Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Muzika sllave?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
shaban cakolli
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 8740
Registration date : 23/08/2007

MesazhTitulli: Re: Muzika sllave?   Mon Nov 03, 2008 12:34 am

dikush mundohet te fitoi karierė me vlera tė huaja,qofshin ato edhe antikombetare,te perziera me melosin sllav!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sofra
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

MesazhTitulli: Re: Muzika sllave?   Mon Dec 22, 2008 5:29 am

Nė emėr tė moderimit sot gjithēka e mbrapshtė po arsytohet si ecje drejtė Evropės, ecje para ...pa e kuptuar se muzikės tonė, artit tonė, traditave tona po u zihet fryma nga moderimet-degjenerimet qė u lejohet hapsirė tė futen dhe lejohen tek ne.

_________________
Ėshtė diēka qė vlen...

mė shumė se pranvera, qė shkėlqen mė shumė se dielli ,mė shumė se ari...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Muzika sllave?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Arti dhe kultura :: Muzikė-
Kėrce tek: