Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Illyria Entertainment!

Shko poshtë 
3 posters
AutoriMesazh
Guximi
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Guximi


Male
Numri i postimeve : 2427
Age : 29
Vendi : Në "Komedinë Njerëzore"
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 12/09/2007

Illyria Entertainment! Empty
MesazhTitulli: Illyria Entertainment!   Illyria Entertainment! EmptyMon Sep 29, 2008 3:39 pm

http://www.illyriaentertainment.com/

Kjo kompani do te jete kompania qe do ta prodhoje filmin me te ri per Skenderbeun, film profesional me standartet me te larta evropjane, me regji nga nje regjisor i huaj. Regjisori eshte duke punuar ne menyre qe te dal sa me shpejt ne shitje ky film madhor.

Shikoni keto video te cilat i postova edhe tek nje teme tjeter ne lidhje me kete film:

https://www.youtube.com/watch?v=rqkjdS99Nuo&feature=related
https://www.youtube.com/watch?v=Is7q_PmIrnw&feature=related
https://www.youtube.com/watch?v=WgPO3jRbaeo&feature=related

Ky film me duket se do te dal ne shitje ne vitin 2009, dhe besoje qe do te kete shitje ne gjithe boten Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
Guximi
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Guximi


Male
Numri i postimeve : 2427
Age : 29
Vendi : Në "Komedinë Njerëzore"
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 12/09/2007

Illyria Entertainment! Empty
MesazhTitulli: Re: Illyria Entertainment!   Illyria Entertainment! EmptyMon Sep 29, 2008 3:41 pm

Illyria Entertainment! Projects-warrior
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
Guximi
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Guximi


Male
Numri i postimeve : 2427
Age : 29
Vendi : Në "Komedinë Njerëzore"
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 12/09/2007

Illyria Entertainment! Empty
MesazhTitulli: Re: Illyria Entertainment!   Illyria Entertainment! EmptyMon Sep 29, 2008 3:45 pm

Tash do t'i siguroje edhe disa fotografi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
Ago Muji
Ushtarak
Ushtarak
Ago Muji


Numri i postimeve : 2974
Registration date : 07/03/2008

Illyria Entertainment! Empty
MesazhTitulli: Re: Illyria Entertainment!   Illyria Entertainment! EmptyMon Sep 29, 2008 3:54 pm

Shok a mund te me tregosh se kur do del ne qarkullim ky film dokumentar, pasi shume moti po i behet reklam dhe ende asgje per publikun.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Guximi
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Guximi


Male
Numri i postimeve : 2427
Age : 29
Vendi : Në "Komedinë Njerëzore"
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 12/09/2007

Illyria Entertainment! Empty
MesazhTitulli: Re: Illyria Entertainment!   Illyria Entertainment! EmptyMon Sep 29, 2008 4:10 pm

Ago Muji jam duke e kerkuar, nese e gjej sigurisht se te tregoji shoku. Te pershendes e te falenderoj per postmin.

Illyria Entertainment! Sk1010
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
Guximi
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Guximi


Male
Numri i postimeve : 2427
Age : 29
Vendi : Në "Komedinë Njerëzore"
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 12/09/2007

Illyria Entertainment! Empty
MesazhTitulli: Re: Illyria Entertainment!   Illyria Entertainment! EmptyMon Sep 29, 2008 4:11 pm

Illyria Entertainment! Sk810
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
Guximi
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Guximi


Male
Numri i postimeve : 2427
Age : 29
Vendi : Në "Komedinë Njerëzore"
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 12/09/2007

Illyria Entertainment! Empty
MesazhTitulli: Re: Illyria Entertainment!   Illyria Entertainment! EmptyMon Sep 29, 2008 4:14 pm

Illyria Entertainment! Sk610
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
Guximi
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Guximi


Male
Numri i postimeve : 2427
Age : 29
Vendi : Në "Komedinë Njerëzore"
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 12/09/2007

Illyria Entertainment! Empty
MesazhTitulli: Re: Illyria Entertainment!   Illyria Entertainment! EmptyMon Sep 29, 2008 4:18 pm

Illyria Entertainment! Sk510
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
Leka i Madh
V.I.P
V.I.P
Leka i Madh


Numri i postimeve : 1368
Vendi : Dielli lind nga malet!
Registration date : 02/09/2007

Illyria Entertainment! Empty
MesazhTitulli: Re: Illyria Entertainment!   Illyria Entertainment! EmptyMon Sep 29, 2008 4:37 pm

kete dokumentar e kam pare ne disa sekuenca, mirepo nuk e kishin ekranizuar si duhet natyren e gurte te Krujes dhe bjeshket tona. Aty ku luhej ky film te dukej se eshte lozur diku ne Germi. Megjithate deri me tani ky eshte nje nga dokuemnaret me te shikuar. Regjisori, Stan Dragoti thosh se se shpejti do te fillojne pergatitjet per filmin me te plote mbi Skenderbeun.

Shresoj se Hollywoodi do ti bej nje film sa me te denje kryeheroit tone, sic i jane kushtuar filma Akilit, Lekes se Madh e heronjeve te tjere.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Guximi
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Guximi


Male
Numri i postimeve : 2427
Age : 29
Vendi : Në "Komedinë Njerëzore"
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 12/09/2007

Illyria Entertainment! Empty
MesazhTitulli: Re: Illyria Entertainment!   Illyria Entertainment! EmptyMon Sep 29, 2008 4:49 pm

Leka i Madh a je i sigurt se kjo kompani eshte nga Hollywoodi? Sepse nuk po mundem te siguroje informacione rreth kesja kompanie, mbetesh i pershendetur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
Leka i Madh
V.I.P
V.I.P
Leka i Madh


Numri i postimeve : 1368
Vendi : Dielli lind nga malet!
Registration date : 02/09/2007

Illyria Entertainment! Empty
MesazhTitulli: Re: Illyria Entertainment!   Illyria Entertainment! EmptyMon Sep 29, 2008 10:49 pm

guximi shkruajti:
Leka i Madh a je i sigurt se kjo kompani eshte nga Hollywoodi? Sepse nuk po mundem te siguroje informacione rreth kesja kompanie, mbetesh i pershendetur.

Me keqardhje me duhet te them po as une skam ndonje informacion me te sakte rreth kesaj. Po me duket qe kjo kompania (dmth Iliria) eshte nje ko produksion nga Britania. Me duket, nuk eshte asgje e sigurt.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Leka i Madh
V.I.P
V.I.P
Leka i Madh


Numri i postimeve : 1368
Vendi : Dielli lind nga malet!
Registration date : 02/09/2007

Illyria Entertainment! Empty
MesazhTitulli: Re: Illyria Entertainment!   Illyria Entertainment! EmptyMon Sep 29, 2008 10:51 pm

Ago Muji shkruajti:
Shok a mund te me tregosh se kur do del ne qarkullim ky film dokumentar, pasi shume moti po i behet reklam dhe ende asgje per publikun.

Ago Muj, ka dokumentar pati dalur ne qarkullim, por te drejten per transmetim pale se kush e ka
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content

Illyria Entertainment! Empty
MesazhTitulli: Re: Illyria Entertainment!   Illyria Entertainment! Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Illyria Entertainment!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Arti dhe kultura :: Kinematografi-
Kërce tek: