Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Kryeministri Hashim Thaqi

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27  Next
AutoriMesazh
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 26 Empty
MesazhTitulli: Re: Kryeministri Hashim Thaqi   Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 26 EmptyWed Feb 16, 2011 10:54 pm

He-he po thaqin do e kesh prap kryeminister.
Mir se eshte ber nje ndryshim i tilL!Ldk ka ngordh ske asgje nga ta.NDOSHTA PACOLLI,ky si miljonere do hap fabrika e do punsoj edhe ashtu prej puntorit dhe te pasurit ke diqka se prej fukaras asgje ... ky e nje teorin e punes dhe din te mengjoj lekun ne menyr te drejt te shofim ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
BashKom
Admin
Admin
BashKom

Male
Numri i postimeve : 767
Age : 49
Vendi : Prishtin
Registration date : 27/08/2009

Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 26 Empty
MesazhTitulli: Re: Kryeministri Hashim Thaqi   Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 26 EmptyThu Feb 17, 2011 8:04 pm

Duhet dhėn mundsi ta tzregoj veten edhe Pacoli siq duket nga puna e tij nėpėr bot ka njohuri dhe kėt tahs do ket mundsi ta tregoj dhe is qthot Fiona tė punsoj njerzė kjo ėshtė ma me rėndsi qė tė pėrmisohet situata ekonomike .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 38
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 26 Empty
MesazhTitulli: Re: Kryeministri Hashim Thaqi   Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 26 EmptyThu Feb 17, 2011 11:47 pm

Mir, po ku ti punsoi? Ne kombinatin Bashkimvllazrim...! Tek ne themi dita mir te tregon ne mengjes.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 26 Empty
MesazhTitulli: Re: Kryeministri Hashim Thaqi   Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 26 EmptyFri Feb 18, 2011 1:22 am

Kryeministri nė largim i Republikės sė Kosovės, Hashim Thaēi me rastin e trevjetorit tė pavarėsisė bėri homazhe te varri i presidentit tė ndjerė Ibrahim Rugova, ndėrsa theksoi se nė kėtė ditė meritojnė nderime meritojnė tė gjithė ata qė punuan pėr shtetin e Kosovės
Ai tha se presidenti i ndjerė, Ibrahim Rugova, pėr tė cilin tha se kontribuoj pėr kėtė ditė, ndėrsa vizitoi edhe familjen Rugova, pėr herė tė parė, nė shtėpinė e tyre nė Velani.
“Sot kur po ndėrtohet shteti i Kosovės, kur po konsolidohet dhe forcohet nė tė gjitha aspektet, nė atė tė sigurisė, tė ekonomisė, gjithashtu edhe nė aspektin diplomatik, ku ėshtė njohur nga 75 shtete, Kosova ka njė rrugė tė sigurt tė integrimit euro-atlantik”, theksoi kryeministri Thaēi , duke shtuar se nė trevjetori e Pavarėsisė, kujtohet e kaluara jonė krenare, familjet e dėshmorėve, invalidėve tė luftės, gjithė luftėtarėt e lirisė dhe meritėn e gjithė qytetarėve tė Republikės sė Kosovės pėr Pavarėsinė e Kosovės.

Thaēi ka shprehur mirėnjohje dhe respekt pėr gjithė botėn ndėrkombėtare demokratike pėr mbėshtetjen e vazhdueshme nė procesin e lirisė, pavarėsisė dhe ndėrtimit tė rendit demokratik.
“Pavarėsia e Kosovės ėshtė vullneti dhe projekti i qytetarėve tė Kosovės, i implementuar mė 17 shkurt 2008, kontributi i ēdo lideri politik ėshtė vlerėsuar dhe meriton respektin mė tė madh, prandaj jemi edhe sot kėtu pėr tė shprehur mirėnjohjen, pėr tė shprehur nderimin shtetėror”, ka theksuar kryeministri Thaēi.
Pas homazheve, Kryeministri Thaēi ka vizituar edhe familjen Rugova dhe u ka pėrcjellė urimet me rastin e festės sė pavarėsisė.
Shpėrndaje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Femi Halimi
Fillestar/e
Fillestar/e
Femi Halimi

Male
Numri i postimeve : 33
Age : 64
Vendi : Gjilan
Profesioni/Hobi : Redaktor i Revistės Letrare "Ujėvara" Gjilan
Registration date : 05/01/2011

Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 26 Empty
MesazhTitulli: Re: Kryeministri Hashim Thaqi   Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 26 EmptyFri Feb 18, 2011 1:09 pm

O Xhemė, po hajgarexhia qė tek je!?! -Shkruej bee vėlla humor, qashtu, shumė ma mirė po duket, se tė pėrziejsh ndenjat me politikė lokale e tė njėanshme! Po a e din Xhemo, ēka i ka ndodhė mandej asaj resė sė asaj plakės sė pjekun nė pleme,si thue?! -Kur e kishin pas rrehė fėmijtė e saj, mbas njizet -tridhjet vjete, -ajo kish pas pyetė se cili dreq ka hy nė shtėpi, qė fėmijtė ta rrahin nanėn e vet?! Atėherė, dreqi kish pas folė, -edhe i thotė qė ishte ai dreqi qė e kishte pas hangėr atė vjehrrėn e saj, tė pjekun nė pleme, porse me dėshirė tė sė resė, -pra tė saj! Ky asht kushti i kėmbimit qė ban dreqi me njerėzit! Dhe se dreqi e ka pjekė plakėn me kashtėn e plemes, kurse kėtė renė e ka pjekė me zjarmin e fėmijve tė saj! -Allahile, mos keqkupto, se desha me ta ba me dije se reja qė kėqyrė keq vjehrrėn, nuk merret pėr shembull tė mirė, lum ti djali!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 53
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 26 Empty
MesazhTitulli: Re: Kryeministri Hashim Thaqi   Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 26 EmptyFri Feb 18, 2011 6:11 pm

FEMI- mir e ki po nuk konsumoj politik ditore bindu, diagonalet e mija jan te gjata dhe parabollike,globale mbrenda kornizave te (SHQIPRIS ETNIKE), dhe asgje tjeter.

Nese ma bjen ymri ta perjetoj nji ndjenj te till,(por dhe per vetum nji qast), edhe nese me lshon shpirti nat vend dot jem njiri ma i gezuar i rruzullit toksor.
Tjeter deshir nuk kam,se i kam te plotsuaera ne aspektet tjera, dhe nuk ishin interesan pa atdhe, e kam perjetu ne kto mbi 4 dekadat e mija, ket pota tham me plot kuptimin e fjales......!)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 38
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 26 Empty
MesazhTitulli: Re: Kryeministri Hashim Thaqi   Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 26 EmptySat Feb 19, 2011 1:00 am

Nejse edhe njeqind minusa mi marr prap se prap une nuk do perkrahi kombinatin bashkimvlazrim, per disa ende nuk ka dal pi mode, edhe pse hiq hije nuk po ju ka .

KUSHE ESHTE I ZGJUAR-I MENCUR? AI QE MESON NGA TE GJITHE...Une e postova ket tregim jasht teme dhe e di qe nuk do i shpetoi minusit, ama   iu permbajta pak postimve me lart.


Edituar pėr herė tė fundit nga Driniiiii nė Mon Dec 28, 2015 7:45 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 26 Empty
MesazhTitulli: Re: Kryeministri Hashim Thaqi   Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 26 EmptySat Feb 19, 2011 4:03 am

Cito :
Une e postova ket tregim jasht teme dhe e di qe nuk do i shpetoi minusit, ama iu permbajta pak postimve me lart.KE TE DREJT TI TE GJYKOSH ,KUR TI JE AI VETE SE MERESH ME KETO LOJRA QE SA KOH ..Jam shum e sigurt se ti je ai se ne cdo postim qe un kam bere me ke ber reputacionin minus per te vetem arsyj se ke qen gjeloz dhe kot e mohon se ti vete haptase ke pranu .Kur po te prekte teritor yt uuu cfar ndodhi e kur te hash pulen e huaj tanen lidhe prej kames te magjes thoshte babi im ..ja tani nga un ke nje Plus se e meriton meqen se un nuk i kam qef lojrat e till per kalamaj ..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 53
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 26 Empty
MesazhTitulli: Re: Kryeministri Hashim Thaqi   Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 26 EmptySat Feb 19, 2011 9:22 am

DRINI-mir e ke than se qka dot mbjellim dhe dot korrim,apsolut por ti leje at kombinat,se po te hidhrohet Fiona se kombinati ja mundson asaj ndoj pun??..,shifi minusat qe tu kan bér,tani sdot lan as drini...!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 38
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 26 Empty
MesazhTitulli: Re: Kryeministri Hashim Thaqi   Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 26 EmptySat Feb 19, 2011 12:23 pm

Aiiiiiiii Xhem me pasken shkatrru 40 mnusa i paskna marrur mrenda 24 orve hahahaha shyqyr qe eshte larg zemre, ja qe ka te till qe punoin edhe pa lek o xhem, per kombinatin bashkimvllazrim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 53
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 26 Empty
MesazhTitulli: Re: Kryeministri Hashim Thaqi   Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 26 EmptySat Feb 19, 2011 8:08 pm

DRINI-flm per komlimentin me shkronja kapitale.


FIONA- un teritor i askujt sjam.....? Por, nese po,veq un e di.....!)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 38
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 26 Empty
MesazhTitulli: Re: Kryeministri Hashim Thaqi   Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 26 EmptySun Feb 20, 2011 1:13 am

Nder paq o burri i dheut, ama duhet te kesh parasysh qe po ben llafe me nje kalamaj qe po rritet duke henger min-molla, ej njeri cka i keni punt ne allaman, edhe atje ju mesut korrupcionin, i msut me ble diploma si ne kosoven ton, e ishalla ne mesoim nga allamani si rrezohet muri...?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 53
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 26 Empty
MesazhTitulli: Re: Kryeministri Hashim Thaqi   Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 26 EmptySun Feb 20, 2011 3:52 pm

Kur po ngordhte njė kalė, i zoti i tij ia kishte pasė kėrkue hallallin pėr ngarkimet e mundimet e shumta. Kali ia kishte pasė kthye me hingėllimė: tė gjitha t’i baj hallall, veē njė send kurrė: kur ma ke qitė gomarin pėrpara tė mė prijė!

Dhe un sja bej hallall THAQIT qe e pruni ket GOMAR ne pushtet, qe edhe lopt sa nji elefant i hup se mos te flasim delet...!!!!

PS.DRINI sa per muri net ta rexojn ata atje qe po trashin vllaznillakun,net ja bejn qaren vetit,se na diaspora shko lufto e shem mure e ata ne kosov ngriti perseri, nuk shkon keshtu, qysh kovshin e vovshin....!?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 39
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 26 Empty
MesazhTitulli: Re: Kryeministri Hashim Thaqi   Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 26 EmptySun Feb 20, 2011 5:32 pm

Kosova drejt serbise
me president Ruso serb,te birin e Titos prap tito.
Sa i perket qe Thaqi vizitoi varrin e Rugoves eshte sikur ta viziton varrin e Milloshit
Turp per ata qe po thirren ne emer te uck -se dhe i japin vlera nje njeriu si Rugova qe ishte kunder UCK-se dhe e mshefte bethen te Millosheviqi
Uck-sa ja qoi policine dhe ushtrine serbe.
Mjer uck.ja qka ka pas ne radhet e saja ,
pse nuk pe ngritin zerin shoqatat e luftes kunder vizites qe ja beri Thaqi varrit te Rugoves ,prej tutes po dojne me hy ne vorre te tije si te ramushit si Thaqi ..haj mjerim jemi..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 53
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 26 Empty
MesazhTitulli: Re: Kryeministri Hashim Thaqi   Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 26 EmptySun Feb 20, 2011 7:44 pm

DETEKTIVI -ku je more se na ke munguar shum mir qenka ber, por as spe sheh se,

DOT KRIS PUSHKA E TI DAL FLAKA SE U BASHKUN MUTI E KAKA.!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 39
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 26 Empty
MesazhTitulli: Re: Kryeministri Hashim Thaqi   Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 26 EmptyMon Feb 21, 2011 8:13 pm

o xhemo,muti kaka jan bashkue e ne serbi na kan que.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
BashKom
Admin
Admin
BashKom

Male
Numri i postimeve : 767
Age : 49
Vendi : Prishtin
Registration date : 27/08/2009

Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 26 Empty
MesazhTitulli: Re: Kryeministri Hashim Thaqi   Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 26 EmptyTue Feb 22, 2011 12:08 pm

Jo qe basa pa luftu se boll ma kena duru tu na rrejt e mashtru prap shkut me ju gjunjzu kjo kang ma nuk ka me knu se boll shum jena tėhollu nuk po mujna me duru edhe buka u shtrejtu tash e ka radhen Populli me u trazu si gjith her qė ka tregu si me mret edhe krajli , e spo qohet pėr do fėmij,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 39
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 26 Empty
MesazhTitulli: Re: Kryeministri Hashim Thaqi   Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 26 EmptyTue Feb 22, 2011 7:21 pm

Kish ra lopa e bani kaken per president prap Rrahman Agen.
Rrahman aga Kryetar e kjo masha grua e par
Prap kosova nen serbi se pe dojn djemt etije
Ner serbi po na shtij disa djem me gjak tperzim.
Na hendr dreqi u ba kiameti ,oj shqiptari mos vet per veti.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 39
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 26 Empty
MesazhTitulli: Re: Kryeministri Hashim Thaqi   Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 26 EmptyTue Feb 22, 2011 8:43 pm

hajde perhajr per hajr na u zgjedh Tita president e Rrahman Morina Qeveri
Prap mbetem nen serbi...
Ku jeni ,,patriota" me bateria ,Kosova shkoj ka serbia.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 53
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 26 Empty
MesazhTitulli: Re: Kryeministri Hashim Thaqi   Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 26 EmptyThu Feb 24, 2011 9:22 am

THAQI-gjer me tani ka qen abjektiv,shteti esht nji para roj e KOMBIT, tash shofim

qdo ben me bisedime, kjo esht esenciale edhe per PACOVIN edhe per THAQIN.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 39
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 26 Empty
MesazhTitulli: Re: Kryeministri Hashim Thaqi   Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 26 EmptySat Feb 26, 2011 7:22 pm

Thaqi eshte bere me servil se servilet.
Edhe ketij i ka ardh fundi pergjithmon.
Ky seshte te pas gajle se ke merr ne qeveri e parti ,udbash apo hajn ,kryesorja vete ne pushtet.
Po pushteti seshte pergjithmon o taqi..
neser kerkund ,ke harrue shoket e luftes ,po ke mi lyp po von..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Avni Ukshini
Fillestar/e
Fillestar/e
Avni Ukshini

Male
Numri i postimeve : 7
Age : 40
Vendi : Kosovė-Albania
Registration date : 12/02/2011

Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 26 Empty
MesazhTitulli: Re: Kryeministri Hashim Thaqi   Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 26 EmptyMon Feb 28, 2011 12:19 am

Thaqit ka meju kajt ajo nane qe e ka ba shum shpejt, ska me pas vend ma ne token e lame me gjak te shqiptarve..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Avni Ukshini
Fillestar/e
Fillestar/e
Avni Ukshini

Male
Numri i postimeve : 7
Age : 40
Vendi : Kosovė-Albania
Registration date : 12/02/2011

Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 26 Empty
MesazhTitulli: Re: Kryeministri Hashim Thaqi   Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 26 EmptyMon Feb 28, 2011 12:21 am

Hashim Thaqi bashk me grupin e tij stervila qe e ka ska me pas vend ne token e lame me gjak te shqiptarve. sepse ky tash e tregoj veten e tij se eshte nje udbash nje tradhtar i kombit shqiptar.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ann@
Anėtar
Anėtar
Ann@

Female
Numri i postimeve : 204
Age : 30
Vendi : Large nga toka:)
Registration date : 20/04/2011

Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 26 Empty
MesazhTitulli: Re: Kryeministri Hashim Thaqi   Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 26 EmptySat Apr 23, 2011 8:43 pm

Per mendimin tim, ju qaq dini qaq shkruni,se mos te ishet Hashim Thaqi per juve Prishtina do te ishte Kosove.

Ju pershendes!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 38
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 26 Empty
MesazhTitulli: Re: Kryeministri Hashim Thaqi   Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 26 EmptySun Apr 24, 2011 11:05 pm

Sukseset e Thaqit, nuk diskutohen ne keto 12 vitet e fundit ka arritur kogja shume edhe miljoner te behet, e per koalicion me deshmoi qe eshte kogja politikan me vizon, si po duke ka edhe nje synim Thaqi PDK ta shenderroi ne PPK.

Tek ne mi Ann@ themi trimi me shok shume, e si po duke Kreministri po do me nambet vetum ...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 26 Empty
MesazhTitulli: Re: Kryeministri Hashim Thaqi   Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 26 Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Kryeministri Hashim Thaqi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 26 e 27Shko tek faqja : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Shqiptarėt :: Politikė-
Kėrce tek: