Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Latest discussions

   Temat  Search in  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Bashkimi Kombëtar - Faqe 2 Empty

  Lutfi coka/cikel per shqiptaret


Shqiptarët0lutfi coka496Mon Apr 29, 2019 1:02 am
lutfi coka Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Bashkimi Kombëtar - Faqe 2 Empty

  Lutfi coka/Kush zgjedh populli apo kryetari


Politikë0lutfi coka504Mon Apr 29, 2019 12:45 am
lutfi coka Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Bashkimi Kombëtar - Faqe 2 Empty

  "ME NJË TË RËNË TË LAPSIT" vellim nga FLUTURA R . MAÇI


Gjuha dhe Letërsia Shqiptare0Kristaq F. Shabani485Fri Apr 05, 2019 7:23 pm
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Bashkimi Kombëtar - Faqe 2 Empty

  Vëllimi “Qendisje me fije dielli“ i autores Vjollca Aliaj


Gjuha dhe Letërsia Shqiptare0Kristaq F. Shabani482Fri Apr 05, 2019 1:15 am
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Bashkimi Kombëtar - Faqe 2 Empty

  "Kur lind Nënta" nga KRISTAQ F. SHABANI


Gjuha dhe Letërsia Shqiptare0Kristaq F. Shabani526Tue Mar 19, 2019 1:19 pm
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Bashkimi Kombëtar - Faqe 2 Empty

  SOME LEAFLETS OF THE ALBANIAN ASSOCIATED FUND


Gjuha dhe Letërsia Shqiptare0Kristaq F. Shabani616Sat Mar 16, 2019 12:58 am
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Bashkimi Kombëtar - Faqe 2 Empty

  ATMOSFERË KARNAVALESH ILIRE NË BOZOVCË


Gjuha dhe Letërsia Shqiptare0Kristaq F. Shabani487Tue Mar 12, 2019 3:27 am
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Bashkimi Kombëtar - Faqe 2 Empty

  LETËR PROFESOR IQMET KICËS nga Prof. Bexhet Asani


Gjuha dhe Letërsia Shqiptare0Kristaq F. Shabani430Tue Mar 12, 2019 3:22 am
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Bashkimi Kombëtar - Faqe 2 Empty

  Disa fletushka të fondit të përbashkët shqiptar


Gjuha dhe Letërsia Shqiptare0Kristaq F. Shabani471Tue Mar 12, 2019 3:17 am
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Bashkimi Kombëtar - Faqe 2 Empty

  Disa fletushka te fondit te perbashket shqiptar


Gjuha dhe Letërsia Shqiptare0Kristaq F. Shabani441Tue Mar 12, 2019 3:12 am
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Bashkimi Kombëtar - Faqe 2 Empty

  MËSUESE, MËSUES, NXËNËS E PRINDËR KREMTUAN 7 MARSIN


Gjuha dhe Letërsia Shqiptare0Kristaq F. Shabani582Tue Mar 12, 2019 3:01 am
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Bashkimi Kombëtar - Faqe 2 Empty

  Dita e verës do të festohet në Nju Xherzi ...


Gjuha dhe Letërsia Shqiptare0Kristaq F. Shabani397Tue Mar 12, 2019 2:55 am
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Bashkimi Kombëtar - Faqe 2 Empty

  5 datat me te rendesishme per shqiptaret!


Shqiptarët9rolling10009Sun Mar 10, 2019 9:07 pm
Igli H Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Bashkimi Kombëtar - Faqe 2 Empty

  THE QUINTESSENCE OF A NATIONAL PRIDE Prof.Kristaq F. Shabani


Gjuha dhe Letërsia Shqiptare0Kristaq F. Shabani497Sun Mar 03, 2019 3:21 pm
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Bashkimi Kombëtar - Faqe 2 Empty

  Kryetipika e një kryekrenarie kombëtare nga Kristaq Shabani


Gjuha dhe Letërsia Shqiptare0Kristaq F. Shabani444Sun Mar 03, 2019 2:59 pm
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Bashkimi Kombëtar - Faqe 2 Empty

  Lumturim i skajeve të shpirtit, poezi nga Sadete Metaj


Gjuha dhe Letërsia Shqiptare0Kristaq F. Shabani540Sat Mar 02, 2019 7:42 pm
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Bashkimi Kombëtar - Faqe 2 Empty

  LUTFI COKA/poezi HALIT COKA HERO I KOSOVES


Tema të ndryshme0lutfi coka443Tue Dec 25, 2018 12:46 am
lutfi coka Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Bashkimi Kombëtar - Faqe 2 Empty

  “SFIDANTJA“NEXHMIJE HASANI, SHKRIMTARE E TALENTUAR...


Gjuha dhe Letërsia Shqiptare0Kristaq F. Shabani648Sun Oct 21, 2018 6:21 pm
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Bashkimi Kombëtar - Faqe 2 Empty

  Libri i fundit qe keni lexuar.....


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3 ]
Gjuha dhe Letërsia Shqiptare65......8736Sun Oct 07, 2018 11:14 pm
Driniiiii Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Bashkimi Kombëtar - Faqe 2 Empty

  Përshëndetni anëtarët që pëlqeni!


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1 ... 4, 5, 6 ]
Tema të ndryshme146Guximi5421Sun Oct 07, 2018 11:07 pm
Driniiiii Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Bashkimi Kombëtar - Faqe 2 Empty

  A po manipulohet me regjistrat e pjestareve në UÇK


Histori10Dreni Drenova5033Sun Oct 07, 2018 11:01 pm
Driniiiii Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Bashkimi Kombëtar - Faqe 2 Empty

  "EPOPEJA-e UÇK-ës ZOP


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1 ... 19, 20, 21 ]
Histori521Driniiiii11116Sun Oct 07, 2018 10:55 pm
Driniiiii Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Bashkimi Kombëtar - Faqe 2 Empty

  SI KALOVE DITEN?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1 ... 10, 11, 12 ]
Tema të ndryshme295Driniiiii10124Sun Oct 07, 2018 10:40 pm
Driniiiii Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Bashkimi Kombëtar - Faqe 2 Empty

  A perfiton Atdheu nga diaspora shqiptare?


Emigracioni8......1240Sun Oct 07, 2018 10:22 pm
Driniiiii Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Bashkimi Kombëtar - Faqe 2 Empty

  Universializmi i lirizmit në partiturë dinamike “LULENIADA”


Gjuha dhe Letërsia Shqiptare0Kristaq F. Shabani1368Fri Aug 31, 2018 9:20 pm
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Bashkimi Kombëtar - Faqe 2 Empty

  Lutfi Coka/Ju na dhuruat lirine ,ne ju shkruajme historine


Histori0lutfi coka409Fri Aug 24, 2018 12:42 am
lutfi coka Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Bashkimi Kombëtar - Faqe 2 Empty

  Lutfi Coka/Pse njerzit kane ndryshuar


Histori0lutfi coka335Sun Aug 19, 2018 12:51 am
lutfi coka Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Bashkimi Kombëtar - Faqe 2 Empty

  “TEATRI SHQIPTAR NË AMERIKË ..." NGA XHEVAT LIMANI


Gjuha dhe Letërsia Shqiptare0Kristaq F. Shabani762Tue Jun 26, 2018 5:08 pm
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Bashkimi Kombëtar - Faqe 2 Empty

  "Rrugëtimi në orbitën e fjalës" nga Prof. Kristaq F. Shabani


Gjuha dhe Letërsia Shqiptare0Kristaq F. Shabani688Tue Jun 26, 2018 4:59 pm
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Bashkimi Kombëtar - Faqe 2 Empty

  Lutfi coka /Ziliqari


Histori0lutfi coka374Wed May 09, 2018 11:38 pm
lutfi coka Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Bashkimi Kombëtar - Faqe 2 Empty

  HEROI I KOSOVES Halit Coka


Histori0lutfi coka411Sun May 06, 2018 9:13 pm
lutfi coka Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Bashkimi Kombëtar - Faqe 2 Empty

  Deshmorve te kombit


Histori0lutfi coka375Sun May 06, 2018 9:09 pm
lutfi coka Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Bashkimi Kombëtar - Faqe 2 Empty

  Une urrej


Tema të ndryshme0lutfi coka453Thu Mar 22, 2018 12:07 am
lutfi coka Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Bashkimi Kombëtar - Faqe 2 Empty

  Me ka marre malli per..


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1 ... 3, 4, 5 ]
Tema të ndryshme106......8495Sun Mar 18, 2018 12:13 pm
Driniiiii Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Bashkimi Kombëtar - Faqe 2 Empty

  Dr. Koço Stathi Andoni i gjallë në kujtesë…


Shëndeti0Kristaq F. Shabani3216Mon Mar 05, 2018 6:56 pm
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Bashkimi Kombëtar - Faqe 2 Empty

  RIBASHKIMIN E KOMBIT NË NJË SHTET TË VETËM nga Luan Kalana


Politikë0Kristaq F. Shabani2964Wed Feb 14, 2018 2:01 am
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Bashkimi Kombëtar - Faqe 2 Empty

  Festaniada e titujve pegasianë


Gjuha dhe Letërsia Shqiptare0Kristaq F. Shabani547Sat Dec 30, 2017 2:08 am
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Bashkimi Kombëtar - Faqe 2 Empty

  "A mund ta lëmë të na “vdesë” ura ?!..." apel qytetar


Gjuha dhe Letërsia Shqiptare0Kristaq F. Shabani712Sat Dec 30, 2017 1:57 am
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Bashkimi Kombëtar - Faqe 2 Empty

  E PE GASIN (PEGAS) poemth Nga Kristaq F. Shabani , ALBANIA


Gjuha dhe Letërsia Shqiptare11Kristaq F. Shabani3044Sun Nov 26, 2017 6:36 pm
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Bashkimi Kombëtar - Faqe 2 Empty

  "Poema e odave të Eposit“ Male”... nga Kristaq F. Shabani


Gjuha dhe Letërsia Shqiptare15Kristaq F. Shabani3040Sun Nov 26, 2017 6:15 pm
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Bashkimi Kombëtar - Faqe 2 Empty

  Kristaq F. Shabani “Skënderbeu, një histori politike"kumtim


Gjuha dhe Letërsia Shqiptare4Kristaq F. Shabani3058Sun Nov 26, 2017 6:05 pm
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Bashkimi Kombëtar - Faqe 2 Empty

  Ardian Dedi "PASQYRA VRASTARE"


Gjuha dhe Letërsia Shqiptare0Kristaq F. Shabani437Sun Nov 26, 2017 5:35 pm
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Bashkimi Kombëtar - Faqe 2 Empty

  Ardian Dedi "MONOLOG"


Gjuha dhe Letërsia Shqiptare0Kristaq F. Shabani458Sun Nov 26, 2017 5:34 pm
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Bashkimi Kombëtar - Faqe 2 Empty

  Ardian Dedi "MBIJETESA E ËNDRRËS"


Gjuha dhe Letërsia Shqiptare0Kristaq F. Shabani465Sun Nov 26, 2017 5:33 pm
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Bashkimi Kombëtar - Faqe 2 Empty

  ARDIAN DEDI "Kriza"


Gjuha dhe Letërsia Shqiptare0Kristaq F. Shabani418Sun Nov 26, 2017 5:32 pm
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Bashkimi Kombëtar - Faqe 2 Empty

  ARDIAN DEDI "RRUGA QË S’TË KTHEN MË"


Gjuha dhe Letërsia Shqiptare0Kristaq F. Shabani393Sun Nov 26, 2017 5:31 pm
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Bashkimi Kombëtar - Faqe 2 Empty

  ARDIAN DEDI "KOHA E URREJTJES"


Gjuha dhe Letërsia Shqiptare0Kristaq F. Shabani418Sun Nov 26, 2017 5:30 pm
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Bashkimi Kombëtar - Faqe 2 Empty

  ARDIAN DEDI "Loja e shahut "


Gjuha dhe Letërsia Shqiptare0Kristaq F. Shabani607Sun Nov 26, 2017 5:28 pm
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Bashkimi Kombëtar - Faqe 2 Empty

  ARDIAN DEDI "Dritarja"


Gjuha dhe Letërsia Shqiptare0Kristaq F. Shabani448Sun Nov 26, 2017 5:27 pm
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Bashkimi Kombëtar - Faqe 2 Empty

  ARDIAN DEDI "DIALOG NË PARAJSË"


Gjuha dhe Letërsia Shqiptare0Kristaq F. Shabani410Sun Nov 26, 2017 5:26 pm
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Mbrapsht në krye
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2
Kërce tek: