Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Emri duhet te tingllon Shqip.!

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3
AutoriMesazh
Sportisti
Fillestar/e
Fillestar/e
Sportisti

Male
Numri i postimeve : 36
Age : 29
Vendi : prishtine
Registration date : 12/07/2010

Emri duhet te tingllon Shqip.! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Emri duhet te tingllon Shqip.!   Emri duhet te tingllon Shqip.! - Faqe 3 EmptyMon Jul 12, 2010 10:24 pm

Alex78 Ju keni sjelle emra katolik dhe ortodoks njeri ata fare nuk jane Shqip. Emri duhet te tingllon Shqip.! - Faqe 3 Icon_biggrin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Alex78
Fillestar/e
Fillestar/e
Alex78

Male
Numri i postimeve : 10
Age : 41
Vendi : Albania
Registration date : 07/07/2010

Emri duhet te tingllon Shqip.! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Emri duhet te tingllon Shqip.!   Emri duhet te tingllon Shqip.! - Faqe 3 EmptyMon Jul 12, 2010 10:55 pm


Aleksander
Mark
Pjeter(Rugova)
Tanush
Pirro
Argjiro
Rozafa
Teodor
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sportisti
Fillestar/e
Fillestar/e
Sportisti

Male
Numri i postimeve : 36
Age : 29
Vendi : prishtine
Registration date : 12/07/2010

Emri duhet te tingllon Shqip.! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Emri duhet te tingllon Shqip.!   Emri duhet te tingllon Shqip.! - Faqe 3 EmptyMon Jul 12, 2010 10:59 pm

Alex 78 ju keni shkruar emra fetar jo emtra Shqip.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Alex78
Fillestar/e
Fillestar/e
Alex78

Male
Numri i postimeve : 10
Age : 41
Vendi : Albania
Registration date : 07/07/2010

Emri duhet te tingllon Shqip.! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Emri duhet te tingllon Shqip.!   Emri duhet te tingllon Shqip.! - Faqe 3 EmptyThu Jul 15, 2010 11:02 pm

sportisti shkruajti:
Alex 78 ju keni shkruar emra fetar jo emtra Shqip.
Gjergj Kastrioti, Pirro, Argjiro, Fan Noli dhe gjithe emrat e tjere qe kam sjelle une nuk qenkan emra shqiptar???!!! Qenke bere sportist o sofra per kercim se larti qe ketu e ne islamabad, drejt e tek parardhsit e tu pradaj te vrasin syte emrat e shqiptareve.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sportisti
Fillestar/e
Fillestar/e
Sportisti

Male
Numri i postimeve : 36
Age : 29
Vendi : prishtine
Registration date : 12/07/2010

Emri duhet te tingllon Shqip.! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Emri duhet te tingllon Shqip.!   Emri duhet te tingllon Shqip.! - Faqe 3 EmptyFri Jul 16, 2010 6:45 pm

Alex emri qe te tinglloj shqip duhet te jete psh: Bardh,Burim,Ilir,Hane etj, sepse tingllojne dhe kuptojm dmth e emrit.
Kurse emrat te cilet ju i keni sjelle per twemen vertet se jane te heronjeve tane te medhenje sic jane Skenderbeu etj por jane emra fetaresh sic jane edhe emrat e heronjeve Bajram Curri,Haxhi Zeka,Ymer Prizreni, Abdzl Frasheri etj.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 38
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Emri duhet te tingllon Shqip.! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Emri duhet te tingllon Shqip.!   Emri duhet te tingllon Shqip.! - Faqe 3 EmptySun Jul 18, 2010 10:53 am

Emrat qe duhet te tingllon Shqip....apo qe tinglloin shqip.

SHPAT
GUR
DRIN
VALBONA
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sportisti
Fillestar/e
Fillestar/e
Sportisti

Male
Numri i postimeve : 36
Age : 29
Vendi : prishtine
Registration date : 12/07/2010

Emri duhet te tingllon Shqip.! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Emri duhet te tingllon Shqip.!   Emri duhet te tingllon Shqip.! - Faqe 3 EmptyTue Jul 20, 2010 4:58 pm

Luljeta,Drite,Driton,Lavdi,etj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Alex78
Fillestar/e
Fillestar/e
Alex78

Male
Numri i postimeve : 10
Age : 41
Vendi : Albania
Registration date : 07/07/2010

Emri duhet te tingllon Shqip.! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Emri duhet te tingllon Shqip.!   Emri duhet te tingllon Shqip.! - Faqe 3 EmptyWed Jul 21, 2010 2:38 pm

Emer qe te tengellon shqip eshte dhe: KURVELESHI
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Emri duhet te tingllon Shqip.! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Emri duhet te tingllon Shqip.!   Emri duhet te tingllon Shqip.! - Faqe 3 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Emri duhet te tingllon Shqip.!
Mbrapsht në krye 
Faqja 3 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Zonë e lirë :: Tema të ndryshme-
Kërce tek: