Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Çka kishit bere qe te largohen serbet nga mitrovica e veriut

Shko poshtë 
+11
tina
Delia
xhavo_
Blerti_Gashi
ngadhenjimi
Xili
Sofra
murturi
anila
Tigrina
foxteam
15 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3
AutoriMesazh
Vizitor
Vizitor
avatar



Çka kishit bere qe te largohen serbet nga mitrovica e veriut - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Çka kishit bere qe te largohen serbet nga mitrovica e veriut   Çka kishit bere qe te largohen serbet nga mitrovica e veriut - Faqe 3 EmptyThu Jan 08, 2009 2:23 am

Xhavo, sipas teje keta Thaci, Ramushi, Qeku etj nuk jane qytetare te Kosoves??
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhavo_
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
xhavo_


Male
Numri i postimeve : 782
Registration date : 20/03/2008

Çka kishit bere qe te largohen serbet nga mitrovica e veriut - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Çka kishit bere qe te largohen serbet nga mitrovica e veriut   Çka kishit bere qe te largohen serbet nga mitrovica e veriut - Faqe 3 EmptyThu Jan 08, 2009 4:26 am

BiBiKiM shkruajti:
Xhavo, sipas teje keta Thaci, Ramushi, Qeku etj nuk jane qytetare te Kosoves??

Jo more po si, edhe keta janë qytetar te Kosoves, por edhe ti je qytetar i Kosoves. Ju po lypni prej tjerëve me shit heroizma e për vete me u sallamaditë rrugëve teposht e përpjetë e me pas "veshin e nxehtë".

Kur e ka fillu luftën Ramushi ai ska qenë as kryetar, as kryeministër e as nuk kishte parti. Ka qenë thjeshtë qytetar i panjohur i Kosovës ashtu sikur une edhe ti; dhe as nuk ka hyrë në internet e t'iu thotë të tjerëve "luftoni valla se une po pritoj e spo ma don". Keshtu qe te shohim se çfarë po bëni tash ju!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Xili
Hero anëtar
Hero anëtar
Xili


Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Çka kishit bere qe te largohen serbet nga mitrovica e veriut - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Çka kishit bere qe te largohen serbet nga mitrovica e veriut   Çka kishit bere qe te largohen serbet nga mitrovica e veriut - Faqe 3 EmptyThu Jan 08, 2009 4:47 am

Xhavo pajtohna me ty
ne vitin 2001 kur u vrane 11 Shqipetarë ne Veriun e Mitrovices
ne ishim në pjesen Veriore dhe Ramushi atëherë ishte zv Komandant erdhi dhe na vizitoi
por skan shku 10 minuta u mbush KFOR Suhodolli dhe Kodra e Minatoreve

Lufta ka mbaru në qershor të Vitit 1999
por as një herë sju kam Mungu Shokëve qe jetojn në atë pjesë dhe çdo herë ju shkoj në ndihm edhe pse kam qen bash me vellaun ne Lufte as tani nuk kursejm asgje per Shqipetari
dhe nëse eka shkru ZOTI me vdek sme dhimset jeta meu vra ne Veri te qytetit te Kosoves
por duhet te Punojn edhe ata qe ikan zon Karigat pak dhe ne ne tjetren ane te ju letsojm punet atyre
sepse shume here ka ndodh qe na kan shpionat njerezit
sepse dikujt i konvenon te jet Mitrovica e ndarë
ka qen rasti kur ka qene ora Policore vetem ne Mitrovice pas Luftes ju kemi nzon pritat ne vendet me kyqe ku jan qetniket me te medhenj dhe qe ishin edhe para luftes mu ne ate lagje ku vinte Koshtunica ne vizita
por dikush aty na rrezikoj te gjitheve sepse shtiu me zole ne air ZOLA pa nxon ne forc nuk eksplodon dhe ka mundur te vriten mbi 20 vete te gjithe ish Pjestare te UÇK-së qe na erdhen ndihm nga e gjithe Kosova vetem per ta marr nen Kontroll Mitrovicen
por shume here qe kemi fillu meju bo rezistence kemi pesu
eshte edhe rasti kur u vra ish Luftetari i Lirisë Avni Haradinaj ne lagjen e Boshnjakeve edhe aty kan ndodhur te dorezohen njerezit ne KFOR
kan ndodh rastet kur kemi rreziku Motrat dhe Nenat tona i kemi armatos dhe kan shku ne kemb ne veri dhe kan dergu armatim
dhe njerezit ate armatim qe e kan kerku per me mbrojt pragun e shtepise e kan shit
dhe ekan dorezu ne KFOR pa pas nevoj e kan lajmru se ikemi gjet do arme ketu
masandej ikan shit pronat ne ato lagje
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar



Çka kishit bere qe te largohen serbet nga mitrovica e veriut - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Çka kishit bere qe te largohen serbet nga mitrovica e veriut   Çka kishit bere qe te largohen serbet nga mitrovica e veriut - Faqe 3 EmptyThu Jan 08, 2009 2:02 pm

xhavo_ shkruajti:
BiBiKiM shkruajti:
Xhavo, sipas teje keta Thaci, Ramushi, Qeku etj nuk jane qytetare te Kosoves??

Jo more po si, edhe keta janë qytetar te Kosoves, por edhe ti je qytetar i Kosoves. Ju po lypni prej tjerëve me shit heroizma e për vete me u sallamaditë rrugëve teposht e përpjetë e me pas "veshin e nxehtë".

Kur e ka fillu luftën Ramushi ai ska qenë as kryetar, as kryeministër e as nuk kishte parti. Ka qenë thjeshtë qytetar i panjohur i Kosovës ashtu sikur une edhe ti; dhe as nuk ka hyrë në internet e t'iu thotë të tjerëve "luftoni valla se une po pritoj e spo ma don". Keshtu qe te shohim se çfarë po bëni tash ju!
Ne menyren se si u shprehe ti duke iu drejtuar antarit Murturi, ashtu ishte dhe ate kuptim ka, le te hyn nje antar/e le te thote se une e kam gabim, atehere te kerkoje falje per kete .

Nuk kam lyp e as nuk kam me lyp prej te tjereve, gjera te cilat mundem me i be vet une. Te kam thene dhe prap po te them, mos u ngut ne ate qe thua, sepse me vone po bije ne kundershtim me fjalet qe thua vet ti.

Edhe dicka, luften nuk e filloje Ramushi, por Legjenda Adem Jashari, pastaje vijne te tjeret, e normal qe te gjithe kan qene qytetar te thjeshte, as A. Jashari, as Ramushi, as Thaci e as kush qe kane marr pjese ne UÇK nuk kan qene fytyra publike ( ndoshta ndonje po, por jo sa jane sot ).
Nuk kam hy ketu me te then ty hajt shko lufto ne Mitrovice e as kund tjeter, nuk mundem te detyroje as ty e as kend tjeter te beni nje gje te tille, kjo kreit mvaret se sa jeni te gateshem te beni dicka per Kombin Shqiptar. Prej momentit qe jam ba me dite se cka eshte mire e cka keq, me aq sa kam pas mundesi kam dhene kontributin tim per Kosoven dhe Kombin Shqiptar dhe do vazhdoje me te njejtin ritem prap. Ti mos me thuaj mua se cillem rrugeve apo dicka te tije, kur nuk e di se cfare beje e cfare nuk beje.

Xili, mos u u pajto lehte me nje mendim te dikujt, kur nuk ia nxerr thelbin e asaje qe ka dashur te thote personi ne fjale, por nuk me habit shume kjo gje tek ti, jam mesuar te lexoje postime tuajat, sa thua keshtu ka qene ky, te nesermen thua jo ka qene keshtu, rasti me Enver Hoxhen, do ta sjelle ate postim dhe do e vertetosh vet kete gje, gje per te cilen te kam pritur te me thuash pake fjale per ato postime.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar



Çka kishit bere qe te largohen serbet nga mitrovica e veriut - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Çka kishit bere qe te largohen serbet nga mitrovica e veriut   Çka kishit bere qe te largohen serbet nga mitrovica e veriut - Faqe 3 EmptyThu Jan 08, 2009 2:03 pm

Shiko Xili...

Re: Forcat e Armatosura te Republikes se Shqiperise.!!

Çka kishit bere qe te largohen serbet nga mitrovica e veriut - Faqe 3 Icon_post_target nga BiBiKiM prej Fri Jan 02, 2009 7:38 pm

BiBiKiM shkruajti:
Xili shkruajti:Enver Hoxha ka qene i Mençur
ska desht te ju nenshtrohet Shteteve te huaja
sepse e ka dit se cdo here ata deshirojn ta destabilizojn Shqiperine
ENVER HOXHA diti ta mbante ate Shtet
qe sot Njerezit e lavderojn
ai ka shiku edhe ka Kosova
Xili, mund te besh nje krahasim te ketij shkrimi qe ke shkruajt tek kjo teme, me kete shkrimin qe ke shkruajt, tek tema e Enver Hoxhes , shiko me poshte ...

Re: Kush ka qenë Enver Hoxha?

Çka kishit bere qe te largohen serbet nga mitrovica e veriut - Faqe 3 Icon_post_target nga Xili prej Wed Dec 24, 2008 8:50 pm
Enver Hoxha ishte nje Diktator
qe se lejoi Shqiperin te civilizohet
dhe se lejoi te ngritet ekonomia
sepse shkeputi maredhenjet me gjithe Evropen dhe Boten
vetem me Kinen shkembeu maredhenje

Xili, ka dite qe po pres te thuash dicka per keto postime qe ke bere??
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhavo_
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
xhavo_


Male
Numri i postimeve : 782
Registration date : 20/03/2008

Çka kishit bere qe te largohen serbet nga mitrovica e veriut - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Çka kishit bere qe te largohen serbet nga mitrovica e veriut   Çka kishit bere qe te largohen serbet nga mitrovica e veriut - Faqe 3 EmptyThu Jan 08, 2009 11:13 pm

Shih ti bibikimi, une keto llafet tua kili-mili nuk i marr parasysh. E pash një humor te para 17 viteve per këta tipat si ju:

https://www.youtube.com/watch?v=IZgwZHTBPWc&feature=related
Mbrapsht në krye Shko poshtë
murturi
Ushtarak
Ushtarak
murturi


Male
Numri i postimeve : 517
Age : 48
Vendi : Bruksel
Registration date : 19/04/2008

Çka kishit bere qe te largohen serbet nga mitrovica e veriut - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Çka kishit bere qe te largohen serbet nga mitrovica e veriut   Çka kishit bere qe te largohen serbet nga mitrovica e veriut - Faqe 3 EmptyFri Jan 09, 2009 12:14 am

[quote="xhavo

Si qytetar dhe si shqiptar nuk ka asnjë pergjegjesi me teper sesa ti



Qysh nuk ka kan pergjegjsi me shum se un thaqi ramushi ?!

shembull ne qofse uen jam kryeminister ather jam pergjegjs per qytetaret e popullit tim,nese jan ata ata duhet te jen pergjegjs ne ket situat,nuk mundem uen te jem pergjegjs kur shoh per dit minzori nga serbet qe bejn para syve te popullit a sesht pergjegjsi e Ministris kjo apo e popullit?

Un e njoh politiken se pse politika sesht gje tjeter veqse rren,ajo qe esht rale dhe proletare esht diplomacija,me mbrojt at qe te takon dhe qe esht e jotja ket s epaku e jo te behesh kryetr apo minister e populli le te pergjigjet kur te ka zgjedh ty si sherbetor e jo si kusar.

<ket imazh qfar e kan sjell politikanat tan esht imazh i dembelakut shqiptar qe secili mendon se politikanet i zgjedhin problemet ?por jo fukarat hajn dajakin dhe derdhin gjakin,per kravatat e tyre dhe minzorit qe i bejn mbas syve t epopullit dhe shiten kavalera kinse ne jemi krejt qorra apo shurrdhana e spo shohem qka po bahet apo spo hjekum nga pa shpirtmirsija e tyre.

Nga kjo psikopolitik ne dit e per dit po na fusin ne luft qe kesaj here vet me kryt e tyre kan me la se na skem pun me shki nej her pa i pushkatu keta injoranta e fanatika.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.fbdk.eu
Xili
Hero anëtar
Hero anëtar
Xili


Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Çka kishit bere qe te largohen serbet nga mitrovica e veriut - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Çka kishit bere qe te largohen serbet nga mitrovica e veriut   Çka kishit bere qe te largohen serbet nga mitrovica e veriut - Faqe 3 EmptyFri Jan 09, 2009 6:57 am

Duhet te qohemi te gjithe Shqipetaret dhe te marrim o me Dialog spo dojn
duhet me dhune ma bashku Qytetin sepse njerezit po jetojn sikur Kafshet
ka shume nga Banoret e Veriut qe jan me qira prej Mbarimit te luftes
ka shum neper kontejner
eshte Rasti i Ali Kadriut
kur kan Shku njerezit me kerku se ku jeton jan trishtu ne Obiliq ne nje barake qe as Lopet nuk jetojn ne asi vendi
por duhet te mblidhemi ment dhe te fillojm sa me shpejt sepse dikur do te bohet vone
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sofra
Admin
Admin
Sofra


Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

Çka kishit bere qe te largohen serbet nga mitrovica e veriut - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Çka kishit bere qe te largohen serbet nga mitrovica e veriut   Çka kishit bere qe te largohen serbet nga mitrovica e veriut - Faqe 3 EmptyFri Jan 09, 2009 6:00 pm

[quote="xhavo_"]Shih ti bibikimi, une keto llafet tua kili-mili nuk i marr parasysh. E pash një humor te para 17 viteve per këta tipat si ju:

https://www.youtube.com/watch?v=IZgwZHTBPWc&feature=related[/quote]

Xhavo ky humor që solle në temë ishte para se të dilte në skenë UÇK-ja, por prap se prap "Mic Sokolat" "UÇK-ja" doli në skenë dhe luftoi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar



Çka kishit bere qe te largohen serbet nga mitrovica e veriut - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Çka kishit bere qe te largohen serbet nga mitrovica e veriut   Çka kishit bere qe te largohen serbet nga mitrovica e veriut - Faqe 3 EmptyFri Jan 09, 2009 6:23 pm

xhavo_ shkruajti:
Shih ti bibikimi, une keto llafet tua kili-mili nuk i marr parasysh. E pash një humor te para 17 viteve per këta tipat si ju:

Xhavo, njerez sikur ti gjynah qe i thone vetit Shqiptar, se ky humor qe ke sjell nuk vlen per mua e njerez sikur une, por per ty e ata sikur ti.

Me vjen keq per veten time qe kam humbur kohe duke u munduar ta heq " iriqin " nga therrat, por ai prap ne therra si ne therra.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
foxteam
Fillestar/e
Fillestar/e
foxteam


Male
Numri i postimeve : 43
Age : 52
Vendi : TROJET SHQIPTARE
Profesioni/Hobi : USHTARAK
Registration date : 22/12/2008

Çka kishit bere qe te largohen serbet nga mitrovica e veriut - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Çka kishit bere qe te largohen serbet nga mitrovica e veriut   Çka kishit bere qe te largohen serbet nga mitrovica e veriut - Faqe 3 EmptySat Jan 10, 2009 2:50 pm

une e qela kete teme por asnjera nuk e dha pergjigjen si duhet une per vehete shkova ne mitrovic dhe u theva..mos tju vjen merzi...kur don me e kry ndonje pune e kryen dhe e shukat ..ju ende jeni tu dhan pergjigje kesaj teme ...ju lumte shqipetare nuk po e mendoni me be ndonje grupe por po pelaheni me miqte ne chat ,,jupershendes me respekt
Mbrapsht në krye Shko poshtë
GERI_G
Anëtar i ri
Anëtar i ri
GERI_G


Male
Numri i postimeve : 161
Vendi : in big albania
Profesioni/Hobi : shkoll
Registration date : 31/01/2008

Çka kishit bere qe te largohen serbet nga mitrovica e veriut - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Çka kishit bere qe te largohen serbet nga mitrovica e veriut   Çka kishit bere qe te largohen serbet nga mitrovica e veriut - Faqe 3 EmptySun Jan 11, 2009 12:18 am

cfar do te jepja gjen me te shtrenjt po jo vetem per kosoven po edhe trojet ne jug qe sot jetojn ata plerat greket qe i urrej me shpirt
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.albania-nation.com
PeriiKeputur
Anëtar
Anëtar
PeriiKeputur


Male
Numri i postimeve : 342
Age : 111
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA
Profesioni/Hobi : ANTI-SERB
Registration date : 12/05/2008

Çka kishit bere qe te largohen serbet nga mitrovica e veriut - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Çka kishit bere qe te largohen serbet nga mitrovica e veriut   Çka kishit bere qe te largohen serbet nga mitrovica e veriut - Faqe 3 EmptyMon Jan 19, 2009 9:59 pm

Serbet me doemos duhet te largohen nga veriu i Kosoves ndryshe nuk do ti zere akshami.
Te mobilizuar per luft
Te sillemi me serbet ne menyren me mizore qe te mundemi sese ata ne luften e fundit masakruan popullin e pafajshem Shqiptare pra do ti ja kthejme ate..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
Muja e Halili
Anëtar
Anëtar
Muja e Halili


Male
Numri i postimeve : 294
Age : 28
Vendi : GalaxY
Profesioni/Hobi : Mi vra shkijet
Registration date : 15/01/2009

Çka kishit bere qe te largohen serbet nga mitrovica e veriut - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Çka kishit bere qe te largohen serbet nga mitrovica e veriut   Çka kishit bere qe te largohen serbet nga mitrovica e veriut - Faqe 3 EmptyMon Jan 19, 2009 11:50 pm

Sipas mendimit tim, ne se pari duhet eliminuar Eulex,i cili eshte perkrahesi i tyre me i madhi ,e pastaj vine serbet,me te cilet duhet te sillemi me mizori te thelle.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
PeriiKeputur
Anëtar
Anëtar
PeriiKeputur


Male
Numri i postimeve : 342
Age : 111
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA
Profesioni/Hobi : ANTI-SERB
Registration date : 12/05/2008

Çka kishit bere qe te largohen serbet nga mitrovica e veriut - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Çka kishit bere qe te largohen serbet nga mitrovica e veriut   Çka kishit bere qe te largohen serbet nga mitrovica e veriut - Faqe 3 EmptyTue Jan 20, 2009 2:52 pm

Ke te drejte une pajtohem me ate qe po thua por duhet te shfarosen te gjith menjehere si serbet ashtu edhe prodhimi i tyre EULEX..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar


Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

Çka kishit bere qe te largohen serbet nga mitrovica e veriut - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Çka kishit bere qe te largohen serbet nga mitrovica e veriut   Çka kishit bere qe te largohen serbet nga mitrovica e veriut - Faqe 3 EmptySat Apr 11, 2009 1:30 am

Një mur Kinez mes Kosovës dhe Serbisë.

-24
orë ultimatum serbve që t'i dorzojnë armët, ata të cilët nuk e zbatojnë
urdhërin për dorzim armësh, me ua siguru një pushim prej 5 deri në 10
vjetë për të thy gur, varsisht se sa armë u gjinden nëpër shtëpi.


-Pas 24 orëve në aksion.
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jo Sofra nuk eshte muri kinez,por muri qe ndane kosven,pra quhet muri ne mes shqiptareve ,dhe nje o njeri ta dini se pa i vra servilet qe bashkpunoin me shkije,serbet kurr nuk kan me leshue Mitrovicen,dhe per kete spiunat e kan ndare Mitrovicen per me ba tregeti te majme,a mendon se ne hajna kashte e nuk e dina qeshtjen atje !Sa per serb o Sofra deshen me nje dru jav kaj serbijaqkat jo mi largue per serbi,por per rusi.
O Sofra kurr serbet nuk munden me mbajte Mitrovicen,shterpcen,Brezovicen e thera e thera mini shtete siq i quajn eksteritorialitete,si ambasada sebe qe kerkund ne dyallek nuk ka por kush e beri kete te munduren,qeveria dhe a nuk i shihni se si e genjejn popullin !

Genjeshtra e te qenurit folco pavaresi paraqet varferin dhe roberin e shqiptareve !

RRofte Bashkimi Kombetar ,kjo ashte levizja ime e i peshurresha partit marksiste e komuniste,pse them keshtu sepse mu keta e mashtruan kombin dhe ne vend te shkive e shkelin pa meshire kombin me maskat e ndyra !
E di qe pa e perkrahur enverizmin apo Kaqushen e Azemin,Markin ,Rugoven,Berishen apo .... qe na tradhetuan nuk mundemi me krijue parti,por edhe nese krijoni keta hidhen ne mesin e çdo kujt dhe e marrin timonin qenat dhe prape ata qe do luftoin do te perbuzen siq po perbuzen dhe ne emer te tyre shfrytezoin uçk,apo AKSH e shihni ma vone !!!!Ketu eshte problemi o Sofra me dhimbesesh ti dhe shoket e tu qe ju qorruan ideologjit e sofizmave qe na vrajten perhere dhe te nesermen na vijshin ne ngushllime!!!dhe rinija po na flliqet me keso doktrina te konzervuara ne pushtetin qe e mbajn ne çdo kohe keta gjelata!!!!Rinia mashtrohet edhe gur genjehet sepse njeriu eshte krijesa qe mashtrohet me fjale si forme e magjise !Sofra ti i dine mire keto dhe nese e ke vertete per bashkim kombetar nuk duhet te perkrahet ideologjia e tradhetareve!
Nje ta din se mos u mashtroni qe Enverin e ke dashur ma teper se shpirti im,dhe nuk po foli ma teper,sepse po shihet ku na la si nje komb i coptuar dhe ne la tradhetin,sepse ne çdo shtepi shqiptare nere krevat ka pasur mikrofona qe te pergjohen edhe kur bejne sex grua e burr.
As baba im nuk po me intereson as ata qe vdiqen per atedhe,sepse ata kan dashur ti ken syt katerqindeshe qe me nje ane ti vrajn tradhetaret e ne anen tjeter armiqet!A nese thoni se nuk duhet ti vrajna shqiptaret tradhetar,ateheri vritni si enveri atedhetaret e edhe keta siq banen te qelikut e te farkut pa dallim !Edhe veten e qoi nganjeherit ne rts,sepse vetem kam dashur ti hy kesaje dhe gjere sa te isha vrare te vraj edhe armiq edhe tradhetar !E sa per qe i kam rrehur te dyte kam rrehe me qindra ehe tjeter kam ba por po ua lenja deshmitareve ishalla si ka kape shkula .Une si njeri shqiptar nuk di me pjelle si nje grua,nuk di me vjedh popullin ,nuk di me i dhunue femrat shqiptare siq na benen dihet sofra 45000 vasha shkau na dhunoi por komanantat e uçk duke i qite ne kurthe dhe lavderohen se e kan mbrojtur popullaten civile.Pastai siq e plaqkiten popullin dhe sot luajn biznes.
Sofra une di te behem lipistragji dhe me kan ftue secila parti ,por nje here iu kam betue babes dhe kur me ka vdek tek varri iu kam betue se babe shqiptaret tradhetar nuk me lejuan ta qoi amanetin tend ne vend qe kosova ti bashkohet shqiperise !!!!Sofra pa e thene shkurt e shqip realitetin kurren e kurres bashkim as pavaresi as liri nuk kemi!Thoin pleqet haram biti haram haram gjiti,Gjakovari thote nese e ke fitue vete me ty nuk beje pazar,e nese ta ka fitue baba hajde!Por neve as babat as ne nuk jena duke hec rruges qe hecin tan njerezia!
Fate paq ne jeten tende por pa thumba e me sofizma!Je ,ke qen shume me nje thesar diturie e ke por ruju mos hyne nese te thone une kam perjetue shume e vuajtur,po te ka vuajtur secili qe te thote,ai do tu bene atentate tradhetareve qe i ka pasur shok luftes sepse e dine se ne çfare rrethana e ka perjetue !!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content





Çka kishit bere qe te largohen serbet nga mitrovica e veriut - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Çka kishit bere qe te largohen serbet nga mitrovica e veriut   Çka kishit bere qe te largohen serbet nga mitrovica e veriut - Faqe 3 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Çka kishit bere qe te largohen serbet nga mitrovica e veriut
Mbrapsht në krye 
Faqja 3 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Pse largohen intelekualet nga Shqiperia?
» Shqiptarët vs. Serbët
» DEMONSTRATA PËR FYERJE TË MUSLIMANËVE NË IRLANDËN E VERIUT
» Mitrovicë: Serbët sulmuan shqiptarët
» ILIRET E VERIUT I BESONIN DIELLIT DHE ATA TE JUGUT GJARPERIT

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Shqiptarët-
Kërce tek: