Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Emisione dokumentare nga TVSH-ja

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Sofra
Admin
Admin
Sofra


Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

Emisione dokumentare nga TVSH-ja Empty
MesazhTitulli: Emisione dokumentare nga TVSH-ja   Emisione dokumentare nga TVSH-ja EmptyMon Dec 29, 2008 7:25 am

Të nderuar forumist në këtë temë, ju mund të sillni dokumentare televizive në lidhje me Historin e Shqipërisë.


Emisione dokumentare nga TVSH-ja Default
1/3 - LIDHJA SHQIPTARE E PRIZRENIT ( 1878 - 18...

Emisione dokumentare nga TVSH-ja Default
2/3 - LIDHJA SHQIPTARE E PRIZRENIT ( 1878 - 1881 )


Emisione dokumentare nga TVSH-ja Default Emisione dokumentare nga TVSH-ja Pixel-vfl73
3/3 - LIDHJA SHQIPTARE E PRIZRENIT ( 1878 - 1881 )

Vazhdim të mberë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Emisione dokumentare nga TVSH-ja
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Arti dhe kultura :: Kinematografi-
Kërce tek: