Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 A eshte gabim te jesh i sinqert?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriMesazh
Vizitor
Vizitor
avatar


A eshte gabim te jesh i sinqert? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: A eshte gabim te jesh i sinqert?   A eshte gabim te jesh i sinqert? - Faqe 3 EmptyMon Oct 06, 2008 9:02 pm

ketu ke te drejt N. Myrta Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Martina
Anėtar
Anėtar
Martina

Female
Numri i postimeve : 297
Age : 31
Vendi : Belgjike
Registration date : 04/08/2008

A eshte gabim te jesh i sinqert? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: A eshte gabim te jesh i sinqert?   A eshte gabim te jesh i sinqert? - Faqe 3 EmptyMon Oct 06, 2008 11:18 pm

jo ne as'njé menyr nuk eshte gabim te jesh i sinqert
por eshte nder dhe priuritet dhe edukat njerzore
se sinqeriteti dhe thjeshtesia e zbukuron njeriun dhe moralin e'njeriut
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
MUHAMETII
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
MUHAMETII

Numri i postimeve : 1106
Registration date : 07/05/2008

A eshte gabim te jesh i sinqert? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: A eshte gabim te jesh i sinqert?   A eshte gabim te jesh i sinqert? - Faqe 3 EmptyMon Oct 06, 2008 11:22 pm

Jo assesi nuk eshte gabim te jesh i sinqerte, madje eshte nje cilesi e mire. Nezir Myrta, as nuk pajtohem me ju, e as me Vrana Kontin, qe thote se keni te drejte se me te pa sinqertin nuk duhet te jesh i sinqert.

Pavaresisht te tjereve, ne duhet ta shiqojme veten tone, per arsye se mund te ndikojme tek te tjeret, duhet ditur, se sinqeriteti yne, mund te behet shkak, qe edhe te tjeret te jene te tille.

Me t'mira
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mister
Anėtar
Anėtar
avatar

Numri i postimeve : 327
Registration date : 10/07/2008

A eshte gabim te jesh i sinqert? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: A eshte gabim te jesh i sinqert?   A eshte gabim te jesh i sinqert? - Faqe 3 EmptyMon Oct 06, 2008 11:47 pm

Nuk eshte fare gabim,ku ka trimeri ka edhe sinqeritet,ku ka sinqeritet ka edhe lumturi,ku ka lumturi ka edhe dashuri,ku ka dashuri ka edhe jete.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
zeriatdheut
Hero anėtar
Hero anėtar
zeriatdheut

Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

A eshte gabim te jesh i sinqert? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: A eshte gabim te jesh i sinqert?   A eshte gabim te jesh i sinqert? - Faqe 3 EmptyTue Nov 04, 2008 4:32 am

Nuk eshte gabim kure duhet gjithnje te jeshe i sinqert dhe te respektoshe tjetrin por ama ku e edhe respekt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Xili
Hero anėtar
Hero anėtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

A eshte gabim te jesh i sinqert? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: A eshte gabim te jesh i sinqert?   A eshte gabim te jesh i sinqert? - Faqe 3 EmptyTue Nov 04, 2008 3:52 pm

pėr mendimin tim nuk ėshtė gabim
sepse krijon ēdo gjė tė bukur
kur je i apo e Sinqertė
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ajet
Fillestar/e
Fillestar/e
Ajet

Male
Numri i postimeve : 30
Age : 45
Vendi : Bota shqiptare
Registration date : 04/11/2008

A eshte gabim te jesh i sinqert? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: A eshte gabim te jesh i sinqert?   A eshte gabim te jesh i sinqert? - Faqe 3 EmptyTue Nov 04, 2008 4:00 pm

Nuk ka gabim te jesh i sinqert.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Gjura
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
Gjura

Male
Numri i postimeve : 1902
Age : 36
Vendi : Shqiperi
Registration date : 18/02/2008

A eshte gabim te jesh i sinqert? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: A eshte gabim te jesh i sinqert?   A eshte gabim te jesh i sinqert? - Faqe 3 EmptyTue Nov 04, 2008 5:26 pm

Gabim eshte te jesh i sinqerte me te tjeret,por jo me vetvehten.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
stabili
Anėtar
Anėtar
stabili

Male
Numri i postimeve : 459
Age : 61
Vendi : Kosove
Registration date : 10/05/2008

A eshte gabim te jesh i sinqert? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: A eshte gabim te jesh i sinqert?   A eshte gabim te jesh i sinqert? - Faqe 3 EmptyTue Nov 04, 2008 7:18 pm

Shume bile - me mashtruesit !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
feneri
V.I.P
V.I.P
feneri

Numri i postimeve : 2101
Registration date : 26/03/2008

A eshte gabim te jesh i sinqert? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: A eshte gabim te jesh i sinqert?   A eshte gabim te jesh i sinqert? - Faqe 3 EmptyTue Nov 04, 2008 7:23 pm

Pa dyshim ! Sinqeriteti ėshtė vyrtyti me te cilin mbijetohet.Pavarėsisht rrethanave ne jete, kur je i sinqerte , je edhe mė i fortė !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sofra
Admin
Admin
Sofra

Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

A eshte gabim te jesh i sinqert? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: A eshte gabim te jesh i sinqert?   A eshte gabim te jesh i sinqert? - Faqe 3 EmptyWed Nov 05, 2008 4:56 am

Njė ndėr virtytet mė tė mira tė njeriut ėshtė sinqeriteti, ai njeri i sinqert posedon cilėsi tė larta morale, pastėrti shpirtrore, ėshtė i drejtė dhe flet ēiltėrisht ndaj tė tjerėve.

_________________
Ėshtė diēka qė vlen...

mė shumė se pranvera, qė shkėlqen mė shumė se dielli ,mė shumė se ari...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Nezir Myrta
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
Nezir Myrta

Male
Numri i postimeve : 660
Age : 106
Vendi : usa
Registration date : 23/03/2008

A eshte gabim te jesh i sinqert? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: A eshte gabim te jesh i sinqert?   A eshte gabim te jesh i sinqert? - Faqe 3 EmptyWed Nov 05, 2008 9:40 am

Sofra shkruajti:
Njė ndėr virtytet mė tė mira tė njeriut ėshtė sinqeriteti, ai njeri i sinqert posedon cilėsi tė larta morale, pastėrti shpirtrore, ėshtė i drejtė dhe flet ēiltėrisht ndaj tė tjerėve.

edhe nuk mund ta keqpėrdorė askush Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Fjona
Xhelozja...
Xhelozja...
Fjona

Female
Numri i postimeve : 2283
Age : 30
Vendi : n'matiqan
Profesioni/Hobi : me vallzu tallava, me kallxu barcoleta
Registration date : 07/10/2008

A eshte gabim te jesh i sinqert? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: A eshte gabim te jesh i sinqert?   A eshte gabim te jesh i sinqert? - Faqe 3 EmptyWed Nov 05, 2008 10:22 am

sinceriteti i vetmi pej qe e mban ni lidhje, dashurore, shoqerore apo qfardo qoft!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://it.youtube.com/user/ilovekosova88
Xili
Hero anėtar
Hero anėtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

A eshte gabim te jesh i sinqert? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: A eshte gabim te jesh i sinqert?   A eshte gabim te jesh i sinqert? - Faqe 3 EmptyWed Nov 05, 2008 12:22 pm

tė jesh i sinqert ėshtė shummmmmmmmmmmm mirė
sepse me fjalė dhe shprehje tė mira mund tė krijosh dashuri miqėsi dhe ēdo gjė tė mirė nė jetė
dhe sipas mendimit timė ēdo njėri Shqipėtarė duhet tė jetė i sinqert ndaj gjakut tė vet pra ndaj Femrav Shqipėtare
apo Femrat ndaj Meshkujve Shqipėtarė
sepse jemi njė popull qe pėrherė kemi qen tė vuajtur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
zeriatdheut
Hero anėtar
Hero anėtar
zeriatdheut

Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

A eshte gabim te jesh i sinqert? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: A eshte gabim te jesh i sinqert?   A eshte gabim te jesh i sinqert? - Faqe 3 EmptyThu Dec 04, 2008 6:19 am

Nuk eshte gabim te jeshe i sinqert por eshte shume keqe kure te keqeperdorin sinqeritetin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

A eshte gabim te jesh i sinqert? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: A eshte gabim te jesh i sinqert?   A eshte gabim te jesh i sinqert? - Faqe 3 EmptyThu Aug 27, 2009 6:55 pm

tjesh i sinqert je co her fatkeqe....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rrimtaf
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
rrimtaf

Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 49
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

A eshte gabim te jesh i sinqert? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: A eshte gabim te jesh i sinqert?   A eshte gabim te jesh i sinqert? - Faqe 3 EmptyThu Aug 27, 2009 7:13 pm

eshte me rendesi te mos rrezohesh ne kurthet e te tjereve .kurse sinqeriteti eshte veti e njerezve te mire.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

A eshte gabim te jesh i sinqert? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: A eshte gabim te jesh i sinqert?   A eshte gabim te jesh i sinqert? - Faqe 3 EmptyThu Aug 27, 2009 7:16 pm

Po shum her ndodh qe te kalosh neper ato kurtha dhe pa dashje bien ne to ..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rrimtaf
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
rrimtaf

Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 49
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

A eshte gabim te jesh i sinqert? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: A eshte gabim te jesh i sinqert?   A eshte gabim te jesh i sinqert? - Faqe 3 EmptyThu Aug 27, 2009 7:29 pm

eshte me rendesi arsimimi qe keni dhe shoqerine qe e frekuentoni
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

A eshte gabim te jesh i sinqert? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: A eshte gabim te jesh i sinqert?   A eshte gabim te jesh i sinqert? - Faqe 3 EmptyThu Aug 27, 2009 7:32 pm

ee po jeta shum here na ben surpriza .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rrimtaf
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
rrimtaf

Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 49
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

A eshte gabim te jesh i sinqert? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: A eshte gabim te jesh i sinqert?   A eshte gabim te jesh i sinqert? - Faqe 3 EmptyThu Aug 27, 2009 7:38 pm

nje njeri qe nuk e parasheh te ardhmen e vet eshte i deshtuar dhe sa here te rrezohemi duhet gjetur forca te ngritemi serish ne ne kembe dhe te mos behesh qylim i te tjreve.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

A eshte gabim te jesh i sinqert? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: A eshte gabim te jesh i sinqert?   A eshte gabim te jesh i sinqert? - Faqe 3 EmptyThu Aug 27, 2009 7:43 pm

te ardhem nuk mund ta parashohemi? thjesht ndoshta mendojm se e bejem nje gje till po ka shum rrutullim deri te nje finale .ne jete takojm shume fytyra qe te genjejn nga pamja e jashtem per nje sinqeritet te mirfillt e ne realitet eshte nje hiq ,,prandaj eshte gje shum e veshtir tjesh i sinqert.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
haxhiu
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

A eshte gabim te jesh i sinqert? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: A eshte gabim te jesh i sinqert?   A eshte gabim te jesh i sinqert? - Faqe 3 EmptyFri Aug 28, 2009 10:50 pm

Tradhetaret e mutit kur te tradhetoin behen te sinqert bile edhe te zgerdhihen qe ti beson tradhetise qe ta ka bere!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

A eshte gabim te jesh i sinqert? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: A eshte gabim te jesh i sinqert?   A eshte gabim te jesh i sinqert? - Faqe 3 EmptyMon Aug 31, 2009 5:20 pm

Tradhetaret e mutit kur te tradhetoin behen te sinqert bile edhe te zgerdhihen qe ti beson tradhetise qe ta ka bere!Ja lexoj shkrimet e tua , dhe mendoj ku mendon ky njeri te arri me kete fjalore . mos e kerko kurr fajtorin per te bemate e tua , nje here shiko ka vetja jote dhe me pas kerko fajtorin . analizo nje here veten ku arrin ti me kete fjalore , po sikur tjesh ti nje mesuses apo diq me shume cdo mendon ti , se do mesojen nxensit tua ..... mjerim eshte me te vertet .....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
haxhiu
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

A eshte gabim te jesh i sinqert? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: A eshte gabim te jesh i sinqert?   A eshte gabim te jesh i sinqert? - Faqe 3 EmptyMon Aug 31, 2009 6:33 pm

fiona
Truri yt ēdo gje kape bytheprapesht!!!!!!!

Se jeni mesue me tradhetin dhe mesuesit e juaj ju kan thene edhe kur tradheton mos gaboooooo me pranue se te shkon koka he dreqi zi !A jam mesue me qenefa qe na morret ne qafe e zoti ka me ua thyer qafen mos hezitoni!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
A eshte gabim te jesh i sinqert? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: A eshte gabim te jesh i sinqert?   A eshte gabim te jesh i sinqert? - Faqe 3 Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
A eshte gabim te jesh i sinqert?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 6Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Zonė e lirė :: Tema tė ndryshme-
Kėrce tek: