Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Poezi të krijuara nga forumistët

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 28 ... 36  Next
AutoriMesazh
zeriatdheut
Hero anëtar
Hero anëtar
zeriatdheut

Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

Poezi të krijuara nga forumistët - Faqe 20 Empty
MesazhTitulli: Re: Poezi të krijuara nga forumistët   Poezi të krijuara nga forumistët - Faqe 20 EmptyThu Nov 27, 2008 11:44 pm

SHQIPERISE
Dielli ne zemer pergjithmone
emeri i yne SHqiperi je ti
ne ne ty,ti ne ne
zemer e sy ,per ne je


Per te kaluaren nuk dua te flase
po edhe fjaleve nuk u bie pas
ne me ty jemi
bije na ke ,nene te kemi

Te paret tu iliret ishin
dhe gjithmone ketu dote jemi ne
ne me ty dote jemi dhe ne shi
vetem ty te kemi o nane SHQIPERI
Mbrapsht në krye Shko poshtë
zeriatdheut
Hero anëtar
Hero anëtar
zeriatdheut

Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

Poezi të krijuara nga forumistët - Faqe 20 Empty
MesazhTitulli: Re: Poezi të krijuara nga forumistët   Poezi të krijuara nga forumistët - Faqe 20 EmptyFri Nov 28, 2008 12:16 am

NUK JU HAROJME

Pushoni ju o legjendare
krye larte dhe lapidare
jeten ia falet popullit shqipetare
per shqiptare e vend te vet
jo o trima ju te vedekur nuk jeni


Ju kujtone historia
ju kujtone Kosova
ju kujtone Cameria
s' ju haron kurre SHqiperia

Juve shpirtin ua kane shuar
por veprat ua kane shtuar
ne rruges suaj gjithmone dote shkojme
dhe kurre gjuhen e popullit se tradhetojme

Jeni prane nesh kurdoher
lulet me te fresketa ua sjellim ne pranvere
ju sjellim lule se ishit krenare
per BASHKIME RATE DESHMORE TE PARE
TE NENES SHQIPERIE
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Eva0506
Hero anëtar
Hero anëtar
avatar

Female
Numri i postimeve : 3323
Age : 37
Vendi : Shume larg...!
Registration date : 28/01/2008

Poezi të krijuara nga forumistët - Faqe 20 Empty
MesazhTitulli: Re: Poezi të krijuara nga forumistët   Poezi të krijuara nga forumistët - Faqe 20 EmptyFri Nov 28, 2008 12:31 am

Poezi shume te bukura Zeri! Me pelqejne. Urime!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar


Poezi të krijuara nga forumistët - Faqe 20 Empty
MesazhTitulli: Re: Poezi të krijuara nga forumistët   Poezi të krijuara nga forumistët - Faqe 20 EmptyFri Nov 28, 2008 12:44 am

Bibikim, edhe me poezi ke fillu me u marr a?! Paj poezia shkruhet mu kon ner hije te molles edhe vjen inspirimi, ahahahahh, e ti ne pik te dimrit te vjen inspirimi! Pergezime se e paske thur fort.

Zeri gjithashtu pergezimi edhe per ju, poezi shume te mira.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar


Poezi të krijuara nga forumistët - Faqe 20 Empty
MesazhTitulli: Re: Poezi të krijuara nga forumistët   Poezi të krijuara nga forumistët - Faqe 20 EmptyFri Nov 28, 2008 12:50 am

Hahahaha Premtimi, por te gjithe njerezit nuk jane te njejte, prandaj une shkruaj ne dimer dhe per kete jam i vecant, hahahhaha.!!

Ju falenderoj shum Eva dhe Premtimi.

Zeri te pergezoje per keto poezi shum te mira.

Respekt BiBiKiMi ( CIA )... fla
Mbrapsht në krye Shko poshtë
elisa
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
elisa

Numri i postimeve : 2298
Registration date : 10/07/2008

Poezi të krijuara nga forumistët - Faqe 20 Empty
MesazhTitulli: Re: Poezi të krijuara nga forumistët   Poezi të krijuara nga forumistët - Faqe 20 EmptyFri Nov 28, 2008 12:54 am

Bibikim kur fillove me shkru poezi te lumte bash me pelqej . Pergezime Zeri per poezit e tua .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
zeriatdheut
Hero anëtar
Hero anëtar
zeriatdheut

Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

Poezi të krijuara nga forumistët - Faqe 20 Empty
MesazhTitulli: Re: Poezi të krijuara nga forumistët   Poezi të krijuara nga forumistët - Faqe 20 EmptyFri Nov 28, 2008 12:56 am

Ju falmderit Eva bibikimi premtim elisa shume famderit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Riki30
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 2358
Age : 43
Vendi : Prishtine
Registration date : 09/08/2007

Poezi të krijuara nga forumistët - Faqe 20 Empty
MesazhTitulli: Re: Poezi të krijuara nga forumistët   Poezi të krijuara nga forumistët - Faqe 20 EmptyFri Nov 28, 2008 1:08 am

Zeri dhe Bibikim pergezime per poezite shum te mira vertet me pelqyen shume .
ps: Bibikim mos u fry shoki pyete Vranen qfar poezie ja qita Premtimit rruges Very Happy

_________________
Poezi të krijuara nga forumistët - Faqe 20 59378307zo9

BASHKIMI KOMBETAR
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
zeriatdheut
Hero anëtar
Hero anëtar
zeriatdheut

Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

Poezi të krijuara nga forumistët - Faqe 20 Empty
MesazhTitulli: Re: Poezi të krijuara nga forumistët   Poezi të krijuara nga forumistët - Faqe 20 EmptyFri Nov 28, 2008 1:11 am

Riki shume falmderit TEpershendes dhe te UROJE FESTEN E FALMURIT TONE KOMBETARE URIME

LAVDI DESHMOREVE
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sofra
Admin
Admin
Sofra

Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

Poezi të krijuara nga forumistët - Faqe 20 Empty
MesazhTitulli: Re: Poezi të krijuara nga forumistët   Poezi të krijuara nga forumistët - Faqe 20 EmptyFri Nov 28, 2008 2:20 am

https://www.youtube.com/watch?v=jG3TnC9ljaU

Përgzimme Bibikimi dhe Zëri për poezitë e thurura, ju dëshirojë edhe në të ardhmen të thurni poezi të tilla shumë të mira.

Suksese.32.

Vjen oshtima e Skënderbeut
bashk me fjalët e Plakut të Vlorës
ruani trojet e mëmëdheut
dridhnja themelet kësaj Evropës....Urime festat e Nëntorit.

_________________
Është diçka që vlen...

më shumë se pranvera, që shkëlqen më shumë se dielli ,më shumë se ari...


Edituar për herë të fundit nga Sofra në Sat Jan 31, 2009 9:44 am, edituar 3 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar


Poezi të krijuara nga forumistët - Faqe 20 Empty
MesazhTitulli: Re: Poezi të krijuara nga forumistët   Poezi të krijuara nga forumistët - Faqe 20 EmptySat Nov 29, 2008 11:57 pm

Nese nuk jam me Ty …..


Nese nuk jam me ty do t’i heq mendimet te gjitha.
Sepse ato mund te me bejne te cmendem.

Nese nuk te shoh do ta shkepus trurin nga koka
Sepse nuk dua me te mendoj per ty.

Do t’i heq te gjitha ndjenjat nga shpirti,
Sepse me torturojne per vdekje.

Nese nuk do jemi bashke do ta shkul zemren,
Sepse nuk dua me t’i ndjeje rrahjet e saje.

Po mos te shoh do t’i largoj edhe syte e mi
Se ashtu, te ftohte, do pasqyrojne vetem dhimbje

Do t’i heq te gjithe gishtat e duarve,
Sepse nuk me duhen me nese nuk te preke.

Te gjitha do t’i bej per te mos vuajtur…
Tani ti me thua kaq shume fjale te embla

Dhe une nuk rrezikoj te heq asgje nga vetja
Sepse ti me dhuron gjithe Jeten...!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Veneta
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 1008
Registration date : 02/06/2008

Poezi të krijuara nga forumistët - Faqe 20 Empty
MesazhTitulli: Re: Poezi të krijuara nga forumistët   Poezi të krijuara nga forumistët - Faqe 20 EmptySun Nov 30, 2008 12:10 am

Hmmm BiBiKiM... si duket ke rene brenda koke e kembe.
Poezi e bukur, te pergezoj!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Eva0506
Hero anëtar
Hero anëtar
avatar

Female
Numri i postimeve : 3323
Age : 37
Vendi : Shume larg...!
Registration date : 28/01/2008

Poezi të krijuara nga forumistët - Faqe 20 Empty
MesazhTitulli: Re: Poezi të krijuara nga forumistët   Poezi të krijuara nga forumistët - Faqe 20 EmptySun Nov 30, 2008 12:12 am

Urime BiBiKiM, shume e bukur poezia, te uroj vazhdim te mbare dhe suksese!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
tina
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
tina

Female
Numri i postimeve : 2564
Age : 36
Vendi : qka po ju interson juve bre
Profesioni/Hobi : me nga mas topi mujsha me zan
Registration date : 18/09/2007

Poezi të krijuara nga forumistët - Faqe 20 Empty
MesazhTitulli: Re: Poezi të krijuara nga forumistët   Poezi të krijuara nga forumistët - Faqe 20 EmptySun Nov 30, 2008 3:44 am

urime zeri per poezin veq vazhdo kshtu

ooooo biiiiibbbiiiikkkiiiimmmm lumt per poezit po ku ishe qe nuk shkrun apo je ka flen shum ti a hahahahahaha ok te pershendes vazhdo me kto poezi je shum i fort CIAAAAA
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar


Poezi të krijuara nga forumistët - Faqe 20 Empty
MesazhTitulli: Re: Poezi të krijuara nga forumistët   Poezi të krijuara nga forumistët - Faqe 20 EmptySun Nov 30, 2008 3:49 am

Faliminderit shum dhe me vjen mire qe iu kan pelqyer keto poezi.

Flm. shum Elisa, Zeri, Riki30.25, Veneta, Eva0506, Tina.!!

Dimer ftohet ka mar shum, nuk po kam cka me ba po shkruaj nganjeher, hahhaha. Talent i pa zbuluar, haha...!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar


Poezi të krijuara nga forumistët - Faqe 20 Empty
MesazhTitulli: Re: Poezi të krijuara nga forumistët   Poezi të krijuara nga forumistët - Faqe 20 EmptySun Nov 30, 2008 5:24 am

Kerkoj…

Kerkoj te te shoh...
Dhe kerkoj ngjyren e flokeve te tua te gjata
Frymemarrjen qe leviz supet e tua.
Ne buzet e tua kerkoje buzeqeshjen,

mes bisedash
se cfare ndodh nese dikush te dhuron nje lule…

Do dua te di ku je, ndersa une te veshtroj?
I ke syte tek une, por a je me mua?
Ndjehem xheloz per cdo gje qe mendon.
Do doja te hyja ne ato mendime
Dhe te te rrembeja,
Dhe te te mbaja gjithmone me vete…!!

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar


Poezi të krijuara nga forumistët - Faqe 20 Empty
MesazhTitulli: Re: Poezi të krijuara nga forumistët   Poezi të krijuara nga forumistët - Faqe 20 EmptySun Nov 30, 2008 5:30 am

Bibi po duka me ta ble nje kurore ty, sepse koke dashuru keq edhe nuk e paske gjat, ahahahahah.

Poezi te mira. Vetem perpara shoki.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Ago Muji
Ushtarak
Ushtarak
Ago Muji

Numri i postimeve : 2974
Registration date : 07/03/2008

Poezi të krijuara nga forumistët - Faqe 20 Empty
MesazhTitulli: Re: Poezi të krijuara nga forumistët   Poezi të krijuara nga forumistët - Faqe 20 EmptySun Nov 30, 2008 6:48 pm

Bibikim, qysh je vlla a je mire, a je kan te doktorri, a i bone analizat, qysh te dulen rruzat e gjakut, a mos je smut naj sen, hajt se qitash vi e ta bi ni borovnic, se skoke ne rregull diqka tek i ke shkru der ato poezi, diqysh si mos me pas kon qaj lladika i hazdist hahahahahaa.

Shum vjerrshat e forta, dihet bre kon e ki dost pssssssssssss.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sofra
Admin
Admin
Sofra

Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

Poezi të krijuara nga forumistët - Faqe 20 Empty
MesazhTitulli: Re: Poezi të krijuara nga forumistët   Poezi të krijuara nga forumistët - Faqe 20 EmptyMon Dec 01, 2008 5:14 am

33.

Të demostrojm

Mos i humbë shpresat popull
nëse pushteti i nxirë t' gënjen
shpirti atdhedashës jeton
dita e suksesit po vjen

Nga e sotmja mos u shqetsoni
pushtet i nxirë, gënjeshtar
s' duam tradhëti e t' bashkpunoni
do të demostrojmë pa ndarë.


Nuk do t' heshtim, do t' veprojmë
derisa gëzimi popullit t'i vjen
pushtetin e nxirë kur ta rrëzojmë
ta sheh Evropa si do gënjen....


e pa përfundume

_________________
Është diçka që vlen...

më shumë se pranvera, që shkëlqen më shumë se dielli ,më shumë se ari...


Edituar për herë të fundit nga Sofra në Sat Jan 31, 2009 9:48 am, edituar 3 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Eva0506
Hero anëtar
Hero anëtar
avatar

Female
Numri i postimeve : 3323
Age : 37
Vendi : Shume larg...!
Registration date : 28/01/2008

Poezi të krijuara nga forumistët - Faqe 20 Empty
MesazhTitulli: Re: Poezi të krijuara nga forumistët   Poezi të krijuara nga forumistët - Faqe 20 EmptyMon Dec 01, 2008 5:18 am

Urime BiBiKiM, te uroj te vazhdosh keshtu, suksese ne te ardhmen.
Shume e bukur poezia Sofra, me pelqeu shume. Very Happy

____________________

Fjalorët


Nuk di pse pyetja jote kaq dhimbshëm më kumbon,
nuk di pse nga çdo kthesë ti rri dhe më vështron…

Dhe kur vrapoj shkujdesur, dhe kur jetën ndjek pas,
dhe kur boshin e heshtur përpiqem mos ta has…

“A jam unë mikja jote?”- si erdhëm gjer këtu?
Ta dish thellë zemrës time janë gdhendur sytë e tu…

“Mos jam për ty e huaj?” ç’të them s’më mbetet më.
Gjithshka rreth nesh më duket e ngrysur dhe pa zë.

Sa shumë vlen ti për mua s’e ditke pra, vërtet??!!
Atëhere gjithë fjalorët duhen ndryshuar krejt.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Fjona
Xhelozja...
Xhelozja...
Fjona

Female
Numri i postimeve : 2283
Age : 30
Vendi : n'matiqan
Profesioni/Hobi : me vallzu tallava, me kallxu barcoleta
Registration date : 07/10/2008

Poezi të krijuara nga forumistët - Faqe 20 Empty
MesazhTitulli: Re: Poezi të krijuara nga forumistët   Poezi të krijuara nga forumistët - Faqe 20 EmptyMon Dec 01, 2008 10:42 am

BiBiKiM shkruajti:
Kerkoj…

Kerkoj te te shoh...
Dhe kerkoj ngjyren e flokeve te tua te gjata
Frymemarrjen qe leviz supet e tua.
Ne buzet e tua kerkoje buzeqeshjen,

mes bisedash
se cfare ndodh nese dikush te dhuron nje lule…

Do dua te di ku je, ndersa une te veshtroj?
I ke syte tek une, por a je me mua?
Ndjehem xheloz per cdo gje qe mendon.
Do doja te hyja ne ato mendime
Dhe te te rrembeja,
Dhe te te mbaja gjithmone me vete…!!


Very Happy:D:D:D
shum e mireeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
puc
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://it.youtube.com/user/ilovekosova88
anila
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
anila

Female
Numri i postimeve : 973
Age : 24
Registration date : 29/08/2008

Poezi të krijuara nga forumistët - Faqe 20 Empty
MesazhTitulli: Re: Poezi të krijuara nga forumistët   Poezi të krijuara nga forumistët - Faqe 20 EmptyMon Dec 01, 2008 3:25 pm

Sofra shkruajti:
Të demostrojm

Mos i humbë shpresat popull
nëse pushteti i nxirë t' gënjen
shpirti atdhedashës jeton
dita e suksesit po vjen

Nga e sotmja mos u shqetsoni
pushtet i nxirë, gënjeshtar
s' duam tradhëti e t' bashkpunoni
do të demostrojmë pa ndarë.


Nuk do t' heshtim, do t' veprojmë
derisa gëzimi popullit t'i vjen
pushtetin e nxirë kur ta rrëzojmë
ta sheh Evropa si do gënjen....

e pa përfundume

Te lumte Sofra,keni bere nje poezi te mrekullueshme,vetem perpara... fla
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sofra
Admin
Admin
Sofra

Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

Poezi të krijuara nga forumistët - Faqe 20 Empty
MesazhTitulli: Re: Poezi të krijuara nga forumistët   Poezi të krijuara nga forumistët - Faqe 20 EmptyMon Dec 01, 2008 11:18 pm

Anila faleminderit shumë për urimin. Eva si gjithmon poezit e tua kanë një dmth të mrekullueshme.

Suksese.

_________________
Është diçka që vlen...

më shumë se pranvera, që shkëlqen më shumë se dielli ,më shumë se ari...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
feneri
V.I.P
V.I.P
feneri

Numri i postimeve : 2101
Registration date : 26/03/2008

Poezi të krijuara nga forumistët - Faqe 20 Empty
MesazhTitulli: Re: Poezi të krijuara nga forumistët   Poezi të krijuara nga forumistët - Faqe 20 EmptyTue Dec 02, 2008 1:34 am

Eva0506 shkruajti:
Urime BiBiKiM, te uroj te vazhdosh keshtu, suksese ne te ardhmen.
Shume e bukur poezia Sofra, me pelqeu shume. Very Happy

____________________

Fjalorët


Nuk di pse pyetja jote kaq dhimbshëm më kumbon,
nuk di pse nga çdo kthesë ti rri dhe më vështron…

Ni dimensionin e shtrirjes se kesaj pyetje ku varet jehona e dhembjes, dhe në lakoret e mbijeteses del heshtja që flet , siç e thote poetja " veshtron "., a mundet gjuha e fjalorëve të përmbyllë atë domethënie ? Sërish nga vargu i saj, jo vetëm qe nuk u zberthye ai mister, por u bë një bullar që shpërthen në metaforën poetike!


Dhe kur vrapoj shkujdesur, dhe kur jetën ndjek pas,
dhe kur boshin e heshtur përpiqem mos ta has…

Çfarë dinamizmi i ngritur deri në funksionalizimin ekstrem te rendjes deri në shkujdesii, ashtu siç ndodh me njerëzit që i rrëmben hataja, dëbimi, përndjekja, e , nga ana tjetër, kur gjithcka del dhe rikthehet në meditimin e asaj të kaluare të shnderruar deri në alienim, ku zë përmasat hiqi i asaj heshtjeje , e që poetja thotë " perpiqem mos ta has ..."


“A jam unë mikja jote?”- si erdhëm gjer këtu?
Ta dish thellë zemrës time janë gdhendur sytë e tu…

Në këtë rrugëtim të këtyre përmasave , ku del e portretizohet gjithë ajo ndodhi, me një humanizëm të madh e besnikëri të pathyeshme në varg kthehet pyetje - përgjigjeja " A jam unë mikja jote?" - si erdhem gjer këtu ?
Sepse, ne ecejaket e jetës shqiptare, qofshin individë apo, kjo teresi që ec shekujve, për besnikërinë e madhe, i janë bër besëprerjet. Por poetja , ringritet në individualizmin e madh të aaj ndjenje që e kanë në përgjithësi në vese dhe në besë shqiptarët dhe thotë : Ta dish thell zemres time janë gjdendur sytë e tu...

“Mos jam për ty e huaj?” ç’të them s’më mbetet më.
Gjithshka rreth nesh më duket e ngrysur dhe pa zë.

Në këtë ndryshim pozicionesh, ashtu siç është vetë jeta e individëve të prerë në besë, dhe e kolektiveve që ranë pre e djallëzive, krijohet tendenca e anashkalimit që në vargjet e kësaj pyetjeje shprehet : Mos jam per ty e huaj?

Kjo natyre tehuajsimi ku bie vlera e njeriut, ku nëpërkëmbet morali, sterkeqet etika, krijon tensionimin e një ngrysjeje, ndërprerjen e një komunikimi. Pse, nuk u ndodh ashtu edhe Atdheu mes bishave tinzare që deshen ta gllabërojnë?!!!

Vargjet e Evës, e përmbledhin edhe intimën individuale, dhe e mishërojnë me kolektiven!

Sa shumë vlen ti për mua s’e ditke pra, vërtet??!!
Atëhere gjithë fjalorët duhen ndryshuar krejt.

Megjithatë ajo nuk shkon ne ekstremin e refuzimit! Nuk mohon ! Por, ia çmon vlerat ! Domosdoshmërinë për të qëndruar në marrëdheniet e marrëveshjes. Sepse, shpirti i saj nuk eshte shpirt hakëmarrës, edhe kur i bën keq ! Ofron bashkëveprimin, për rikthimin e jetës së lumtur. Ashtu nuk ngjan me Kosovën në dimension te te gjithë ketyre te keqiave, perpiqet per marrdhenie te mira me te gjithe. Nga individualja ne kolektiven , nje rrezatim karakteri se shqiptaret nuk janë hakmarrës.

E vertete fjaloret , diplomacia, botëkuptimet per shpirtin shqiptarë duhet të ndryshojnë. Poetja Eva e bëri këtë surprizë poetike dhe përmes një sublime intime goditi cakun e madh!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Eva0506
Hero anëtar
Hero anëtar
avatar

Female
Numri i postimeve : 3323
Age : 37
Vendi : Shume larg...!
Registration date : 28/01/2008

Poezi të krijuara nga forumistët - Faqe 20 Empty
MesazhTitulli: Re: Poezi të krijuara nga forumistët   Poezi të krijuara nga forumistët - Faqe 20 EmptyTue Dec 02, 2008 1:59 am

Ju faleminderit shume Sofra! Suksese dhe juve ne krijimtarine tuaj qe mua me pelqen shume.

I dashur Feneri, une sado fjale mirenjohjeje apo zemre, apo te kerkoj gjithe talentin qe mund te kem per te thurur nje falenderim per Ju, nuk e besoj se mund te arrij t'Ju falenderoj sic duhet per vleresimin kaq te kujdesshem dhe te hollesishem, aq me teper kur vjen nga nje Personalitet si Ju.

Prandaj do kerkoj vetem ndihmen e fjales qe tingellon aq bukur ne gjuhen tone: Faleminderit!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Poezi të krijuara nga forumistët - Faqe 20 Empty
MesazhTitulli: Re: Poezi të krijuara nga forumistët   Poezi të krijuara nga forumistët - Faqe 20 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Poezi të krijuara nga forumistët
Mbrapsht në krye 
Faqja 20 e 36Shko tek faqja : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 28 ... 36  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Arti dhe kultura :: Gjuha dhe Letërsia Shqiptare-
Kërce tek: