Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Ndonjehere!!

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Next
AutoriMesazh
shahini
Anėtar i ri
Anėtar i ri
shahini

Male
Numri i postimeve : 195
Age : 38
Vendi : jordani
Profesioni/Hobi : Mi shkel ne fyt ata qe spionojne kundra vellaut
Registration date : 06/11/2009

Ndonjehere!! - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: Ndonjehere!!   Ndonjehere!! - Faqe 12 EmptyFri Nov 06, 2009 3:20 pm

Ndonjehere eshte mire ti mbyllesh syt e ēka te vjene mire se vjene .

Ndonjehere edhe kukrrizi ne vend te shiut ka bereqetin e tij
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Ndonjehere!! - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: Ndonjehere!!   Ndonjehere!! - Faqe 12 EmptySun Nov 08, 2009 10:27 pm

Ndojher mendoj se paqja nuk mund te mbahet me forc,por mund te arrihet vetem duke kuptuar njeri tjetrin..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shahini
Anėtar i ri
Anėtar i ri
shahini

Male
Numri i postimeve : 195
Age : 38
Vendi : jordani
Profesioni/Hobi : Mi shkel ne fyt ata qe spionojne kundra vellaut
Registration date : 06/11/2009

Ndonjehere!! - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: Ndonjehere!!   Ndonjehere!! - Faqe 12 EmptySun Nov 08, 2009 11:19 pm

Ndonjehere njeriu tradhetone shokun per ta shpetue veten Suspect
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rrimtaf
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
rrimtaf

Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 49
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

Ndonjehere!! - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: Ndonjehere!!   Ndonjehere!! - Faqe 12 EmptyFri Nov 13, 2009 7:41 pm

Ndonjehere edhe enderrat behen realitet/.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
BashKom
Admin
Admin
BashKom

Male
Numri i postimeve : 767
Age : 49
Vendi : Prishtin
Registration date : 27/08/2009

Ndonjehere!! - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: Ndonjehere!!   Ndonjehere!! - Faqe 12 EmptySat Nov 14, 2009 2:09 am

Ndonjė here bėjm edhe at qė nuk dėshirojm.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shahini
Anėtar i ri
Anėtar i ri
shahini

Male
Numri i postimeve : 195
Age : 38
Vendi : jordani
Profesioni/Hobi : Mi shkel ne fyt ata qe spionojne kundra vellaut
Registration date : 06/11/2009

Ndonjehere!! - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: Ndonjehere!!   Ndonjehere!! - Faqe 12 EmptySat Nov 14, 2009 2:37 am

Ndonjehere del ne shesh e verteta !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Ndonjehere!! - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: Ndonjehere!!   Ndonjehere!! - Faqe 12 EmptyTue Nov 17, 2009 12:33 am

ndoje here.njeriu gjykon pa te drejte .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Ndonjehere!! - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: Ndonjehere!!   Ndonjehere!! - Faqe 12 EmptyTue Nov 17, 2009 1:55 pm

ishalla me vrete , nese paskam ngren buken tende ose nese te njohe .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
kasapi
Fillestar/e
Fillestar/e
kasapi

Male
Numri i postimeve : 39
Age : 58
Vendi : prishtine
Registration date : 23/10/2009

Ndonjehere!! - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: Ndonjehere!!   Ndonjehere!! - Faqe 12 EmptyTue Nov 17, 2009 4:43 pm

kushe eshte tradhtare i rafte gripi i derrave..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rrimtaf
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
rrimtaf

Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 49
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

Ndonjehere!! - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: Ndonjehere!!   Ndonjehere!! - Faqe 12 EmptyTue Nov 17, 2009 5:22 pm

Ndonjehere edhe kendezi ben ve .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Xili
Hero anėtar
Hero anėtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Ndonjehere!! - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: Ndonjehere!!   Ndonjehere!! - Faqe 12 EmptyTue Nov 17, 2009 8:47 pm

Ndonjehere eshte mire te pushosh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rrimtaf
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
rrimtaf

Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 49
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

Ndonjehere!! - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: Ndonjehere!!   Ndonjehere!! - Faqe 12 EmptyFri Nov 20, 2009 12:50 pm

Ndonjehere ndodhin zgjedhjet e parakohshme.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Arjana
Fillestar/e
Fillestar/e
Arjana

Female
Numri i postimeve : 24
Age : 34
Vendi : Gjermani
Registration date : 19/01/2009

Ndonjehere!! - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: Ndonjehere!!   Ndonjehere!! - Faqe 12 EmptyFri Nov 20, 2009 6:52 pm

Ndonjehere duhet qene me te vendosur qe punet te shkojne ashtu sic duhet.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rrimtaf
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
rrimtaf

Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 49
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

Ndonjehere!! - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: Ndonjehere!!   Ndonjehere!! - Faqe 12 EmptySun Nov 22, 2009 11:39 pm

Ndonjehere mencuria i zene vendin trimerise .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Ndonjehere!! - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: Ndonjehere!!   Ndonjehere!! - Faqe 12 EmptySat Dec 26, 2009 2:34 pm

ndoje here mendoje se shumica meren vetem me shpifje ne kete jete. e len ti shkel koha .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 53
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Ndonjehere!! - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: Ndonjehere!!   Ndonjehere!! - Faqe 12 EmptySat Dec 26, 2009 2:49 pm

Ndo njiher behem te qmendem qfar gjendje jemi ardh, dhe sillem kinse jem sfidust e botes!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Ndonjehere!! - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: Ndonjehere!!   Ndonjehere!! - Faqe 12 EmptySat Dec 26, 2009 3:04 pm

Ndonjehere!!
Eshte me mire te dijme, e jo te besojme?!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 53
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Ndonjehere!! - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: Ndonjehere!!   Ndonjehere!! - Faqe 12 EmptySat Dec 26, 2009 3:14 pm

Un mendoj se diturin e kem ne gjak, por nuk kem arrit ta zbulojm,e ta zberthejm pra, na mungojn veq rezulltati, per fat te keq!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhiti
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
xhiti

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 58
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

Ndonjehere!! - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: Ndonjehere!!   Ndonjehere!! - Faqe 12 EmptySat Dec 26, 2009 3:18 pm

jemi me njerez ,,shum te menqur"po ende skemi liri dhe shtet..
populli me i ,,menqur"ne bote dhe me optimiste ne bote,me optimiste se Amerikanet japanet gjermanet franqezet etj...
keshtu eshte populli i menqur me njerez te menqur..?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Ndonjehere!! - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: Ndonjehere!!   Ndonjehere!! - Faqe 12 EmptySun Dec 27, 2009 4:39 pm

ndonje here mendoj se jemi shum e mo shum te mequm!!!!!! po ngaj here me duket shum e mo shum manget uuuuuuuuuuuuuu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhiti
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
xhiti

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 58
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

Ndonjehere!! - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: Ndonjehere!!   Ndonjehere!! - Faqe 12 EmptyMon Dec 28, 2009 12:06 am

nganjehere
Riki30 pse more zoteri nuk ju jep verejtje voglushes dhe fiones qe shajne te gjithe shoket tone dhe dalin jashte teme, ti e bene me qellim apo.
Po na detyrone te dalim vete nga forumi dhe kurre ma nuk hyjme ne kete forum te servileve hajnave rrencave mashtruesve qe i njef populli.
edhe nje verejtje naj jep neve e jo atyrev!ne do te dalim nag ky forum te gjithe dhe fshiji nickat tone komplet!
kena ku kontribojme,po ja leme kete forum servileve ,udbasheve dhe atyre qe skane lidhje me bashkim,po ne emer te bashkimit kane vjedh popullin dhe jane te njoftur per qytetaret!
Edhe nga ne eshte verejtja e fundit qe silli ne kete menyre jo korrekte dhe jo njerezore.
Perjashtoi ata qe po na provokojne dhe po shajne..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
voglushja
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
voglushja

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 37
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

Ndonjehere!! - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: Ndonjehere!!   Ndonjehere!! - Faqe 12 EmptyMon Dec 28, 2009 1:08 am

ndonjeher dhe gjithehet je ti ai qe ke vjedh po hajt pra na trego qka ke bere ti per bashkimkombetar masi kaq shume po na tregohesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Ndonjehere!! - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: Ndonjehere!!   Ndonjehere!! - Faqe 12 EmptyMon Dec 28, 2009 1:10 am

Ndonjehere!!!!!!! E qeshura artificiale dhe jo e deshiruar te harxhon shume energji.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
voglushja
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
voglushja

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 37
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

Ndonjehere!! - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: Ndonjehere!!   Ndonjehere!! - Faqe 12 EmptyMon Dec 28, 2009 1:12 am

ndonjeher shkojsha ne fshat te dajt e mi e u tutsha shume prej qenve,gjyshi im ka qen njeri i urt dhe i menqur e me thoshte gjdo here mos u tut oj bi se qeni qe leh ste ha kurr
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
feride
Anėtar
Anėtar
feride

Female
Numri i postimeve : 427
Age : 33
Vendi : alanese
Registration date : 13/12/2009

Ndonjehere!! - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: Ndonjehere!!   Ndonjehere!! - Faqe 12 EmptyMon Dec 28, 2009 10:37 pm

Qeni qe nuk len kur vjen nje i huai nuk duhet me majte badihava,se hyne kujshiu e i vjedh pulat !Qenin e urt e gjuajn edhe pulat me kokrra te misrit!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Ndonjehere!! - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: Ndonjehere!!   Ndonjehere!! - Faqe 12 Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ndonjehere!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 12 e 14Shko tek faqja : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Zonė e lirė :: Tema tė ndryshme-
Kėrce tek: