Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Përshëndetni anëtarët që pëlqeni!

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next
AutoriMesazh
Xili
Hero anëtar
Hero anëtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Përshëndetni anëtarët që pëlqeni! - Faqe 37 Empty
MesazhTitulli: Re: Përshëndetni anëtarët që pëlqeni!   Përshëndetni anëtarët që pëlqeni! - Faqe 37 EmptyFri Dec 31, 2010 2:03 am

pershendetje Euridika
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Xili
Hero anëtar
Hero anëtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Përshëndetni anëtarët që pëlqeni! - Faqe 37 Empty
MesazhTitulli: Re: Përshëndetni anëtarët që pëlqeni!   Përshëndetni anëtarët që pëlqeni! - Faqe 37 EmptyFri Dec 31, 2010 2:03 am

pershendetje Tina
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Xili
Hero anëtar
Hero anëtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Përshëndetni anëtarët që pëlqeni! - Faqe 37 Empty
MesazhTitulli: Re: Përshëndetni anëtarët që pëlqeni!   Përshëndetni anëtarët që pëlqeni! - Faqe 37 EmptyFri Dec 31, 2010 2:03 am

pershendetje Vesa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Xili
Hero anëtar
Hero anëtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Përshëndetni anëtarët që pëlqeni! - Faqe 37 Empty
MesazhTitulli: Re: Përshëndetni anëtarët që pëlqeni!   Përshëndetni anëtarët që pëlqeni! - Faqe 37 EmptyFri Dec 31, 2010 2:03 am

pershendetje Kosovare
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Xili
Hero anëtar
Hero anëtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Përshëndetni anëtarët që pëlqeni! - Faqe 37 Empty
MesazhTitulli: Re: Përshëndetni anëtarët që pëlqeni!   Përshëndetni anëtarët që pëlqeni! - Faqe 37 EmptyFri Dec 31, 2010 2:04 am

pershendetje Beton Shteti
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Xili
Hero anëtar
Hero anëtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Përshëndetni anëtarët që pëlqeni! - Faqe 37 Empty
MesazhTitulli: Re: Përshëndetni anëtarët që pëlqeni!   Përshëndetni anëtarët që pëlqeni! - Faqe 37 EmptyFri Dec 31, 2010 2:04 am

pershendetje Eva
Mbrapsht në krye Shko poshtë
BashKom
Admin
Admin
BashKom

Male
Numri i postimeve : 767
Age : 51
Vendi : Prishtin
Registration date : 27/08/2009

Përshëndetni anëtarët që pëlqeni! - Faqe 37 Empty
MesazhTitulli: Re: Përshëndetni anëtarët që pëlqeni!   Përshëndetni anëtarët që pëlqeni! - Faqe 37 EmptyFri Dec 31, 2010 10:05 am

Përshendetje të gjithve dhe urime viti i ri dhasht Zoti viti që po hijm në të jet i mbar për Kombin .

Si dhe një përshendetje special për xilin (edhe pse ka harru shoqrin e vjeter )
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Medalim
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
Medalim

Male
Numri i postimeve : 610
Age : 67
Vendi : Shqypeni
Registration date : 06/12/2008

Përshëndetni anëtarët që pëlqeni! - Faqe 37 Empty
MesazhTitulli: Re: Përshëndetni anëtarët që pëlqeni!   Përshëndetni anëtarët që pëlqeni! - Faqe 37 EmptyFri Dec 31, 2010 6:42 pm

Urime viti ri 2011 per te gjithe ju qe shkruani dhe lexoni ne kete forum BK, te na pri mbaresia dhe begatia drejte aspiratave dhe deshires ton per Bashkim gjithe Kombetar.
Pershendetjet speciale nga une Medalim ju takojen te gjidheve duke fillua nga shoqenia e vjeter; ORFE, DRINI, ARBERIE, ARBER, RRIMTAF,BAShKOMBI,XHEMA, petrit Kola e shume nofkave tjera qe per nje aresye apo tjeter kan zgjedhe heshtjen ose kan ndepre fare viziten e keti forumi BK!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 41
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Përshëndetni anëtarët që pëlqeni! - Faqe 37 Empty
MesazhTitulli: Re: Përshëndetni anëtarët që pëlqeni!   Përshëndetni anëtarët që pëlqeni! - Faqe 37 EmptyFri Dec 31, 2010 8:36 pm

Pershendetje,Ju uroje vitin e Ri 2011.
Suksese ,dashuri ,lumturi,shendet.
Sa ma shpejte bashkim Kombetare..
URIME URIME URIME URIME SHQIPTARE....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 33
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Përshëndetni anëtarët që pëlqeni! - Faqe 37 Empty
MesazhTitulli: Re: Përshëndetni anëtarët që pëlqeni!   Përshëndetni anëtarët që pëlqeni! - Faqe 37 EmptySat Jan 22, 2011 4:39 am

Pershendetje per ty arber dhe naten e mir ,neser me pret nje dit shume gjat me .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 33
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Përshëndetni anëtarët që pëlqeni! - Faqe 37 Empty
MesazhTitulli: Re: Përshëndetni anëtarët që pëlqeni!   Përshëndetni anëtarët që pëlqeni! - Faqe 37 EmptyMon Apr 04, 2011 11:43 pm

Pershendetje Arberie Very Happy cfar i bien tejet kryebashkijak?do thot cfar funksione kreyen?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
arberia
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
arberia

Female
Numri i postimeve : 814
Age : 40
Vendi : tirana
Registration date : 04/05/2009

Përshëndetni anëtarët që pëlqeni! - Faqe 37 Empty
MesazhTitulli: Re: Përshëndetni anëtarët që pëlqeni!   Përshëndetni anëtarët që pëlqeni! - Faqe 37 EmptyMon Apr 04, 2011 11:54 pm

eshte qytetari i pare i Tiranes dhe i gjithe bashkive te Shqiperise.Nuk e di si i quani ju ,mbase komuna,pra i bie qe ky te jete kryekomunari i gjithe Shqiperise.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 33
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Përshëndetni anëtarët që pëlqeni! - Faqe 37 Empty
MesazhTitulli: Re: Përshëndetni anëtarët që pëlqeni!   Përshëndetni anëtarët që pëlqeni! - Faqe 37 EmptyTue Apr 05, 2011 12:02 am

I gjith Shqiperis apo i Tiranes si kryeqender?ne ks cdo qytet ka kryetaret e komunave Nuk ka kryetar ti gjith komunave ne kosov .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
arberia
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
arberia

Female
Numri i postimeve : 814
Age : 40
Vendi : tirana
Registration date : 04/05/2009

Përshëndetni anëtarët që pëlqeni! - Faqe 37 Empty
MesazhTitulli: Re: Përshëndetni anëtarët që pëlqeni!   Përshëndetni anëtarët që pëlqeni! - Faqe 37 EmptyTue Apr 05, 2011 12:06 am

kryebashkiaku me te gjithe stafin e tij duhet te jete shume prane problemeve te qytetarit te cilin ai perfaqson .
BAshkia merret me politikat e ndihmes sociale per te papunet dhe shtreast ne nevoje.
Bashkia merret me politikat e punesimit te qytetareve te saj.
Bashkia duhet te kete nje plan urbanistik dhe ta zbatoje ate ne funksion te qytetareve te saj.
Bashkia duhet te sponsorizoje nxenes apo studente te dalluar me bursa.
Bashkia duhet te merret me politikat sociale dhe ngritjen e shtepive te te moshuarve.Bashkia duhet te kete plan per ngritje te shkollave e shume detyra te tjera qe realizohen nga taksat qe mbledh nga qytetaret si edh me nje fond qe jepet nga qeveria.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
arberia
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
arberia

Female
Numri i postimeve : 814
Age : 40
Vendi : tirana
Registration date : 04/05/2009

Përshëndetni anëtarët që pëlqeni! - Faqe 37 Empty
MesazhTitulli: Re: Përshëndetni anëtarët që pëlqeni!   Përshëndetni anëtarët që pëlqeni! - Faqe 37 EmptyTue Apr 05, 2011 12:08 am

Fiona,ky eshte i Tiranes dhe eshte edhe shefi i kryetareve te komunave te te gjithe Shqiperise. Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 33
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Përshëndetni anëtarët që pëlqeni! - Faqe 37 Empty
MesazhTitulli: Re: Përshëndetni anëtarët që pëlqeni!   Përshëndetni anëtarët që pëlqeni! - Faqe 37 EmptyTue Apr 05, 2011 12:10 am

BASHKIA KOMUNA?cdo komun-bashki ka plan -programet e vete duke u kordinu me qeverin dhe kryeministrit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
arberia
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
arberia

Female
Numri i postimeve : 814
Age : 40
Vendi : tirana
Registration date : 04/05/2009

Përshëndetni anëtarët që pëlqeni! - Faqe 37 Empty
MesazhTitulli: Re: Përshëndetni anëtarët që pëlqeni!   Përshëndetni anëtarët që pëlqeni! - Faqe 37 EmptyTue Apr 05, 2011 12:14 am

Po ky ka abuzuar shume me fondet dhe me lejet e ndertimit,po kur te them shume,sa ka lene nam,ketu shume pak zone te gjelber na ka lene ky,se ka pas leverdine e vet dhe te klanit te tij ,te ndertoje pa kriter pallate,ku ka pas nje fitim perrallor dhe ne skemi ku te marrim fryme lirisht,ky edhe garazhdet e pallateve i ka kthyer ne lokale e dyqane dhe parkimi i makinave behet ne te 2 anet e trotuareve ,dhe u helmuam nga karburantete dhe pislleku......Ky riparohen shkollat dhe ju bie suvaja ne koke nxenesve.....aman se na ka merzit shume .....llafe...llafe...e bla bla bla ka ky dhe mendjen tek karrikja per kryeminister e ka....peffff
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 33
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Përshëndetni anëtarët që pëlqeni! - Faqe 37 Empty
MesazhTitulli: Re: Përshëndetni anëtarët që pëlqeni!   Përshëndetni anëtarët që pëlqeni! - Faqe 37 EmptyTue Apr 05, 2011 12:16 am

Cito :
Fiona,ky eshte i Tiranes dhe eshte edhe shefi i kryetareve te komunave te te gjithe Shqiperise


aha ne jemi mesu ti njohim kryetar komune jo kryebashkia prandja nuk edia ca do thot ?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
arberia
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
arberia

Female
Numri i postimeve : 814
Age : 40
Vendi : tirana
Registration date : 04/05/2009

Përshëndetni anëtarët që pëlqeni! - Faqe 37 Empty
MesazhTitulli: Re: Përshëndetni anëtarët që pëlqeni!   Përshëndetni anëtarët që pëlqeni! - Faqe 37 EmptyTue Apr 05, 2011 12:17 am

Fiona po ky ka bere edhe shoqaten e kryetareve te komunave dhe vete eshte kryetar,aman c' pyet per te.....dhe cdo faj ja hedh qeverise dhe4 ka 1 vit qe na ka hap sheshin Skenderbe ,per ta riparuar dhe ende jemi si ne kandahar,nuk po durohet me
Mbrapsht në krye Shko poshtë
arberia
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
arberia

Female
Numri i postimeve : 814
Age : 40
Vendi : tirana
Registration date : 04/05/2009

Përshëndetni anëtarët që pëlqeni! - Faqe 37 Empty
MesazhTitulli: Re: Përshëndetni anëtarët që pëlqeni!   Përshëndetni anëtarët që pëlqeni! - Faqe 37 EmptyTue Apr 05, 2011 12:17 am

eee komune ,bashki njesoj jane
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 33
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Përshëndetni anëtarët që pëlqeni! - Faqe 37 Empty
MesazhTitulli: Re: Përshëndetni anëtarët që pëlqeni!   Përshëndetni anëtarët që pëlqeni! - Faqe 37 EmptyTue Apr 05, 2011 12:31 am


Po till jan kryetaret moj arberi edhe ketu nuk gjen nje vende te dalesh per ne piknik apo nese vjen nje musafir nuk ke ku ta dergosh!perveq se ne gryken e Rugoves dhe ne shpelllen e Gadimes edhe aty nuk kan ber asnje rinovim perveq se kan ber urbanizimine rruges, ku kan pas mundesi te bejn edhe nje teleferig ka bukur magjepse ne bjeshket e Rugoves po kush ta bej??Po te daleshe ne germin dhe aty jan nja dy apo tre restorante me nga nje mini kopsh-zologjik sa per relaksim te femive kaq.Tanie dhe ne brezovic duhet te paguashe tatim nese shkon me transportin tend ,aty kan vila kryetaret e komunave po ashtu sa banesa (pallate )jan ndertu ju jepen njerzev familjar e sa te pastre qe jeton me socjal kemi ne ketu ?po askush nuk mere fain mbi vete sa nuk eshte ne funkson i hedhe fain koleges sa te hyp vete te ajo karrig ben me zi e populli eshte ai viktim cdo here,te pakten ju ne Shqiperi keni vende me muze historike ku vizitohen nga shum tursit po ne ketu i ka mbulu bari kalan e prizrenti askushe nuk meret me te ...[[quote][/quote
]
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 33
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Përshëndetni anëtarët që pëlqeni! - Faqe 37 Empty
MesazhTitulli: Re: Përshëndetni anëtarët që pëlqeni!   Përshëndetni anëtarët që pëlqeni! - Faqe 37 EmptyTue Apr 05, 2011 12:37 am

Vetem kur esht ekohe e zgjedhjeve behen te mir keta sikur se lypsat dalin premtojn,premtojn dhe kurr nuk realizojn te them te verteten eshte merzit dhe populli nuk ka bes askujt ti besoj vote..te len pa tekese sa genjeshtren eperpilojn ne kohen e zgjedhjev
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vesa
Admin
Admin
Vesa

Female
Numri i postimeve : 256
Age : 37
Vendi : Ne mes te luleve
Registration date : 13/07/2010

Përshëndetni anëtarët që pëlqeni! - Faqe 37 Empty
MesazhTitulli: Re: Përshëndetni anëtarët që pëlqeni!   Përshëndetni anëtarët që pëlqeni! - Faqe 37 EmptyThu Apr 07, 2011 2:18 pm

Pershendetje ju qe jeni online

_________________
VESA
Mbrapsht në krye Shko poshtë
arberia
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
arberia

Female
Numri i postimeve : 814
Age : 40
Vendi : tirana
Registration date : 04/05/2009

Përshëndetni anëtarët që pëlqeni! - Faqe 37 Empty
MesazhTitulli: Re: Përshëndetni anëtarët që pëlqeni!   Përshëndetni anëtarët që pëlqeni! - Faqe 37 EmptyThu Apr 07, 2011 10:23 pm

Pershendetje nga une Vesa Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
arberia
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
arberia

Female
Numri i postimeve : 814
Age : 40
Vendi : tirana
Registration date : 04/05/2009

Përshëndetni anëtarët që pëlqeni! - Faqe 37 Empty
MesazhTitulli: Re: Përshëndetni anëtarët që pëlqeni!   Përshëndetni anëtarët që pëlqeni! - Faqe 37 EmptyThu Apr 07, 2011 10:26 pm

Vetem kur esht ekohe e zgjedhjeve behen te mir keta sikur se lypsat dalin premtojn,premtojn dhe kurr nuk realizojn te them te verteten eshte merzit dhe populli nuk ka bes askujt ti besoj vote..te len pa tekese sa genjeshtren eperpilojn ne kohen e zgjedhjev


Keshtu eshte edhe ketu me kete kryetarin Edi Rama qe qe kur ka mare kreun e PS-se,e ka harruar fare dhe fare qytetarin e Tiranes qe e ka votuar, por shkon edhe me tej qe tani del e kerkon vota jo si kandidat per kerun e Bashkise por si vota politike dhe jo si kundershtar i KAndidatit qe i eshte vene perballe me programe dhe premtime,por e ka me saliun se me thene te drejten aty e ka te keqen ,te Sala Wink
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Përshëndetni anëtarët që pëlqeni! - Faqe 37 Empty
MesazhTitulli: Re: Përshëndetni anëtarët që pëlqeni!   Përshëndetni anëtarët që pëlqeni! - Faqe 37 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Përshëndetni anëtarët që pëlqeni!
Mbrapsht në krye 
Faqja 37 e 40Shko tek faqja : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Zonë e lirë :: Tema të ndryshme-
Kërce tek: