Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Shpella E Pirateve

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Freddy
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 6
Age : 28
Registration date : 01/02/2008

MesazhTitulli: Shpella E Pirateve   Sat Apr 19, 2008 3:54 pm

Bota nenujore ne romanin Shpella e Pirateve te Petro Markos.Eshte nje teme qe kam ne universitet.po patet mundesi me ndihmoni.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Beton
Hero anėtar
Hero anėtar
avatar

Numri i postimeve : 5729
Vendi : Zvicėr
Profesioni/Hobi : no money no honey
Registration date : 10/09/2007

MesazhTitulli: Re: Shpella E Pirateve   Sat Apr 19, 2008 7:14 pm

SHPELLA E PIRATEVEGjėndet nė kodrinėn ku ėshtė vendosur Manastiri i Shėn Todhrit, nė fshatin e Dhėrmiut. Eshtė njė shpellė karstike. Emrin e ka marė sepse nė tė, kohė mė parė strehoheshin piratėt e detit me anijet e tyre. Kur deti ėshtė i qetė ajo mund tė vizitohet me lehtėsi duke ofruar njė pamje tė mrekullueshme pėr vizitorin.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bashkimikombetar.com
Guximi
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 2427
Age : 24
Vendi : Nė "Komedinė Njerėzore"
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 12/09/2007

MesazhTitulli: Re: Shpella E Pirateve   Sat Apr 19, 2008 8:24 pm

Kam qene ne te dy here, ajo tashme eshte e mbyllur dhe ne pjesen me te madhe te saj nuk mund te hysh per shkak te rrezimit te gurve, romanin e kam lexuar dhe me ka pelqyer shume, eshte shume i mire.

Ju pershendes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bashkimikombetar.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Shpella E Pirateve   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Shpella E Pirateve
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Arti dhe kultura :: Gjuha dhe Letėrsia Shqiptare-
Kėrce tek: