Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Merre me mend.....

Shko poshtë 
+68
Ramizi
......
rrimtaf
Delia
eri Tr
Mergimtari
an-di
agim__barja
voglushja
elona
haxhiu
ramadan mekaniku
Ada_Kondi
xhiti
dardan01
detektivi
Dr!lj@
Merisa
Driniiiii
socratus
ILTA
**Lumi_
echo
Agrone
Andoni_uk
Thyama
Fjona
meri
shaban cakolli
Mirushe
Aldo
ngadhenjimi
Ipamposhtur
Shejh
Kosovarja
spirito
thellenza
Eklips
Riga
PeriiKeputur
Muja e Halili
E_Bukura
Arjana
ylari
paioni
Blerim1
klodian
Guximi
anila
Veneta
feratkoca
Blerti_Gashi
Aldren1
elisa
L1ndush3
Kastrioti
Pirro
Riki30
Sofra
Parapsikologu
Driola
Gjura
tina
zeriatdheut
feneri
Eva0506
Ago Muji
Xili
72 posters
Shko tek faqja : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Next
AutoriMesazh
zeriatdheut
Hero anëtar
Hero anëtar
zeriatdheut


Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

Merre me mend..... - Faqe 13 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 13 EmptyMon Jan 26, 2009 11:32 pm

Mere me mend riki si ciren maskat dhe dalin lakrat qe ne forume sjellin vetem percarje haahahahaa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Guximi
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Guximi


Male
Numri i postimeve : 2427
Age : 30
Vendi : Në "Komedinë Njerëzore"
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 12/09/2007

Merre me mend..... - Faqe 13 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 13 EmptyMon Jan 26, 2009 11:33 pm

Merre me mend Riki30 cka po kam deshire te rregullohet.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
Vizitor
Vizitor
avatar



Merre me mend..... - Faqe 13 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 13 EmptyMon Jan 26, 2009 11:35 pm

Gjura shkruajti:
Mere me mend kush paska qen moderator.....!
Kete nuk e kisha besuar kurre, se pse jeni shum kontravers ne bisedesiper, premtoni shume por ne fund leni per te deshiruar.
Fatkeqsi per forumistet kush jua paska fshi mesazhet.
Me mire te bije te shkosh ne shkolle e te mesosh qe te behesh njeri se pari pasta mer nonje pergjegjsi qe te flasesh me publikun.
Sonte diplomove urime.

Merre me mend ketu me mu e keni apo? Shoku, sapo i thashe nje antari te forumit se me ka mbetur edhe diqka pa kuptuar, dhe u kuptua tashme shume mire. Nje kohe Gjura dhe Zeri u perlajshin, u shajshin si ne publik si ne pm, nje kohe lexoja pm nga te dyja palet duke e fyer njeri tjetrin deri ne menyren me te ulet, dikur....shumqka. E sot? Sot me mjeshtri e bera punen qe t'ju dalin montazhet e juaja, qe te prishin marrveshjen qe keni be...dhe te mbroni njeri tjetrin!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar



Merre me mend..... - Faqe 13 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 13 EmptyMon Jan 26, 2009 11:38 pm

Harrova te theme edhe diqka.


Merre me mend nuk eshte pak per mua, qe me ne fund i bashkova dy vellezer, te pakten ne nje pike po jane te nje mendimi! Po te njejten kohe kam nje pyetje? Nese dy vellezer shahen, dhe e fyejn njeri tjetrin, ketu ska vend qe te mendojm se njeri i ka fajet, sepse po te ishte njeri i mire do tja leshonte rrugen tjetrit per hir te gjakut te njejte. Por ketu kemi te bejme me dy njerez...ose me sakt familje....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
zeriatdheut
Hero anëtar
Hero anëtar
zeriatdheut


Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

Merre me mend..... - Faqe 13 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 13 EmptyMon Jan 26, 2009 11:44 pm

Mere memend kure femija i ka buzet me qumesht ala hahaha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Gjura
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
Gjura


Male
Numri i postimeve : 1902
Age : 41
Vendi : Shqiperi
Registration date : 18/02/2008

Merre me mend..... - Faqe 13 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 13 EmptyMon Jan 26, 2009 11:45 pm

Ti je thjesht nje idijot qe po une te isha ne vendin tuaj kisha bere vetvrasje me kohe.....
Tani ju jua epni edhe nje arsye me shum forumistve, qe edhe pm jua lexoni apo jo???? Kjo eshte e tepert kjo eshte pa ftyrsy dmth ju jeni thjesht nje 0000... dhe kte sjam as i pari e as i fundit qe jua them, kuptohet shume para meje jua kan thene. Une sdote merem me aspak me ju, se te kam thene ne nje teme se nuk kame kahe qe te merem me ju.....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driola
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
Driola


Numri i postimeve : 1062
Registration date : 25/06/2008

Merre me mend..... - Faqe 13 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 13 EmptyMon Jan 26, 2009 11:47 pm

Merre me mend cfare shpulla ju kisha dhone n'kete moment, amo krejtve....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
zeriatdheut
Hero anëtar
Hero anëtar
zeriatdheut


Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

Merre me mend..... - Faqe 13 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 13 EmptyMon Jan 26, 2009 11:49 pm

Mere me mend tani kure te vije E-BUKURA driola te mbyte krejt hahaha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Riga
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar


Numri i postimeve : 14
Registration date : 01/09/2007

Merre me mend..... - Faqe 13 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 13 EmptyTue Jan 27, 2009 12:53 am

Merre me mend kerkun nuk ju pret sopata ne nje vend .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
zeriatdheut
Hero anëtar
Hero anëtar
zeriatdheut


Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

Merre me mend..... - Faqe 13 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 13 EmptyTue Jan 27, 2009 12:57 am

Mere me mend ma mire qeske dale parasepates time se hehe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar



Merre me mend..... - Faqe 13 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 13 EmptyTue Jan 27, 2009 1:51 am

Gjura shkruajti:
Ti je thjesht nje idijot qe po une te isha ne vendin tuaj kisha bere vetvrasje me kohe.....
Tani ju jua epni edhe nje arsye me shum forumistve, qe edhe pm jua lexoni apo jo???? Kjo eshte e tepert kjo eshte pa ftyrsy dmth ju jeni thjesht nje 0000... dhe kte sjam as i pari e as i fundit qe jua them, kuptohet shume para meje jua kan thene. Une sdote merem me aspak me ju, se te kam thene ne nje teme se nuk kame kahe qe te merem me ju.....
Merre me mend, sa paskam munguar keto momente te jem ne forum dhe te hy ne kete mes dhe une, me shume se shume paskam munguar !!

Gjura, edhe pse me kete nofke te paska perjashtuar Riki, do e lexosh kete pa dyshim me nofken tjeter qe ke I ...

Jo restesisht i thone mesazh privat ( PM ) , me mire pyete Akilin se si i ka lexuar ato mesazhe tuajat, e jo me thene kete qe kinse ne Stafi mund t'i lexojme PM-te, kjo nuk eshte e vertet as pak, se sikur te lexoheshin une personalisht nuk do i kisha gjithe ato PM qe kam, por do ndalesha dhe te mos i dergoja e as te pranoja PM nga as nje antar/e . E mos u ngut me i mar gjerat ashtu sic i sheh, Akili i ka lexuar ato PM, por jo ashtu sic thua ti. Kete ta them me plote sinceritet, edhe pse mund te them se nuk me ke besuar e as respektuar as edhe njeher te veteme ( e kam fjalen si BiBiKiM, e per tjerat nuk po flasim ).
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shejh
Fillestar/e
Fillestar/e
Shejh


Male
Numri i postimeve : 14
Age : 114
Vendi : Ilirida
Registration date : 23/01/2009

Merre me mend..... - Faqe 13 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 13 EmptyTue Jan 27, 2009 2:06 am

Merre me mend qe nje Shtet nga te gjitha anet e tij kufizohet me popullin e vet Sad .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Ipamposhtur
Anëtar i ri
Anëtar i ri
Ipamposhtur


Male
Numri i postimeve : 109
Age : 40
Vendi : Shqiperi
Registration date : 27/01/2009

Merre me mend..... - Faqe 13 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 13 EmptyTue Jan 27, 2009 2:12 am

Nje kureshtje e jashtezakonshme Bibikim.
Meqe e kam te kufizuar te shkruaj nje mesazh privat atehere ta lexojne gjithe bota.... dhe kerkoni te me nxirrni zorret e barkut( thote populli ) adrenalinen time e kontrolloj vete dhe jam shqiptar e nuk duroj qe dikush te me preke ne jeten time private dhe ne familje.
Nje person eshte perderisa nuk eshte stafi se nuk ka mundesi qe dikush din gjithçka te jetes e familjes time pa i treguar une askujt, pervec dy personave qe njoh(EVA+ZERIATDHEUT).
Nuk toleroj te nençmohet familja ime per interesa te dikujt qe une nuk i shkoj per shtati dhe jam bere i teper per dikend ne kete forum.Une kam kerkuar mirkuptim reciprok gjithmone dhe kurre nuk kam folur per respekt e respekte se keshtu ato respekte shumezohen me zero.(sic ndodhi sonte)
Do ishte nje nder i madh per mua te dilte ne shesh se kush eshte ai person qe ka derguar apo lexuar pm private.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar



Merre me mend..... - Faqe 13 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 13 EmptyTue Jan 27, 2009 2:16 am

Merre me mend, shume mire do ishte te dalim ne temen Chit-Chat dhe te vazhdojme kete tek ajo teme, pasi qe ketu dhe po dalim nga tema. Edhe pse nuk kam shume kohe .

Pajtohesh me kete??
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Ipamposhtur
Anëtar i ri
Anëtar i ri
Ipamposhtur


Male
Numri i postimeve : 109
Age : 40
Vendi : Shqiperi
Registration date : 27/01/2009

Merre me mend..... - Faqe 13 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 13 EmptyTue Jan 27, 2009 2:18 am

Mere me mend qe po.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
zeriatdheut
Hero anëtar
Hero anëtar
zeriatdheut


Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

Merre me mend..... - Faqe 13 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 13 EmptyTue Jan 27, 2009 2:26 am

BiBiKiM shkruajti:
Gjura shkruajti:
Ti je thjesht nje idijot qe po une te isha ne vendin tuaj kisha bere vetvrasje me kohe.....
Tani ju jua epni edhe nje arsye me shum forumistve, qe edhe pm jua lexoni apo jo???? Kjo eshte e tepert kjo eshte pa ftyrsy dmth ju jeni thjesht nje 0000... dhe kte sjam as i pari e as i fundit qe jua them, kuptohet shume para meje jua kan thene. Une sdote merem me aspak me ju, se te kam thene ne nje teme se nuk kame kahe qe te merem me ju.....
Merre me mend, sa paskam munguar keto momente te jem ne forum dhe te hy ne kete mes dhe une, me shume se shume paskam munguar !!

Gjura, edhe pse me kete nofke te paska perjashtuar Riki, do e lexosh kete pa dyshim me nofken tjeter qe ke I ...

Jo restesisht i thone mesazh privat ( PM ) , me mire pyete Akilin se si i ka lexuar ato mesazhe tuajat, e jo me thene kete qe kinse ne Stafi mund t'i lexojme PM-te, kjo nuk eshte e vertet as pak, se sikur te lexoheshin une personalisht nuk do i kisha gjithe ato PM qe kam, por do ndalesha dhe te mos i dergoja e as te pranoja PM nga as nje antar/e . E mos u ngut me i mar gjerat ashtu sic i sheh, Akili i ka lexuar ato PM, por jo ashtu sic thua ti. Kete ta them me plote sinceritet, edhe pse mund te them se nuk me ke besuar e as respektuar as edhe njeher te veteme ( e kam fjalen si BiBiKiM, e per tjerat nuk po flasim ).





???????????? Jei sigurte Bibikimi qe nuk lexoni gje ????????????
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar



Merre me mend..... - Faqe 13 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 13 EmptyTue Jan 27, 2009 2:29 am

Merre me mend, sikur te inkuadroheshe dhe ti tek tema Chit-Chat, atje e ke prgj. e kesaje, "pyetjes ".
Mbrapsht në krye Shko poshtë
zeriatdheut
Hero anëtar
Hero anëtar
zeriatdheut


Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

Merre me mend..... - Faqe 13 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 13 EmptyTue Jan 27, 2009 2:56 am

Mere me mend se sa mire qe ja u dije lojat qe beni kjo ka rendesije
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar



Merre me mend..... - Faqe 13 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 13 EmptyTue Jan 27, 2009 3:08 am

zeriatdheut shkruajti:
Mere me mend se sa mire qe ja u dije lojat qe beni kjo ka rendesije
Merre me mend, as qe jam ka e di se per cfare loje e keni fjalen !!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
zeriatdheut
Hero anëtar
Hero anëtar
zeriatdheut


Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

Merre me mend..... - Faqe 13 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 13 EmptyTue Jan 27, 2009 3:15 am

Mere me mend se si ikin me bishtin nder shale hahhaa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar



Merre me mend..... - Faqe 13 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 13 EmptyTue Jan 27, 2009 3:19 am

zeriatdheut shkruajti:
Mere me mend se si ikin me bishtin nder shale hahhaa
Merre me mend, vertet nuk do me i logjiku gjerat, apo vetem po ia fut ashtu kote, si eshte puna me ty??

As nuk po iki e as qe kam ike ndonjehere, por nuk kam se cfare t'a zgjas me shume ate debat, sepse eshte e kote. E mos u ngut me nderru mendime per njerez sa hap e mbyll syte, kam qene dikur shume i respektuar nga ana juaj, te pakten kete kujto dhe pastaj vazhdo te thuash gjera te kota.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
zeriatdheut
Hero anëtar
Hero anëtar
zeriatdheut


Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

Merre me mend..... - Faqe 13 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 13 EmptyTue Jan 27, 2009 3:25 am

Mere me mennd se respekti shkone me respekt e jo me thike pase shpine nje shoke qe ka respekt nuk sajone gjerat dhe nuk ben sikur mose me ndodhe asgje andaj kjo eshte realiteti qe dini te sajoni me grupin Akili hahahaaa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar



Merre me mend..... - Faqe 13 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 13 EmptyTue Jan 27, 2009 10:14 am

Merre me mend na myti shiu
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar



Merre me mend..... - Faqe 13 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 13 EmptyTue Jan 27, 2009 2:35 pm

zeriatdheut shkruajti:
Mere me mennd se respekti shkone me respekt e jo me thike pase shpine nje shoke qe ka respekt nuk sajone gjerat dhe nuk ben sikur mose me ndodhe asgje andaj kjo eshte realiteti qe dini te sajoni me grupin Akili hahahaaa
Merre me mend, me te njetin respekt te jam pergjigjur dhe une ( vec me shume ka mund te jete ). E sa per thike pas shpine, nuk jam mesuar ashtu une, e as qe do e beje ndonjehere. Ata/o njerezit e lige e bejne kete gje, nuk kan frike te dalin balle per balle dhe i fusin thiken pas shpine. Une nuk beje pjes ne ate kategori, kam pak karakter dhe nuk e keqperdori ate, ndersa ti dhe te tjeret mendoni cfare te doni, as qe eshte duke m'u bere vone per kete gje. Jam ky qe jam, kujt nuk i pelqej nuk kam se cfare t'i beje.
Sa per " Grupin " Akili, per mua nuk ekziston as nje lloje grupi, se sikur te ekzistonete, do ishin gjerat me ndryshe se qe kan qene dhe qe jane.

E ti vazhdo me kete riten sic ke filluar se do " arrish shume larte " . !!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Eklips
Anëtar i ri
Anëtar i ri
Eklips


Male
Numri i postimeve : 146
Age : 37
Vendi : Në ferr..!!
Registration date : 17/01/2009

Merre me mend..... - Faqe 13 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 13 EmptyTue Jan 27, 2009 2:48 pm

Merre me mend shi po bjen,mu po me vjen nxehte..!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content





Merre me mend..... - Faqe 13 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 13 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Merre me mend.....
Mbrapsht në krye 
Faqja 13 e 40Shko tek faqja : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Zonë e lirë :: Tema të ndryshme-
Kërce tek: