Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Polemika

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BashKom
Admin
Admin
BashKom

Male
Numri i postimeve : 767
Age : 49
Vendi : Prishtin
Registration date : 27/08/2009

Polemika Empty
MesazhTitulli: Polemika   Polemika EmptyTue Dec 15, 2009 12:23 pm

Tė nderuar antar me kėrkes tė antarve po e hapim edhe kėt Temė .
Qė tė kenmi mundsin tė shkruajn pėr shum qėshtje dhe tė japim mendimet rreth qdo qėshtje .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 53
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Polemika Empty
MesazhTitulli: Re: Polemika   Polemika EmptyTue Dec 15, 2009 5:02 pm

ju flm ti bashkom i rrespektuar. sepse ktu bejm polimika te lloj llojshme.klm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Polemika
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Zonė e lirė :: Tema tė ndryshme-
Kėrce tek: