Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Roli i Nene Terezes dhe misioni i saje ne Bote

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4
AutoriMesazh
shefqet
Fillestar/e
Fillestar/e
shefqet

Male
Numri i postimeve : 54
Age : 38
Vendi : drenice
Registration date : 18/11/2009

Roli i Nene Terezes dhe misioni i saje ne Bote - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Roli i Nene Terezes dhe misioni i saje ne Bote   Roli i Nene Terezes dhe misioni i saje ne Bote - Faqe 4 EmptyTue Sep 04, 2012 11:05 am

Nena Tereza e ndjera nuk e shinte krishtin me sy as e ndegjonte ate,pos shihte e gjora skamjen dhe te varferit duke britur per uje e buke.
Une pash ushtaret e uēk es me sy duke bere biseda me armiq e duke etiketue atdhetaret si udbasha.Ata qe luftuan pa hile sot po shetisin rrugeve,e tradhetaret ne qeveri i shtypin si rrushin.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Roli i Nene Terezes dhe misioni i saje ne Bote
Mbrapsht nė krye 
Faqja 4 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Shqiptarėt-
Kėrce tek: