Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Sali Berisha, miku i ngushte i Serbeve !!

Shko poshtë 
+76
ramadan mekaniku
valmir9
an-di
xhiti
Ramizi
Mehmeti
Mirushe
Aktiv
Tatoo
Medalim
Hamitmatjani
PeriiKeputur
Muja e Halili
paioni
Clarence
Eagle Eye
Eklips
korcaeagles
LISI
Delia
anila
Aldo
klodian
GERI_G
Fjona
ngadhenjimi
dezertori
xhavo_
play
Arber01
Guximi
aristokrati
murturi
Kasper
Blerti_Gashi
Teutaa
Tropojani
sela-mi
Xili
fina
Jani
E_Bukura
shqiptar real
lilu
nardlushnja
feratkoca
lilly
forca1
blerim krrqa
ss1
agim__barja
kacimix
fatlum
Labinot Drenica
comeback
njonidrenica
besim78
Leka i Madh
blerim
petritkola
Gjura
katunariplak
Martina
MUHAMETII
Pirro i Epirit
Mergimtari
**Lumi_
Sofra
tom sojer
Beton
el43
Eva0506
zeriatdheut
Luki
Ademi85
Ago Muji
80 posters
Shko tek faqja : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Next
AutoriMesazh
klodian
Përjashtuar
Përjashtuar
klodian


Male
Numri i postimeve : 107
Age : 39
Vendi : europe
Registration date : 25/12/2008

Sali Berisha, miku i ngushte i Serbeve !! - Faqe 19 Empty
MesazhTitulli: Re: Sali Berisha, miku i ngushte i Serbeve !!   Sali Berisha, miku i ngushte i Serbeve !! - Faqe 19 EmptySat Jan 10, 2009 10:27 pm

Akili shkruajti:
Akili shkruajti:
Shoku, ska rendesi a je ne shtepi, banes apo mal. Pyetja e thjesht, a ke qen ne shtepi apo jo?

Shoku, a ke pergjigje, sepse e vetmja gje qe mund te theme ty sot e 1000 vjet eshte vetem nje fjali e shkurter, e cila vraret nga pergjigja juaj?

bishtat tu, nuk i kuptoj; pergjegjen e ki lart dhe ajo eshte ende aty

e ti çka thu e si e qendise fjaline mbetet pune e jotja akili
Mbrapsht në krye Shko poshtë
klodian
Përjashtuar
Përjashtuar
klodian


Male
Numri i postimeve : 107
Age : 39
Vendi : europe
Registration date : 25/12/2008

Sali Berisha, miku i ngushte i Serbeve !! - Faqe 19 Empty
MesazhTitulli: Re: Sali Berisha, miku i ngushte i Serbeve !!   Sali Berisha, miku i ngushte i Serbeve !! - Faqe 19 EmptySat Jan 10, 2009 10:29 pm

Ago Muji shkruajti:
N'mulli te kujt e qon ujin, i rrespektuari klodian?

Mullinjtë shyqyr zotit u shkaterruan dhe nuk funksionojne dot, ata i la pas vetes koha, shekulli dhe sot i thon shnet meqe jemi ne shekullin 21 Ago Muja
Mbrapsht në krye Shko poshtë
klodian
Përjashtuar
Përjashtuar
klodian


Male
Numri i postimeve : 107
Age : 39
Vendi : europe
Registration date : 25/12/2008

Sali Berisha, miku i ngushte i Serbeve !! - Faqe 19 Empty
MesazhTitulli: Re: Sali Berisha, miku i ngushte i Serbeve !!   Sali Berisha, miku i ngushte i Serbeve !! - Faqe 19 EmptySat Jan 10, 2009 10:32 pm

Proletarë të të gjitha vendeve bashkohuni.

kush e thonte kete

e kujte eshte kjo parollë

More Guxim
Sali Berisha e varrosi kete gjuhe meqe i ngjante diçkaje tmerruese e ti mbaje dhe ruaje ashtu si e ruanin ata qe Sala ynë i largoi me voten e tij demokratike per t'ia hapur dyert shqiperise dhe per t'i mesuar shqiptqret ta njohin jeten si te tjeret....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Blerti_Gashi
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
Blerti_Gashi


Male
Numri i postimeve : 593
Age : 36
Vendi : Në Troje të Enver HOXHES !!
Registration date : 20/10/2008

Sali Berisha, miku i ngushte i Serbeve !! - Faqe 19 Empty
MesazhTitulli: Re: Sali Berisha, miku i ngushte i Serbeve !!   Sali Berisha, miku i ngushte i Serbeve !! - Faqe 19 EmptySat Jan 10, 2009 10:36 pm

A ende po merreni me keta kelysh te Berishes ?( UDB nr 1 ne Shqiperi ) lereni ore a nuk e shifeni se jane futur ne nje tunel te cilit nuk i shifet as nje drite as kund dhe as qe do i shifet kurr.



per Berishen nuk kemi se qfare themi me shum kur dihet kjo gje se eshte miku me i ngusht i serbis, greqis e gjithe shteteve armiqe qe ke Shqiperia.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.BashkimiKombetar.com
klodian
Përjashtuar
Përjashtuar
klodian


Male
Numri i postimeve : 107
Age : 39
Vendi : europe
Registration date : 25/12/2008

Sali Berisha, miku i ngushte i Serbeve !! - Faqe 19 Empty
MesazhTitulli: Re: Sali Berisha, miku i ngushte i Serbeve !!   Sali Berisha, miku i ngushte i Serbeve !! - Faqe 19 EmptySat Jan 10, 2009 10:39 pm

Blerti

a thua valle i kujte klysh na qenke ti!!!

i kujt-do qe je nuk qenke kurfare klyshi por te jesh shqiptarë e te injorosh ne shqip nuk ben se e injoron edhe veten o dud!

turp per ty dhe qendro klysh i klyshave ...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Guximi
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Guximi


Male
Numri i postimeve : 2427
Age : 30
Vendi : Në "Komedinë Njerëzore"
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 12/09/2007

Sali Berisha, miku i ngushte i Serbeve !! - Faqe 19 Empty
MesazhTitulli: Re: Sali Berisha, miku i ngushte i Serbeve !!   Sali Berisha, miku i ngushte i Serbeve !! - Faqe 19 EmptySat Jan 10, 2009 10:41 pm

Klodian une nuk e di se cfare dreqin po shtyp ne tastatur, dhe nuk e di pse po i iken temes, ne daq diskutim per Marksizem-Leninizmin ose per Enver Hoxhen. bukur, kalo ne teme. Ata shprehje e ka thene Lenini.

Sali Berisha nuk e varrosi kete gjuhe o Klodian, pervec qe e shumfishoj me plus infinit, ai mjeran e perdor deri edhe ne parlamentin e Shqiperise. Kesaj i thua ti zhdukje, jo nuk e besoj.

Une po te them se e perdor edhe ne kuvendi ku gjoja se udh
ehiqet populli, ti po thua e ka varrosur kete gjuhe, ky gabim logjik. Apo kete fjalen "gjuhe" e ke perdorur per sfondin tim, nese po kalo tek Sali Berisha e leri proletaret, se nuk ja ke idene per ta.

Si e shpjegon kete vaprim te Sali Berishes?

https://www.youtube.com/watch?v=GPC8g0vuuJc


Shih, e pastaj fol.

Tung.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
zeriatdheut
Hero anëtar
Hero anëtar
zeriatdheut


Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

Sali Berisha, miku i ngushte i Serbeve !! - Faqe 19 Empty
MesazhTitulli: Re: Sali Berisha, miku i ngushte i Serbeve !!   Sali Berisha, miku i ngushte i Serbeve !! - Faqe 19 EmptySat Jan 10, 2009 10:45 pm

klodian shkruajti:
zeriatdheut shkruajti:
Ty o bilbil mose u mer me Anilen po na sjell faktet per SAlen MILICES dhe anila shume bukur ta ka thene o K lodian edhe Shqip ta ka shkruajt po nese done Serbishte me e mare vesht ne nuk dime ketu por sa per faktin qe ka thene ANila per Adem Jasharin eshte nje fakte qe topi nuk e luan e ti nese na sjell te pekten nje fakte per Berishen dhe nuk u perigje per Revolucionin Ndaj Vlores VERI jug ne lufte vella vrasje kushe e beri kete na thuaj klani i kujte ishte


O zoni atdeheut

ti rri para vetes e jo para aniles e nese te dhimti apo te djegu per Legjendarin tone Adem Jasharin, te them une ty qe ata te cilet e donin apo e kishin dashur, ata i kishte me se largu diten kur ne vend qe Ademi te kete afer vetes ushtaret dhe komandantat e UçK-s⌂, atij i dolen nipat, mbesat dhe grate e familjes ne ndihme, ku ishin vallle komandantat dhe trimat si ti qe shitni trimni ne forume ndonse ka vend per trimni edhe sot si te ti ne maqedoni, si te une ne kosove apo perrreth kosoves ne Kosoven lindore, por aty nuk ua mban askujt e shqiptaret torturohen .....

Pra Ate nuk e ndihmoj askush por perkundrasi e lanë nen mshiren e Zotit dhe sot ne krah te tij "trimaat" thurrin vargje patriotike ...




Klodiani nukme ktheve Pergjigje per Vloren dhe per Adem Jasharin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Blerti_Gashi
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
Blerti_Gashi


Male
Numri i postimeve : 593
Age : 36
Vendi : Në Troje të Enver HOXHES !!
Registration date : 20/10/2008

Sali Berisha, miku i ngushte i Serbeve !! - Faqe 19 Empty
MesazhTitulli: Re: Sali Berisha, miku i ngushte i Serbeve !!   Sali Berisha, miku i ngushte i Serbeve !! - Faqe 19 EmptySat Jan 10, 2009 10:45 pm

Nje gje e di se gjaku qe me rrjedhe neper vena, eshte gjak Shqiptari dhe nuk i duroje tradhetaret. Nuk jam kelysh i as kujt, por jam biri i te madhit Enver Hoxha, Enveri i cili zhduki nga faqja e dheut titistat, udb-shat, e gjithe ata/o qe ja deshen te keqen Shqiperis, por tani ka pasur pune ende me disa sikur ti, fakt eshte qe Enveri nuk mund te zgjohet, por per fat te mire la pas vete shum bij e bija qe dita dites po i zhdukin dhe keta qe kan mbet dhe qe kan lind pas luftes si kepurdhat pas shiut.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.BashkimiKombetar.com
Vizitor
Vizitor
avatar



Sali Berisha, miku i ngushte i Serbeve !! - Faqe 19 Empty
MesazhTitulli: Re: Sali Berisha, miku i ngushte i Serbeve !!   Sali Berisha, miku i ngushte i Serbeve !! - Faqe 19 EmptySat Jan 10, 2009 10:49 pm

Nese vazhdoni me fyrje e sharje ne mes veti postimet do fshihen, keshtu qe vazhdoni te thoni dicka per temen .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar



Sali Berisha, miku i ngushte i Serbeve !! - Faqe 19 Empty
MesazhTitulli: Re: Sali Berisha, miku i ngushte i Serbeve !!   Sali Berisha, miku i ngushte i Serbeve !! - Faqe 19 EmptySat Jan 10, 2009 10:51 pm

Guximi, ahahahahhahaha qfar "intelektuali" o mjert na, jo ne fakt mjert ata budall si puna e ketij Klodianit qe po fol mire per Sali beriqken.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
GERI_G
Anëtar i ri
Anëtar i ri
GERI_G


Male
Numri i postimeve : 161
Vendi : in big albania
Profesioni/Hobi : shkoll
Registration date : 31/01/2008

Sali Berisha, miku i ngushte i Serbeve !! - Faqe 19 Empty
MesazhTitulli: Re: Sali Berisha, miku i ngushte i Serbeve !!   Sali Berisha, miku i ngushte i Serbeve !! - Faqe 19 EmptySat Jan 10, 2009 11:36 pm

ej se me pushkatuat more une nje mendim dhash dhe sa per veten time une jam nje nacionalist dhe e dua shqipoerin etinke se kemi dhe ne ketu ne shqiperi nja far "BOLLANO"qe po na can trapin me plot gojen me gjithe ate minoritet duke me e dit qe trojet tona kan qen deri ne gjirin e artes mos kujtoni se une e dua salin e urrej dhe shume fare po patet per te pyetur po skam ca te bej dhe doni te dini dicka une jam cam dhe atje ne filat jane trojet e mia qe sot gezojn greket po ky eshte realiteti dhe dhe ne e mabni mend ket ver ne sarand eshte djegur nje flamur grek mu ne mes te sheshit dhe e kan djegur disa shoket e mi qe une i kam ne shkoll dhe ne klas dhe do te doja te isha dhe une atje me ata me atdhetaret e mi dhe e di ne ketu ne shqiperi kemi ber dhe firmosur disa trakte ku po i cohen sales presidentit kuvendit kryetares se parlamentit dhe komitetit te helsinkit per ate pleren qe sot eshte ne krye te himares dhe per ata plerat e tjer qe e mbeshtesin per ata te qujtur grek qe marrin nje pension prej 400 EURO dhe e quajn veten grek por duke me dit qe ata jane nga mezi i shqiperis dhe pjesa me e madhe e himarioteve sot jane me origjin nga FUSH-KRUJA kjo eshte vella ajo cka une ndjej per salen vetem urrejtje po une thjesht dhash nje mendim dhe mesa duket paska qeni gabuar po e terheq mbrapsht me shpirt dhe kerkoj falje se mbase foli goja para mendjes
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.albania-nation.com
anila
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
anila


Female
Numri i postimeve : 973
Age : 28
Registration date : 29/08/2008

Sali Berisha, miku i ngushte i Serbeve !! - Faqe 19 Empty
MesazhTitulli: Re: Sali Berisha, miku i ngushte i Serbeve !!   Sali Berisha, miku i ngushte i Serbeve !! - Faqe 19 EmptySun Jan 11, 2009 12:11 am

klodian shkruajti:
anila shkruajti:
O ti Klodian si ka mundesi te lavderosh nje kryetradhetar dhe te zesh emrin e Adem Jasharit,kur Sali Berisha kerkoi burgimin e Adem Jasharit..
Po ti qenke i paguar i Rugoves dhe i Serbise..
Klodian me thuaj sa paguhesh qe ke hyre ketu,sa ta mbush xhepin per te hyre ketu per te percare,po shihen interesat e tua.

ti bukuroshe anila...

me vie mire qe i ditke germat shqip dhe qe po din edhe te shkruash por poezite tuaja jane pa bazë, pa vlere ashtu siç je edhe vet poqese i shkrove vet rreshtat e siperm

s'ia vlen te te kthej pergjegje dot por vetem te them u rritsh e madhe

Po po e vogel jam,po gjakun ne vetull ju marr armiqeve..!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
GERI_G
Anëtar i ri
Anëtar i ri
GERI_G


Male
Numri i postimeve : 161
Vendi : in big albania
Profesioni/Hobi : shkoll
Registration date : 31/01/2008

Sali Berisha, miku i ngushte i Serbeve !! - Faqe 19 Empty
MesazhTitulli: Re: Sali Berisha, miku i ngushte i Serbeve !!   Sali Berisha, miku i ngushte i Serbeve !! - Faqe 19 EmptySun Jan 11, 2009 12:13 am

ANILA nese nuk bazohesh ne fakte te verteta mos fol kot moj goce se nuk eshte gje e mire kjo qe te perdhosim ne goje emrat e te tjereve se nuk eshte gje e mire qoft ai edhe armiku me i madh se e bardha eshte e bardhe dhe e zeza e zez
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.albania-nation.com
Vizitor
Vizitor
avatar



Sali Berisha, miku i ngushte i Serbeve !! - Faqe 19 Empty
MesazhTitulli: Re: Sali Berisha, miku i ngushte i Serbeve !!   Sali Berisha, miku i ngushte i Serbeve !! - Faqe 19 EmptySun Jan 11, 2009 12:17 am

Geri_G, cfare fakte po don me te sjelle Anila, mos doni me iu vizatu gjerat, nuk i shiheni apo si eshte puna me ju ??

Berisha ka qene, eshte dhe do mbetet, armiku me i madh i Shqiptareve.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
GERI_G
Anëtar i ri
Anëtar i ri
GERI_G


Male
Numri i postimeve : 161
Vendi : in big albania
Profesioni/Hobi : shkoll
Registration date : 31/01/2008

Sali Berisha, miku i ngushte i Serbeve !! - Faqe 19 Empty
MesazhTitulli: Re: Sali Berisha, miku i ngushte i Serbeve !!   Sali Berisha, miku i ngushte i Serbeve !! - Faqe 19 EmptySun Jan 11, 2009 12:20 am

BiBiKiM shkruajti:
Geri_G, cfare fakte po don me te sjelle Anila, mos doni me iu vizatu gjerat, nuk i shiheni apo si eshte puna me ju ??

Berisha ka qene, eshte dhe do mbetet, armiku me i madh i Shqiptareve.
pse ti mos punon gje zedhenes i sherbimit sekret serb?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.albania-nation.com
Vizitor
Vizitor
avatar



Sali Berisha, miku i ngushte i Serbeve !! - Faqe 19 Empty
MesazhTitulli: Re: Sali Berisha, miku i ngushte i Serbeve !!   Sali Berisha, miku i ngushte i Serbeve !! - Faqe 19 EmptySun Jan 11, 2009 12:21 am

O ti Zotri kujdes se cfare thua, mire ?? Te tregoje une se a punoje per serb a per ke.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
anila
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
anila


Female
Numri i postimeve : 973
Age : 28
Registration date : 29/08/2008

Sali Berisha, miku i ngushte i Serbeve !! - Faqe 19 Empty
MesazhTitulli: Re: Sali Berisha, miku i ngushte i Serbeve !!   Sali Berisha, miku i ngushte i Serbeve !! - Faqe 19 EmptySun Jan 11, 2009 12:23 am

GERI_G shkruajti:
BiBiKiM shkruajti:
Geri_G, cfare fakte po don me te sjelle Anila, mos doni me iu vizatu gjerat, nuk i shiheni apo si eshte puna me ju ??

Berisha ka qene, eshte dhe do mbetet, armiku me i madh i Shqiptareve.
pse ti mos punon gje zedhenes i sherbimit sekret serb?


Mos ja fut kot edhe ti tani.
Pse flet vetem hajt ta rris nr. e postimeve.
Po ndoshta po flet ti nga pervoja,e mos ja fut kot kur nuk i njef njerezit..!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
GERI_G
Anëtar i ri
Anëtar i ri
GERI_G


Male
Numri i postimeve : 161
Vendi : in big albania
Profesioni/Hobi : shkoll
Registration date : 31/01/2008

Sali Berisha, miku i ngushte i Serbeve !! - Faqe 19 Empty
MesazhTitulli: Re: Sali Berisha, miku i ngushte i Serbeve !!   Sali Berisha, miku i ngushte i Serbeve !! - Faqe 19 EmptySun Jan 11, 2009 12:26 am

anila mendimi dhe respekti nu imponohet po fitohet dhe mu sme intereson se kush ka qen apo kush eshte sali berisha di vetem qe eshte nje cop diktatori qe per vete e urrej shume se eshte ai prekrahsi nr 1 i bollanos qe ben ai derr derr se atje ne cameri jane dhe tokat e mia dhe te pareve te mij qe jane lyer me gjak shume kohe me pare dhe sot luajn me mallin tone dhe i gezohen sikur ta kishin te tyre disa plera
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.albania-nation.com
anila
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
anila


Female
Numri i postimeve : 973
Age : 28
Registration date : 29/08/2008

Sali Berisha, miku i ngushte i Serbeve !! - Faqe 19 Empty
MesazhTitulli: Re: Sali Berisha, miku i ngushte i Serbeve !!   Sali Berisha, miku i ngushte i Serbeve !! - Faqe 19 EmptySun Jan 11, 2009 12:36 am

GERI_G nese ke dicka te thuash per Sali Berishen thuaje,e mos u merr me mua.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
GERI_G
Anëtar i ri
Anëtar i ri
GERI_G


Male
Numri i postimeve : 161
Vendi : in big albania
Profesioni/Hobi : shkoll
Registration date : 31/01/2008

Sali Berisha, miku i ngushte i Serbeve !! - Faqe 19 Empty
MesazhTitulli: Re: Sali Berisha, miku i ngushte i Serbeve !!   Sali Berisha, miku i ngushte i Serbeve !! - Faqe 19 EmptySun Jan 11, 2009 12:38 am

Anila me kupto nuk asgje personale me ty por duhet te dish ku te flasesh se sa per djeni une e urrej me gjithe shpirt ate person
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.albania-nation.com
anila
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
anila


Female
Numri i postimeve : 973
Age : 28
Registration date : 29/08/2008

Sali Berisha, miku i ngushte i Serbeve !! - Faqe 19 Empty
MesazhTitulli: Re: Sali Berisha, miku i ngushte i Serbeve !!   Sali Berisha, miku i ngushte i Serbeve !! - Faqe 19 EmptySun Jan 11, 2009 12:48 am

Po kur ti e urren pse nuk e sulmon,dhe i meson te tjeret se cfare te flasin.
Se Shqiperia eshte e te gjitheve,dhe ne jemi ketu qe te flasim per nje krytradhetar qe shkumb e vaj i solli tokes sone.
Me dhimset si ty ashtu edhe mua Cameria,edhe pse jam nga Kosova por Cameria eshte atdheu im.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
GERI_G
Anëtar i ri
Anëtar i ri
GERI_G


Male
Numri i postimeve : 161
Vendi : in big albania
Profesioni/Hobi : shkoll
Registration date : 31/01/2008

Sali Berisha, miku i ngushte i Serbeve !! - Faqe 19 Empty
MesazhTitulli: Re: Sali Berisha, miku i ngushte i Serbeve !!   Sali Berisha, miku i ngushte i Serbeve !! - Faqe 19 EmptySun Jan 11, 2009 12:57 am

por do duhet koh qe nje diktatori si ai ti mbushet mendja dhe sa te jet ai ne pushtet ne nuk kemi per ta pare shqiperin te bashkuar se ai shikon vetem interesat e veta dhe servilizmat e tij ndaj vendeve fqinje se atdheu im i vertet nuk eshte ky ku jam une sot por eshte atje ne filat ne cameri atje do te doja te isha ne keto caste dhe te ndjeja ajrin dhe te puthja token ku kane lindur te paret e mi dhe ti je atje ne vendin tend dhe cdo megjes ndjen ajrin dhe aromen e asaj toke po une qe kam mbi 50 vjet qe nuk e di as se si eshte se nuk na lejojn te afrohemi as ne kufi e jo te jemi atje per ta pare dhe shijuar ate tok ndryshe nga ju
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.albania-nation.com
petritkola
Hero anëtar
Hero anëtar
petritkola


Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

Sali Berisha, miku i ngushte i Serbeve !! - Faqe 19 Empty
MesazhTitulli: Re: Sali Berisha, miku i ngushte i Serbeve !!   Sali Berisha, miku i ngushte i Serbeve !! - Faqe 19 EmptySun Jan 11, 2009 1:29 am

Geri_G,

Juve jeni cam?
Une kam nje shoke te ngushte cam, Arber Thesporti. Kerko ne google ose yahoo shkrimet i tij.
Une di dicka per Camrine dhe Saranden dhe per djegjen e flamurit grek.

Me qe folet per Bollanon a e dini se ai eshte kanditat per deputet i PD-se?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
petritkola
Hero anëtar
Hero anëtar
petritkola


Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

Sali Berisha, miku i ngushte i Serbeve !! - Faqe 19 Empty
MesazhTitulli: Re: Sali Berisha, miku i ngushte i Serbeve !!   Sali Berisha, miku i ngushte i Serbeve !! - Faqe 19 EmptySun Jan 11, 2009 1:41 am

Lajme i gezuar...

https://www.youtube.com/watch?v=i2w5gepLlak&NR=1
Mbrapsht në krye Shko poshtë
petritkola
Hero anëtar
Hero anëtar
petritkola


Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

Sali Berisha, miku i ngushte i Serbeve !! - Faqe 19 Empty
MesazhTitulli: Re: Sali Berisha, miku i ngushte i Serbeve !!   Sali Berisha, miku i ngushte i Serbeve !! - Faqe 19 EmptySun Jan 11, 2009 2:59 am

Political Analysis of the Situation in Albania

Is Albania Growing to be Anti- American under Berisha?

Is Albania Salvageable?



http://www.shqiperia-etnike.com/she84/she84eng.htm
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content





Sali Berisha, miku i ngushte i Serbeve !! - Faqe 19 Empty
MesazhTitulli: Re: Sali Berisha, miku i ngushte i Serbeve !!   Sali Berisha, miku i ngushte i Serbeve !! - Faqe 19 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Sali Berisha, miku i ngushte i Serbeve !!
Mbrapsht në krye 
Faqja 19 e 40Shko tek faqja : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Sali Berisha Dhenderr i Serbise
» Graqanica kryeqyteti i serbeve te Kosoves
» Dilaver Goxhai: Sali Berisha dhe Opozita
» Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj Shqiperisë !
» Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj Shqiperisë !

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Shqiptarët :: Politikë-
Kërce tek: