Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 28 Nëntori - Dita e Flamurit

Shko poshtë 
+55
Medalim
rrimtaf
Prof Xhavit Dalloshi
BashKom
Atdhetari
xhema
voglushja
Mariglen Gjoka
tom sojer
feneri
agim__barja
Gjura
feratkoca
Mirushe
Xili
gjakushi
rolling
Arta
beti
Eagle Eye
Albona
rroni
Blerti_Gashi
Delia
Mergimtari
thellenza
ylari
Parapsikologu
Driola
Fjona
petritkola
Leka i Madh
Eva0506
Ago Muji
besim78
zeriatdheut
anila
Nezir Myrta
stabili
tina
Sy kaltri
Adem Berisha
fatlum
meli
Beton
Guximi
azzurra
rrebelja
E_Bukura
Kosovarja
Sofra
shaban cakolli
STUPCAT
dibranja
Riki30
59 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriMesazh
Xili
Hero anëtar
Hero anëtar
Xili


Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

28 Nëntori - Dita e Flamurit - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: 28 Nëntori - Dita e Flamurit   28 Nëntori - Dita e Flamurit - Faqe 4 EmptySat Nov 29, 2008 3:52 am

urime 28 Nëtori dita e pavarëisë se hqpëisë
ishalla bëhet realitet Fjala që e foli Kryeparlamentari Zotëri Jakup Krasniqi tu Kosoves
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar



28 Nëntori - Dita e Flamurit - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: 28 Nëntori - Dita e Flamurit   28 Nëntori - Dita e Flamurit - Faqe 4 EmptySat Nov 29, 2008 4:06 am

Sofra shkruajti:
Qeveria e Kosovës për një periudh e mbajti të fshehur planin 6 pikësh të Ban Ki Moonit.... derisa ajo doli në sipërfaqe dhe e panë të gjithë... që deri dje shumëkush kanë ëndërruar për një Pavarsi të Kosovës, tash u mblodhën dhe organizuan demostratë shumë të suksesshme. Albin Kurti filloi ta zgjjeroj rrethin dhe të lidhet me aktivitete aktive me rini nga shteti ëmë Shqipëri.... duhet të dilet nga kjo situatë e qrveritarve nga Shqipëria dhe Kosova bashkarisht duhet ta gënjejnë popullin me ca ide apo surpëriza të reja të freskta ...për ta mbajtur ende pushtetin dyja palët tani më që pothuajse kanë filluar ta humbin.
Po luhet lojë e poshtër për pushtet duke kërkuar shkarkimin e kryetarit dhe ministrit dhe harrojnë se si pozita po ashtu edhe opozita janë shkaktaret kryesore që Kosovën e sollën në këtë gjendje.


Po ne u themi tash se radhën e kanë krushqit për Bashkim Kombëtar.

Gëzuar të gjithëve festat e nëntorit me këtë këngë;

28 Nëntori - Dita e Flamurit - Faqe 4 Default 28 Nëntori - Dita e Flamurit - Faqe 4 Pixel-vfl73

Remi Po vin krushqit (Po vijn krushqit)

Sofra te lumte per kete mendim kaq te mire. Urime festat e nentorit me te njejten keng te Sofres.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sofra
Admin
Admin
Sofra


Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

28 Nëntori - Dita e Flamurit - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: 28 Nëntori - Dita e Flamurit   28 Nëntori - Dita e Flamurit - Faqe 4 EmptySat Nov 29, 2008 4:15 am

Faleminderit Akili suksese gjithashtu.

Për ty këtë këngë po e postoj Akili...

28 Nëntori - Dita e Flamurit - Faqe 4 2 YouTube - Gzim Nika--Zhuj Selmani



Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mirushe
Anëtar i ri
Anëtar i ri
Mirushe


Female
Numri i postimeve : 149
Age : 39
Vendi : Prizren
Registration date : 17/09/2008

28 Nëntori - Dita e Flamurit - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: 28 Nëntori - Dita e Flamurit   28 Nëntori - Dita e Flamurit - Faqe 4 EmptySat Nov 29, 2008 5:05 am

Urime dhe vetem para drejte Nentorit te trete.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
feratkoca
Anëtar
Anëtar
feratkoca


Male
Numri i postimeve : 294
Age : 35
Vendi : Shqiperi/Mitrovicë
Registration date : 21/10/2008

28 Nëntori - Dita e Flamurit - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: 28 Nëntori - Dita e Flamurit   28 Nëntori - Dita e Flamurit - Faqe 4 EmptySat Nov 29, 2008 11:51 am

Organizimi i 28 nentorit pra dje ishte diqka e pa pare nga ana e shumices , ishte i pa pare per shkak te organizimit shum te drejt dhe rrespekt per organizatoret e ketij festimi te 28 nentorit ne Prishtine Shkup dhe Tiranë
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.feratkoca.multiply.com
Gjura
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
Gjura


Male
Numri i postimeve : 1902
Age : 41
Vendi : Shqiperi
Registration date : 18/02/2008

28 Nëntori - Dita e Flamurit - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: 28 Nëntori - Dita e Flamurit   28 Nëntori - Dita e Flamurit - Faqe 4 EmptySat Nov 29, 2008 12:16 pm

Gezuar 29 Nentorin diten çlirimit te Shqiperis.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
agim__barja
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
agim__barja


Male
Numri i postimeve : 1410
Age : 61
Vendi : shqiperiaveriore
Profesioni/Hobi : EXSPERT I CESHTJESE KOMBETARE
Registration date : 24/10/2008

28 Nëntori - Dita e Flamurit - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: 28 Nëntori - Dita e Flamurit   28 Nëntori - Dita e Flamurit - Faqe 4 EmptySat Nov 29, 2008 2:58 pm

URIME 28 NENTORI te gjithe shqiptareve kudo qe jane fla fla fla fla fla
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mergimtari
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
Mergimtari


Male
Numri i postimeve : 755
Age : 111
Vendi : Jashtë forumit
Registration date : 31/05/2008

28 Nëntori - Dita e Flamurit - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: 28 Nëntori - Dita e Flamurit   28 Nëntori - Dita e Flamurit - Faqe 4 EmptySat Nov 29, 2008 3:01 pm

Gëzuar edhe 29 Nëntorin , ditën e çlirimit të Shqipërisë nga forcat naziste(gjermane).
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Ago Muji
Ushtarak
Ushtarak
Ago Muji


Numri i postimeve : 2974
Registration date : 07/03/2008

28 Nëntori - Dita e Flamurit - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: 28 Nëntori - Dita e Flamurit   28 Nëntori - Dita e Flamurit - Faqe 4 EmptySat Nov 29, 2008 3:02 pm

Gezuar 29 nentorin, diten e clirimit te Shqiperise nga regjimi nazist.

Vdekje Fashizmit, Liri Popullit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar



28 Nëntori - Dita e Flamurit - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: 28 Nëntori - Dita e Flamurit   28 Nëntori - Dita e Flamurit - Faqe 4 EmptySat Nov 29, 2008 3:06 pm

Gezuar 29 Nëntorin, diten e clirimit te Shqiperise nga nazistet, uroje qe vitin tjeter kete dhe shum festa te tjera t'i presim ne Shqiperine Etnike...!! fla
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Eva0506
Hero anëtar
Hero anëtar
avatar


Female
Numri i postimeve : 3323
Age : 42
Vendi : Shume larg...!
Registration date : 28/01/2008

28 Nëntori - Dita e Flamurit - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: 28 Nëntori - Dita e Flamurit   28 Nëntori - Dita e Flamurit - Faqe 4 EmptySat Nov 29, 2008 6:00 pm

Gezuar festen e 29 Nentorit, diten e Clirimit te Shqiperise nga nazistet! Me urimin qe se shpejti te festojme te gjithe te bashkuar ne Nje Shqiperi!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
feneri
V.I.P
V.I.P
feneri


Numri i postimeve : 2101
Registration date : 26/03/2008

28 Nëntori - Dita e Flamurit - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: 28 Nëntori - Dita e Flamurit   28 Nëntori - Dita e Flamurit - Faqe 4 EmptySat Nov 29, 2008 6:13 pm

Eva0506 shkruajti:
Gezuar festen e 29 Nentorit, diten e Clirimit te Shqiperise nga nazistet! Me urimin qe se shpejti te festojme te gjithe te bashkuar ne Nje Shqiperi!


Jam i bindur se qëndrojnë faktet e kesaj date, 29 nëntor, por, pasi Jugosllavet e Titos festuan , kam pershtypjen se nuk prish asgje perse tek ne të kësaj anës së kufirit, 28 nëntori ♪është gjithcka. Gëzuar pra !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
zeriatdheut
Hero anëtar
Hero anëtar
zeriatdheut


Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

28 Nëntori - Dita e Flamurit - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: 28 Nëntori - Dita e Flamurit   28 Nëntori - Dita e Flamurit - Faqe 4 EmptySat Nov 29, 2008 6:23 pm

Feneri ne te anes kufirit gjithnje e kemi festurar 29nentrorin si dite e clirimit te atdheut tone te coptuar nenes SHqiperije e cfare kane bere jugosllavet nuk na ka hije ne pune kure por duhet ditur qe 29 nentori eshte dita e clirimit te SHqiperise nga Nazifashizmi dhe nga tradhtaret e saje andaj GEZUAR DITEN E CLIRIMIT TE SHQIPERISE
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Eva0506
Hero anëtar
Hero anëtar
avatar


Female
Numri i postimeve : 3323
Age : 42
Vendi : Shume larg...!
Registration date : 28/01/2008

28 Nëntori - Dita e Flamurit - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: 28 Nëntori - Dita e Flamurit   28 Nëntori - Dita e Flamurit - Faqe 4 EmptySat Nov 29, 2008 6:25 pm

feneri shkruajti:
Eva0506 shkruajti:
Gezuar festen e 29 Nentorit, diten e Clirimit te Shqiperise nga nazistet! Me urimin qe se shpejti te festojme te gjithe te bashkuar ne Nje Shqiperi!


Jam i bindur se qëndrojnë faktet e kesaj date, 29 nëntor, por, pasi Jugosllavet e Titos festuan , kam pershtypjen se nuk prish asgje perse tek ne të kësaj anës së kufirit, 28 nëntori ♪është gjithcka. Gëzuar pra !

Edhe 29 Nentori 1944 eshte feste e krenarise shqiptare, nga me te medhate. Gezuar dhe qofshim gjithmone krenare per dite te medha si keto te historise sone te lavdishme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Gjura
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
Gjura


Male
Numri i postimeve : 1902
Age : 41
Vendi : Shqiperi
Registration date : 18/02/2008

28 Nëntori - Dita e Flamurit - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: 28 Nëntori - Dita e Flamurit   28 Nëntori - Dita e Flamurit - Faqe 4 EmptySat Nov 29, 2008 6:28 pm

Gezuar 29 Nentorin 1944 çlirimin e Shqiperis.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
feneri
V.I.P
V.I.P
feneri


Numri i postimeve : 2101
Registration date : 26/03/2008

28 Nëntori - Dita e Flamurit - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: 28 Nëntori - Dita e Flamurit   28 Nëntori - Dita e Flamurit - Faqe 4 EmptySat Nov 29, 2008 6:34 pm

zeriatdheut shkruajti:
Feneri ne te anes kufirit gjithnje e kemi festurar 29nentrorin si dite e clirimit te atdheut tone te coptuar nenes SHqiperije e cfare kane bere jugosllavet nuk na ka hije ne pune kure por duhet ditur qe 29 nentori eshte dita e clirimit te SHqiperise nga Nazifashizmi dhe nga tradhtaret e saje andaj GEZUAR DITEN E CLIRIMIT TE SHQIPERISE


E vërtetë e pakontestuar Zeriatdheut! 29 nëntorin e kemi festuar si dite e coptimit të Atdheut Shqipëri! Ca ne burgje vajtonin, ca shtigjeve të mërgimit. Ca ngjitnin flamujt në fshehtësi të valojnë në shtylla. Dhe uratat ma te mira i bënim per Shqipëri, ne të robëruarit e kesaj ane!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
zeriatdheut
Hero anëtar
Hero anëtar
zeriatdheut


Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

28 Nëntori - Dita e Flamurit - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: 28 Nëntori - Dita e Flamurit   28 Nëntori - Dita e Flamurit - Faqe 4 EmptySat Nov 29, 2008 6:39 pm

Fener i nderuar edhe pse respekti qendrone ndaje teje i madhe po me thuaj vella mose valle Shqiperija para 1944 ishte e bashkuar une besoje qe edhe perpara ishte e njejte e coptuar pase 1912 gjithnje e coptuar ka qen nuk eshte coptuar SHqiperija ne 1944 por ka qen e tille me vjen mire te jeshe me i kjarte vella i dashtun mose te hudhim fajne dikujte pa argumente por realitetin me e thene respekt per ty
Mbrapsht në krye Shko poshtë
tom sojer
V.I.P
V.I.P
tom sojer


Male
Numri i postimeve : 945
Vendi : Albania
Profesioni/Hobi : Teacher of English/Book writer
Registration date : 20/09/2007

28 Nëntori - Dita e Flamurit - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: 28 Nëntori - Dita e Flamurit   28 Nëntori - Dita e Flamurit - Faqe 4 EmptySat Nov 29, 2008 7:09 pm

Njerez, mos i ngaterroni gjerat. Mos i shikoni shume ngushte. Data 29 Nentor eshte po aq e madhe sa edhe 28 Nentorin pavaresisht se gjysma e Shqiperise mbeti jashte, qe nuk ishte per faj te Shqiperise.

29 Nentori shenon nje date historike te pa kundershtueshme:

1. Shqiperia (pavaresisht se jo e plote) u be nje shtet i enderruar dhe fitoi nje identitet.

2. Shqiperia u radhit me frontin antifashist.

3. Shqiperia u clirua vet.

Rrofte 29 Nentori! Eshte feste e memedheut tuaj, o vellezer.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
feneri
V.I.P
V.I.P
feneri


Numri i postimeve : 2101
Registration date : 26/03/2008

28 Nëntori - Dita e Flamurit - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: 28 Nëntori - Dita e Flamurit   28 Nëntori - Dita e Flamurit - Faqe 4 EmptySat Nov 29, 2008 7:29 pm

zeriatdheut shkruajti:
Fener i nderuar edhe pse respekti qendrone ndaje teje i madhe po me thuaj vella mose valle Shqiperija para 1944 ishte e bashkuar une besoje qe edhe perpara ishte e njejte e coptuar pase 1912 gjithnje e coptuar ka qen nuk eshte coptuar SHqiperija ne 1944 por ka qen e tille me vjen mire te jeshe me i kjarte vella i dashtun mose te hudhim fajne dikujte pa argumente por realitetin me e thene respekt per ty

Zeriatdheut, une nuk e bej per te fajsuar asnje! Thash se 29 nentorin, sado e kemi feste, per hir te Yufederalisteve qe e manifestonin , ndjej se 28 nëntori eshte më e afert. Ashtu une e ndjej, dhe askuj nuk ia mohoj mos gezohet per 29 nentorin! Urime !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar



28 Nëntori - Dita e Flamurit - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: 28 Nëntori - Dita e Flamurit   28 Nëntori - Dita e Flamurit - Faqe 4 EmptySat Nov 29, 2008 7:37 pm

Me sa une e kuptoj, Feneri nuk eshte se po e hudh posht 29 nentorin, por po ben nje krahasim dhe po thote nje arsye per te cilen, te pakten ate e ben qe 28 nentorin ta ndjen me afer.Dhe deri ne kete pike, une pajtohem me Fenerin.

Urime 29 nentorin edhe nga ana ime.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
zeriatdheut
Hero anëtar
Hero anëtar
zeriatdheut


Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

28 Nëntori - Dita e Flamurit - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: 28 Nëntori - Dita e Flamurit   28 Nëntori - Dita e Flamurit - Faqe 4 EmptySat Nov 29, 2008 8:00 pm

feneri shkruajti:
zeriatdheut shkruajti:
Fener i nderuar edhe pse respekti qendrone ndaje teje i madhe po me thuaj vella mose valle Shqiperija para 1944 ishte e bashkuar une besoje qe edhe perpara ishte e njejte e coptuar pase 1912 gjithnje e coptuar ka qen nuk eshte coptuar SHqiperija ne 1944 por ka qen e tille me vjen mire te jeshe me i kjarte vella i dashtun mose te hudhim fajne dikujte pa argumente por realitetin me e thene respekt per ty

Zeriatdheut, une nuk e bej per te fajsuar asnje! Thash se 29 nentorin, sado e kemi feste, per hir te Yufederalisteve qe e manifestonin , ndjej se 28 nëntori eshte më e afert. Ashtu une e ndjej, dhe askuj nuk ia mohoj mos gezohet per 29 nentorin! Urime !




Fener i nderuar une te thashe edhe me larte se kame respekt per ty dhe nuk thashe qe ty fajsone dikend por vetem une thashe qe shqiperija nuk ka qen e coptuar ne 1944 por ishte e coptuar ne ate vite u clirua nga nazifashizmi qe ne balle i printe i Madhi ENVER HOXHA saper toka e coptuara qe mbten jashte atdheut ate nuk e ka fajne ENVERI por ishte faje i klysheve te udeb Faddil Hoxhes etj qe ty i dine ma mire se une prandaj ty shume mire thua qe 28 Netori eshte dita me e rendesishme e Kombit tone por 29 Nentori eshte dita e clirimit te SHtetit tone eme Qe u coptua nga fuqite e medha andaj ne i festojme te gjithe dhe kemi nje qellim ketu nuk ka mendime te kunderta ndaj teje apo ndaj meje se qellimi eshte i perbashket respekt per ty i dashur shoke e vella Feneri Gezuar 28 Netorin





Per ty akili vetem dy fjale desha me ty thene qe nuk ka nevoje te nderhyjshe ne nje bisede ku une munde te merem veshte njerzishte me nje njeri qe kemi nje qellim prandaj une nuk besoje se Feneri ka nevoje per nje Avokate sy ty ti mundesh me dhen mendimin tend jo me treguar se je me i mencur se dikushe apo nje Avokat i mire une e cmoje mencurine tende si nje idealist dhe djale me intelegjence por jo edhe nderhyrjet tua te pa nevojshme qe nu kane te bejn ne kete mes andaj besoje se mundemi me u mare vesht me Fenerin une dhe aj te famderit dhe REspekt Gezuar 29 Nentorin urime
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar



28 Nëntori - Dita e Flamurit - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: 28 Nëntori - Dita e Flamurit   28 Nëntori - Dita e Flamurit - Faqe 4 EmptySat Nov 29, 2008 8:08 pm

Zeri, m'duket qe nuk te permenda emrin tend asku! E dyta, nuk jeni vetem ju, qe keni shkruar ne kete teme dhe keni cek 29 nentorin. Kan shkruar edhe te tjere, bile i fundit ishte Tom sojeri. Keshtu qe, mos i merr gjerat personale, pa menduar askush per ty. Une mundem, du dhe askush nuk me ndalon te jap nje mendim timin ne cilen do teme qe dua. Ne momentin qe e luaj ate role ( siq e keni cek ju, si me i menqur) atehere une veq se kam deshtuar. Tjetra eshte se, une qe ne fillum u shpreha "...me sa une e kuptoj", qe kur ta [perkthejm bukfalisht i bije se edhe une mund te jeme gabim, por eshte mendimi im.
Por edhe nese hipotetikisht e marrim si nderhyje mendimin tim me siper, nuk mund te thuash i pa nevojshem. Sepse qe te dy ishit pothuajse ne nje mendim, vetem se ju shkruanit ndryshe...Keshtu qe, nderhyrja ime behet e nevojshme.

Respekt.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
zeriatdheut
Hero anëtar
Hero anëtar
zeriatdheut


Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

28 Nëntori - Dita e Flamurit - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: 28 Nëntori - Dita e Flamurit   28 Nëntori - Dita e Flamurit - Faqe 4 EmptySat Nov 29, 2008 8:21 pm

Akili ne kete teme une po te thashe dhe ne rastin e Fenerit ajo qe thua ty se dha mendimin tend nuk eshte e vertet sepse kesaje i thone Qofshe bektesh e se mer vesht e ngase une sjame Bektesh dhe e kutoje qellimin ku done me dale andaj ti po mundohesh te tregojshe mencurine tende duke injoruar te tjeret kjo eshte gabim tek ty ne temat tjera nuk me ka hase qe te nderhyje se nuk kame pare verejtje por ja qe ketu e pashe te arsyeshme te nderhyje sepse pashe nje nderhirjen tende nga anesh dhe me mbrapaskene por une jame qe i them gjerat troce e ne sy nuk hidhem anash apo per reth tani une nuk them mose thuaj mendimin tend eshte shume e drejt por jo te hijshe edhe ne biseden e tjereve kurse gjoja je i rendesishem une te respektoje si njeri te nje ideali por jo edhe ironine tende te pa nevojshme qe e ben ketu ndaj meje skame nevoje une per ato gjera qe te mi thuash nga anash thuaj drejt ne sy troc
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar



28 Nëntori - Dita e Flamurit - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: 28 Nëntori - Dita e Flamurit   28 Nëntori - Dita e Flamurit - Faqe 4 EmptySat Nov 29, 2008 8:34 pm

Zeri, gjitha keto i pranoj edhe qdo gje tjeter, vetem ne diqka po te kundershtoj dhe ne fund po e pranoj fajin per ate nderhyrje. Vetem mos gabo te thuash tjera here se une nuk i theme gjerat troq. Une i theme edhe me troq se ju, por dallojme ne shprehje dhe ne ruajtjen e qetesis.

Gabova! Hera e fundit eshte kjo qe nderhy aty ku shkruani ju. Tash e tutje vetem perpara ju, aty ku shkruani ju une vetem lexoje.
I keq jam une, kur te theme njehere jo, edhe nese permbyset bota ska kthim prapa. Keshtu qe, vetem respekt, skem qka komentojme me shume per kete teme dhe asnje tem tjeter.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
feneri
V.I.P
V.I.P
feneri


Numri i postimeve : 2101
Registration date : 26/03/2008

28 Nëntori - Dita e Flamurit - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: 28 Nëntori - Dita e Flamurit   28 Nëntori - Dita e Flamurit - Faqe 4 EmptySat Nov 29, 2008 8:57 pm

Që te mos lindin dilema, jam i obliguar njekohesisht tua uroj te gjithe shqiptareve edhe 28 - 29 nentorin, du dite te shenjta dhe te randesishme per ne shqiptaret!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content





28 Nëntori - Dita e Flamurit - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: 28 Nëntori - Dita e Flamurit   28 Nëntori - Dita e Flamurit - Faqe 4 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
28 Nëntori - Dita e Flamurit
Mbrapsht në krye 
Faqja 4 e 6Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Urime 28 Nëntori - Dita E Flamurit
» 28 NËNTORI - SHPALLJA E PAVARËSISË - DITA E FLAMURIT
» DITA E FLAMURIT, DITA E PAVARËSISË, DITA E PËRGJEGJËSISË
» Nga ideja e Flamurit?
» Dita e Shën Valentinit - Dita e të dashuruarëve apo e të mas

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Shqiptarët :: Histori-
Kërce tek: