Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Ndonjehere!!

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next
AutoriMesazh
zeriatdheut
Hero anėtar
Hero anėtar
zeriatdheut

Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

Ndonjehere!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ndonjehere!!   Ndonjehere!! - Faqe 2 EmptySun Jan 18, 2009 2:50 am

Ndonjeher me mire me qen sy celur duhet te kesh kujdes nga HIENAT eArabise
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Eva0506
Hero anėtar
Hero anėtar
avatar

Female
Numri i postimeve : 3323
Age : 37
Vendi : Shume larg...!
Registration date : 28/01/2008

Ndonjehere!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ndonjehere!!   Ndonjehere!! - Faqe 2 EmptySun Jan 18, 2009 2:53 am

Ndonjehere jo, por gjithmone duhet te perpiqemi te shohim dhe te dime gjithshka, sepse nese rrezikon mund te humbasesh,nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi...!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
zeriatdheut
Hero anėtar
Hero anėtar
zeriatdheut

Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

Ndonjehere!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ndonjehere!!   Ndonjehere!! - Faqe 2 EmptySun Jan 18, 2009 2:58 am

Ndonjeher duhet te dijem se ku jemi dhe si veprojme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Eva0506
Hero anėtar
Hero anėtar
avatar

Female
Numri i postimeve : 3323
Age : 37
Vendi : Shume larg...!
Registration date : 28/01/2008

Ndonjehere!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ndonjehere!!   Ndonjehere!! - Faqe 2 EmptySun Jan 18, 2009 3:01 am

Ndonjehere fatkeqesia me e madhe eshte humbja e shoreses...!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
zeriatdheut
Hero anėtar
Hero anėtar
zeriatdheut

Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

Ndonjehere!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ndonjehere!!   Ndonjehere!! - Faqe 2 EmptySun Jan 18, 2009 3:09 am

Ndonjeher duhet me qen te sinqerte kure veprojme sepse gjithnje fitojme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Eva0506
Hero anėtar
Hero anėtar
avatar

Female
Numri i postimeve : 3323
Age : 37
Vendi : Shume larg...!
Registration date : 28/01/2008

Ndonjehere!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ndonjehere!!   Ndonjehere!! - Faqe 2 EmptySun Jan 18, 2009 3:10 am

Ndonjehere mesuesi me i mire eshte pervoja.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
zeriatdheut
Hero anėtar
Hero anėtar
zeriatdheut

Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

Ndonjehere!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ndonjehere!!   Ndonjehere!! - Faqe 2 EmptySun Jan 18, 2009 3:31 am

Ndonjeher disa shoke duhet te rine me nje ruge jo te behen te dyftyresh vetem per interesa te kota
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Xili
Hero anėtar
Hero anėtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Ndonjehere!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ndonjehere!!   Ndonjehere!! - Faqe 2 EmptySun Jan 18, 2009 3:45 am

Ndonjehere e demtojm vetveten
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
**Embelsira**
Hero anėtar
Hero anėtar
**Embelsira**

Female
Numri i postimeve : 2909
Age : 30
Vendi : Kosove
Registration date : 08/12/2007

Ndonjehere!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ndonjehere!!   Ndonjehere!! - Faqe 2 EmptySun Jan 18, 2009 2:22 pm

Ndonjeher njerzit jane shume te ēuditshem.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
elisa
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
elisa

Numri i postimeve : 2298
Registration date : 10/07/2008

Ndonjehere!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ndonjehere!!   Ndonjehere!! - Faqe 2 EmptySun Jan 18, 2009 2:44 pm

Ndonjeher habitem me sjelljet e disa njerzeve .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rrebelja
V.I.P
V.I.P
rrebelja

Numri i postimeve : 2960
Registration date : 06/10/2007

Ndonjehere!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ndonjehere!!   Ndonjehere!! - Faqe 2 EmptySun Jan 18, 2009 3:54 pm

Ndonjeher aq shumė na verbon dashuria sa qė nuk arrim ta kuptojm se sja vlen ta qash per dike qe se meriton .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
feneri
V.I.P
V.I.P
feneri

Numri i postimeve : 2101
Registration date : 26/03/2008

Ndonjehere!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ndonjehere!!   Ndonjehere!! - Faqe 2 EmptySun Jan 18, 2009 3:59 pm

Ndonjėherė , ėshtė kėnaqėsi te degjosh mendimet e tė tjerėve !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Eklips
Anėtar i ri
Anėtar i ri
Eklips

Male
Numri i postimeve : 146
Age : 31
Vendi : Nė ferr..!!
Registration date : 17/01/2009

Ndonjehere!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ndonjehere!!   Ndonjehere!! - Faqe 2 EmptySun Jan 18, 2009 4:40 pm

Ndonjehere 'engjulli' bashkpunon me djallin.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Arjana
Fillestar/e
Fillestar/e
Arjana

Female
Numri i postimeve : 24
Age : 34
Vendi : Gjermani
Registration date : 19/01/2009

Ndonjehere!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ndonjehere!!   Ndonjehere!! - Faqe 2 EmptyMon Jan 19, 2009 1:39 pm

Ndonjeher them pa dashuri nuk jetohet.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


Ndonjehere!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ndonjehere!!   Ndonjehere!! - Faqe 2 EmptyMon Jan 19, 2009 1:39 pm

Ndonjehere dhe jetohet pa dashuri .!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Parapsikologu
Hero anėtar
Hero anėtar
Parapsikologu

Male
Numri i postimeve : 3125
Age : 51
Vendi : Ferizaj-Kosovė
Profesioni/Hobi : Poezia
Registration date : 18/07/2008

Ndonjehere!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ndonjehere!!   Ndonjehere!! - Faqe 2 EmptyMon Jan 19, 2009 1:51 pm

Ndonjehere ngutemi ne vleresimine dikujt, por fale zotit qe ekziston mundesia e permiresimit!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


Ndonjehere!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ndonjehere!!   Ndonjehere!! - Faqe 2 EmptyMon Jan 19, 2009 1:53 pm

Ndonjehere dhe e teprojme, duke mos ditur te sqarojme dicka te caktuar !!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Parapsikologu
Hero anėtar
Hero anėtar
Parapsikologu

Male
Numri i postimeve : 3125
Age : 51
Vendi : Ferizaj-Kosovė
Profesioni/Hobi : Poezia
Registration date : 18/07/2008

Ndonjehere!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ndonjehere!!   Ndonjehere!! - Faqe 2 EmptyMon Jan 19, 2009 1:54 pm

Ndonjehere fjala nuk e mund fjalen dhe puna behet dhalle - hahaaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


Ndonjehere!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ndonjehere!!   Ndonjehere!! - Faqe 2 EmptyMon Jan 19, 2009 1:59 pm

Ndonjehere duhet te mos e bejme " dhalle ", e kemi mundesin, prandaje them .!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
E_Bukura
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
E_Bukura

Female
Numri i postimeve : 2009
Age : 31
Vendi : Prishtine
Registration date : 30/09/2007

Ndonjehere!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ndonjehere!!   Ndonjehere!! - Faqe 2 EmptyMon Jan 19, 2009 2:03 pm

Ndonjehere dini te jeni i ndegjuheshem BiBiKiM ah ah ah. U rregullua ajo qe kerkova, tani me mire duket.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


Ndonjehere!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ndonjehere!!   Ndonjehere!! - Faqe 2 EmptyMon Jan 19, 2009 2:05 pm

Ndonjehere, me quajn Moderator i Mull..., hahaha, por nuk me behet vone per kete. Thjeshte tregon kulturen e tij/saje familjare.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
E_Bukura
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
E_Bukura

Female
Numri i postimeve : 2009
Age : 31
Vendi : Prishtine
Registration date : 30/09/2007

Ndonjehere!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ndonjehere!!   Ndonjehere!! - Faqe 2 EmptyMon Jan 19, 2009 2:06 pm

Ndonjehere te gjithe mund te mos tregohemi te mire. E rendesishme eshte ne teresi te tregohemi te mire.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


Ndonjehere!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ndonjehere!!   Ndonjehere!! - Faqe 2 EmptyMon Jan 19, 2009 2:08 pm

Ndonjehere, duhet me ia be rrafsh dikujt...!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Teutaa
Anėtar i ri
Anėtar i ri
Teutaa

Female
Numri i postimeve : 84
Age : 36
Vendi : Gjermani
Registration date : 12/11/2008

Ndonjehere!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ndonjehere!!   Ndonjehere!! - Faqe 2 EmptyMon Jan 19, 2009 3:29 pm

Ndonjehere jo, por gjithmone padrejtesia duhet luftuar deri ne fund me cdo cmim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Arjana
Fillestar/e
Fillestar/e
Arjana

Female
Numri i postimeve : 24
Age : 34
Vendi : Gjermani
Registration date : 19/01/2009

Ndonjehere!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ndonjehere!!   Ndonjehere!! - Faqe 2 EmptyMon Jan 19, 2009 3:49 pm

Ndonjeher ata qe demtojne duhet te ndeshkohen .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Ndonjehere!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ndonjehere!!   Ndonjehere!! - Faqe 2 Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ndonjehere!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 14Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Zonė e lirė :: Tema tė ndryshme-
Kėrce tek: