Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 96 Hours (Taken) - Trailer

Shko poshtë 
2 posters
AutoriMesazh
loredana
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
loredana


Numri i postimeve : 886
Registration date : 24/04/2008

96 Hours (Taken) - Trailer Empty
MesazhTitulli: 96 Hours (Taken) - Trailer   96 Hours (Taken) - Trailer EmptyWed Mar 25, 2009 8:03 pm

96 Hours
https://www.youtube.com/watch?v=Gi7mWSpQbIg


film i ri me aktor nga shipri. i lujtur ne paris.
po e pershruj pak ngjarjen e filmit:

2 vajza 17/19 vjeqare shkojn ne paris per pushime, kurse aty i kindapojn mafia shiptare nga tropoja. domethan bin ne duar te trafikantve e keshtu me radh...

filmin mun ta shikoni ne www.kino.to

ju uroj shikim te kendshem
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Aldo
Anëtar
Anëtar
Aldo


Male
Numri i postimeve : 490
Age : 35
Vendi : durres
Registration date : 06/01/2009

96 Hours (Taken) - Trailer Empty
MesazhTitulli: Re: 96 Hours (Taken) - Trailer   96 Hours (Taken) - Trailer EmptyWed Mar 25, 2009 9:01 pm

e kam pa,ktij aktorit kryesoj i vdiq gruaja para ca ditesh.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
96 Hours (Taken) - Trailer
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Arti dhe kultura :: Kinematografi-
Kërce tek: