Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Serbja Natasha...

Shko poshtë 
+2
haxhiu
petritkola
6 posters
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
petritkola
Hero anëtar
Hero anëtar
petritkola


Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

Serbja Natasha... Empty
MesazhTitulli: Serbja Natasha...   Serbja Natasha... EmptySat Jul 25, 2009 4:49 pm

Ne videon qe eshte psotuar ne ineternet na eshte thene se eshte nje Fazllic dhe nje Rixh, por qartas ka edhe persona te tjere ne krahe te tyre. Eshte nje femr me flok te verdha dhe nje mustaqelli e me radhe.

Le ti idendifikojme ata persona ne se mundemi.

Po ja filloje une;

Mendoje se femra bjonde ne kete video ku Berisha i raporton serbeve sigurine shqiptare e ka emrin Natasha. Mendoje se kjo serbja Natasha ka qene pjestare ne takimin sekret qe Milloshevic dhe Berisha mbajten ne Shen Naum. Ne se shqiptaret Hoxha (nga Iliriada) dhe Kryeziu (nga Dradania) jane zhdukur pa gjurme pasi kane mundur te incizojne takimin sekret te Berishes me Milloshevicin.


https://www.youtube.com/watch?v=HacP9jfrXm0
Mbrapsht në krye Shko poshtë
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar


Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

Serbja Natasha... Empty
MesazhTitulli: Re: Serbja Natasha...   Serbja Natasha... EmptySat Jul 25, 2009 7:49 pm

Zot kuku per kombin shqiptar,qe na morren ne qaf tradhetaret dhe punoin me derektivat e shkaut kurse e hane buken e vendit o atedhe mallkuar qofsh qe nuk e helmon buken e ukin e ti helmon keta lugeter !Shikoni a ne anen tjeter thone se nuk kem mbajte takime me milloshin !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Tatoo
Anëtar i ri
Anëtar i ri
Tatoo


Male
Numri i postimeve : 148
Age : 40
Vendi : ne Parajse
Registration date : 23/01/2009

Serbja Natasha... Empty
MesazhTitulli: Re: Serbja Natasha...   Serbja Natasha... EmptySat Jul 25, 2009 7:53 pm

O Atdhe mallkuar qofshe qe mbane qelbanik si Haxhiu kopil Serb e kopil i Drazhes skavend ne Kosove per ty e ase ne Mitrovic o pijanec hahahahha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar


Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

Serbja Natasha... Empty
MesazhTitulli: Re: Serbja Natasha...   Serbja Natasha... EmptySat Jul 25, 2009 7:56 pm

Tatoooooooo emer serbishte o qen i biri kudres serbe,a ma man qeshmen dhe e pine pakes limonade!A more bir me u kan afer meje ste kish ra ndermend me ma permend emrin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar


Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

Serbja Natasha... Empty
MesazhTitulli: Re: Serbja Natasha...   Serbja Natasha... EmptySat Jul 25, 2009 7:59 pm

Jo ne Mitrovice vertet nuk kam çka me lype se serbet e kan bashk me" qenefat si ti,edhe ne kosove ne krye jan ata qe ne kur e kerkojshim bashkimin me shqiperi apo e mbrojshim flamurin kuq e zi te **** na rrijshin ma zi se shkijet e na rrofsh leshin more lahper
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Tatoo
Anëtar i ri
Anëtar i ri
Tatoo


Male
Numri i postimeve : 148
Age : 40
Vendi : ne Parajse
Registration date : 23/01/2009

Serbja Natasha... Empty
MesazhTitulli: Re: Serbja Natasha...   Serbja Natasha... EmptySat Jul 25, 2009 8:01 pm

He Laper fol tani ti ke dashte Shqiperi jo more hajvan se ske dasht kure Shqiperi ti jo se ke qen kopil Serbi gjithnje e po flet ne ndikimin e Bires sa Bira ke pij sot Haxhi leshi Haxhi Rota hahaha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar


Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

Serbja Natasha... Empty
MesazhTitulli: Re: Serbja Natasha...   Serbja Natasha... EmptySat Jul 25, 2009 8:02 pm

Tata si te quhet baba e nana,a guxon me dal si une me emer e mbiemer!!Spiunave jav kam shkerdhave me nohin mire e shkive i kam rreh pa numer,dhe kurr nuk kan guxue as me fole!!Hajde tata lajmrohu i biri kujt je a e ke pas ne pune ne komune apo kurir shkolle ?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar


Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

Serbja Natasha... Empty
MesazhTitulli: Re: Serbja Natasha...   Serbja Natasha... EmptySat Jul 25, 2009 8:05 pm

Tataaaaa


Une kam pire piva e ty kush po te paguan qe te pish viski !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Tatoo
Anëtar i ri
Anëtar i ri
Tatoo


Male
Numri i postimeve : 148
Age : 40
Vendi : ne Parajse
Registration date : 23/01/2009

Serbja Natasha... Empty
MesazhTitulli: Re: Serbja Natasha...   Serbja Natasha... EmptySat Jul 25, 2009 8:08 pm

Jo bilbil sme Paguan askush mua vetem plaget e luftes se U,C,K.se te lavdishme e idealit per Shqiperine e nuk shaje shoket e luftes une jo po ti po duket se je Kopil i mbajtur me shkja me millana e cfetkovica
Mbrapsht në krye Shko poshtë
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar


Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

Serbja Natasha... Empty
MesazhTitulli: Re: Serbja Natasha...   Serbja Natasha... EmptySat Jul 25, 2009 8:11 pm

tata
po ku hamamin ti din ti mbron vlerat e uçk o kopil i biri ndonje komunistit qe ashte perqite dite e nate me ta shkije!!!

çka din ti per luften dhe kan e paske shoke te luftes na thuaj ore azgan se te japi pergjigje menjeherit!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar


Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

Serbja Natasha... Empty
MesazhTitulli: Re: Serbja Natasha...   Serbja Natasha... EmptySat Jul 25, 2009 8:17 pm

cfetkoviqat a i njef ti a mos ke fjete me baben e cfetkit o majmune te zbulova kush je ju naten keni fjete ne shtepin e cfetkit e diten kinse po luftoni kundra shkaut a majmun a majmun e di kush je i biri i tradhetarit qe babgjyshi yt i ka debue e din ku e kam fjalen!!!!!????
Hajde tata cfetkoviqe lajmrohu lajmrohu e more kopuk nana jote ma ka nxen punen dhe une i papershtatshem per birin e komunistit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Tatoo
Anëtar i ri
Anëtar i ri
Tatoo


Male
Numri i postimeve : 148
Age : 40
Vendi : ne Parajse
Registration date : 23/01/2009

Serbja Natasha... Empty
MesazhTitulli: Re: Serbja Natasha...   Serbja Natasha... EmptySat Jul 25, 2009 8:22 pm

Pse o Kopil don me dite cfare kame apo cfare kame bere per luften e ke kame pase shoke une te intereson o debil plaget e luftes me flasin me fakte nje Shkelzen Haradinaj ne doren time ka dhen amanetin e fundit mose don te thuash se edhe ky ka qen Tradhetare more haram bukua qe hane ne toke te Kosoves oKopil serbije mose kerko me shum se nuk ke te maresh asgje me shume te thash dhe mbylle corapen idijot pijanec i qelbur
Mbrapsht në krye Shko poshtë
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar


Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

Serbja Natasha... Empty
MesazhTitulli: Re: Serbja Natasha...   Serbja Natasha... EmptySat Jul 25, 2009 8:26 pm

shkelzeni vellau Ramushit ka vdek ne krahrorin tend,apo amanetin ne dore ta paska dhen qudi nuk din mi shqiptue ose genjen!ti e paske vra pra,ose me toki voki ju ke tregue shkive se ku gjindte,se shkau nuk ka bythe me luftue !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Tatoo
Anëtar i ri
Anëtar i ri
Tatoo


Male
Numri i postimeve : 148
Age : 40
Vendi : ne Parajse
Registration date : 23/01/2009

Serbja Natasha... Empty
MesazhTitulli: Re: Serbja Natasha...   Serbja Natasha... EmptySat Jul 25, 2009 8:29 pm

Hahahahah po ti je tamam bire Shkine o debil duket o qelbanik ike more hajvan mos qelb ketu ca eshteToki voki daja Drazhe ta ka mesu kete gjuh apo Arkani o majmun i semure cfare eshte Toki voki fol shqip se nuk jemi ne Serbi o Kopil hahahaa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar


Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

Serbja Natasha... Empty
MesazhTitulli: Re: Serbja Natasha...   Serbja Natasha... EmptySat Jul 25, 2009 8:35 pm

Tataaaa



Tataaaa =babaaaa


Keta njerez qe qeshen hahahaaaaa nuk jan tjeter pos spiuna qe pergjojn patriotet por vetem leshin na rrofshit dhe ta din mire se KS per spiunat e tradhetaret shqiptar i ka pergaditur nja trez milion qefina se ja keni lodhe karucat duke spiunue per vellau vellan!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Tatoo
Anëtar i ri
Anëtar i ri
Tatoo


Male
Numri i postimeve : 148
Age : 40
Vendi : ne Parajse
Registration date : 23/01/2009

Serbja Natasha... Empty
MesazhTitulli: Re: Serbja Natasha...   Serbja Natasha... EmptySat Jul 25, 2009 8:39 pm

Ike debil mose shpurdhe me mjafte se na lodhe me gojen e qelbur mos se na e bere bardh hup fare e keqe Shumadije
Mbrapsht në krye Shko poshtë
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar


Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

Serbja Natasha... Empty
MesazhTitulli: Re: Serbja Natasha...   Serbja Natasha... EmptySat Jul 25, 2009 8:44 pm

tata un e kurr asnjehere nuk te shpalla i pari kopil shkau dhe as qe kam kerkue te shpordhesh nga ketu !Ti mos i vjedh fjalet e mija si hoxhallaret e ****!Vete ke lyp e tani mbaju se kam me tu zbraz qe ke me fole vete me vete!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Tatoo
Anëtar i ri
Anëtar i ri
Tatoo


Male
Numri i postimeve : 148
Age : 40
Vendi : ne Parajse
Registration date : 23/01/2009

Serbja Natasha... Empty
MesazhTitulli: Re: Serbja Natasha...   Serbja Natasha... EmptySat Jul 25, 2009 8:46 pm

Ai po debil si ti une sjame o kopil Serbije dhe skame pse merzitem une se ti palle se per ato gjera paguhesh o Roto hahha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar


Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

Serbja Natasha... Empty
MesazhTitulli: Re: Serbja Natasha...   Serbja Natasha... EmptySat Jul 25, 2009 8:50 pm

tataaaaaa


une kurr ne kohen e titos nuk kam mundur te punsohem ne profesionin tim,dhe ne luften çlirimtare nuk me pranuan e din pse ?Hajde tata mu pergjigje ?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar


Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

Serbja Natasha... Empty
MesazhTitulli: Re: Serbja Natasha...   Serbja Natasha... EmptySat Jul 25, 2009 8:51 pm

tataaa
A ke ndegjue per komandantin Ymer Alushanin ,?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Tatoo
Anëtar i ri
Anëtar i ri
Tatoo


Male
Numri i postimeve : 148
Age : 40
Vendi : ne Parajse
Registration date : 23/01/2009

Serbja Natasha... Empty
MesazhTitulli: Re: Serbja Natasha...   Serbja Natasha... EmptySat Jul 25, 2009 8:54 pm

Ti profesion Haxhi jo lali une tethashe ty edhe Bagtine nuk ta kisha lene se rezik humb me gjith ato e ku me te dhane pushtet ty dhe pushtetin e ke pase ti Servil i Millave i cfetkovicave i shali pulave ki ke qne ti leje Ymer Alushanin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar


Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

Serbja Natasha... Empty
MesazhTitulli: Re: Serbja Natasha...   Serbja Natasha... EmptySat Jul 25, 2009 9:00 pm

bagetin tende ta kisha trete se je me virusin e spiunit!!!

une te bera pyetje a e njef Ymer Alushanin ?

Kan e njef ti o zagar ?Me kan ke luftue
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Tatoo
Anëtar i ri
Anëtar i ri
Tatoo


Male
Numri i postimeve : 148
Age : 40
Vendi : ne Parajse
Registration date : 23/01/2009

Serbja Natasha... Empty
MesazhTitulli: Re: Serbja Natasha...   Serbja Natasha... EmptySat Jul 25, 2009 9:05 pm

Pse u dashka me te dhene raport ty ajo te intereson se per ate paguhesh he kafshe e Sheholleve e Ternafcit e Ali SHukrise race e qelbur ik pirdhu leje te thash Ymer Alushanin ok
Mbrapsht në krye Shko poshtë
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar


Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

Serbja Natasha... Empty
MesazhTitulli: Re: Serbja Natasha...   Serbja Natasha... EmptySat Jul 25, 2009 9:06 pm

o i lig pse nuk tregon se ky Ymeri ka luftue pa hile i vetmi ndere shqiptaret
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Tatoo
Anëtar i ri
Anëtar i ri
Tatoo


Male
Numri i postimeve : 148
Age : 40
Vendi : ne Parajse
Registration date : 23/01/2009

Serbja Natasha... Empty
MesazhTitulli: Re: Serbja Natasha...   Serbja Natasha... EmptySat Jul 25, 2009 9:09 pm

Te dhashe pergjigjen o qen ok mose u mer me Ymerin po trego per Ternavcin e shehollet e Bajgoret e shume qelbesira si ty leje Ymer Alushanin ti idijot
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content





Serbja Natasha... Empty
MesazhTitulli: Re: Serbja Natasha...   Serbja Natasha... Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Serbja Natasha...
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Shqiptarët :: Politikë-
Kërce tek: