Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Ndonjehere!!

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14
AutoriMesazh
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 53
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Ndonjehere!! - Faqe 14 Empty
MesazhTitulli: Re: Ndonjehere!!   Ndonjehere!! - Faqe 14 EmptySun Jan 03, 2010 11:11 pm

Ndonjiher ndihem mir se jem popull me miliona dhe bata esht e jona.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Ndonjehere!! - Faqe 14 Empty
MesazhTitulli: Re: Ndonjehere!!   Ndonjehere!! - Faqe 14 EmptyMon Jan 04, 2010 2:07 am

Ndonjehere, eshte mire te kuijtoim te kaluren.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
zeriatdheut
Hero anėtar
Hero anėtar
zeriatdheut

Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

Ndonjehere!! - Faqe 14 Empty
MesazhTitulli: Re: Ndonjehere!!   Ndonjehere!! - Faqe 14 EmptyTue Jan 05, 2010 12:17 am

Ndonjeher po mendoj se sa pak i njohim njerezit, por vjen nje cast, nje rrethane dhe gjithkush e tregon veten ashtu sic eshte ne te vertete
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Ndonjehere!! - Faqe 14 Empty
MesazhTitulli: Re: Ndonjehere!!   Ndonjehere!! - Faqe 14 EmptyTue Jan 05, 2010 2:54 am

eshte hera e pare qe pajtohem me kete shkrimin tuaj. pergezim!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
feride
Anėtar
Anėtar
feride

Female
Numri i postimeve : 427
Age : 33
Vendi : alanese
Registration date : 13/12/2009

Ndonjehere!! - Faqe 14 Empty
MesazhTitulli: Re: Ndonjehere!!   Ndonjehere!! - Faqe 14 EmptyWed Jan 06, 2010 1:02 am

Ndonjehere do te triumfoi drejtesia por kur nuk dihet ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
zeriatdheut
Hero anėtar
Hero anėtar
zeriatdheut

Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

Ndonjehere!! - Faqe 14 Empty
MesazhTitulli: Re: Ndonjehere!!   Ndonjehere!! - Faqe 14 EmptyFri Jan 08, 2010 9:19 pm

Ndonjehere lind edhe Timothy!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Ndonjehere!! - Faqe 14 Empty
MesazhTitulli: Re: Ndonjehere!!   Ndonjehere!! - Faqe 14 EmptySun Jan 17, 2010 12:06 am

ndonjhere kur lexoj diq te pa kuptimte ,mendoj ?athua si e ndin veten aje qe ka sjellje till!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Ndonjehere!! - Faqe 14 Empty
MesazhTitulli: Re: Ndonjehere!!   Ndonjehere!! - Faqe 14 Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ndonjehere!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 14 e 14Shko tek faqja : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Zonė e lirė :: Tema tė ndryshme-
Kėrce tek: