Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat...



 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Ilir Shaqiri

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
Riki30
Admin
Admin


Male
Numri i postimeve : 2358
Age : 42
Vendi : Prishtine
Registration date : 09/08/2007

MesazhTitulli: Ilir Shaqiri   Tue Aug 14, 2007 1:05 pm

Ushtar Kavaje
https://www.youtube.com/watch?v=ovbKTk-pZPM
Garda Kosovare
https://www.youtube.com/watch?v=u2pBLeM7QpA
Erdhi Dita e Pavareseise
https://www.youtube.com/watch?v=_Y-gwraAlq4
Moj e Rritur Ne Kosove
https://www.youtube.com/watch?v=kPW4MMxpyUE
Agim Ramadani
https://www.youtube.com/watch?v=PO1-6roVtMc
Dridhe Shkup e Shkoder
https://www.youtube.com/watch?v=20hW6mMRn_E
Zemra e Kumanoves
https://www.youtube.com/watch?v=dABoe8QiiwU


Edituar pėr herė tė fundit nga nė Sun Aug 26, 2007 7:16 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bashkimikombetar.com
Sofra
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

MesazhTitulli: Re: Ilir Shaqiri   Mon Aug 20, 2007 4:27 am

Ilir Shaqiri ...Jam kėtu

https://www.youtube.com/watch?v=XNq9r7DxNGg&mode=related&search=
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Anna
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm


Numri i postimeve : 2694
Vendi : Zurich
Registration date : 26/08/2007

MesazhTitulli: Re: Ilir Shaqiri   Sun Aug 26, 2007 7:02 pm

Ilir Shaqiri eshte mbreti i kenges keshtu e cmoj une . sunny
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Riki30
Admin
Admin


Male
Numri i postimeve : 2358
Age : 42
Vendi : Prishtine
Registration date : 09/08/2007

MesazhTitulli: Ilir Shaqiri   Sun Aug 26, 2007 7:15 pm


Moj e rritur ne uskane
https://www.youtube.com/watch?v=kPW4MMxpyUE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bashkimikombetar.com
meli
V.I.P
V.I.P
avatar

Female
Numri i postimeve : 842
Age : 35
Vendi : diku ne gyrbet
Registration date : 13/08/2007

MesazhTitulli: Re: Ilir Shaqiri   Wed Sep 05, 2007 1:45 am

https://www.youtube.com/watch?v=_Y-gwraAlq4&mode=related&search=
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sofra
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

MesazhTitulli: Re: Ilir Shaqiri   Wed Sep 05, 2007 2:50 am

Cuca e Uskanės...







Ilir Shaqiri - Cuca E Uskanes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Anna
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm


Numri i postimeve : 2694
Vendi : Zurich
Registration date : 26/08/2007

MesazhTitulli: Re: Ilir Shaqiri   Wed Sep 05, 2007 11:45 am

Ilir Shaqiri Yll mbretror per kengen shqipe .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sy kaltri
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Numri i postimeve : 1972
Registration date : 09/08/2007

MesazhTitulli: Re: Ilir Shaqiri   Tue Sep 11, 2007 1:34 pm

ILIR SHAQIRI
Dhe mua mė Pėlqen ani atė Kėngen Nuse Mori Nuse trendafil me erė
qe ja ka kushtuar Xhevė Lladrofcit shum mė pėlqen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Guest
Vizitor



MesazhTitulli: Re: Ilir Shaqiri   Fri Oct 05, 2007 2:44 am

YLL MBI YJE
ILIR SHAQIRI
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Anna
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm


Numri i postimeve : 2694
Vendi : Zurich
Registration date : 26/08/2007

MesazhTitulli: Re: Ilir Shaqiri   Fri Oct 05, 2007 3:06 am

E thom e kam then dhe mbet ylli i kenges ILIR SHAQIRI
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
anjesa
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Female
Numri i postimeve : 2275
Age : 28
Vendi : Germany, (KS)
Registration date : 04/09/2007

MesazhTitulli: Re: Ilir Shaqiri   Fri Oct 05, 2007 9:39 am

Illir shaqirin maspari se njoh,... se le ma me ngu ! Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.skam-1her.de/
shaban cakolli
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 8740
Registration date : 23/08/2007

MesazhTitulli: Re: Ilir Shaqiri   Tue Oct 09, 2007 6:04 pm

hiqu bre qfarė ylli aj,ai as nuk u ngjanė yjeve,ėshtė trash.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sara
Anėtar i ri
Anėtar i ri


Numri i postimeve : 123
Registration date : 30/09/2007

MesazhTitulli: Re: Ilir Shaqiri   Tue Oct 09, 2007 7:01 pm

Shaban per ty eshte me e vleshme trashesia apo intelexhenca
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Anna
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm


Numri i postimeve : 2694
Vendi : Zurich
Registration date : 26/08/2007

MesazhTitulli: Re: Ilir Shaqiri   Tue Oct 09, 2007 10:01 pm

Iliri kendon bukur dhe me pelqen shum nuk ja shikoj trashesin por zhanderin e muzikes .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor



MesazhTitulli: Re: Ilir Shaqiri   Wed Feb 06, 2008 1:08 am

shaban cakolli shkruajti:
hiqu bre qfarė ylli aj,ai as nuk u ngjanė yjeve,ėshtė trash.

nuk jan te gjith yjet te njejtes form ka te mdhenj edhe te vegjel
Ilir Shaqiri eshte mbret i Muzikes Shqiptare pune koti jan fjalet e tua Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Riki30
Admin
Admin


Male
Numri i postimeve : 2358
Age : 42
Vendi : Prishtine
Registration date : 09/08/2007

MesazhTitulli: Re: Ilir Shaqiri   Sat Mar 22, 2008 11:29 pm

Re: Ilir Shaqiri

nga BiBiKiM Today at 21:07Ilir Shaqiri

Qdo kush ka mendimin e tij dhe uen kam ket mendim : I. Shaqiri eshte nje nder kengetar't me te mir, per muziken qe ben eshte Yll ne vete oky , ky ishte mendimi im .


Postimi eshte i anetarit Bibikim por u bart nga 1 teme tjeter qe ishte hap me siguri se ka pare qe tema veq ekzistonte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bashkimikombetar.com
murturi
Ushtarak
Ushtarak
avatar

Male
Numri i postimeve : 517
Age : 42
Vendi : Bruksel
Registration date : 19/04/2008

MesazhTitulli: Re: Ilir Shaqiri   Mon Jun 09, 2008 12:07 am

Ilir shaqiri ka then leka !

https://www.youtube.com/v/rcbR5Q3dcTM&hl=en
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.fbdk.eu
murturi
Ushtarak
Ushtarak
avatar

Male
Numri i postimeve : 517
Age : 42
Vendi : Bruksel
Registration date : 19/04/2008

MesazhTitulli: Re: Ilir Shaqiri   Mon Jun 09, 2008 12:19 am

Ilir shaqiri

Fjala
e

Tij


https://www.youtube.com/v/azYB2JIKgno&hl=en
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.fbdk.eu
shqip0nja
Anėtar
Anėtar
avatar

Female
Numri i postimeve : 299
Age : 28
Vendi : kosovė
Registration date : 15/06/2008

MesazhTitulli: Re: Ilir Shaqiri   Fri Jun 20, 2008 10:34 pm

Valla me Ilirin nuk ka. Hallall i koft se t'knaq kur e ndegjon duke kenduar:o Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
albin dibra
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 14
Registration date : 19/05/2008

MesazhTitulli: Re: Ilir Shaqiri   Sat Jun 21, 2008 2:39 pm

pershendetje te gjithve po sara e shaban cakolli nuk e din se per qa a tema e le ma me i dallu yjet ata menojn qe e kini fjalen per yjzi te nates po jo se nuk esht ajo vjersha e klases se par ylli vogel lart ne qiell .po i madhi ilir shaqiri kur kendon dhe e ndegjo me vemendje edhe nese nuk ke gjak shiptari te ban mu ndi shiptar e le ma me mar vesh po nuk ka tekste e melodi ma te bukura eshte mret per zhanrin e vet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
MUHAMETII
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Numri i postimeve : 1106
Registration date : 07/05/2008

MesazhTitulli: Re: Ilir Shaqiri   Sun Oct 19, 2008 12:32 pm

Ilir Shaqiri mbret i kenges shqiptare kombetare!

Degjoni kenge rrenqethese per qenien e shqiptarit.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
MUHAMETII
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Numri i postimeve : 1106
Registration date : 07/05/2008

MesazhTitulli: Re: Ilir Shaqiri   Sun Oct 19, 2008 12:34 pm

Kjo eshte kenga "Jo nuk vritet amaneti" nga Ilir Shaqiri, te ciles ia kam bashkangjitur disa foto dhe gjirime nga demonstrata e 10 shkurtit. Njera prej kengeve qe e pelqej me se shumti.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
njonidrenica
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv


Numri i postimeve : 838
Registration date : 09/06/2008

MesazhTitulli: Re: Ilir Shaqiri   Sun Oct 19, 2008 12:42 pm

ILIR SHAQIRI asht kontar dhe legjend, i konges shqiptare kombetare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shaban cakolli
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 8740
Registration date : 23/08/2007

MesazhTitulli: Re: Ilir Shaqiri   Sun Oct 19, 2008 2:14 pm

po,mund te themi se eshte i deshmuar Ilir Shaqiri.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Labinot Drenica
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 50
Age : 28
Vendi : Suedi
Registration date : 23/10/2008

MesazhTitulli: Re: Ilir Shaqiri   Sat Oct 25, 2008 1:50 am

Ilir Legenda, ylli i muzikes Shqiptaris.
Jam rritur me kenget e ti dhe gjithmon dote jetojn kenget e ti ne zemrat tona. Ni shqipe i vertet, ni Shqiptar qe kure nuk i hoq trimat e Kosoves/Shqiptaris prej muzikes.
Ishalla kure ky njeri nuk vdes, rroft Ilir Shaqiri.

Ni keng qe me pelqen mua.

https://www.youtube.com/watch?v=9qtF-7a7cBw
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content




MesazhTitulli: Re: Ilir Shaqiri   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ilir Shaqiri
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Arti dhe kultura :: Muzikė-
Kėrce tek: