Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Cila eshte e meta e juaj?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
lilu
Moderator
Moderator
lilu

Female
Numri i postimeve : 2153
Age : 40
Vendi : Albania
Profesioni/Hobi : agjente shitjesh
Registration date : 07/07/2008

Cila eshte e meta e juaj? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte e meta e juaj?   Cila eshte e meta e juaj? - Faqe 2 EmptyMon Sep 08, 2008 6:35 pm

E meta ime tjeter jam shume indefirente ne kete gje s'ma kalon kush.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mister
Anėtar
Anėtar
avatar

Numri i postimeve : 327
Registration date : 10/07/2008

Cila eshte e meta e juaj? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte e meta e juaj?   Cila eshte e meta e juaj? - Faqe 2 EmptyMon Sep 08, 2008 9:45 pm

Te gjith kemi te meta,kam shum nuk dua ti tregoj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Argent
Anėtar
Anėtar
Argent

Male
Numri i postimeve : 244
Age : 42
Vendi : Ilirida
Registration date : 12/08/2008

Cila eshte e meta e juaj? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte e meta e juaj?   Cila eshte e meta e juaj? - Faqe 2 EmptyTue Sep 09, 2008 4:01 am

Shume gjake ftohte jam.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vuthjanja1
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Numri i postimeve : 16
Registration date : 10/01/2008

Cila eshte e meta e juaj? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte e meta e juaj?   Cila eshte e meta e juaj? - Faqe 2 EmptyWed Sep 10, 2008 6:35 pm

Jam pak gjakenxehte.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
spirito
Anėtar
Anėtar
spirito

Female
Numri i postimeve : 429
Vendi : graveyard
Registration date : 02/07/2008

Cila eshte e meta e juaj? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte e meta e juaj?   Cila eshte e meta e juaj? - Faqe 2 EmptyWed Sep 10, 2008 8:57 pm

lilu shkruajti:
E meta ime tjeter jam shume indefirente ne kete gje s'ma kalon kush.
une sdo ta quaja aspak te mete kete lilu. Perkundrazi ju kam zili, por edhe une te ajo kategori bej pjese.
pershendetje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
spirito
Anėtar
Anėtar
spirito

Female
Numri i postimeve : 429
Vendi : graveyard
Registration date : 02/07/2008

Cila eshte e meta e juaj? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte e meta e juaj?   Cila eshte e meta e juaj? - Faqe 2 EmptyWed Sep 10, 2008 8:58 pm

Argent shkruajti:
Shume gjake ftohte jam.
kush te ka genjyer se te jesh gjakftohte eshte e mete.......Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Loti
Fillestar/e
Fillestar/e
Loti

Male
Numri i postimeve : 13
Age : 28
Vendi : Albania
Registration date : 10/09/2008

Cila eshte e meta e juaj? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte e meta e juaj?   Cila eshte e meta e juaj? - Faqe 2 EmptyWed Sep 10, 2008 10:06 pm

Sdi me u shajte shqip se i kisha shajte njeher gjithe politikent tane
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mysafir
Hero anėtar
Hero anėtar
Mysafir

Female
Numri i postimeve : 3456
Age : 45
Vendi : **Mergim**
Profesioni/Hobi : ,,Ne zemren e njonit.....
Registration date : 19/11/2007

Cila eshte e meta e juaj? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte e meta e juaj?   Cila eshte e meta e juaj? - Faqe 2 EmptyThu Sep 11, 2008 11:21 am

se jam shum e sinqert

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
E_Bukura
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
E_Bukura

Female
Numri i postimeve : 2009
Age : 31
Vendi : Prishtine
Registration date : 30/09/2007

Cila eshte e meta e juaj? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte e meta e juaj?   Cila eshte e meta e juaj? - Faqe 2 EmptyThu Sep 11, 2008 11:53 am

Koke fortesia e teperte ne disa raste, ku edhe humbas dicka te mire...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Musafir
Vizitor
avatar


Cila eshte e meta e juaj? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte e meta e juaj?   Cila eshte e meta e juaj? - Faqe 2 EmptyThu Sep 11, 2008 12:00 pm

Besnikrija qė i besoj sejcilit apo sejcilės dhe nė fund ,mbetem i zhėgnjier .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


Cila eshte e meta e juaj? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte e meta e juaj?   Cila eshte e meta e juaj? - Faqe 2 EmptyThu Sep 11, 2008 12:03 pm

Deli shkruajti:
Besnikrija qė i besoj sejcilit apo sejcilės dhe nė fund ,mbetem i zhėgnjier .

Qenke si kur un Deli , ja ketu jan te meturat e mia vetem te shtoj qe jam shum kokfort
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
tom sojer
V.I.P
V.I.P
tom sojer

Male
Numri i postimeve : 945
Vendi : Albania
Profesioni/Hobi : Teacher of English/Book writer
Registration date : 20/09/2007

Cila eshte e meta e juaj? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte e meta e juaj?   Cila eshte e meta e juaj? - Faqe 2 EmptyThu Sep 11, 2008 12:14 pm

Hmmm!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


Cila eshte e meta e juaj? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte e meta e juaj?   Cila eshte e meta e juaj? - Faqe 2 EmptyThu Sep 18, 2008 5:03 pm

Kosovarja shkruajti:
BiBiKiM shkruajti:
E mete e imja eshte se nuk iu besoje femrave hiq.!!

Wow te meten e njejte,vetem se une si besoj gjinise tjeter Mashkujve>>!
Nuk kam gjynah dhe as marre.
Kosovarja mos i ke dhe keto te meta ??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ademi85
Pėrjashtuar
Pėrjashtuar
avatar

Male
Numri i postimeve : 316
Age : 33
Vendi : StreetGameZerIstogCity
Registration date : 14/09/2008

Cila eshte e meta e juaj? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte e meta e juaj?   Cila eshte e meta e juaj? - Faqe 2 EmptyThu Sep 18, 2008 6:05 pm

Ekom synin e unt ,pom doket bota sikur torte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Xili
Hero anėtar
Hero anėtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Cila eshte e meta e juaj? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte e meta e juaj?   Cila eshte e meta e juaj? - Faqe 2 EmptyThu Sep 18, 2008 6:47 pm

e meta ime ėshtė
kam gjakun e ėmbėl dhe tė gjithė me duan
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
istogalia
Anėtar
Anėtar
istogalia

Male
Numri i postimeve : 298
Age : 35
Vendi : Istog,Kosova
Profesioni/Hobi : futbollist
Registration date : 31/08/2008

Cila eshte e meta e juaj? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte e meta e juaj?   Cila eshte e meta e juaj? - Faqe 2 EmptyThu Sep 18, 2008 7:15 pm

femrat hehhehehe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Cila eshte e meta e juaj? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte e meta e juaj?   Cila eshte e meta e juaj? - Faqe 2 EmptyMon Mar 15, 2010 1:14 am

nuk kerkoj falje.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 53
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Cila eshte e meta e juaj? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte e meta e juaj?   Cila eshte e meta e juaj? - Faqe 2 EmptyMon Mar 15, 2010 1:09 pm

Ne gjera fundmentale reagoj pak me vones si gjith shqiptaret!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Cila eshte e meta e juaj? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte e meta e juaj?   Cila eshte e meta e juaj? - Faqe 2 EmptyMon Mar 15, 2010 10:55 pm

Une kame shum te meta, njera nder to eshte besoj shum.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Cila eshte e meta e juaj? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte e meta e juaj?   Cila eshte e meta e juaj? - Faqe 2 EmptyFri Mar 19, 2010 11:58 pm

Une kame shum te meta, njera nder to eshte besoj shum.

qenka nder me te voglat kjo!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


Cila eshte e meta e juaj? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte e meta e juaj?   Cila eshte e meta e juaj? - Faqe 2 EmptyMon Mar 22, 2010 9:16 pm

E Meta ime esht Besimi) ashtu siq jam vet mendoj si jan edhe te tjeret
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Parapsikologu
Hero anėtar
Hero anėtar
Parapsikologu

Male
Numri i postimeve : 3125
Age : 51
Vendi : Ferizaj-Kosovė
Profesioni/Hobi : Poezia
Registration date : 18/07/2008

Cila eshte e meta e juaj? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte e meta e juaj?   Cila eshte e meta e juaj? - Faqe 2 EmptyTue Mar 23, 2010 1:42 pm

Vuaj shume kur dike e dashuroj!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
BashKom
Admin
Admin
BashKom

Male
Numri i postimeve : 767
Age : 49
Vendi : Prishtin
Registration date : 27/08/2009

Cila eshte e meta e juaj? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte e meta e juaj?   Cila eshte e meta e juaj? - Faqe 2 EmptyTue Mar 23, 2010 3:59 pm

Besimi dhe nga ata qė e keq pėrdorin besnikrin dhe sinqeitetin.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


Cila eshte e meta e juaj? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte e meta e juaj?   Cila eshte e meta e juaj? - Faqe 2 EmptyTue Mar 23, 2010 4:05 pm

Cila eshte e meta e juaj? - Faqe 2 Icon_scratch
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
albaninr1
Anėtar i ri
Anėtar i ri
albaninr1

Male
Numri i postimeve : 78
Age : 33
Vendi : Londer
Profesioni/Hobi : Sport
Registration date : 23/03/2010

Cila eshte e meta e juaj? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte e meta e juaj?   Cila eshte e meta e juaj? - Faqe 2 EmptyTue Mar 23, 2010 6:20 pm

Cila eshte e meta e juaj? - Faqe 2 Icon_surprised JAM SHUM I BUKUR Cila eshte e meta e juaj? - Faqe 2 Icon_surprised
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Cila eshte e meta e juaj? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte e meta e juaj?   Cila eshte e meta e juaj? - Faqe 2 Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cila eshte e meta e juaj?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Zonė e lirė :: Tema tė ndryshme-
Kėrce tek: