Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Vazhdo vargjet...

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22  Next
AutoriMesazh
elisa
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
elisa

Numri i postimeve : 2298
Registration date : 10/07/2008

Vazhdo vargjet... - Faqe 21 Empty
MesazhTitulli: Re: Vazhdo vargjet...   Vazhdo vargjet... - Faqe 21 EmptyThu Mar 12, 2009 2:33 pm

Pergjate, rruges se jetes time
ne zemer ,mendje,gjithmone je ti
dhe neper enderra gjithmon shfaqesh
nuk humbet kurre, vjen perseri...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
an-di
Anėtar i ri
Anėtar i ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 168
Age : 91
Vendi : Kushtrimi KOMBIT
Profesioni/Hobi : nuk rri kot!
Registration date : 11/03/2009

Vazhdo vargjet... - Faqe 21 Empty
MesazhTitulli: Re: Vazhdo vargjet...   Vazhdo vargjet... - Faqe 21 EmptyThu Mar 12, 2009 10:55 pm

Pergjate rruges time
akoma nuk tkam gjete
mbetesh tutje endrra ime
te pyes ku-ka je trete!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
laloni
Anėtar
Anėtar
laloni

Male
Numri i postimeve : 259
Age : 27
Vendi : gjilan
Profesioni/Hobi : leximi
Registration date : 12/03/2009

Vazhdo vargjet... - Faqe 21 Empty
MesazhTitulli: Re: Vazhdo vargjet...   Vazhdo vargjet... - Faqe 21 EmptyThu Mar 12, 2009 11:13 pm

tek dera e shkolles
me flisje shum ėmbėl
por fatketsisht
kjo ishte vetėm ėndėrr.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Vazhdo vargjet... - Faqe 21 Empty
MesazhTitulli: Re: Vazhdo vargjet...   Vazhdo vargjet... - Faqe 21 EmptySun Mar 15, 2009 10:20 pm

Large shume large
nga ishulli, ime?


Edituar pėr herė tė fundit nga Driniiiii nė Mon Dec 28, 2015 11:22 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
delick
Fillestar/e
Fillestar/e
delick

Female
Numri i postimeve : 45
Age : 29
Vendi : macedonia
Registration date : 14/02/2009

Vazhdo vargjet... - Faqe 21 Empty
MesazhTitulli: Re: Vazhdo vargjet...   Vazhdo vargjet... - Faqe 21 EmptyThu Apr 02, 2009 8:15 pm

Mos qaj per mua
se besen sta kam thy
do te jemi prap te bashkuar
ku sdo te na ndaj njeri...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Merisa
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
Merisa

Female
Numri i postimeve : 276
Age : 27
Vendi : Kosovė
Profesioni/Hobi : mjekesi
Registration date : 16/03/2009

Vazhdo vargjet... - Faqe 21 Empty
MesazhTitulli: Re: Vazhdo vargjet...   Vazhdo vargjet... - Faqe 21 EmptyThu Apr 02, 2009 10:59 pm

te lutem mos qaj
se kjo eshte e kote
kur do jemi bashk
e di vetem nje zotVazhdo vargjet... - Faqe 21 217664
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sofra
Admin
Admin
Sofra

Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

Vazhdo vargjet... - Faqe 21 Empty
MesazhTitulli: Re: Vazhdo vargjet...   Vazhdo vargjet... - Faqe 21 EmptyFri Apr 03, 2009 12:34 pm

Edhe pse lotėt tė dalin
nuk ėshtė fundi i botės
e hjek nga vetja mallin
pėr ate mė tė dashurėn.

_________________
Ėshtė diēka qė vlen...

mė shumė se pranvera, qė shkėlqen mė shumė se dielli ,mė shumė se ari...


Edituar pėr herė tė fundit nga Sofra nė Mon Apr 06, 2009 1:50 am, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Vazhdo vargjet... - Faqe 21 Empty
MesazhTitulli: Re: Vazhdo vargjet...   Vazhdo vargjet... - Faqe 21 EmptyMon Apr 06, 2009 1:37 am

Vaje i burrit, ėshtė kėnga...


Edituar pėr herė tė fundit nga Driniiiii nė Mon Dec 28, 2015 11:24 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
zeriatdheut
Hero anėtar
Hero anėtar
zeriatdheut

Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

Vazhdo vargjet... - Faqe 21 Empty
MesazhTitulli: Re: Vazhdo vargjet...   Vazhdo vargjet... - Faqe 21 EmptyMon Apr 06, 2009 5:39 am

Moj SHqiperi EmjeraSHqiperi
Talebanet ne forum kane hij
Per me te hudhe me krye ne hi
Mos ki dert he burnesh
ke plot djem qe i bejn pershesh
nuk lane vend per Talebane
Se ketu i thone SHqipria nene
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ILTA
Anėtar i ri
Anėtar i ri
ILTA

Female
Numri i postimeve : 129
Age : 35
Vendi : Shqiperi
Registration date : 09/02/2009

Vazhdo vargjet... - Faqe 21 Empty
MesazhTitulli: Re: Vazhdo vargjet...   Vazhdo vargjet... - Faqe 21 EmptyMon Apr 06, 2009 4:11 pm

N’Europe rroj, s’jam as Azi
Qaj nen nje Shpend tri Shqiperi
Kam nafte e krom e shkoj shes gjak
S’rroj as si indigjen, zezak…

Ky vend shtrydh vaj nga drunjte e vet
Sa ē’derdh Shkumbini uje ne det
Ky vend qeth lesh nga dhente e tij
Sa vesh me triko tri Greqi.

Tre burgje mban ne nje ēati,
Tri uniforma ne nje shtepi.
E besen mburr, e besen prish
Balade e thur mes pabesish.

Fal pasuri, jap shpirtin tim
E marr perbuzje e burg shperblim.
E nen Flamur me Shpend te Zi
Coptuar qaj tri Shqiperi…
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hafe
Fillestar/e
Fillestar/e
hafe

Female
Numri i postimeve : 9
Age : 53
Vendi : schweiz
Registration date : 22/01/2009

Vazhdo vargjet... - Faqe 21 Empty
MesazhTitulli: Re: Vazhdo vargjet...   Vazhdo vargjet... - Faqe 21 EmptyThu May 28, 2009 11:08 pm

po pa dashuri ska lumturi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hafe
Fillestar/e
Fillestar/e
hafe

Female
Numri i postimeve : 9
Age : 53
Vendi : schweiz
Registration date : 22/01/2009

Vazhdo vargjet... - Faqe 21 Empty
MesazhTitulli: Re: Vazhdo vargjet...   Vazhdo vargjet... - Faqe 21 EmptyThu May 28, 2009 11:12 pm

a ban diq te pčrmčrsoj pas ca vitesh te dashuroj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Vazhdo vargjet... - Faqe 21 Empty
MesazhTitulli: Re: Vazhdo vargjet...   Vazhdo vargjet... - Faqe 21 EmptyFri May 29, 2009 1:55 pm

Te perqafuare sbashku ne qendrojme,
nen krahet e njeri tjetrit ne endrrojem ,
ne hapsiren pa fund jemi duke udhetuare ,
dhe me yje formojm fjalen Te dua .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


Vazhdo vargjet... - Faqe 21 Empty
MesazhTitulli: Re: Vazhdo vargjet...   Vazhdo vargjet... - Faqe 21 EmptyFri May 29, 2009 2:04 pm

Ne mes te zemres tende
a thu ta gjej vetveten
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Vazhdo vargjet... - Faqe 21 Empty
MesazhTitulli: Re: Vazhdo vargjet...   Vazhdo vargjet... - Faqe 21 EmptyFri May 29, 2009 2:16 pm

Cdo rrahje e zemres time ty te kerkon ,
imazhi yt brenda meje jeton?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Eva0506
Hero anėtar
Hero anėtar
avatar

Female
Numri i postimeve : 3323
Age : 37
Vendi : Shume larg...!
Registration date : 28/01/2008

Vazhdo vargjet... - Faqe 21 Empty
MesazhTitulli: Re: Vazhdo vargjet...   Vazhdo vargjet... - Faqe 21 EmptySat Jul 25, 2009 2:23 am

Kush tha se dashurite vijne dhe ikin?
Kush tha se koha harron gjithshka?
Ka zjarre qe vitet dot s'i fikin,
Ka zjarre qe djegin derisa fryme ka...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Poeti
Anėtar i ri
Anėtar i ri
Poeti

Numri i postimeve : 172
Registration date : 18/07/2008

Vazhdo vargjet... - Faqe 21 Empty
MesazhTitulli: Re: Vazhdo vargjet...   Vazhdo vargjet... - Faqe 21 EmptySat Jul 25, 2009 10:04 am

Kush tha se bota s'eshte e marre
Kush tha se zilia vret ne jete
Kush tha se pelqen genjeshtrat
Kush eshte ai qe nuk e do nje te vertete!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
haxhiu
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

Vazhdo vargjet... - Faqe 21 Empty
MesazhTitulli: Re: Vazhdo vargjet...   Vazhdo vargjet... - Faqe 21 EmptySat Jul 25, 2009 7:33 pm

shume njerez ka ne bote
te poshter e dilingji
dhe tradhetin e vete
ja mveshe njeriut me ndere!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Tatoo
Anėtar i ri
Anėtar i ri
Tatoo

Male
Numri i postimeve : 148
Age : 35
Vendi : ne Parajse
Registration date : 23/01/2009

Vazhdo vargjet... - Faqe 21 Empty
MesazhTitulli: Re: Vazhdo vargjet...   Vazhdo vargjet... - Faqe 21 EmptySat Jul 25, 2009 7:50 pm

O Rota Haxhi pijanec e dilenxhi
si ta nguli Serbi ti dhe te beri klyshe te tij
I ke dajte ne Shumadij me Millana e me Dragana
Ti tu kishte shit mema mor bilbil B...Q...
hahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
haxhiu
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

Vazhdo vargjet... - Faqe 21 Empty
MesazhTitulli: Re: Vazhdo vargjet...   Vazhdo vargjet... - Faqe 21 EmptySat Jul 25, 2009 9:59 pm

Tatoooo=babooooo


Une ne fillim jam frigue vetem nga shkijet e serbise dhe shkive te kosoves,e kur u nis lufta e jote e uēk me rrrethuat njesoj sikurse kur me rrethojshin shkijet me tankse,dhe tani friga nga serbet dhe nga shqiptaroserbet si qiftat e tu!!!


As baba e as babegjysh kurrrrr nuk kan bashkpunue me shkije pos per me vrare ne ball shkaun qe i ka lidh baba per lisa ka fitue nje cigare,e ta nxefte cigarja kancerin ne mushkerit e prishta!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Vazhdo vargjet... - Faqe 21 Empty
MesazhTitulli: Re: Vazhdo vargjet...   Vazhdo vargjet... - Faqe 21 EmptyTue Nov 17, 2009 1:01 am

jojo nuk je ti nene jon
ti je ujku,don me
na ngrane?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
voglushja
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
voglushja

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 37
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

Vazhdo vargjet... - Faqe 21 Empty
MesazhTitulli: Re: Vazhdo vargjet...   Vazhdo vargjet... - Faqe 21 EmptyTue Nov 17, 2009 2:09 am

joooo une jam nena juaj
mos me merrni per te huaj,
ma hapni deren se u dua shume,
dua te ju jap te hani dhe te ju ve ne gjum...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
voglushja
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
voglushja

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 37
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

Vazhdo vargjet... - Faqe 21 Empty
MesazhTitulli: Re: Vazhdo vargjet...   Vazhdo vargjet... - Faqe 21 EmptyTue Nov 17, 2009 2:16 am

nuk dita ku te shkruaj dhe po shkruaj ne kete teme , a ka njeri qe me tregon pse une nuk mund te hape teme te re ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Vazhdo vargjet... - Faqe 21 Empty
MesazhTitulli: Re: Vazhdo vargjet...   Vazhdo vargjet... - Faqe 21 EmptyTue Nov 17, 2009 2:19 am

Voglushe shko te shendeti mund te hapin teme te re sukses.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
voglushja
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
voglushja

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 37
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

Vazhdo vargjet... - Faqe 21 Empty
MesazhTitulli: Re: Vazhdo vargjet...   Vazhdo vargjet... - Faqe 21 EmptyTue Nov 17, 2009 2:29 am

driniiiii shume flm tema ime u postua me sukses shpresoj te ju pelqej shume flm per ndihmen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Vazhdo vargjet... - Faqe 21 Empty
MesazhTitulli: Re: Vazhdo vargjet...   Vazhdo vargjet... - Faqe 21 Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Vazhdo vargjet...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 21 e 22Shko tek faqja : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Zonė e lirė :: Tema tė ndryshme-
Kėrce tek: