Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Po fyhen ndjenjat kombetare, nga karikaturat e Kosoves

Shko poshtë 
+28
Delia
zeriatdheut
Mergimtari
njonidrenica
Alberti
albin dibra
Ago Muji
luan mreti
eri M
Beton
E_Bukura
stabili
feneri
Nezir Myrta
idol
rolling
Ani
rroni
Orfe@
fi2a1
aurora jasini
Euridika
xhavo_
petritkola
PeriiKeputur
Leka i Madh
Sofra
Guximi
32 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutoriMesazh
Pirro i Epirit
Anëtar i ri
Anëtar i ri
Pirro i Epirit


Male
Numri i postimeve : 135
Age : 33
Vendi : maja e madhe perball
Registration date : 15/09/2008

Po fyhen ndjenjat kombetare, nga karikaturat e Kosoves - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: Po fyhen ndjenjat kombetare, nga karikaturat e Kosoves   Po fyhen ndjenjat kombetare, nga karikaturat e Kosoves - Faqe 7 EmptySat Oct 04, 2008 1:23 pm

Ore ti zeri i atedheut e qfare te pret njeri nga ti kur ti i thua pejgamberit muhamed terrorist more,ti sje per asgje dhe te lus te mos na perzihesh shume drenicen e ti quash tradhtar se ndahesh keq
Mbrapsht në krye Shko poshtë
zeriatdheut
Hero anëtar
Hero anëtar
zeriatdheut


Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

Po fyhen ndjenjat kombetare, nga karikaturat e Kosoves - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: Po fyhen ndjenjat kombetare, nga karikaturat e Kosoves   Po fyhen ndjenjat kombetare, nga karikaturat e Kosoves - Faqe 7 EmptySat Oct 04, 2008 3:40 pm

HAHAHAA une kopil po more une kopil i enverit jame nena ime ka pase dashnore nje shqiptare edhe me qen kopil enveri jame shqiptare po ju kopila serbesh jeni more se fillove vete te ofendoshe une te solla fakte ste thashe kopil e sa per kopil mose je ty noje kopil serbi apo malazezi andaj une te bera pyetje nuk u pergjigje per GECIN e mos u mundo te tregosh perallat e nasradinit ketu se nuk jemi te cmendur
Ti piro i epirt po mundohesh me me shite trimni jo lale jo e ke gabim une e dije se si jame nda e saper qyshe ndahem me ty tetregoje se sy po mundohesh me palle ketu po leje ato endra tuat
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Riki30
Admin
Admin
avatar


Male
Numri i postimeve : 2358
Age : 48
Vendi : Prishtine
Registration date : 09/08/2007

Po fyhen ndjenjat kombetare, nga karikaturat e Kosoves - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: Po fyhen ndjenjat kombetare, nga karikaturat e Kosoves   Po fyhen ndjenjat kombetare, nga karikaturat e Kosoves - Faqe 7 EmptySat Oct 04, 2008 4:35 pm

njonidrenica shkruajti:
POTI ME QEN KOPIL I ENVERIT KISH ME QEN SHUM MIR.por sebesoj se ti ki qak shqiptari ti gjithmon i kritiko te gjith shqiptaret ne kosove sidomos lideret dhe udhhecat e kosoves, nisoj serbet mundohen m enjolls shqiptaret bash si ti, po bonu i sinqert dhe trego a iki shkit daja je i ture.

Paralajmerimi dhe verejtja e fundit nese vazhdoni te mirreni me anetaret e jo me temen do te perjashtoheni qe nga ai moment qe ju del shkrimi .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
njonidrenica
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
avatar


Numri i postimeve : 838
Registration date : 09/06/2008

Po fyhen ndjenjat kombetare, nga karikaturat e Kosoves - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: Po fyhen ndjenjat kombetare, nga karikaturat e Kosoves   Po fyhen ndjenjat kombetare, nga karikaturat e Kosoves - Faqe 7 EmptySat Oct 04, 2008 5:36 pm

kush po i fyen ndenjat kombetare, aj anter ka emer, dhi ni sqarim un jom nga drenica herojike dhe nburem shum, po dhe edi se drenica asht zemra e kosoves, po ty more modretor s etuka pjek ne try se un jom antar i pa sjellsum vetum e vetum se ti e ke kuptu se jom nga drenica, taka ardh ne dor shlym nga ky forum i mrekullushum po ske sni mudsi mem shlly ng adrenica herojike dhe nga kosova, rroft dernica herojike rroft kosova rroft bashkimi kombetar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
zeriatdheut
Hero anëtar
Hero anëtar
zeriatdheut


Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

Po fyhen ndjenjat kombetare, nga karikaturat e Kosoves - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: Po fyhen ndjenjat kombetare, nga karikaturat e Kosoves   Po fyhen ndjenjat kombetare, nga karikaturat e Kosoves - Faqe 7 EmptySat Oct 04, 2008 5:58 pm

ROFTE DRENICA E ROFTE KOSOVA E ROFTE BASHKIMI POR JO TRADHTIJA RUGOVJANE DHE KLYSHET EE TY
Mbrapsht në krye Shko poshtë
njonidrenica
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
avatar


Numri i postimeve : 838
Registration date : 09/06/2008

Po fyhen ndjenjat kombetare, nga karikaturat e Kosoves - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: Po fyhen ndjenjat kombetare, nga karikaturat e Kosoves   Po fyhen ndjenjat kombetare, nga karikaturat e Kosoves - Faqe 7 EmptySat Oct 04, 2008 6:07 pm

o zeriatdheut pse more po m efyen aq shum po tekom tregu niher ty se un sjom sipatizus i rugoves, po nese eki dwtyr mem gacmu vetum ti vazhdo, un sa kom qasje forum me ty nuk postoj dhe te lutem mos ma perman emrin tim
Mbrapsht në krye Shko poshtë
njonidrenica
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
avatar


Numri i postimeve : 838
Registration date : 09/06/2008

Po fyhen ndjenjat kombetare, nga karikaturat e Kosoves - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: Po fyhen ndjenjat kombetare, nga karikaturat e Kosoves   Po fyhen ndjenjat kombetare, nga karikaturat e Kosoves - Faqe 7 EmptySat Oct 04, 2008 6:28 pm

me fal riki un mendova se ka shru vrana kondi, sekom lexu emrin vetum e pash modretor, dhe i bindun se asht vrana kondi per ty rki kerkoj fajle, po ti si modretor nese eshhe ta syrshum se un jom fajtor bone deshiren e vrana kondit dhe shlum
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar



Po fyhen ndjenjat kombetare, nga karikaturat e Kosoves - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: Po fyhen ndjenjat kombetare, nga karikaturat e Kosoves   Po fyhen ndjenjat kombetare, nga karikaturat e Kosoves - Faqe 7 EmptySat Oct 04, 2008 6:37 pm

Hehehehehe, gabim pas gabimi, riki30 nuk eshte moderator, por eshte administrator, edhe vrana konti nuk ka kurfare arsye per te perjashtuar, as ty e asnje anetar tjeter, ju kam thene qe te lexoni rregullat, ju nuk i keni lexuar, ju eshte terhekur verejtja se po dilni nga cdo teme qe postoni, ju prap keni vazhduar ashtu, nuk e di nese nuk keni kuptuar, apo nuk kuptoni. Edhe eshte mire kur dikush te thot se nuk bene ashtu ta degjosh, nuk e kam qe te me degjosh mua, por riki30, lexo me lart se qfare ka thene ai...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
njonidrenica
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
avatar


Numri i postimeve : 838
Registration date : 09/06/2008

Po fyhen ndjenjat kombetare, nga karikaturat e Kosoves - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: Po fyhen ndjenjat kombetare, nga karikaturat e Kosoves   Po fyhen ndjenjat kombetare, nga karikaturat e Kosoves - Faqe 7 EmptySat Oct 04, 2008 6:45 pm

ok sekom dit se riki asht administrator, por mir ty te ka ardh momenti se ashtu ti e ke prit dhe bone ato qka ki deshir shlujum se adi se ti ki mundsi, po ta dish mua me intereson vetumni pytje ti mu pergjegj pse pot pengon aq shum drenica
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar



Po fyhen ndjenjat kombetare, nga karikaturat e Kosoves - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: Po fyhen ndjenjat kombetare, nga karikaturat e Kosoves   Po fyhen ndjenjat kombetare, nga karikaturat e Kosoves - Faqe 7 EmptySat Oct 04, 2008 6:51 pm

Hahahaha, une nuk e "shluj" kerkon hiq, edhe nuk jam nga ata njerz qe kur te ken rast e keqperdorin, e sa per pyetjen, UNE jam nga Drenica, edhe pse nuk kam lindur ne Drenice, atje kaloj kohe me shume, e sa per ate se po me pengojka mua drenica, nuk mundem me te dhene pergjigje, pasi qe nuk kam pergjigje per kete pyetje...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
njonidrenica
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
avatar


Numri i postimeve : 838
Registration date : 09/06/2008

Po fyhen ndjenjat kombetare, nga karikaturat e Kosoves - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: Po fyhen ndjenjat kombetare, nga karikaturat e Kosoves   Po fyhen ndjenjat kombetare, nga karikaturat e Kosoves - Faqe 7 EmptySat Oct 04, 2008 6:57 pm

ok gzohem nese asht ashtu, se ti je aq i ndergjeshum
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Ago Muji
Ushtarak
Ushtarak
Ago Muji


Numri i postimeve : 2974
Registration date : 07/03/2008

Po fyhen ndjenjat kombetare, nga karikaturat e Kosoves - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: Po fyhen ndjenjat kombetare, nga karikaturat e Kosoves   Po fyhen ndjenjat kombetare, nga karikaturat e Kosoves - Faqe 7 EmptySat Oct 04, 2008 9:12 pm

zeriatdheut shkruajti:
Jo une e dije kushe jane trimat e drenices edhe kushe jane tradhetaret e saje andaj ti mos u mundo me e mbrojte drenicen se nuk eshte vetem e jtja drenica
drenica eshte kosova dhe e fundit drenica ka luftuar per kosove siq kane luftuar edhe krahinat tjera
dhe mos me trego trimnije ketu
te tahse dicka te bera pyetje pergjigju

O zeri i atdheut le bre burr mos u merr me kta se pom doket qi ktu ka shum jarana t'Hamz Hajres.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
MUHAMETII
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
MUHAMETII


Numri i postimeve : 1106
Registration date : 07/05/2008

Po fyhen ndjenjat kombetare, nga karikaturat e Kosoves - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: Po fyhen ndjenjat kombetare, nga karikaturat e Kosoves   Po fyhen ndjenjat kombetare, nga karikaturat e Kosoves - Faqe 7 EmptySat Oct 04, 2008 9:15 pm

... fyhen sepse nuk cmohen, por edhe pse njerezit jane te pandergjegjshem, ...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
njonidrenica
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
avatar


Numri i postimeve : 838
Registration date : 09/06/2008

Po fyhen ndjenjat kombetare, nga karikaturat e Kosoves - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: Po fyhen ndjenjat kombetare, nga karikaturat e Kosoves   Po fyhen ndjenjat kombetare, nga karikaturat e Kosoves - Faqe 7 EmptySat Oct 04, 2008 11:00 pm

kot e keni se as kush ska drejt as guxim mej fye ndejnat kombetare per mua aj njeri si fyn dhe ofendo njerizit pa fakte dhe pa arsye aj asht shum i cekt dhe pa edukat
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Ago Muji
Ushtarak
Ushtarak
Ago Muji


Numri i postimeve : 2974
Registration date : 07/03/2008

Po fyhen ndjenjat kombetare, nga karikaturat e Kosoves - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: Po fyhen ndjenjat kombetare, nga karikaturat e Kosoves   Po fyhen ndjenjat kombetare, nga karikaturat e Kosoves - Faqe 7 EmptySun Oct 05, 2008 3:11 pm

Sikur ti kur e sille me e fy Adem Demaçin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content





Po fyhen ndjenjat kombetare, nga karikaturat e Kosoves - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: Po fyhen ndjenjat kombetare, nga karikaturat e Kosoves   Po fyhen ndjenjat kombetare, nga karikaturat e Kosoves - Faqe 7 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Po fyhen ndjenjat kombetare, nga karikaturat e Kosoves
Mbrapsht në krye 
Faqja 7 e 7Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Similar topics
-
» FETARË NË LËVIZJEN KOMBËTARE NË VILAJETIN E KOSOVËS (1878-19
» Qeveria e Kosovës nuk çan kokën për kufijtë e Kosovës
» LETERSIA KOMBETARE SHQIPTARE
» A i friksoheni Plakjes?
» Rilindja Kombetare Shqiptare

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Shqiptarët :: Politikë-
Kërce tek: