Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Kryeministri Hashim Thaqi

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25, 26, 27  Next
AutoriMesazh
petritkola
Hero anėtar
Hero anėtar
petritkola

Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 24 Empty
MesazhTitulli: Re: Kryeministri Hashim Thaqi   Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 24 EmptyWed Apr 14, 2010 12:29 am

Ah si luhet loja...

Bashkim!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Labinot Drenica
Fillestar/e
Fillestar/e
Labinot Drenica

Male
Numri i postimeve : 50
Age : 29
Vendi : Suedi
Registration date : 23/10/2008

Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 24 Empty
MesazhTitulli: Re: Kryeministri Hashim Thaqi   Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 24 EmptyTue Apr 20, 2010 3:01 pm

Po po, bashkim me ty petritkola?
Se ti je aj qe e ke dashni per Shqiptarin? E shofim ketu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
tosybell
Anėtar i ri
Anėtar i ri
tosybell

Male
Numri i postimeve : 148
Age : 29
Vendi : gjakove
Profesioni/Hobi : Fotograf
Registration date : 08/11/2009

Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 24 Empty
MesazhTitulli: Re: Kryeministri Hashim Thaqi   Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 24 EmptyTue Apr 20, 2010 3:02 pm

posht rrugaqi thaqiiiiii
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Labinot Drenica
Fillestar/e
Fillestar/e
Labinot Drenica

Male
Numri i postimeve : 50
Age : 29
Vendi : Suedi
Registration date : 23/10/2008

Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 24 Empty
MesazhTitulli: Re: Kryeministri Hashim Thaqi   Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 24 EmptyTue Apr 20, 2010 3:03 pm

Shko ne Drenice dhe qite posht.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
tosybell
Anėtar i ri
Anėtar i ri
tosybell

Male
Numri i postimeve : 148
Age : 29
Vendi : gjakove
Profesioni/Hobi : Fotograf
Registration date : 08/11/2009

Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 24 Empty
MesazhTitulli: Re: Kryeministri Hashim Thaqi   Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 24 EmptyTue Apr 20, 2010 3:04 pm

skom nevoj me shku en drrenic mi qit posht seeeee drrenicaaaa e qet vet posht ata se drrenicaaa osht djepi i shqiptaris lufton per bashkim kombetar e jo bashkim me qetnik serb
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shfletuesi
Fillestar/e
Fillestar/e
shfletuesi

Male
Numri i postimeve : 28
Age : 59
Vendi : Prishtine
Registration date : 23/07/2009

Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 24 Empty
MesazhTitulli: Re: Kryeministri Hashim Thaqi   Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 24 EmptyTue Apr 20, 2010 3:18 pm

qka eshte kjo drrenice mos po ban shaka me germa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 39
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 24 Empty
MesazhTitulli: Re: Kryeministri Hashim Thaqi   Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 24 EmptyTue Apr 20, 2010 11:08 pm

nuk dije pse u ba lufta ,vetem me u mbyt rinia gra e burra
per me ardhe ne pushtet keta qe tradhtuan qka ka
qka tju thojne te huajt bajne
kujna tju qohet rumunise sllovakise gjermanise amerikes pakistanit baglladeshit afrikes shares
keta i sundojne
e keta tonet ja bejne lepe
o te mjere sjhqiptarija ka vujte prej tradhtareve gjithmone
prej zogisteve hasat pashoisteve rrahmanoisteve Brahimoviqeve Thaqoviqeve ramushoviqeve aliahmetovit
e shume e shume shanlepires e nenshtrues ndaj te huajve
shkaterrojne kombin per pozit
o shqiptare qka sduroni ....
ta nderrun kombin heshtni nderruan flamurin heshtni hymnin heshtni uck e shkaterrun heshtni kosoven e coptun heshtni
kushtetuten antishqiptare historine naj hjeken kulturen heshtni
vjedhin kercnojne vrasin heshtni
qka po doni me ju ba maaa vetem edhe shkije me na ba ka met edhe kete dota bejne dal ngadal..,,ne heshtim
popull gjumash ,sevdali e punet kurqysh ne shpi.....
allahu ka me ju denue ,skamjen kiametin ka me ja prue...
nje popull qe largohet rruges zotit ,ate popull zoti e denon e zhduk nga dheu dale ngadal e shkaterron...
asnje popull nuk duron tradhtaret e hajnat e kriminelet vetem populli shqiptare i voton bile e e shkaterrojne veten me voten e tyre...
hajmedet mor popull i mjere fukarralleku kaju ka ardhe ne dere...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
petritkola
Hero anėtar
Hero anėtar
petritkola

Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 24 Empty
MesazhTitulli: Re: Kryeministri Hashim Thaqi   Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 24 EmptyWed Apr 21, 2010 12:14 am

Labinot Drenica shkruajti:
Po po, bashkim me ty petritkola?
Se ti je aj qe e ke dashni per Shqiptarin? E shofim ketu

Munde te zgjateni dhe te shpjegoheni me qarte dhe me gjate!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
petritkola
Hero anėtar
Hero anėtar
petritkola

Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 24 Empty
MesazhTitulli: Re: Kryeministri Hashim Thaqi   Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 24 EmptyWed Apr 21, 2010 12:16 am

Bashkimi eshte vendosur,

Ne se do te kundershtohet nga tradhetaret do te ritet kostua, por Bashkimi eshte vendosur nga vete Perndia
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 53
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 24 Empty
MesazhTitulli: Re: Kryeministri Hashim Thaqi   Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 24 EmptyThu Apr 22, 2010 1:49 pm

PETRIT- ne ket thenje je i pa kontestueshem veq,
po te na thuash per afersisht dhe kur!.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
petritkola
Hero anėtar
Hero anėtar
petritkola

Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 24 Empty
MesazhTitulli: Re: Kryeministri Hashim Thaqi   Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 24 EmptyFri Apr 23, 2010 1:13 am

Maksimumi dy vjete
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 53
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 24 Empty
MesazhTitulli: Re: Kryeministri Hashim Thaqi   Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 24 EmptyFri Apr 23, 2010 1:44 am

Dot e festojm sebashku mjedis Tiranes
PERSHENDETJE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
petritkola
Hero anėtar
Hero anėtar
petritkola

Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 24 Empty
MesazhTitulli: Re: Kryeministri Hashim Thaqi   Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 24 EmptyFri Apr 23, 2010 2:08 am

Patjeter, do te kemi nje shtet, nje qeveri te shqiptareve.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
petritkola
Hero anėtar
Hero anėtar
petritkola

Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 24 Empty
MesazhTitulli: Re: Kryeministri Hashim Thaqi   Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 24 EmptyMon Apr 26, 2010 12:49 am

Kosovė, Berisha-Thaēi pėrurojnė autostradėn me shpėrthim eksplozivi


Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 24 25prill_berisha_thaci_sejdiu_noa


Ne ceremoni mungonte Sllobodan Milloshevbici qe te na tregonte se si ka bere kontrabende patriotike me nafte e arme me veglen e tij Berishen dhe me veglat e tjera ne Dardani. Vete vegla Sejdiu tha qe rruga do te sherbeje per vendet fqinje te dalin ne Adriatik.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
petritkola
Hero anėtar
Hero anėtar
petritkola

Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 24 Empty
MesazhTitulli: Re: Kryeministri Hashim Thaqi   Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 24 EmptyMon Apr 26, 2010 3:04 am

https://www.youtube.com/watch?v=f1wmY33wMQU&feature=related
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
petritkola
Hero anėtar
Hero anėtar
petritkola

Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 24 Empty
MesazhTitulli: Re: Kryeministri Hashim Thaqi   Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 24 EmptyTue Apr 27, 2010 2:18 am

Aventura kosovare me rrugėn, nis puna pa gjetur 654 mln euro tė financimit

Me nje shperthim simbolik kane nisur zyrtarisht punimet per ndertimin e autostrades, “Vermice-Merdare, vazhdim i segmentit “Durres-Morine”. Ne ceremoni ka marre pjese edhe kryeministri i Shqiperise, Sali Berisha, perkrah...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
petritkola
Hero anėtar
Hero anėtar
petritkola

Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 24 Empty
MesazhTitulli: Re: Kryeministri Hashim Thaqi   Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 24 EmptyTue Apr 27, 2010 2:19 am

Vjedhje nė emėr tė kombit!

Nga Mero Baze, "Faktori Plus"

Shpesh herė kombet e vonuara nė zhvillim mund ta pėrdorin vonesėn si pėrparėsi kur u vjen koha tė zhvillohen, pasi mund tė startojnė me njė qartėsi mė tė madhe projektet pėr zhvillimin e vendit duke mėsuar nga gabimet e tė tjerėve. Shqiptarėt janė nė pėrgjithėsi kombi mė pak i zhvilluar i rajonit, por pėr fat tė keq kėtė vonesė nuk po e kthejnė nė pėrparėsi, por nė regres. Shqipėria e vonuar nga izolimi komunist pėr 50 vite, pati shans tė zhvillonte njė koncept tė qartė pėr shembull pėr zhvillimin e turizmit apo pėr infrastrukturė, duke mėsuar nga gabimet e tė tjerėve. Nė tė vėrtetė, ajo nuk adoptoi asnjė model, por bėri me qetėsi gjithė gabimet e mundshme. Dhe kur erdhi shansi qė tė ndėrtonte njė rrugė me standarde dhe transparencė, ndėrtoi njė piramidė financiare, e cila po i kushton shtrenjtė tanimė ekonomisė shqiptare. Vetėm segmenti Rrėshen-Kalimash i kėsaj rruge, i cili iu dha pa projekt dhe me kontratė diskriminuese shoqėrisė Bechtel-Enka, kushton rreth 1 miliard euro dhe nuk ėshtė ndėrtuar ende, ndėrkohė qė kontrata parasheh pėrfundimin e saj nė vitin 2009, kur dhe u pėrurua dy herė pėr fushatė elektorale. Bechtel-Enka-s iu dha ēmim i shtrenjtė me arsyetimin se e bėnin shpejt, mirė dhe fitonim nė kohė. Nuk e bėn as shpejt, as mirė, se u ėshtė rrėzuar tuneli dhe kėsaj kosto tani, nėse mund t’i besosh Lulzim Bashės qė nė njė vit fitojmė 300 deri 400 mijė euro, i duhen shtuar dhe kėto humbje. Gabimet mė tė qarta ishin tre. E para, qė nuk u prit tė behej projekti, e dyta, qė u dha kosto pėr njėsi dhe e treta, qė kontrata ishte diskriminuese pėr qeverinė shqiptare.
Kėtė fundjave ky teatėr u pėrsėrit nė Prizren. E njėjta kompani, filloi ndėrtimin e rrugės nga ana e Kosovės. Sėrish pa projekt, sėrish me kosto pėr njėsi dhe sėrish pa qartėsi pėr burimet e financimit tė qeverisė, sėrish nė pėrurim Berisha dhe Thaēi. Kjo pėrsėritje e gabimeve tregon se Shqipėria nuk e ka bėrė nga emergjenca atė zgjidhje, por nga oferta e zbatuesit tė projektit. Kosova ka pasur boll kohė, qė kur Hashim Thaēi ka ardhur nė pushtet para dy vjet e gjysmė, qė tė bėnte njė projekt dhe tė hapte tenderin pėr ndėrtimin e rrugės. Ditėn qė u bė kryeministėr, e kishte premtim kryesor ndėrtimin e kėsaj autostrade dhe nė njė debat qė kemi pasur nė Prishtinė, tha se projekti ėshtė gati. Mund t’ia falim gėnjeshtrėn qė se ka pasur gati pa u bėrė kryeministėr, por ka pasur boll kohė ta bėjė pėr kėto dy vjet. Ėshtė e patolerueshme qė njė vend i varfėr si Kosova, tė ketė luksin t’i lėrė nė dorė projektin njė kompanie turke me etiketė amerikane, e cila shihet qartė se e ka ēmimin mbi dhjetė herė mė tė shtrenjtė se ēdo kompani shqiptare. Rruga e Kosovės nuk ėshtė as e vėshtirė, sa tė mos e bėnte projektin njė kompani normale projektimesh dhe e gjithė kjo situatė nuk kishte pse futej nė njė kuadėr emergjence. Fakti qė Kosova po importon nga Shqipėria ēdo detaj tė skandalit qė po i kushton miliona euro ekonomisė sė rrėnuar shqiptare, tregon se e njėjta gjė nga ndodhur dhe nė Tiranė. Berisha ka pranuar ofertėn korruptive dhe tani kjo po kthehet nė traditė kombėtare. Pra, nėse kjo rrugė ka njė gjė patriotike nė kuptimin folklorik tė fjalės, ėshtė qė po krijohet njė traditė kombėtare e vjedhjes pėrmes projekteve nė emėr tė kombit. Shqipėria sot ka hyrė nė spiralen e borxheve dhe kredive tė papėrballueshme pėr shkak tė kredisė emergjente qė na u desh tė marrim njė vit mė parė me interes tė lartė, pėr tė shlyer kėtė kompani qė ende nuk na e ka mbaruar rrugėn. Tani qeveria po detyrohet tė nxjerrė rreth 400 milionė euro bono thesari nė tregun evropian me shpresė tė marrė ca euro tė tjera pėr tė shlyer interesat e borxhit tė marrė. Kosova, vėshtirė se do tė ketė fuqi tė futet nė kėtė spirale, ndėrkohė qė kjo rrugė kushton sa gjysma e buxhetit tė planifikuar vjetor tė saj. Ėshtė aventurė e madhe tė pėrsėrisėsh gabime nė emėr tė kombit dhe krim i madh tė korruptohesh nė emėr tė tij.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
petritkola
Hero anėtar
Hero anėtar
petritkola

Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 24 Empty
MesazhTitulli: Re: Kryeministri Hashim Thaqi   Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 24 EmptyWed Apr 28, 2010 11:40 pm

Prishtinė, EULEX kontroll hetimor nė zyrėn e Limaj
Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 24 Spacer
Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 24 Spacer
Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 24 33179PRISHTINĖ- Forcat e rendit tė Bashkimit Evropian nė Kosovė kanė bastisur Ministrinė e Transportit dhe Telekomunikacionit nė Prishtinė, ka bėrė tė ditur agjencia e lajmeve AP. Misioni evropian pėr sundimin e ligjit, EULEX, ka njoftuar se sot "nė orėn 15:55, Departamenti Ekzekutiv i Policisė sė EULEX-it ka bastisur disa lokacione nė rrethinė dhe brenda Prishtinės".

Gjatė bastisjes, njė zyrtar i ka thėnė agjencisė sė lajmeve AP se “Policia e Bashkimit Evropian i ka bastisur zyrat e Ministrisė sė Transportit dhe ka shoqėruar jashtė shumicėn e tė punėsuarve”.

Ndėrkohė mediat kosovare, deklarojnė se hetimet e policisė sė EULEX janė bėrė edhe nė zyrėn e kreut tė kėsaj ministrie Fatmir Limaj. Sipas KTV Limaj dyshohet pėr korrupsion dėrsa mė herėt ėshtė kontrolluar edhe banesa e tij.

Ndėrkaq pėr News24 kėshilltari i zotit Limaj, Endi Shabani nuk ka pohuar as nuk ka mohuar lajmin, por thjesht ka konfirmuar se po zhvillohet njė takim mes ministrit Limaj dhe kryeminsitrit Hashim Thaci, ndėrsa ka bėrė tė ditur se do tė ketė dhe njė komunikim me mediat tė zėdhėnėist tė minsitrisė sė Transporteve.

Nė komunikatė thuhet se "kjo ėshtė pjesė e vazhdės sė hetimeve qė udhėhiqen nga Zyra e Prokurorit Special nė Kosovė (PSRK)".

Ndėrkaq njė ditė mė parė pėrfaqėsuesi i BE nė Prishtinė, Piter Feith ka paralajmėruar gjatė njė ligjėrate nė njė universitet privat, arrestime ne niveleve tė larta drejtuese nė kuadėr tė luftės kundėr korrupsionit.
(m.a/BalkanWeb)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
petritkola
Hero anėtar
Hero anėtar
petritkola

Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 24 Empty
MesazhTitulli: Re: Kryeministri Hashim Thaqi   Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 24 EmptyFri May 07, 2010 4:24 am

https://www.youtube.com/watch?v=3XioznyXhU0
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 53
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 24 Empty
MesazhTitulli: Re: Kryeministri Hashim Thaqi   Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 24 EmptySat May 08, 2010 12:33 am

luajt u shendrruan ne majmun ,pse ndodh nji gje e till, mos ta perjetoja vet kurr sdot
ta besoja.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhiti
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
xhiti

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 58
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 24 Empty
MesazhTitulli: Re: Kryeministri Hashim Thaqi   Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 24 EmptySat May 08, 2010 11:56 am

keta bejne politiken e tradhtarit i.Rugova edhe ramushi per kete i perkrahe eulex sepse kane tradhtue betimin e dhene amanetin e shokeve dhe vllaznive te vete ...
keta kane devijue totalishte ska asgje ,te shitur jane
hajna kriminele se fundi ne biruc...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
petritkola
Hero anėtar
Hero anėtar
petritkola

Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 24 Empty
MesazhTitulli: Re: Kryeministri Hashim Thaqi   Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 24 EmptyThu May 20, 2010 6:25 pm

Hahaha..

Thacit i kontrolluan bagazhet ne aeriportin ne Prishtine.

Kjo eshte shume e bukur....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhiti
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
xhiti

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 58
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 24 Empty
MesazhTitulli: Re: Kryeministri Hashim Thaqi   Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 24 EmptyThu May 20, 2010 9:55 pm

politiken e Rugoves ,sepse krejt ministrat e ishe uck jane nen akuzen e serbise .
Kure te do i fute ne burg..
Per kete behen te mire
,plus hajnia korrupsioni etj euolex i ka fute ne gracke.
Keshtu me mire e shkaterrojne kombin se burgun.
po prap burgu i pret.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 53
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 24 Empty
MesazhTitulli: Re: Kryeministri Hashim Thaqi   Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 24 EmptyFri May 21, 2010 7:21 pm

Pom doket edhe ktyre shpejt dot jav knojn tallkinin,siq ka than Albini,po mir se vetit ja kan punu, na sjem ne hak tyre, na jav dham voten e ata po e dojn vet quzen,edhe udhamar ju koft.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhiti
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
xhiti

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 58
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 24 Empty
MesazhTitulli: Re: Kryeministri Hashim Thaqi   Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 24 EmptySun May 23, 2010 8:29 pm

po ,kane mendue se te tradhtue kombin ,pshtojne po jo.
Frike kane me hanger.
vte ja kane bere vorrin vetit qe thojne nje fjale .
Po e keqja se si perkrahe askushe ma .
Se prane vetes kane afrue ata qe dikur ishin kunder tyre dhe i shajshin deri frike.
Ata jane fute me mjeshtri ne pdk qe per se mbreni ta shemin kalane.
Ujku qimen e nderron po zanatin jo.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 24 Empty
MesazhTitulli: Re: Kryeministri Hashim Thaqi   Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 24 Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Kryeministri Hashim Thaqi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 24 e 27Shko tek faqja : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25, 26, 27  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Shqiptarėt :: Politikė-
Kėrce tek: