Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Une urrej

Shko poshtė 
AutoriMesazh
lutfi coka
Fillestar/e
Fillestar/e
lutfi coka

Male
Numri i postimeve : 49
Age : 68
Vendi : shqiperi
Registration date : 29/06/2012

Une urrej Empty
MesazhTitulli: Une urrej   Une urrej EmptyThu Mar 22, 2018 12:07 am

--Kur me i dobti i fisit udheheq fisin.
-Kur me i dobeti i komunitetit behet kryetar,pastaj kthehet ne lider,nda njerezit qe shume i servilosen,per perfitime,per frike dhe me e denushmja per injorancen qe kane njerzit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Une urrej
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Zonė e lirė :: Tema tė ndryshme-
Kėrce tek: