Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Ti me je......

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14 ... 23  Next
AutoriMesazh
Mysafir
Hero anėtar
Hero anėtar
Mysafir

Female
Numri i postimeve : 3456
Age : 45
Vendi : **Mergim**
Profesioni/Hobi : ,,Ne zemren e njonit.....
Registration date : 19/11/2007

Ti me je...... - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Ti me je......   Ti me je...... - Faqe 5 EmptyThu Jun 19, 2008 11:49 am

ti me je motrushja ime qe te kam yll
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


Ti me je...... - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Ti me je......   Ti me je...... - Faqe 5 EmptyThu Jun 19, 2008 11:50 am

ti me je princesha imeeeeeeeeeee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mysafir
Hero anėtar
Hero anėtar
Mysafir

Female
Numri i postimeve : 3456
Age : 45
Vendi : **Mergim**
Profesioni/Hobi : ,,Ne zemren e njonit.....
Registration date : 19/11/2007

Ti me je...... - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Ti me je......   Ti me je...... - Faqe 5 EmptyThu Jun 19, 2008 11:50 am

ti me je nje qe me lendove thell ne zemer me tradhtit tua dhe genjeshtrat.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Xili
Hero anėtar
Hero anėtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Ti me je...... - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Ti me je......   Ti me je...... - Faqe 5 EmptyThu Jun 19, 2008 2:01 pm

ti me je Motra ime e bukur me mungon shummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
ajo me lart mė ėshtė ēdo gjė nė jetėėėė
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mysafir
Hero anėtar
Hero anėtar
Mysafir

Female
Numri i postimeve : 3456
Age : 45
Vendi : **Mergim**
Profesioni/Hobi : ,,Ne zemren e njonit.....
Registration date : 19/11/2007

Ti me je...... - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Ti me je......   Ti me je...... - Faqe 5 EmptyThu Jun 19, 2008 3:31 pm

Sy_Kaltėrti shkruajti:
ti me je Motra ime e bukur me mungon shummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
ajo me lart mė ėshtė ēdo gjė nė jetėėėė

shum flm vllau im i nderuar te kam vlla te mrekullueshem ti me je nje vlla i vertet pershendetje nga zemra
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Xili
Hero anėtar
Hero anėtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Ti me je...... - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Ti me je......   Ti me je...... - Faqe 5 EmptyThu Jun 19, 2008 3:39 pm

ti me je edhe ma shummmmmmmmmmm se Moter
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mysafir
Hero anėtar
Hero anėtar
Mysafir

Female
Numri i postimeve : 3456
Age : 45
Vendi : **Mergim**
Profesioni/Hobi : ,,Ne zemren e njonit.....
Registration date : 19/11/2007

Ti me je...... - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Ti me je......   Ti me je...... - Faqe 5 EmptyThu Jun 19, 2008 3:40 pm

ti me je vllau im qe kam shum shum respekt per ty
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Xili
Hero anėtar
Hero anėtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Ti me je...... - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Ti me je......   Ti me je...... - Faqe 5 EmptyThu Jun 19, 2008 3:42 pm

ti me je Bukuroshe Moter
shummmmmmmmmmmm epo shummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm me mungon
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Urata
Pėrjashtuar
Pėrjashtuar
Urata

Numri i postimeve : 1894
Registration date : 13/12/2007

Ti me je...... - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Ti me je......   Ti me je...... - Faqe 5 EmptyThu Jun 19, 2008 4:48 pm

Ti me je yll i shuar....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
**Embelsira**
Hero anėtar
Hero anėtar
**Embelsira**

Female
Numri i postimeve : 2909
Age : 30
Vendi : Kosove
Registration date : 08/12/2007

Ti me je...... - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Ti me je......   Ti me je...... - Faqe 5 EmptyThu Jun 19, 2008 4:51 pm

Ti me je yll i zjarrt, qe me ben dritė mua ne erresirė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


Ti me je...... - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Ti me je......   Ti me je...... - Faqe 5 EmptyThu Jun 19, 2008 5:26 pm

ti me je zemra imeeeeeeeeee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Musafir
Vizitor
avatar


Ti me je...... - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Ti me je......   Ti me je...... - Faqe 5 EmptyThu Jun 19, 2008 5:42 pm

Ti je ajo qe shkelqen ne mes nates dhe ben drit si dielli ne mes te dites.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


Ti me je...... - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Ti me je......   Ti me je...... - Faqe 5 EmptyThu Jun 19, 2008 5:49 pm

ti me je si yll qe kam rrespekt per ty
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
tina
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
tina

Female
Numri i postimeve : 2564
Age : 36
Vendi : qka po ju interson juve bre
Profesioni/Hobi : me nga mas topi mujsha me zan
Registration date : 18/09/2007

Ti me je...... - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Ti me je......   Ti me je...... - Faqe 5 EmptyThu Jun 19, 2008 6:45 pm

ti me je princesha ime
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


Ti me je...... - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Ti me je......   Ti me je...... - Faqe 5 EmptyThu Jun 19, 2008 6:47 pm

ti me je yll bota tina
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
**Embelsira**
Hero anėtar
Hero anėtar
**Embelsira**

Female
Numri i postimeve : 2909
Age : 30
Vendi : Kosove
Registration date : 08/12/2007

Ti me je...... - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Ti me je......   Ti me je...... - Faqe 5 EmptyThu Jun 19, 2008 10:11 pm

Ti me je ai qe te mendoi ne gjdo momentė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
tina
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
tina

Female
Numri i postimeve : 2564
Age : 36
Vendi : qka po ju interson juve bre
Profesioni/Hobi : me nga mas topi mujsha me zan
Registration date : 18/09/2007

Ti me je...... - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Ti me je......   Ti me je...... - Faqe 5 EmptyFri Jun 20, 2008 12:16 am

ti me je dadushi jem ma e mira botttttttttttttttttttt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
**Embelsira**
Hero anėtar
Hero anėtar
**Embelsira**

Female
Numri i postimeve : 2909
Age : 30
Vendi : Kosove
Registration date : 08/12/2007

Ti me je...... - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Ti me je......   Ti me je...... - Faqe 5 EmptyFri Jun 20, 2008 12:40 am

Ti me je e mrekullushme ska me ty ,por mbi te gjitha me je edhe dadushi jem qe te dua fort.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mysafir
Hero anėtar
Hero anėtar
Mysafir

Female
Numri i postimeve : 3456
Age : 45
Vendi : **Mergim**
Profesioni/Hobi : ,,Ne zemren e njonit.....
Registration date : 19/11/2007

Ti me je...... - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Ti me je......   Ti me je...... - Faqe 5 EmptyFri Jun 20, 2008 10:28 am

ti me je ai qe me lendove thell ne zemer.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


Ti me je...... - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Ti me je......   Ti me je...... - Faqe 5 EmptyFri Jun 20, 2008 10:32 am

Ti me je rreze djelli
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Gjuetari
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
Gjuetari

Male
Numri i postimeve : 748
Age : 107
Vendi : neper Male dhe pyje.
Profesioni/Hobi : Gjuetar valla :)
Registration date : 20/06/2008

Ti me je...... - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Ti me je......   Ti me je...... - Faqe 5 EmptyFri Jun 20, 2008 4:49 pm

Ti me je ajo qe je, ishe dhe do mbetesh e tille!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
leon_1978
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 4
Age : 41
Registration date : 20/06/2008

Ti me je...... - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Ti me je......   Ti me je...... - Faqe 5 EmptyFri Jun 20, 2008 7:48 pm

Ti a kush je tikush je fla
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
**Embelsira**
Hero anėtar
Hero anėtar
**Embelsira**

Female
Numri i postimeve : 2909
Age : 30
Vendi : Kosove
Registration date : 08/12/2007

Ti me je...... - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Ti me je......   Ti me je...... - Faqe 5 EmptySat Jun 21, 2008 12:49 am

Ti me je melaqe...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
beri
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
beri

Numri i postimeve : 1237
Registration date : 11/12/2007

Ti me je...... - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Ti me je......   Ti me je...... - Faqe 5 EmptySat Jun 21, 2008 12:52 am

ti me je What a Face
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sofra
Admin
Admin
Sofra

Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

Ti me je...... - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Ti me je......   Ti me je...... - Faqe 5 EmptySat Jun 21, 2008 1:02 am

Ti me je... vertet c' me je ti !? emmm, aaaa, vertet, ti me je burim uji qe rrjedh nga malet e shuan etjen qe kam Wink.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Ti me je...... - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Ti me je......   Ti me je...... - Faqe 5 Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ti me je......
Mbrapsht nė krye 
Faqja 5 e 23Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14 ... 23  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Zonė e lirė :: Tema tė ndryshme-
Kėrce tek: