Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Krijimi i uebeve & faqe interneti falas?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ArmandOp
Fillestar/e
Fillestar/e
ArmandOp

Male
Numri i postimeve : 1
Age : 29
Vendi : Tirane
Registration date : 17/04/2015

Krijimi i uebeve & faqe interneti falas? Empty
MesazhTitulli: Krijimi i uebeve & faqe interneti falas?   Krijimi i uebeve & faqe interneti falas? EmptyFri Apr 17, 2015 3:17 pm

Pėrshėndetje miq!

Doja t'ju uroja nė fillim dhe t'ju thoja se sa shqiptarėt janė hapur gjėrėsisht online.
Unė vi nga organizata shqiptare e quajtur "JetaShqip" me shėrbimin e parė Shqiptarė pėr uebet & faqet e internetit online. Ne i lejojmė cdo pėrdoruesi qė tė krijojė dhe tė menaxhoje faqet & uebet e tij me ne kurdoherė falas! Do qė tė krijosh njė bllog? Dyqan shitjesh online? Personale? JetaShqip.com

Ne kemi dy plane, Personal (pėr ata qė nuk kanė shumė njohuri pėr uebet) dhe Biznes (mė shumė opsione e hapėrsirė).

Thjesht ju duhet tė regjistroheni, zgjidhni sub-domainin dhe jeni online brėnda minutash!
JetaShqip.com

Ju faleminderit, dhe kėrkoj ndjesė nėse postimi ėshtė nė bordin e gabuar!

Stafi i JetaShqip
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Krijimi i uebeve & faqe interneti falas?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Shqiptarėt-
Kėrce tek: