Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 C'fare Muzike degjoni ?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
Pirro i Epirit
Anėtar i ri
Anėtar i ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 135
Age : 27
Vendi : maja e madhe perball
Registration date : 15/09/2008

MesazhTitulli: Re: C'fare Muzike degjoni ?   Fri Oct 10, 2008 9:12 pm

Me qiftelia edhe kenge qe kan vlera e jo mu qart mbas nje kengtare qe i fut bakshishet ne goj hehehe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
istogalia
Anėtar
Anėtar
avatar

Male
Numri i postimeve : 298
Age : 34
Vendi : Istog,Kosova
Profesioni/Hobi : futbollist
Registration date : 31/08/2008

MesazhTitulli: Re: C'fare Muzike degjoni ?   Fri Oct 10, 2008 11:14 pm

ooooooooo katunariplak ma knaqe zemren me kit kenge hallall bac flm per kete kenge qofsh i nderum ma merr menja qe edhe luki me stabilin kan kalu mir me kite kenge une per veti jam knaq
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
thellenza
Anėtar
Anėtar
avatar

Female
Numri i postimeve : 384
Vendi : Gjermanise dikund :p
Registration date : 25/08/2008

MesazhTitulli: Re: C'fare Muzike degjoni ?   Tue Oct 14, 2008 2:58 pm

Muziken e ndegjoj te llojllojshme... me pelqen cdo kenge qe ka text te mirefillt dhe domethenes!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shaban cakolli
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 8740
Registration date : 23/08/2007

MesazhTitulli: Re: C'fare Muzike degjoni ?   Tue Oct 14, 2008 3:10 pm

mė pėlqejnė gjitha rrymat e muzikės,por kur janė tė mirėfillta
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
el43
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 51
Age : 22
Vendi : prishtine
Registration date : 09/10/2008

MesazhTitulli: Re: C'fare Muzike degjoni ?   Tue Oct 14, 2008 5:29 pm

te gjitha zhanret, po ma perzemer e kam muziken e lehte.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ago Muji
Ushtarak
Ushtarak
avatar

Numri i postimeve : 2974
Registration date : 07/03/2008

MesazhTitulli: Re: C'fare Muzike degjoni ?   Tue Oct 14, 2008 5:37 pm

muziken popullore patriotike pa dallim treve.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sofra
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

MesazhTitulli: Re: C'fare Muzike degjoni ?   Wed Oct 22, 2008 7:13 pm

...popullore dhe tė letė.

_________________
Ėshtė diēka qė vlen...

mė shumė se pranvera, qė shkėlqen mė shumė se dielli ,mė shumė se ari...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shaban cakolli
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 8740
Registration date : 23/08/2007

MesazhTitulli: Re: C'fare Muzike degjoni ?   Thu Oct 23, 2008 12:56 am

gjithe muziken e mirefillte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Parapsikologu
Hero anėtar
Hero anėtar
avatar

Male
Numri i postimeve : 3125
Age : 50
Vendi : Ferizaj-Kosovė
Profesioni/Hobi : Poezia
Registration date : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: C'fare Muzike degjoni ?   Thu Oct 23, 2008 5:29 pm

Te vjeter qytetare, te lehte, popullore dhe kur jam i ngarkuar me nerva, edhe klasike...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: C'fare Muzike degjoni ?   Thu Oct 23, 2008 5:39 pm

popullore dhe muzik tlet. Navaret qysh jam me disponim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rolling
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2086
Age : 25
Vendi : Shqiptari
Profesioni/Hobi : Revolucionar
Registration date : 17/05/2008

MesazhTitulli: Re: C'fare Muzike degjoni ?   Thu Oct 23, 2008 5:41 pm

nje faqe me apree pash te shkruar "yesterday" edhe u inspirova ta degjoj kete kenge te the beatles Very Happy

kryesisht muzike si ajo degjoj Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Gjura
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 1902
Age : 35
Vendi : Shqiperi
Registration date : 18/02/2008

MesazhTitulli: Re: C'fare Muzike degjoni ?   Thu Oct 23, 2008 5:43 pm

Po degjoj me teper muzik klasike.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Alberti
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 20
Registration date : 26/04/2008

MesazhTitulli: Re: C'fare Muzike degjoni ?   Sat Oct 25, 2008 9:29 pm

un ndigjoj muzik t'let zbavitse,Popullore,Patriotike etj.

farao
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Gjura
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 1902
Age : 35
Vendi : Shqiperi
Registration date : 18/02/2008

MesazhTitulli: Re: C'fare Muzike degjoni ?   Fri Dec 19, 2008 1:39 am

Me teper degjoj muzike shqipetare aty ku tekstet jane thelbi i muzikes qofte e lehte, lirike, popullore apo patriotike.
Kenga popullore e ēdo krahine shqipetare ka nje vlere te madhe ,dhe ēdo treve ka kengetaret e veēante flas per ata qe nuk kane dale jashte tabanit te mirfillte te kenges shqipetare.
Me pelqejne kostumet folkloristike pasi ato i japin edhe me larmi dhe bukuri kenges.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Xili
Hero anėtar
Hero anėtar
avatar

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

MesazhTitulli: Re: C'fare Muzike degjoni ?   Mon Dec 22, 2008 7:42 am

Muzikė Popullore
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
nesa
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Female
Numri i postimeve : 2
Age : 24
Vendi : kosov
Registration date : 26/01/2009

MesazhTitulli: nga nesa   Mon Jan 26, 2009 5:04 pm

varet krejt nga disponimi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Eklips
Anėtar i ri
Anėtar i ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 146
Age : 31
Vendi : Nė ferr..!!
Registration date : 17/01/2009

MesazhTitulli: Re: C'fare Muzike degjoni ?   Mon Jan 26, 2009 5:10 pm

Patriotike..!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Muja e Halili
Anėtar
Anėtar
avatar

Male
Numri i postimeve : 294
Age : 22
Vendi : GalaxY
Profesioni/Hobi : Mi vra shkijet
Registration date : 15/01/2009

MesazhTitulli: Re: C'fare Muzike degjoni ?   Mon Jan 26, 2009 5:16 pm

Alternative shqip.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Muja e Halili
Anėtar
Anėtar
avatar

Male
Numri i postimeve : 294
Age : 22
Vendi : GalaxY
Profesioni/Hobi : Mi vra shkijet
Registration date : 15/01/2009

MesazhTitulli: Re: C'fare Muzike degjoni ?   Mon Jan 26, 2009 5:18 pm

Alberti shkruajti:
un ndigjoj muzik t'let zbavitse,Popullore,Patriotike etj.

farao

Ndersa foto e juaja eshte e nje rreperi i cili shan e beteron qka mos.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Guximi
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 2427
Age : 25
Vendi : Nė "Komedinė Njerėzore"
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 12/09/2007

MesazhTitulli: Re: C'fare Muzike degjoni ?   Mon Jan 26, 2009 9:15 pm

Muja Halili mos ma nguc Albertin se qenka shkru mu derdh gjaku deri n'gu. Ha ha ha ha. O albert mos shkruj kurre hiq se ma qite faqen e zeze. Razz.

Ato muzike qe i degjon alberti, une ja fus kontra, se ai eshte anti-veler, edhe degjon muzike pa pike domethanje. Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bashkimikombetar.com
Xili
Hero anėtar
Hero anėtar
avatar

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

MesazhTitulli: Re: C'fare Muzike degjoni ?   Mon Jan 26, 2009 11:23 pm

Popullore
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Dr!lj@
Anėtar i ri
Anėtar i ri
avatar

Female
Numri i postimeve : 121
Age : 27
Vendi : Gjk
Registration date : 08/11/2008

MesazhTitulli: Re: C'fare Muzike degjoni ?   Sat Feb 21, 2009 3:02 pm

Te gjitha zhanret si :rock,clasik,zbavitese,popullore etj...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sofra
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

MesazhTitulli: Re: C'fare Muzike degjoni ?   Sat Feb 21, 2009 6:57 pm

Muzikėn e lehtė... por muziken popullore me ēifteli i adhurojė tejmase.

_________________
Ėshtė diēka qė vlen...

mė shumė se pranvera, qė shkėlqen mė shumė se dielli ,mė shumė se ari...


Edituar pėr herė tė fundit nga Sofra nė Sun Mar 08, 2009 2:58 am, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Anabela
Anėtar i ri
Anėtar i ri
avatar

Female
Numri i postimeve : 170
Age : 33
Vendi : Prizren
Profesioni/Hobi : Perkthyese, 4 gjuhe
Registration date : 04/03/2009

MesazhTitulli: Re: C'fare Muzike degjoni ?   Sun Mar 08, 2009 2:02 am

Rock, pop dhe popullore shqipe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Orfe@
V.I.P
V.I.P
avatar

Female
Numri i postimeve : 9104
Age : 107
Vendi : Ne zemer te njerit
Profesioni/Hobi : Bum - Bum bum !
Registration date : 26/03/2008

MesazhTitulli: Re: C'fare Muzike degjoni ?   Sun Mar 08, 2009 11:03 am

Muzike te lehte por gjithesesi origjinale !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: C'fare Muzike degjoni ?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
C'fare Muzike degjoni ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Arti dhe kultura :: Muzikė-
Kėrce tek: