Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 video klipe muzikore

Shko poshtė 
AutoriMesazh
shqiptare
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 15
Registration date : 20/01/2008

MesazhTitulli: video klipe muzikore   Wed Jan 23, 2008 11:05 pm

Rambo- Ramushi_ GoEditim: naki
embed code
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Musafir
VizitorMesazhTitulli: Re: video klipe muzikore   Wed Jan 23, 2008 11:23 pmEditim: Naki
embed code
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Musafir
VizitorMesazhTitulli: Re: video klipe muzikore   Wed Jan 23, 2008 11:34 pmEditim: Naki
embed code
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Musafir
VizitorMesazhTitulli: Re: video klipe muzikore   Thu Jan 24, 2008 12:52 am

Deli,
shpresoj se nuk hidherohesh embed code jane free dhe keshtu duhej te ishte flm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shqiptare
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 15
Registration date : 20/01/2008

MesazhTitulli: Re: video klipe muzikore   Sat Jan 26, 2008 4:33 pm

Naki ? mfal qka thavee? s'te kuptova ???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
schumi
Pėrjashtuar
Pėrjashtuar
avatar

Male
Numri i postimeve : 123
Age : 37
Registration date : 15/11/2007

MesazhTitulli: Re: video klipe muzikore   Sun Feb 03, 2008 4:09 pm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: video klipe muzikore   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
video klipe muzikore
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Arti dhe kultura :: Muzikė-
Kėrce tek: