Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Ilir Shaqiri

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
thellenza
Anėtar
Anėtar
avatar

Female
Numri i postimeve : 384
Vendi : Gjermanise dikund :p
Registration date : 25/08/2008

MesazhTitulli: Re: Ilir Shaqiri   Sat Apr 18, 2009 1:04 am

Nje nder kenget me te bukura te tij:
https://www.youtube.com/watch?v=CMTS1CLcDlM
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 3254
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: Ilir Shaqiri   Sat Apr 18, 2009 1:53 am

Labinot Drenica shkruajti:
Ilir Legenda, ylli i muzikes Shqiptaris.
Jam rritur me kenget e ti dhe gjithmon dote jetojn kenget e ti ne zemrat tona. Ni shqipe i vertet, ni Shqiptar qe kure nuk i hoq trimat e Kosoves/Shqiptaris prej muzikes.
Ishalla kure ky njeri nuk vdes, rroft Ilir Shaqiri.

Ni keng qe me pelqen mua.

[url=https://www.youtube.com/watch?v=9qtF-7a7cBw
https://www.youtube.com/watch?v=9qtF-7a7cBw[/quote[/url]]

Hahahah Labinot pse eshte nga Drenica, nje kengetar i veqant.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Merisa
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
avatar

Female
Numri i postimeve : 276
Age : 26
Vendi : Kosovė
Profesioni/Hobi : mjekesi
Registration date : 16/03/2009

MesazhTitulli: Re: Ilir Shaqiri   Sat Apr 18, 2009 9:05 am

ilir shaqiri eshte nje nder kengetaret me te mire te estrades sone kosovare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
L1ndush3
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 553
Age : 36
Vendi : Gjk
Registration date : 04/12/2008

MesazhTitulli: Re: Ilir Shaqiri   Sat Apr 18, 2009 12:43 pm

Ilir Shaqiri esht ylli kenges shqipe e du shumm kiss per Ilir Shaqirin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Merisa
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
avatar

Female
Numri i postimeve : 276
Age : 26
Vendi : Kosovė
Profesioni/Hobi : mjekesi
Registration date : 16/03/2009

MesazhTitulli: Re: Ilir Shaqiri   Sat Apr 18, 2009 12:44 pm

eshte legjende e kenges shqipe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Teuta.Gjika
Anėtar i ri
Anėtar i ri


Female
Numri i postimeve : 145
Age : 33
Vendi : Mitrovice
Profesioni/Hobi : "Shqiperine e mori turku, i vu zjarr. Shqipetar, mos rri, po duku, shqipetar!
Registration date : 13/05/2008

MesazhTitulli: Re: Ilir Shaqiri   Sat May 23, 2009 6:12 pm

Ilir Shaqirin me pelqen shume. E dua ne vecanti per kenget te mrrekullueshme atdhetare, per deshmoret e kombit. Me ushqen dhe me frymezon, me ben me te forte.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Labinot Drenica
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 50
Age : 28
Vendi : Suedi
Registration date : 23/10/2008

MesazhTitulli: Re: Ilir Shaqiri   Fri Oct 16, 2009 12:28 am

Kenga e Ilirit esht melodia e Shqiptarise!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
zeriatdheut
Hero anėtar
Hero anėtar
avatar

Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

MesazhTitulli: Re: Ilir Shaqiri   Fri Oct 16, 2009 12:31 am

Kenga e Arif Vladit me pelqen ENVER HOXHA EMPREHI SHPATEN edhe njehr per situaten
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Ilir Shaqiri   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ilir Shaqiri
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Arti dhe kultura :: Muzikė-
Kėrce tek: