Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Vazhdo vargjet...

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21, 22  Next
AutoriMesazh
Orfe@
V.I.P
V.I.P
Orfe@

Female
Numri i postimeve : 9104
Age : 108
Vendi : Ne zemer te njerit
Profesioni/Hobi : Bum - Bum bum !
Registration date : 26/03/2008

Vazhdo vargjet... - Faqe 19 Empty
MesazhTitulli: Re: Vazhdo vargjet...   Vazhdo vargjet... - Faqe 19 EmptyTue Jul 29, 2008 1:23 pm

Mbaj dashuri vetem me shkrim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Orfe@
V.I.P
V.I.P
Orfe@

Female
Numri i postimeve : 9104
Age : 108
Vendi : Ne zemer te njerit
Profesioni/Hobi : Bum - Bum bum !
Registration date : 26/03/2008

Vazhdo vargjet... - Faqe 19 Empty
MesazhTitulli: Re: Vazhdo vargjet...   Vazhdo vargjet... - Faqe 19 EmptyTue Jul 29, 2008 1:24 pm

Me je zemra dhe shpirti im
Pranija jote mė jep gezim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Orfe@
V.I.P
V.I.P
Orfe@

Female
Numri i postimeve : 9104
Age : 108
Vendi : Ne zemer te njerit
Profesioni/Hobi : Bum - Bum bum !
Registration date : 26/03/2008

Vazhdo vargjet... - Faqe 19 Empty
MesazhTitulli: Re: Vazhdo vargjet...   Vazhdo vargjet... - Faqe 19 EmptyTue Jul 29, 2008 1:25 pm

Ne kto caste me ikin fjalet dhe ky terr po me mbyt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


Vazhdo vargjet... - Faqe 19 Empty
MesazhTitulli: Re: Vazhdo vargjet...   Vazhdo vargjet... - Faqe 19 EmptyTue Jul 29, 2008 1:25 pm

Zemra per ty vuan dhe per ty shkruan
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Orfe@
V.I.P
V.I.P
Orfe@

Female
Numri i postimeve : 9104
Age : 108
Vendi : Ne zemer te njerit
Profesioni/Hobi : Bum - Bum bum !
Registration date : 26/03/2008

Vazhdo vargjet... - Faqe 19 Empty
MesazhTitulli: Re: Vazhdo vargjet...   Vazhdo vargjet... - Faqe 19 EmptyTue Jul 29, 2008 1:28 pm

Eh ta dish sa shume te dua
do te rrije vec me mua,


per vesen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Orfe@
V.I.P
V.I.P
Orfe@

Female
Numri i postimeve : 9104
Age : 108
Vendi : Ne zemer te njerit
Profesioni/Hobi : Bum - Bum bum !
Registration date : 26/03/2008

Vazhdo vargjet... - Faqe 19 Empty
MesazhTitulli: Re: Vazhdo vargjet...   Vazhdo vargjet... - Faqe 19 EmptyTue Jul 29, 2008 1:29 pm

dua ti ndjej buzet e tua,
dhe fjalet qe vetem ti mi thua.


per vesen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


Vazhdo vargjet... - Faqe 19 Empty
MesazhTitulli: Re: Vazhdo vargjet...   Vazhdo vargjet... - Faqe 19 EmptyTue Jul 29, 2008 1:30 pm

flm blinga

Ne mes te zemres tende
a thu ta gjej vetveten
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


Vazhdo vargjet... - Faqe 19 Empty
MesazhTitulli: Re: Vazhdo vargjet...   Vazhdo vargjet... - Faqe 19 EmptyTue Jul 29, 2008 1:33 pm

Me fjalet e tua te embla
pushon zemra e rinis mbi ty.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Poeti
Anėtar i ri
Anėtar i ri
Poeti

Numri i postimeve : 172
Registration date : 18/07/2008

Vazhdo vargjet... - Faqe 19 Empty
MesazhTitulli: Re: Vazhdo vargjet...   Vazhdo vargjet... - Faqe 19 EmptyTue Jul 29, 2008 8:17 pm

Me dashurine qe kam ne zemer
Do te bejme se bashku emer
Ti me puth dhe m'ledhaton
Sepse te dua dhe me don!

per dike...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rrebelja
V.I.P
V.I.P
rrebelja

Numri i postimeve : 2960
Registration date : 06/10/2007

Vazhdo vargjet... - Faqe 19 Empty
MesazhTitulli: Re: Vazhdo vargjet...   Vazhdo vargjet... - Faqe 19 EmptyTue Jul 29, 2008 9:23 pm

C far te bej me dashurin
qe kam filluar te ndjej pėr ty ,
cfar te bėj me ėndrren qe kam
filluar te thur me ty ,me thuaj
a te vazhdoj me tujte apo te
ndalem tani...??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Poeti
Anėtar i ri
Anėtar i ri
Poeti

Numri i postimeve : 172
Registration date : 18/07/2008

Vazhdo vargjet... - Faqe 19 Empty
MesazhTitulli: Re: Vazhdo vargjet...   Vazhdo vargjet... - Faqe 19 EmptyTue Jul 29, 2008 11:04 pm

Vazhdo te lutem dhe mos ndalo
Dashurise hapi udhe
Se pa dashuri nuk jetohet
Pa te as ne ate bote nuk shkohet!

Prandaj hapero vec perpara
Ne dashuri te prift e mbara!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


Vazhdo vargjet... - Faqe 19 Empty
MesazhTitulli: Re: Vazhdo vargjet...   Vazhdo vargjet... - Faqe 19 EmptyTue Aug 12, 2008 6:53 pm

A edin sa shum malli meka marr
sante buzet e mia tikisha fal
A edin sa shum malli meka marr
Sante syt e mi per ty po qajn.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


Vazhdo vargjet... - Faqe 19 Empty
MesazhTitulli: Re: Vazhdo vargjet...   Vazhdo vargjet... - Faqe 19 EmptyTue Aug 12, 2008 7:00 pm

Zemra ime esht permallu
qe me ty nuk esht taku syt
e mi po qajn qe nuk tekan.pa
Ti je yll qe driqon. ..............
Ti je aj qe me Gezon..........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Jorgo S. TELO
V.I.P
V.I.P
Jorgo S. TELO

Numri i postimeve : 394
Registration date : 12/04/2008

Vazhdo vargjet... - Faqe 19 Empty
MesazhTitulli: Re: Vazhdo vargjet...   Vazhdo vargjet... - Faqe 19 EmptySun Aug 17, 2008 9:22 pm

T'i ylberojme dhe...thinjat e pleqerise...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Jorgo S. TELO
V.I.P
V.I.P
Jorgo S. TELO

Numri i postimeve : 394
Registration date : 12/04/2008

Vazhdo vargjet... - Faqe 19 Empty
MesazhTitulli: Re: Vazhdo vargjet...   Vazhdo vargjet... - Faqe 19 EmptySun Aug 17, 2008 9:29 pm

biligoa shkruajti:
Ne kto caste me ikin fjalet dhe ky terr po me mbyt

GEZOJI, MOJ BILIGOA,
VITET QE OFRON JETA!
ME KRREK, MOJ BILIGOA,
ME KOPRACI NA ESHTE DHENE E SHKRETA..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Orfe@
V.I.P
V.I.P
Orfe@

Female
Numri i postimeve : 9104
Age : 108
Vendi : Ne zemer te njerit
Profesioni/Hobi : Bum - Bum bum !
Registration date : 26/03/2008

Vazhdo vargjet... - Faqe 19 Empty
MesazhTitulli: Re: Vazhdo vargjet...   Vazhdo vargjet... - Faqe 19 EmptyMon Sep 08, 2008 6:32 am

Jorgo S. TELO shkruajti:
biligoa shkruajti:
Ne kto caste me ikin fjalet dhe ky terr po me mbyt

GEZOJI, MOJ BILIGOA,
VITET QE OFRON JETA!
ME KRREK, MOJ BILIGOA,
ME KOPRACI NA ESHTE DHENE E SHKRETA..

Te falenderoj  Jorgo S. TELO !
Me pelqen kjo shprehja qe perdore: "dhembshurisht e bukur".
E vleresoj shume cdo shkronje tenden ketu!
Respekt e shendet !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
eri M
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
avatar

Numri i postimeve : 737
Registration date : 02/04/2008

Vazhdo vargjet... - Faqe 19 Empty
MesazhTitulli: Re: Vazhdo vargjet...   Vazhdo vargjet... - Faqe 19 EmptyMon Sep 08, 2008 11:05 am

vesa shkruajti:
Zemra ime esht permallu
qe me ty nuk esht taku syt
e mi po qajn qe nuk tekan.pa
Ti je yll qe driqon. ..............
Ti je aj qe me Gezon..........

Vesa vazhdo ! kam bindjen se do te beheni poete e nje sensi letrar ! Suksese!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
feneri
V.I.P
V.I.P
feneri

Numri i postimeve : 2101
Registration date : 26/03/2008

Vazhdo vargjet... - Faqe 19 Empty
MesazhTitulli: Re: Vazhdo vargjet...   Vazhdo vargjet... - Faqe 19 EmptyMon Sep 08, 2008 11:42 am

Njemije e nje e zeze te zė me ato qe s'dijne c'eshte liria
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
naqeta
Anėtar
Anėtar
naqeta

Male
Numri i postimeve : 439
Age : 90
Vendi : pp
Registration date : 26/03/2008

Vazhdo vargjet... - Faqe 19 Empty
MesazhTitulli: Re: Vazhdo vargjet...   Vazhdo vargjet... - Faqe 19 EmptyWed Sep 17, 2008 11:01 pm

Botės i mungon Dashuria e Nevojshme pėr kėtė gjė
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mysafir
Hero anėtar
Hero anėtar
Mysafir

Female
Numri i postimeve : 3456
Age : 45
Vendi : **Mergim**
Profesioni/Hobi : ,,Ne zemren e njonit.....
Registration date : 19/11/2007

Vazhdo vargjet... - Faqe 19 Empty
MesazhTitulli: Re: Vazhdo vargjet...   Vazhdo vargjet... - Faqe 19 EmptyWed Sep 17, 2008 11:04 pm

te dua pa mas te dua pa mbari msepse ti je vetem ne shpirtin tim(ty te thash naqeta Very Happy e din ti)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
naqeta
Anėtar
Anėtar
naqeta

Male
Numri i postimeve : 439
Age : 90
Vendi : pp
Registration date : 26/03/2008

Vazhdo vargjet... - Faqe 19 Empty
MesazhTitulli: Re: Vazhdo vargjet...   Vazhdo vargjet... - Faqe 19 EmptyWed Sep 17, 2008 11:05 pm

Tė shoh o mik qė je i merzitur
e s'tė hyka mė gjė nė sy,
si s'erdhi mbrėmė ajo qė prisje
A thua s’e mori malli pėr ty?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
naqeta
Anėtar
Anėtar
naqeta

Male
Numri i postimeve : 439
Age : 90
Vendi : pp
Registration date : 26/03/2008

Vazhdo vargjet... - Faqe 19 Empty
MesazhTitulli: Re: Vazhdo vargjet...   Vazhdo vargjet... - Faqe 19 EmptyWed Sep 17, 2008 11:09 pm

gurbetqarja shkruajti:
te dua pa mas te dua pa mbari msepse ti je vetem ne shpirtin tim(ty te thash naqeta Very Happy e din ti)

rilind diellin pėrpara agimit,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Poeti
Anėtar i ri
Anėtar i ri
Poeti

Numri i postimeve : 172
Registration date : 18/07/2008

Vazhdo vargjet... - Faqe 19 Empty
MesazhTitulli: Re: Vazhdo vargjet...   Vazhdo vargjet... - Faqe 19 EmptyWed Sep 17, 2008 11:26 pm

Nese dielli per ty nuk do te lind
Mos u shqeteso shume
Sepse ne vend te diellit
Do te vije une!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Martina
Anėtar
Anėtar
Martina

Female
Numri i postimeve : 297
Age : 31
Vendi : Belgjike
Registration date : 04/08/2008

Vazhdo vargjet... - Faqe 19 Empty
MesazhTitulli: Re: Vazhdo vargjet...   Vazhdo vargjet... - Faqe 19 EmptyWed Sep 17, 2008 11:33 pm

Perse sonte edhe yjet nuk shkelqejn?
A thua edhe ato mungesen tende e ndjejn.
Te lutem mendo pak ne mua, dhe ne zemren
tende ruaje nje vend per mua. TE DUA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Martina
Anėtar
Anėtar
Martina

Female
Numri i postimeve : 297
Age : 31
Vendi : Belgjike
Registration date : 04/08/2008

Vazhdo vargjet... - Faqe 19 Empty
MesazhTitulli: Re: Vazhdo vargjet...   Vazhdo vargjet... - Faqe 19 EmptyThu Sep 18, 2008 12:22 am

Tė dua, pėr ty vuaj!
Tė dua, pėr ty shkruaj!
Tė dua, pėr ty ėndėroj!
Deri nė vdekje ty s’tė harroj!

***
Njė ditė Zoti po mendonte,
diqka zemrės time ti dhuronte..
te gjith engjujt rreth vetės mblodhi
dhe pėr zemrėn time vetėm ty tė zgjodhi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Vazhdo vargjet... - Faqe 19 Empty
MesazhTitulli: Re: Vazhdo vargjet...   Vazhdo vargjet... - Faqe 19 Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Vazhdo vargjet...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 19 e 22Shko tek faqja : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21, 22  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Zonė e lirė :: Tema tė ndryshme-
Kėrce tek: