Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Muzikė popullore me lahutė,ēifteli ...

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Next
AutoriMesazh
Sofra
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

MesazhTitulli: Re: Muzikė popullore me lahutė,ēifteli ...   Sat Nov 24, 2007 6:10 amHajde moj buzburbuqe. Qamili i Vogel
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sofra
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

MesazhTitulli: Re: Muzikė popullore me lahutė,ēifteli ...   Sat Nov 24, 2007 6:10 amEja t'veme kurore. Qamili Vogel
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sofra
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

MesazhTitulli: Re: Muzikė popullore me lahutė,ēifteli ...   Sat Nov 24, 2007 6:18 amQamili i Vogel
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sofra
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

MesazhTitulli: Re: Muzikė popullore me lahutė,ēifteli ...   Sat Nov 24, 2007 6:19 amQamili i Vogel
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sofra
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

MesazhTitulli: Re: Muzikė popullore me lahutė,ēifteli ...   Sat Nov 24, 2007 6:19 amBilbilat e ēabratit Qamili i Vogėl me shumė tjerė TVP IEdituar pėr herė tė fundit nga nė Sat Nov 24, 2007 6:22 am, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sofra
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

MesazhTitulli: Re: Muzikė popullore me lahutė,ēifteli ...   Sat Nov 24, 2007 6:20 amNjė kėllėf tė artė ta ēova. Ismet Peja & Qamili i Vogel
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sofra
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

MesazhTitulli: Re: Muzikė popullore me lahutė,ēifteli ...   Sat Nov 24, 2007 6:22 amBilbilat e ēabratit Qamili i Vogėl me shumė tjerė TVP I
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sofra
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

MesazhTitulli: Re: Muzikė popullore me lahutė,ēifteli ...   Sat Nov 24, 2007 6:23 amBilbilat e ēabratit Qamili i Vogėl me shumė tjerė II TVP
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sofra
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

MesazhTitulli: Re: Muzikė popullore me lahutė,ēifteli ...   Sat Nov 24, 2007 6:24 amQamili i Vogėl & Mazllum Mezini - Zambaku i bardhė
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sofra
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

MesazhTitulli: Re: Muzikė popullore me lahutė,ēifteli ...   Sat Nov 24, 2007 6:26 amQamili i Vogėl & Mazllum Mezini - O kandil, kandil garipi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sofra
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

MesazhTitulli: Re: Muzikė popullore me lahutė,ēifteli ...   Sat Nov 24, 2007 6:26 amQamili i Vogėl & Grupi - Valle instrumentale
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sofra
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

MesazhTitulli: Re: Muzikė popullore me lahutė,ēifteli ...   Sat Nov 24, 2007 6:28 amQamili i Vogėl & Mazllum Mezini - Sillet moti pėr sė mari
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sofra
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

MesazhTitulli: Re: Muzikė popullore me lahutė,ēifteli ...   Sat Nov 24, 2007 6:29 amQamili i Vogėl & Mazllum Mezini - Sillet moti pėr sė mari
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sofra
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

MesazhTitulli: Re: Muzikė popullore me lahutė,ēifteli ...   Sat Nov 24, 2007 6:30 amQamili i Vogėl & Mazllum Mezini - Zambaku i bardhė
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sofra
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

MesazhTitulli: Re: Muzikė popullore me lahutė,ēifteli ...   Sat Nov 24, 2007 6:30 amQamili i Vogėl & Mazllum Mezini - Kur tė pashė moj lule
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sofra
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

MesazhTitulli: Re: Muzikė popullore me lahutė,ēifteli ...   Sat Nov 24, 2007 6:31 amQamili i Vogėl & Mazllum Mezini - Ka nji vjet e disa muaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sofra
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

MesazhTitulli: Re: Muzikė popullore me lahutė,ēifteli ...   Sat Nov 24, 2007 6:32 amQamili i Vogėl & Mazllum Mezini - Ka nji vjet e disa muaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sofra
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

MesazhTitulli: Re: Muzikė popullore me lahutė,ēifteli ...   Wed Mar 12, 2008 6:01 pm


YouTube - Xhevdet Hafizi - Ndrec Ndue GjokaYouTube - ShkodraOnline.com Kalaja Rozafa dhe Shkodra ...


ju lutem sa ma shume kengetare shkodrane si XHevdet Hafizi ...

_________________
Ėshtė diēka qė vlen...

mė shumė se pranvera, qė shkėlqen mė shumė se dielli ,mė shumė se ari...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sofra
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

MesazhTitulli: Re: Muzikė popullore me lahutė,ēifteli ...   Mon Mar 17, 2008 7:51 amGėzim Nika - Kenge per Zhuj Selmanin
03:29 From: Studentetinfo

_________________
Ėshtė diēka qė vlen...

mė shumė se pranvera, qė shkėlqen mė shumė se dielli ,mė shumė se ari...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sofra
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

MesazhTitulli: Re: Muzikė popullore me lahutė,ēifteli ...   Sat Mar 29, 2008 7:49 amkosharja 99

_________________
Ėshtė diēka qė vlen...

mė shumė se pranvera, qė shkėlqen mė shumė se dielli ,mė shumė se ari...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sofra
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

MesazhTitulli: Re: Muzikė popullore me lahutė,ēifteli ...   Sun Apr 13, 2008 4:25 pm

Ndėgjoni disa kėngė popullore.


PERPARIM BRATI DHE HAMIT KASTRATI - PRAP KOSOVA SOT PO FSHAN

_________________
Ėshtė diēka qė vlen...

mė shumė se pranvera, qė shkėlqen mė shumė se dielli ,mė shumė se ari...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
murturi
Ushtarak
Ushtarak
avatar

Male
Numri i postimeve : 517
Age : 42
Vendi : Bruksel
Registration date : 19/04/2008

MesazhTitulli: Re: Muzikė popullore me lahutė,ēifteli ...   Sat Jun 21, 2008 8:41 pm

Vllezerit Qetaj Nana e re pekund femin. fla

https://www.youtube.com/v/jUFPC7JM3E0&hl=en
Shkurte fejza Urime Pavarsija fla

https://www.youtube.com/v/t19YQS65FhA&hl=en
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.fbdk.eu
Gjuetari
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 748
Age : 106
Vendi : neper Male dhe pyje.
Profesioni/Hobi : Gjuetar valla :)
Registration date : 20/06/2008

MesazhTitulli: Re: Muzikė popullore me lahutė,ēifteli ...   Sat Jun 21, 2008 8:46 pm

Fatmir Makolli '' Koha per cifteli''

https://www.youtube.com/watch?v=VqV-T3PlPv4
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rolling
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2086
Age : 25
Vendi : Shqiptari
Profesioni/Hobi : Revolucionar
Registration date : 17/05/2008

MesazhTitulli: Re: Muzikė popullore me lahutė,ēifteli ...   Sat Jun 21, 2008 8:47 pm

https://www.youtube.com/watch?v=RXcbnJwZ6zY
arif vladi-enver hoxha tungjatjeta
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Gjuetari
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 748
Age : 106
Vendi : neper Male dhe pyje.
Profesioni/Hobi : Gjuetar valla :)
Registration date : 20/06/2008

MesazhTitulli: Re: Muzikė popullore me lahutė,ēifteli ...   Sat Jun 21, 2008 8:59 pm

Rifat Berisha ''Boll e mire''

https://www.youtube.com/watch?v=KECc0FaBQfw
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Muzikė popullore me lahutė,ēifteli ...   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Muzikė popullore me lahutė,ēifteli ...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 10 e 13Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Arti dhe kultura :: Muzikė-
Kėrce tek: