrce tek: