Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Shkruani emrin tuaj ne gjuhen kineze.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Shkruani emrin tuaj ne gjuhen kineze. Empty
MesazhTitulli: Shkruani emrin tuaj ne gjuhen kineze.   Shkruani emrin tuaj ne gjuhen kineze. EmptySat Mar 27, 2010 1:45 am

Shkruani emrin ne gjuhen Kineze..

A_ka
B_tu
C_mi
D_te
E_ku
F_lu
G_ji
H_ri
I_ki
J_zu
K_me
L_ta
M_rin
N_to
O_mo
P_no
Q_ke
R_shi
S_ari
T_chi
U_do
V_ru
W_mei
X_na
Y_fu
Z_zilukimotoka.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Shkruani emrin tuaj ne gjuhen kineze.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Zonė e lirė :: Tema tė ndryshme-
Kėrce tek: