Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Mos!...

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35, 36, 37  Next
AutoriMesazh
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Mos!... - Faqe 34 Empty
MesazhTitulli: Re: Mos!...   Mos!... - Faqe 34 EmptySun Sep 27, 2009 11:48 am

mos drematizo gjerat.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Tatoo
Anëtar i ri
Anëtar i ri
Tatoo

Male
Numri i postimeve : 148
Age : 36
Vendi : ne Parajse
Registration date : 23/01/2009

Mos!... - Faqe 34 Empty
MesazhTitulli: Re: Mos!...   Mos!... - Faqe 34 EmptySun Sep 27, 2009 11:50 am

Mos ja fute kot reputacionet negative tjereve je bere qesharake lexoj artikujt pak tani mendo dhe vepro
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Mos!... - Faqe 34 Empty
MesazhTitulli: Re: Mos!...   Mos!... - Faqe 34 EmptySun Sep 27, 2009 12:43 pm

mos e thuaj fjalen reputacijon kur nuk edin ase cfar do thot kjo fjali ase ku vehet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Tatoo
Anëtar i ri
Anëtar i ri
Tatoo

Male
Numri i postimeve : 148
Age : 36
Vendi : ne Parajse
Registration date : 23/01/2009

Mos!... - Faqe 34 Empty
MesazhTitulli: Re: Mos!...   Mos!... - Faqe 34 EmptySun Sep 27, 2009 12:47 pm

Mose kujto se ste kame kap se te kame shikuar cdo dite se cfare ben mundohesh te tregohesh me pape se papa gabim e ke goce je akoma e re dhe ike thuje mamit te pishe akoma qumesht thuj me ka thene nje ne forum se duhet te pishe akoma te kthjellohesh
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Mos!... - Faqe 34 Empty
MesazhTitulli: Re: Mos!...   Mos!... - Faqe 34 EmptySun Sep 27, 2009 12:50 pm

mos fol gjera koti. ke ke kap ti se thua ?????mir se me paske percjell hap pas hap kjo tregon se vlejn shkrimet e mija apo
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Tatoo
Anëtar i ri
Anëtar i ri
Tatoo

Male
Numri i postimeve : 148
Age : 36
Vendi : ne Parajse
Registration date : 23/01/2009

Mos!... - Faqe 34 Empty
MesazhTitulli: Re: Mos!...   Mos!... - Faqe 34 EmptySun Sep 27, 2009 12:53 pm

Mose mendo se shkrimet tua me interesoin me interesoi veprimet e tua qe bere dhe duken dhe shihen gjerat ketu jane sme intereson shkrimi i jot po me interesoi pse ben gjera te pa pelqyera deri sa nuk e dine personin se kushe eshte e cfare eshte ok
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Mos!... - Faqe 34 Empty
MesazhTitulli: Re: Mos!...   Mos!... - Faqe 34 EmptySun Sep 27, 2009 12:55 pm

mos me thuaj se te interesojn veprimet e mija se askush nuk kerkon llogari per veprimet e miaj ty.cfar nuk te pelqen ty te shkrimet e miaj. se jam pro rugoves kjo te besdis apo
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Tatoo
Anëtar i ri
Anëtar i ri
Tatoo

Male
Numri i postimeve : 148
Age : 36
Vendi : ne Parajse
Registration date : 23/01/2009

Mos!... - Faqe 34 Empty
MesazhTitulli: Re: Mos!...   Mos!... - Faqe 34 EmptySun Sep 27, 2009 12:58 pm

Jo aspak fare tek shkrimet e Kancerogjenit te jape pergjigjen e duhur une te them mose vepro ne menyre te pa hijshme me inate po vepro drejt dhe mose u mundo te fyejsh dike me metoda e veprime qe nuk ulin personalitetin e askujte vetem qe tregone veten me ato qe ben
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Mos!... - Faqe 34 Empty
MesazhTitulli: Re: Mos!...   Mos!... - Faqe 34 EmptySun Sep 27, 2009 1:00 pm

mos me trego mua kurr se cili eshte veprimi i dreje apo i padrejt. se nuk te takon ty ky role.cdo njeri e nje pak ashum personalitetin evete,
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Tatoo
Anëtar i ri
Anëtar i ri
Tatoo

Male
Numri i postimeve : 148
Age : 36
Vendi : ne Parajse
Registration date : 23/01/2009

Mos!... - Faqe 34 Empty
MesazhTitulli: Re: Mos!...   Mos!... - Faqe 34 EmptySun Sep 27, 2009 1:03 pm

Mose me thuaj se une te jape keshilla por te thashe qe veprimi i jote eshte shume idijotesk ate po te them ne drejtim timin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Mos!... - Faqe 34 Empty
MesazhTitulli: Re: Mos!...   Mos!... - Faqe 34 EmptySun Sep 27, 2009 1:05 pm

mos me jep ligjerat kur te mungon diploma ty
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Tatoo
Anëtar i ri
Anëtar i ri
Tatoo

Male
Numri i postimeve : 148
Age : 36
Vendi : ne Parajse
Registration date : 23/01/2009

Mos!... - Faqe 34 Empty
MesazhTitulli: Re: Mos!...   Mos!... - Faqe 34 EmptySun Sep 27, 2009 1:08 pm

Mose mendo se me mungone Diploma i kame dy sa per dijeni e sa per ligjerata me te dhane ty ase me hyne ne pune nuk merem me ligjerata
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Mos!... - Faqe 34 Empty
MesazhTitulli: Re: Mos!...   Mos!... - Faqe 34 EmptySun Sep 27, 2009 1:12 pm

mos me thuaj se ke dy diploma se un kam te mbaruar vetem klasen tet..e me vin keq nga vetja
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Tatoo
Anëtar i ri
Anëtar i ri
Tatoo

Male
Numri i postimeve : 148
Age : 36
Vendi : ne Parajse
Registration date : 23/01/2009

Mos!... - Faqe 34 Empty
MesazhTitulli: Re: Mos!...   Mos!... - Faqe 34 EmptySun Sep 27, 2009 1:18 pm

Mose mendo se je rite je akoma e vogel Fionaa andaj duhet shume me shume te mesosh gjerat keshille tung
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Mos!... - Faqe 34 Empty
MesazhTitulli: Re: Mos!...   Mos!... - Faqe 34 EmptySun Sep 27, 2009 1:21 pm

mos mendo se jam femij qe ik ne kopshte
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Tatoo
Anëtar i ri
Anëtar i ri
Tatoo

Male
Numri i postimeve : 148
Age : 36
Vendi : ne Parajse
Registration date : 23/01/2009

Mos!... - Faqe 34 Empty
MesazhTitulli: Re: Mos!...   Mos!... - Faqe 34 EmptySun Sep 27, 2009 1:30 pm

Mose kujto se je e madhe me mendje je kot fare me trup ndoshta po koken boshe e paske kalo mire mendja tu ritet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
rrimtaf
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
rrimtaf

Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 49
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

Mos!... - Faqe 34 Empty
MesazhTitulli: Re: Mos!...   Mos!... - Faqe 34 EmptySun Sep 27, 2009 1:31 pm

Mos u befaso.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Mos!... - Faqe 34 Empty
MesazhTitulli: Re: Mos!...   Mos!... - Faqe 34 EmptySun Sep 27, 2009 1:32 pm

MOS KE MERAK
Mbrapsht në krye Shko poshtë
rrimtaf
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
rrimtaf

Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 49
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

Mos!... - Faqe 34 Empty
MesazhTitulli: Re: Mos!...   Mos!... - Faqe 34 EmptySun Sep 27, 2009 1:41 pm

Mos u deshpero.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Bjondina
Fillestar/e
Fillestar/e
Bjondina

Female
Numri i postimeve : 15
Age : 33
Vendi : Gjk
Registration date : 14/11/2009

Mos!... - Faqe 34 Empty
MesazhTitulli: Re: Mos!...   Mos!... - Faqe 34 EmptyTue Nov 17, 2009 2:18 pm

Mos gabo
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Xili
Hero anëtar
Hero anëtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Mos!... - Faqe 34 Empty
MesazhTitulli: Re: Mos!...   Mos!... - Faqe 34 EmptyTue Nov 17, 2009 8:49 pm

Mos mendo
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 39
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Mos!... - Faqe 34 Empty
MesazhTitulli: Re: Mos!...   Mos!... - Faqe 34 EmptyTue Nov 17, 2009 8:53 pm

mos u ban grue..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
rrimtaf
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
rrimtaf

Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 49
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

Mos!... - Faqe 34 Empty
MesazhTitulli: Re: Mos!...   Mos!... - Faqe 34 EmptyTue Nov 17, 2009 9:24 pm

Mos shpekullo.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 53
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Mos!... - Faqe 34 Empty
MesazhTitulli: Re: Mos!...   Mos!... - Faqe 34 EmptyWed Nov 18, 2009 2:45 am

mos u trishto?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Bjondina
Fillestar/e
Fillestar/e
Bjondina

Female
Numri i postimeve : 15
Age : 33
Vendi : Gjk
Registration date : 14/11/2009

Mos!... - Faqe 34 Empty
MesazhTitulli: Re: Mos!...   Mos!... - Faqe 34 EmptyWed Nov 18, 2009 1:42 pm

Mos beso gjithqka
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Mos!... - Faqe 34 Empty
MesazhTitulli: Re: Mos!...   Mos!... - Faqe 34 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Mos!...
Mbrapsht në krye 
Faqja 34 e 37Shko tek faqja : Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35, 36, 37  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Zonë e lirë :: Tema të ndryshme-
Kërce tek: