Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Astrologji-slloganet intelektuale të shenjave zodiakale

Shko poshtë 
5 posters
AutoriMesazh
bovari
Anëtar i ri
Anëtar i ri
bovari


Numri i postimeve : 78
Registration date : 11/08/2007

Astrologji-slloganet intelektuale të shenjave zodiakale Empty
MesazhTitulli: Astrologji-slloganet intelektuale të shenjave zodiakale   Astrologji-slloganet intelektuale të shenjave zodiakale EmptySun Sep 02, 2007 6:03 am

Dashi
Sipas dashit jeta:Nese me shtroni pyetjen perse erdha ne kete bote,dijeni qe une jam artist,dhe jam ketu per te ngritur zerin dhe njohur jeten!
Demi
Demi tregon vete:Ne njerezit jemi te thjeshte,dhe jemi kafshe e prapambetur,egoist po une jam me i mencuri,dhe me dhimbsen ata qe nuk me kuptoje!
Binjaket
Binjaket mendojne:Ç'do dite qe kalon me ben te ndihem me i/e lumtur dhe me e pasuruar ne mendime,ne realitet cila eshte me e domosdoshme mençuria apo lumturia?!
Gaforja
Gaforja nen henen e plote ben filozofi:Sa me shume qe ngrihet teoria e barazise aq me poshte bie njerezimi,sa gje koti,pse njelloj me juve jam une?!
Luani:
Luani ne shetitje:mbreterite jane si yjet,lindin dhe zhduken,eshte mese normale pasi e rendesisme eshte emri dhe veprat qe lejne pas,mua mos me harroni.
Virgjeresha
Virgjeresha meret me komplo:Arkeologu eshte bashkshort ideal per femren,sepse me kalimin e kohes me shume i perkushtohet femres,dhe e kerkon gjithnje afer.
PeshorjaPeshorja ne talk-show:Risk,risk,risk;kjo eshte gjeja me e keqe ne kete bote.Pajtohu me veten dhe ballafaqohu me realen,metoda per te njohur vetveten dihet po a nuk eshte risk kjo?
Akrepi
Akrepi shikon pasqyren:Te gjithe e dijne veten te mencur,o zot,ç'eshte ky budallallik.
Shigjetari:
Shigjetari merzitet:Njerezit aq te komplikuar jane,nuk jane as misterioz ,athere çjane kaq shume kerkime?İkeqi vetem i keq eshe.Po une a jam i keq?
Bricjapi:
Bricjapi: ne kete planet vetem nje njeri ta dinte kuptimin e jetes mjaftonte,ç'fare do ju gjente sikur te me kuptonit?
Ujori
Ujori me nje vetull te ngritur ndjek:Per nje moment lerini raportet,a keni menduar qe planeti eshte nje loje dhe drejtohet nga nje femije?
Peshqit
Peshqit shume te lumtur:Mbase nuk eshte lumturl kjo,nuk dihet?apo nje lloj melankolije?sidoqe te jete nje dite do e mendoj nje moment te lumtur,nejse a mund ta marr?

Keto jane slloganet intelektuale te shenjave zodiakale te cilat jane vecori qe kan hapur shume e shume perplasje mendimesh.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Beton
Hero anëtar
Hero anëtar
Beton


Numri i postimeve : 5729
Vendi : Zvicër
Profesioni/Hobi : no money no honey
Registration date : 10/09/2007

Astrologji-slloganet intelektuale të shenjave zodiakale Empty
MesazhTitulli: Re: Astrologji-slloganet intelektuale të shenjave zodiakale   Astrologji-slloganet intelektuale të shenjave zodiakale EmptyWed Jan 09, 2008 12:10 am

Sa i besoni oroskopit ju luteme.??
tregoni ç'fare jeni ne Oroskop....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
meli
V.I.P
V.I.P
meli


Female
Numri i postimeve : 842
Age : 40
Vendi : diku ne gyrbet
Registration date : 13/08/2007

Astrologji-slloganet intelektuale të shenjave zodiakale Empty
MesazhTitulli: Re: Astrologji-slloganet intelektuale të shenjave zodiakale   Astrologji-slloganet intelektuale të shenjave zodiakale EmptyWed Jan 09, 2008 12:15 am

Une jam ne horoskop Binjaket ,nuk i besoj aq shum por ka raste se perputhet me ato qe po ndodhin,edhe í besoj atehere kur te me konvenon,hahahhaa.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Beton
Hero anëtar
Hero anëtar
Beton


Numri i postimeve : 5729
Vendi : Zvicër
Profesioni/Hobi : no money no honey
Registration date : 10/09/2007

Astrologji-slloganet intelektuale të shenjave zodiakale Empty
MesazhTitulli: Re: Astrologji-slloganet intelektuale të shenjave zodiakale   Astrologji-slloganet intelektuale të shenjave zodiakale EmptyWed Jan 09, 2008 12:40 am

meli:

ne realitet cila eshte me e domosdoshme mençuria apo lumturia?!

Thote oroskopi juaj?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
Euridika
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar


Female
Numri i postimeve : 1408
Vendi : Kosovë
Registration date : 11/11/2007

Astrologji-slloganet intelektuale të shenjave zodiakale Empty
MesazhTitulli: Re: Astrologji-slloganet intelektuale të shenjave zodiakale   Astrologji-slloganet intelektuale të shenjave zodiakale EmptyThu Jan 10, 2008 11:55 am

Fillimisht , nuk i besoj horoskopit aspak.E lexoj ndonjehere por nuk i besoj .Me ke bare pershtypje nje dite nje dokumentar ne nje TV gjerman ,ku spjegohej ndikimi i hënës dhe i planeteve te tjera ne sjelljet e kafsheve dhe aty nuk perjashtohej assesi ky ndikim edhe tek njerzit ,ishte shume interesante,pra ndikim i yjeve dhe planeteve mund te i theksuar sa i perket gjendjes sone te kthejlltesise , disponimit edhe te temperamentit ,...etj
Nuk i besoj horoskopit

ne horoskop i perkas shenjes se Peshqve
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Kosovarja
Admin
Admin
Kosovarja


Female
Numri i postimeve : 4833
Age : 38
Vendi : Jashtokësore!
Registration date : 14/08/2007

Astrologji-slloganet intelektuale të shenjave zodiakale Empty
MesazhTitulli: Re: Astrologji-slloganet intelektuale të shenjave zodiakale   Astrologji-slloganet intelektuale të shenjave zodiakale EmptyFri Jan 11, 2008 9:40 pm

As une nuk i besoj aspak horoskopit,mirpo e lexoj ndonjehere mirpo shume rrall.....

Ne horoskop jam Demi Cool
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
Sponsored content





Astrologji-slloganet intelektuale të shenjave zodiakale Empty
MesazhTitulli: Re: Astrologji-slloganet intelektuale të shenjave zodiakale   Astrologji-slloganet intelektuale të shenjave zodiakale Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Astrologji-slloganet intelektuale të shenjave zodiakale
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» A duhen ringjallur vlerat e mohuara intelektuale te ketij ko

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Shkencë-
Kërce tek: