Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 C'fare Muzike degjoni ?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3
AutoriMesazh
Melodi
Fillestar/e
Fillestar/e


Female
Numri i postimeve : 38
Age : 31
Vendi : Nė zyren e engjullit
Registration date : 24/01/2009

MesazhTitulli: Re: C'fare Muzike degjoni ?   Sun Mar 08, 2009 12:04 pm

Muzike te lehte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LindaShqipe
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Female
Numri i postimeve : 6
Age : 27
Vendi : Iliria
Registration date : 23/03/2009

MesazhTitulli: Re: C'fare Muzike degjoni ?   Mon Mar 23, 2009 7:50 pm

Kur dua ta cehtesoj shpirtin, ather e leshoj nje muzik shqipetare nga yet ton , si Ilir Shaqiri apo te tjer.. :-)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
thellenza
Anėtar
Anėtar
avatar

Female
Numri i postimeve : 384
Vendi : Gjermanise dikund :p
Registration date : 25/08/2008

MesazhTitulli: Re: C'fare Muzike degjoni ?   Tue Mar 24, 2009 7:36 pm

te llojllojshme.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Dr!lj@
Anėtar i ri
Anėtar i ri
avatar

Female
Numri i postimeve : 121
Age : 27
Vendi : Gjk
Registration date : 08/11/2008

MesazhTitulli: Re: C'fare Muzike degjoni ?   Tue Mar 24, 2009 7:40 pm

Un me se shumti degjoj muzik rep dhe classik
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: C'fare Muzike degjoni ?   Tue Mar 31, 2009 11:45 am

Muzik popullore . ma knaqin shpirtin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 52
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

MesazhTitulli: Re: C'fare Muzike degjoni ?   Sat Apr 11, 2009 12:22 am

POPULLORE-FOLKLORIKE-HIP HOP FANK
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: C'fare Muzike degjoni ?   Fri May 08, 2009 8:34 am

https://www.youtube.com/watch?v=z8mSLUJgXEk&feature=related
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
arberia
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 814
Age : 38
Vendi : tirana
Registration date : 04/05/2009

MesazhTitulli: Re: C'fare Muzike degjoni ?   Fri May 08, 2009 11:15 am

motrat Libohova
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
veprim
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 1
Age : 25
Vendi : gjakov
Registration date : 07/01/2009

MesazhTitulli: Re: C'fare Muzike degjoni ?   Thu Jul 23, 2009 2:03 pm

Popullore dhe folklorike pa i perjashtuar edhe zhanret tjera ngase edhe ato i ndegjoj.Me ni fjal te gjitha.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Xili
Hero anėtar
Hero anėtar
avatar

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

MesazhTitulli: Re: C'fare Muzike degjoni ?   Fri Jul 24, 2009 3:05 pm

popullore
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Merisa
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
avatar

Female
Numri i postimeve : 276
Age : 26
Vendi : Kosovė
Profesioni/Hobi : mjekesi
Registration date : 16/03/2009

MesazhTitulli: Re: C'fare Muzike degjoni ?   Sat Jul 25, 2009 9:24 am

te gjitha zhanret e muzikes i ndegjoj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: C'fare Muzike degjoni ?   Sun Jul 26, 2009 3:57 pm

Si kjo siper dhe une
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Parapsikologu
Hero anėtar
Hero anėtar
avatar

Male
Numri i postimeve : 3125
Age : 50
Vendi : Ferizaj-Kosovė
Profesioni/Hobi : Poezia
Registration date : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: C'fare Muzike degjoni ?   Sun Jul 26, 2009 4:32 pm

Kryesisht si keto dya siper meje hahaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Xili
Hero anėtar
Hero anėtar
avatar

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

MesazhTitulli: Re: C'fare Muzike degjoni ?   Mon Jul 27, 2009 1:37 pm

Popullore
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: C'fare Muzike degjoni ?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
C'fare Muzike degjoni ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Arti dhe kultura :: Muzikė-
Kėrce tek: