Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Problemet e rinise se sotshme!

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
Vizitor
Vizitor
avatar


Problemet e rinise se sotshme! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Problemet e rinise se sotshme!   Problemet e rinise se sotshme! - Faqe 2 EmptyTue Jul 29, 2008 1:28 am

Problem me i madhe i rinis eshte se jane jashte realitetit. Nuk e kuptojne veten, e aq me pak te tjeret. Nuk i kuptojne rrethanat, kohen apo vendin ku jetojm. Dhe, gjithqka qe bejn ( duke mendu per te mire) e bejn gabim, ne te keq te vetes dhe rrethit ku jetojne....U mungon vedijesimi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
loredana
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
loredana

Numri i postimeve : 886
Registration date : 24/04/2008

Problemet e rinise se sotshme! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Problemet e rinise se sotshme!   Problemet e rinise se sotshme! - Faqe 2 EmptyTue Jul 29, 2008 2:43 pm

po e ceki nje problem per ket tem!
esht se rinija e sotit jan shum demela me marr me perqinje, kan qef me punu sa ma pak e me fitu sa ma shum. punen e sotshme thojn hajt se ka koh e baj neser ose masneser ose hiq mar yhyyyy.. hahahahaa..
nven se me lyp ata pun presin mi lyp puna ata! po foli edhe mashum per rinin kosovare ne zvicerr se ne ks nuk muj mi vlersu mir se nuk jam rrit me i pa qysh jan, veq kur te shkoj ne pushime ama njerin nuk ban me vlersu ne pozitat e para, duhet me hanger nje thes kryp e tani me vlersu. e qishtu kaq per ket tem.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Argent
Anëtar
Anëtar
Argent

Male
Numri i postimeve : 244
Age : 44
Vendi : Ilirida
Registration date : 12/08/2008

Problemet e rinise se sotshme! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Problemet e rinise se sotshme!   Problemet e rinise se sotshme! - Faqe 2 EmptyTue Aug 19, 2008 10:52 pm

Problmete e rinis se sotme jane qe e keqja me te keqes eshte se fiton 10 Euro harxhon 50 Euro jeta dhe rrethi e kerkon kete kurre magjoranca eshte ne kete nivel te jetes kerkohet edhe nga minjoranca te hargjohen 50 Euro ne dite edhe nese fiton ne dite 10 Euro.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Problemet e rinise se sotshme! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Problemet e rinise se sotshme!   Problemet e rinise se sotshme! - Faqe 2 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Problemet e rinise se sotshme!
Mbrapsht në krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Zonë e lirë :: Tema të ndryshme-
Kërce tek: