Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Pse shtetet islamike nuk e pranojnė shtetin e Kosovės?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4
AutoriMesazh
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: Pse shtetet islamike nuk e pranojnė shtetin e Kosovės?   Fri Sep 09, 2011 10:30 pm

!...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Re: Pse shtetet islamike nuk e pranojnė shtetin e Kosovės?   Tue Sep 13, 2011 11:42 pm

Pse nuk na njeh vatikane SI SHTET;se ne gjith ligjet e tyre i kemi miratu !ne nuk duem te jemi musliman te vertet po duam tjem vetem kamoflazh nen petkun krishter.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
BashKom
Admin
Admin
BashKom

Male
Numri i postimeve : 767
Age : 49
Vendi : Prishtin
Registration date : 27/08/2009

MesazhTitulli: Re: Pse shtetet islamike nuk e pranojnė shtetin e Kosovės?   Thu Sep 15, 2011 6:43 pm


Nuk njef se ka dek Rugova ,
Po ku me na njoft Vatikani ku jan ato priftrinj qe perkulen per papen ?
ku jan ? Kishat Shqipatre qe nuk flasin dhe perse ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Luki
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
Luki

Male
Numri i postimeve : 664
Age : 41
Vendi : Prishtinė
Registration date : 03/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pse shtetet islamike nuk e pranojnė shtetin e Kosovės?   Fri Sep 16, 2011 10:58 am

Rugova kurr nuk vdes haver
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 39
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

MesazhTitulli: Re: Pse shtetet islamike nuk e pranojnė shtetin e Kosovės?   Fri Sep 16, 2011 9:51 pm

Sna njohin se rugova u ba katolik.
Sa i perket Rugoves qe thua s,vdes kurr ti Luki!
Ai ka vdek pergjithmone dhe perkrahesit e tije,edhe i gjalle i vdekur ka qen!
Haaa hala fantazojne njerezit Rugov Shallin,qe ja qoi policine me Milloshin Adem jasharit dhe UCK-se.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
mujota
V.I.P
V.I.P
mujota

Female
Numri i postimeve : 219
Age : 23
Vendi : Mollopolc
Registration date : 13/06/2011

MesazhTitulli: Re: Pse shtetet islamike nuk e pranojnė shtetin e Kosovės?   Sat Sep 17, 2011 8:48 pm

Nuk na njohin se nuk dojn,me pas desht na kishin njoft,cfare t'ju bejne?!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pse shtetet islamike nuk e pranojnė shtetin e Kosovės?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pse shtetet islamike nuk e pranojnė shtetin e Kosovės?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 4 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Shqiptarėt :: Politikė-
Kėrce tek: